Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 2

Man buna ir dabar kai nepaleidzia vcisa nakti kruties ,netiek traukia ,kiek reikia to paties ciulpimo ,kadangi nezinom kas yra zindukas tai leidziu jam traukti kiek patinka ,nors ir pati jau luztu kaip noriu miego.
Atsakyti
QUOTE(kristulis22 @ 2007 09 17, 08:15)
labutis mamytes,

ir as turiu klausima. pas mus prasidejo labai sakyciau keisti naktiniai valgymai  smile.gif anksciau vaikiukas valgydavo kelis kartus per nakti, bet pavalgydavo ir vel miegodavo kelias valandas. dabar jau kokios 4 naktys kai vaikas praso valgyt ( neverkia, bet muistosi ) bet kai tik duodu kruti, patraukia kelis gurksnius ir vel uzmiega...as ir pati uzmiegu o po val ar pusvalandzio vel muistosi...ir taip visa nakti..sianakt bandziau ir bevalganciam neleist uzmigt, kutenau paausiukus, judinau kojytes bet niekas nepadejo...uzmiega ir nebereaguoja o po val vel tas pats...tai as jau ir nebezinau nei kiek jis valge nei kiek kartu ir is kurios kruties...ir dar labai gaila vaiko nes jis negali ramiai miegot, visa nakti nei miegojes nei nemiegojes...gal kam panasiai taip buvo ar cia yra kokiu gudrybiu kurias zinot? nes man tokia valgymo mada visai nepatinka schmoll.gif

schmoll.gif drastiskiau vaiko zadint nakti nedristu nes kelis kartus kai teko keist pampersus nakti, tai po to issibudino taip kad valanda sypsosi ir nebemiega...

lauksiu patarimu jei kas turit ju... 4u.gif


Mums irgi taip būna. Aš tiesiog įsimetu į lovą ir miegam abu. Tiesiog atsipalaiduoju ir užmiegu. Jis patraukia ir irgi užmiega. Kai vėl pradeda kniurksėti vėl įduodu krūtį. Jai įduodi ir vistiek kniurksi reiškias ženklas, kad reikia duoti kitą krūtį lotuliukas.gif Nežinau ar čia teisinga mano metodika, bet bent jau išssimiegam abu.
Tiesiog nereikia galvoti, kad čia visos tokios naktys. Būna kai abu pramiegam visą naktį. Visokių naktų būna su tais leliukais. Užtat aš laikausi principo elgtis taip kaip tuo momentu patogiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylimukas: 17 rugsėjo 2007 - 10:08
QUOTE(Mylimukas @ 2007 09 16, 23:39)
Net baisu skaityt, kad dar yra tokių gydytojų gun_bandana.gif
Žinoma reikia reaguot į leliuko veiksmus ir duot krūtį kada tik vaikas nori. Man tai rėžimas kažkaip gavosi savaime kai susireguliavo pienuko gamyba, maždaug nuo 3 mėnesio. Tiesiog mes su lelium susigrojom  mirksiukas.gif ir tikrai nereikėjo jokių drąstiškų priemonių.



noriu dar paklaust o kaip buvo kai buvo nesusireguliavus pienuko gamyba? nes pas mane tai kelias dienas buna daug pieno, krutys pritvinksta o po to kokia diena buna maziau pieno...krutys ne taip pritvinksta ir vaikas valgo kas valanda ...man tada buna baisu kad vaikutis alkanas. kiek zinau tokios buna pieno krizes...bet gi jos kartojas ne taip daznai? ne kas 3 ar 4 dienas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulis22 @ 2007 09 17, 10:21)
noriu dar paklaust o kaip buvo kai buvo nesusireguliavus pienuko gamyba? nes pas mane tai kelias dienas buna daug pieno, krutys pritvinksta o po to kokia diena buna maziau pieno...krutys ne taip pritvinksta ir vaikas valgo kas valanda ...man tada buna baisu kad vaikutis alkanas. kiek zinau tokios buna pieno krizes...bet gi jos kartojas ne taip daznai? ne kas 3 ar 4 dienas... g.gif


