Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 2

Na prasidėjo ir mudviejų su sūneliu pieno baro sezonas thumbup.gif
Ir iškart klausimėliai, kaip pažadint tinginuką doh.gif Atsiradus pienukui, patraukia pora gurkšnių ir saldžiai nulūžta, o naktį tai net krūties nepaleidžia, tai retsykiais pasiurbčioja. Žadink nežadinęs, perrengiu, tai vėl pora gurkšnių ir miega doh.gif Ar užtenka jam to pienuko, ar neužsidegs mano krūtys g.gif

Ir jei pabunda po valandos ar po pusvalandžio duot tą pačią krūtį, kurios nebaigė, ar jau kitą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meila: 25 rugsėjo 2007 - 11:11
sveikos turiu beda su maitinimu,stenguosi maitinti 3men dukryte savo pienu,bet ji priprato gerti arbatytes is buteliuko,o ir vakarais maitinu misinuku nes buna mazai mano pieno,taigi ji pradejo verkt ,spyriotis atsisako imt kruties... verysad.gif .o nusitraukinet nelabai teiseina,nzn ka ir bedaryt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2007 09 25, 12:11)
Na prasidėjo ir mudviejų su sūneliu pieno baro sezonas  thumbup.gif
Ir iškart klausimėliai, kaip pažadint tinginuką  doh.gif Atsiradus pienukui, patraukia pora gurkšnių ir saldžiai nulūžta, o naktį tai net krūties nepaleidžia, tai retsykiais pasiurbčioja. Žadink nežadinęs, perrengiu, tai vėl pora gurkšnių ir miega  doh.gif Ar užtenka jam to pienuko, ar neužsidegs mano krūtys g.gif

Ir jei pabunda po valandos ar po pusvalandžio duot tą pačią krūtį, kurios nebaigė, ar jau kitą g.gif

žadink dažnaiu ir siūlyk žįst. kai žinda masažuok pėdutes, rankutes, kad kuo ilgiau nemiegotų. šiaip nedaug jam to pienuko dar reikia 20-30 ml kas 3 val. po pusvalandžio ar val gali dar tą pačią krūtį duot.

QUOTE(jaunaMAMITE @ 2007 09 25, 12:49)
sveikos turiu beda su maitinimu,stenguosi maitinti 3men dukryte savo pienu,bet ji priprato gerti arbatytes is buteliuko,o ir vakarais maitinu misinuku nes buna mazai mano pieno,taigi ji pradejo verkt ,spyriotis atsisako imt kruties... verysad.gif  .o nusitraukinet nelabai teiseina,nzn ka ir bedaryt... g.gif

neduok nei arbatos nei mišinio visai, niekada. ir vakarais neduok. porą dienų gal pabus nedavalgius, bet bus priversta daugiau žįst, o tada ir pieno prisigamins daugiau. tu darai pačią dažniausią mamyčių klaidą - duodi buteliuką ir dar primaitini. jei toliau taip elgsies, pienelis pamažus dings verysad.gif
Atsakyti
o as nusitraukineju.... Dienos metu, nakti jei valgo ir ryte valgo is krutines, o diena pradeda muistytis, verkti, tai ir nusitraukiu. Ir taip jau du menesiai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudaakė: 25 rugsėjo 2007 - 11:57
QUOTE(Meila @ 2007 09 25, 13:11)
Na prasidėjo ir mudviejų su sūneliu pieno baro sezonas  thumbup.gif
Ir iškart klausimėliai, kaip pažadint tinginuką  doh.gif Atsiradus pienukui, patraukia pora gurkšnių ir saldžiai nulūžta, o naktį tai net krūties nepaleidžia, tai retsykiais pasiurbčioja. Žadink nežadinęs, perrengiu, tai vėl pora gurkšnių ir miega  doh.gif Ar užtenka jam to pienuko, ar neužsidegs mano krūtys g.gif

Ir jei pabunda po valandos ar po pusvalandžio duot tą pačią krūtį, kurios nebaigė, ar jau kitą g.gif


Man irgi taip buvo kokias pirmas 2 savaites. Gulejau su mazium lovoj istisai, o jis miegojo su mano papuku burnoj tongue.gif Manau tai normalu. O po valandos ar pusvalandzio as duodavau ta pacia kruti.
Kai man buvo uzsidege krutys, tai slauge parekomendavo ir man thumbup.gif padejo boro rugsties kompresiukai. Tiesiog suvilgai nosinaite ir dedi ant krutines. Liuks karsti nuima... thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mamytes

radau labai nebloga straipsni apie gyvenima kartu su zindomu kudikiu. gal ir jums patiks smile.gif http://www.vaikas.lt.....vaikas verkia?