Pačioj pradžioj tai tas valgymas tikrai chaotiškas. Aš jau antrą maitinau, skaityk turėjau metų maitinimo patitį, bet irgi jau visokių abejonių man kildavo. Valgydavo visaip ir kas valandą, ir kas kelias. Paskui imi pastebėti, kad kartais nevalgo, o tik laiko. Arba pavyzdžiui maniškis būdavo prabunda, pradeda muistytis, duodi jam krūtį, jis apžioja ir atrodo valgo. Vėl užmiega. Atrodo vaikas pavalgė, bet jis po pusvalandžio prabunda ir taip rėkia, kad vos spėji išsitraukt lotuliukas.gif Tiesiog jis miegodamas nevalgo, o tik palaiko. Kartais jiems reikia tiesiog artumo. Svarbu žinoti, kad tik SVORIS parodo pienelio trūkumą.
Aš tai siųlau jums pakeisti požiūrį tiesiog ir nuvyti visas mintis apie pieno trūkumą. Dažnas valgymas tai tikrai nerodiklis. Kai vaikas valgo kas valandą tai ir atrodo kad tos krūtys tuštesnės. Bet tikrai taip nėra. Juk pienelis gaminasi ir leliukui valgant.
Atsakyti
labai aciu uz atsakymus ir palaikyma. 4u.gif
Atsakyti
Maniskiu jau dabar 17men vis dar traukia kruti,net ir dabar buna dienu kad krutis tiesiog atrodo srogs kiek pieno ,o kartais jis traukia ir viena ir kita ir atrodo niekad nepasisotina doh.gif .Svarbiausiai neisikalk sau i galva,kad kas negerai ir nepergyvenk zinok viskas gerai wub.gif ,buk rami. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivulyte: 17 rugsėjo 2007 - 12:30
QUOTE(KristinaP12 @ 2007 09 16, 12:23)
Reikia patarimo iš patyrusių mamyčių lūpų: ar Jūs maitinate savo mažiukus pagal tikslų režimą (pvz., kas 3 ar kas 3,5 val.), ar reaguojate į vaiko norą. Mane šiektiek gimdymo namuose suglumino vaikų gydytojos. Viena liepė duoti pienelio griežtai kas 3 valandas dieną, o jei tuo metu lelius miega, jį pažadinti keičiant pampersą ar net kišant po šaltu vandeniu, o kita atvirkščiai paneigė ir liepė reaguoti į lėliuko veiksmus...Na kišti vaiką po vandeniu neketinu, tačiau gal režimas būtų ir gerai, tik kad nepavyksta mums su juo...Kaip Jumi maitinate? Labai lauksime su mažiumi Jūsų atsakymo  smile.gif

Merginos, stop ax.gif
Čia jau akivaizdžiai gavosi nesusikalbėjimas.

Abi gydytojos teisios ir viena tikos nepaneigia biggrin.gif

Patarimas maitinti pagal pareikalavimą labai geras.

Bet įsivaizduokit miegalių, kuris po gimimo pramiega... visą parą nepaprašęs valgyti? Ką su tokiu daryti? Juk pieno gamybai tai peilis, o ir vaikas alkanas... Gal jis jėgų neturi prabusti ir valgyti?

Taigi, naujagimius ir iki trijų mėnesių kūdikėlius rekomenduojama žadinti ir siūlyti maisto kas 3 - 3.5 val., jei per tiek laiko jie nepareiškė noro patys.

Naktį taip pat reiktų žadinti, jei pernelyg giliai miega.


Ir dar, apie miegą.

Vaikutis neturi įmigti ir išmiegoti visą naktį. Jam tai ne tik nereikalinga, bet ir pavojinga.

1. dėl to kad negaus valgyti
2. dėl to, kad pernelyg giliai įmigęs gali užmiršti kvėpuoti ir mirti - tai vadinama staigia kūdikių mirtimi.

Žodžiu, jei žadina ir mamos ieško, tai puiku, nes reiškia gyvas ir sveikas wub.gif Kūdikiai, o ir vyresni, metinukai, dvimečiai miega neramiai ir visai neprivalo visą naktį išmiegoti, kad jaustųsi pailsėję ir žvalūs. O mamoms tą reikia priimti su meile ir džiaugsmu, ir prisitaikyti prie naujo ritmo wub.gif
Atsakyti
man tai sesute irgi parekomendavo GN kad vaikuti maitinciau kas tris val nes kitaip sake visus spenelius nuvalgis (ir buvo nuvalgius) ir as jos patarimo paklausiau dabar turime rezima tongue.gif bet nesakau kad kai verke vaikas as jam neduodavau papildomai MP aisku kad budavo dienu kad ir nepagal rezima duodavau jei verkdavo ,bet po keliu dienu vel po truputi pereidavome prie 3val rezimo blink.gif nes pirma menesi nors ir valge kas 3val vistiek persivalgydavo ir labai daug atpylinedavo tad buvo neramu kol nepasisvereme thumbup.gif ir per menesi priaugome 2kg tad cia nezinosi kas geriau ar pagal rezima ar ne blink.gif kiekviena mama pasirenka atsizvelgdama i savo vaikelio poreikius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(martinna @ 2007 09 17, 16:12)
man tai sesute irgi parekomendavo GN kad vaikuti maitinciau kas tris val nes kitaip sake visus spenelius nuvalgis (ir buvo nuvalgius) ...

Nuvalgo, jeigu neteisingai apzioja, kitu atveju nezinau schmoll.gif
Atsakyti
Na bet pasakykit, pirmąją maitinau pagal gydytojos griežtus nurodymus ne dažniau kas 3,5 val. ir iš abiejų krūtų, bet priaugom per mėnesį tik lašą, t.y.gimėm 4,2 kg, grįžom namo 3,9 kg, o po mėnesio tik 4,5 kg, tai pagal gydytojos tos pačios nurodymus pradėjau primaitinti mišinuku, o ir nusitraukinėti, kad žinočiau, kiek suvalgo MP doh.gif Tai spėkit ar ilgai maitinau unsure.gif
Dabar tokių klaidų nedarysiu schmoll.gif
Atsakyti
as tai nenusitraukinejau nei karto savo pienuko schmoll.gif nors vis uosviene sake nusitrauk paziurek ar uztenka ir pan. blink.gif bet as pagal save dariau, nes jei jau vaikui neuzteks tai jis tikrai ilgai neisbus nevalges ir is karto pranes apie savo diskomforta doh.gif o tas matavimas ml kiek suvalgo ir pan yra tikra nesamone nes cia labiau tinka kai maitini misinukais, nes ir kiek benusitrauktumei MP visada bus netikslu nes tiek pati niekada neistrauksi kiek isvalgo vaikutis, o juk kiek isvalgo tiek ir pasigamina thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos mamytes. Esu naujai iskepta ir dar visai "zalia" maitinimo atzvilgiu tongue.gif maitinu dabar leliuka savo kas 2-3h, pienelio netruksta, bet vat noriu atsargai pakaupti ir nusitraukus pasideti i saldymo kamera. Sakykit, kada ir kaip nusitraukineti ???? Nes dabar pamaitinu is vieno papuko, o nutraukiu is kito ir sekanti maitinima kai maitinu is to nutraukto, tai atrodo labai mazai pienelio jame. Zinau, kad gaminasi bemaitinant, bet ir lelius leciau siurbia unsure.gif tai vat ir nezinau kaip cia taisyklingai reikia viska daryti verysad.gif
Beje, priaugome jau 1kg, lyg ir viskas thumbup.gif , bet kakutis buna kartais zalias, tai gal pienelis nelabai riebus????
Atsakyti