visoms sekmes smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes

patarkit prasau ka daryt su vaikiuku tiginiuku...vakarais kai krutys ne tokios pilnos buna maistas, asaros ir alkanas eina miegot verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulis22 @ , 19:41)
sveikos mamytes

patarkit prasau ka daryt su vaikiuku tiginiuku...vakarais kai krutys ne tokios pilnos buna maistas, asaros ir alkanas eina miegot  verysad.gif


Pas mus manašiai.... Pradžioje labai gražiai ir reguliariai valgė, kol užmigdavo, o dabar į pabaigą maitinimo pradeda zirsti, spardytis, nervuotis, paskui rekti... Akytės piestu ir nemiega, tenka užsupti ant rankų, o to taip nesinori... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(MagnolijaB @ 2007 09 28, 14:07)
Pas mus manašiai.... Pradžioje labai gražiai ir reguliariai valgė, kol užmigdavo, o dabar į pabaigą maitinimo pradeda zirsti, spardytis, nervuotis, paskui rekti... Akytės piestu ir nemiega, tenka užsupti ant rankų, o to taip nesinori... sad.gif


MagnolijaB, o cia gal jums jau pilvuko diegliai prasidejo? gal visai ne tinginyste... g.gif
Atsakyti
o gal labai vaikuciai pervarge buna g.gif nes manoji jei tik diena nedaug pamiega tai vakare nuo to pervargimo buna kad tik pavalgius supyksta ir pradeda rekti doh.gif nespeju net atrauginti bet tik paguldau i lova ir iduotu ciulptuka pasimuisto dar truputeli ir uzmiega l blink.gif aisku gali jus ir pilvukas kamuoti g.gif
Atsakyti
Pas mus kazkada panasiai budavo. Ir esu tikra, kad del pilvuko, nes baigesi pilvuko skausmai - baigesi ir asareles bei raitymasis bevalgant pienuka thumbup.gif Taip ir kankinomes ax.gif - truputeli pavalgo, po to,budavo, pamasazuoju pilveli, palankstau kojeles, panesioju, o kai mazulis apsiramina - vel duodu krutine.... 4u.gif Diena viskas gana gerai, o vakarais prasidedavo... doh.gif Ir ka....daug vakareliu mes taip pravargom, budavo, kad istisa vakara negaledavau ilgesniam laikui atsitraukti nuo maziuko....Ka padarysi.... Tiesiog stengiausi kuo dazniau duoti krutine, kad issaugot pienuka... 4u.gif Maitinu iki siol thumbup.gif Buna, net po kelis kartus per diena. Tik tiek, kad nakti daznai keliasi....Bet velgi...teko skaityti, kad naktiniai maitinimai turi didele itaka norint issaugoti pieneli.... 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, prasau patarimo, nezinau kaip elgtis...
Mano maziukui eina 4ta savaitele ir nezinau ar normalu taip maitintis, zodziu jis visada nori papuko, kai tik nemiega taip ir vekia, kumstukus savo ciulpia, visaip reikalauja, o kai paduodu kruti jis pazinda kokias 5-7 min. ir uzmiega, panesioju, paguldau, o uz 20 min. istorija is naujo...Taip ir gaunasi, kad valgom kas valanda, ar kas pusvalandi, bet tie valgymai tokie trumpuciai. O kas keisciausia, kad nakti keliames tik 2 kartus, arba lauke kartais gali ir 2 ir 3 val. ismiegoti, o diena taip ir nepaleidzia.Bandziau islaukti pusantros valandos tarp maitinimu, galvojau gal ilgiau pazys, bus sotesnis, ramesnis, bet dar blogiau, zinda jis vistiek tik kelias minutes ir dar plius alkanas lieka.....Tai dabar taip ir duodu kada verkia, bet man ima atrodyti, kad jau ten ne valgymas vyksta, o nusiraminimas...
Pienuko turiu, gal cia taip kol jis dar mazytis toks, greit pavargsta ...Pasidalinkit patirtim, gal kam taip buvo?
Atsakyti