Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 2

QUOTE(janudi @ 2007 09 07, 13:26)
sveikos mamytes,
isleidinejo mane, nuvaziuodavau kelioms valandoms i klinikas ir namo, taigi misinuko ragauti neteko mums, valgem tik mamos pienuka, as nusitraukinejau su pientraukiu, dar pries isvaziuojant sociai pavalgydindavau taip ir istempem tris dieneles.

Dabar po poros savaiteliu man darys operacija su narkoze, ar teisybe, kad po operacijos man dings pienukas, jau galiu palaidoti viltis maitinti kudiki?
Jeigu ne, tai kaip man elgtis? Operacija nesudetinga, man salins bluzni...


Nedings, jeigu to norėsi. Reiktų pasidomėti kokius vaistus naudos operacijos metu, kokiais vaistais gydys po to, ar juos galima naudoti žindant, ar galima pakeisti kitais, kurie tiktų žindyvei, nusitraukinėti ir pienukas išliks.

O iki to laiko gali nusitraukinėti ir surinkti atsargas savo pienuko, kad gydymosi metu vaikutis irgi gautų tavo pieną, o ne mišinuką.

Dėl vaistų gali skambinti mamai Daivai (Vilniuje) arba mama Eglei (KAišiadorys) http://www.pradzia.o...ent/ivairen.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raideles: 07 rugsėjo 2007 - 15:17
QUOTE(Raideles @ 2007 09 07, 16:17)
Nedings, jeigu to norėsi. Reiktų pasidomėti kokius vaistus naudos operacijos metu, kokiais vaistais gydys po to, ar juos galima naudoti žindant, ar galima pakeisti kitais, kurie tiktų žindyvei, nusitraukinėti ir pienukas išliks.

O iki to laiko gali nusitraukinėti ir surinkti atsargas  savo pienuko, kad gydymosi metu vaikutis irgi gautų tavo pieną, o ne mišinuką.

Dėl vaistų gali skambinti mamai Daivai (Vilniuje) arba mama Eglei (KAišiadorys) http://www.pradzia.o...ent/ivairen.htm



Aciu, Raideles, labai uz patarimus...
Man niekada nera daryta jokia operacija, todel zinios labai menkos. Vadinasi, po operacijos jei nebus galima zindyti vaikelio del naudojamu vaistu, pienuka reikia nusitraukineti ir tiesiog ispilti? Tokiu budu nedings pienas? Dar siandien mane gydancios daktares klinikose klausiau, ar nedings man po narkozes pienukas, tai ji ramiai man paaiskino, kad nebegalesiu maitinti vaikelio sad.gif
Atsakyti
Aš gulėjau kauno klinikose ginekologiniame skyriuje ir mano palatoje gulėjo moteris su 1 mėn mažyle.Šalia pastatė vaikui lovytę ir ji maitino vaikelį kada jis norėjo.Poto ją iškėlė į kitą palatą-dvivietę,kad ramiau joms būtų.Moteris turėjo kažkokį uždegimą.Taigi viską galima suderinti,kovok dėl savo vaikelio,o maitinti tikrai galėsi,išlaikyk pieną nors ir kelias savaites nusitraukinėdama.Tegul mažius valgys tuo laikotarpiu mišinėlį,vėliau gryšite prie pienelio.
Atsakyti
sveikos zindyves smile.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif turiu tokis problemele g.gif zindau dukryte bet pas mane krutines yra mazokos,ir turiu maitinti su abiem krutim.bet ji visad kai ciulpia viena kruti uzsnusta ir neiseina pasadint kad kita uzbaigtu kruti,o ir kartais gaila zadint leliu smile.gif .taciau ji uz valandos ar 2h vel praso, nakti gerai kad pienuko buna daugiau prisikaupe,anksciau zadindavau ja nakti kai uzsnusdavo prie vienos krutines,daug prisinervodavau ,o ir gaila budavo jos .. jai 2,5men .tai va nzn kaip reiktu daryt
Atsakyti
QUOTE(jaunaMAMITE @ 2007 09 14, 19:58)
sveikos zindyves  smile.gif  drinks_cheers.gif    biggrin.gif  turiu tokis problemele  g.gif  zindau dukryte bet pas mane krutines yra mazokos,ir turiu maitinti su abiem krutim.bet ji visad kai ciulpia viena kruti uzsnusta ir neiseina pasadint kad kita uzbaigtu kruti,o ir kartais gaila zadint leliu  smile.gif  .taciau ji uz valandos ar 2h vel praso, nakti gerai kad pienuko buna daugiau prisikaupe,anksciau zadindavau ja nakti kai uzsnusdavo prie vienos krutines,daug prisinervodavau ,o ir gaila budavo jos .. jai 2,5men .tai va nzn kaip reiktu daryt

Tai yra visiškai normalu, kad tokio amžiaus vaikutis valgo kas 1-2 valandas. Kad ir kaip mums norėtųsi, kad jam užtektų pusryčių, pietų ir vakarienės smile.gif
Atsakyti
O gal zinot kiek mazdaug turi suvalgyti 1 men kudikis, kad privalgytu? blush2.gif Na as suprantu, kad kiekvienas individualiai, bet gal yra kazkokie standartai, tiesiog smalsu. Nes man kartais atrodo, kad maniskiui neuztenka pienuko. Man tarsi momentais dingineja pienas. Pora dienu nusitraukinejau ir nedaviau is krutines, tai normavau po 90 - 100ml, atrode viskas puikiai. Vaikas ismiegodavo po 3 - 4 valandas, labai mazai atpildavo. Bet va siandien nieko nebepritraukiau, nes nakti maitinau is krutines ir to pieno atrodo nebepasigamino. Na biski gal as cia sumaliau savo istorija. Dar galvoju ar galejo sumazeti pienuko del mano vakarykscio negalavimo. Atrodo apsinuodijau maistu, baisiai skaudejo galva ir labai vemiau, taciau velai vakare buvau sveika kaip ridikas. Gal cia tame priezastis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linusha @ 2007 09 15, 17:09)
O gal zinot kiek mazdaug turi suvalgyti 1 men kudikis, kad privalgytu? blush2.gif  Na as suprantu, kad kiekvienas individualiai, bet gal yra kazkokie standartai, tiesiog smalsu. Nes man kartais atrodo, kad maniskiui neuztenka pienuko. Man tarsi momentais dingineja pienas. Pora dienu nusitraukinejau ir nedaviau is krutines, tai normavau po 90 - 100ml, atrode viskas puikiai. Vaikas ismiegodavo po 3 - 4 valandas, labai mazai atpildavo. Bet va siandien nieko nebepritraukiau, nes nakti maitinau is krutines ir to pieno atrodo nebepasigamino. Na biski gal as cia sumaliau savo istorija. Dar galvoju ar galejo sumazeti pienuko del mano vakarykscio negalavimo. Atrodo apsinuodijau maistu, baisiai skaudejo galva ir labai vemiau, taciau velai vakare buvau sveika kaip ridikas. Gal cia tame priezastis? g.gif

tu darai vieną dažniausių ir grubiausių pradedančių mamyčių klaidų - nusitraukinėji pieną ir žiūri kiek valgo, normuoji. duok krūtį kai tik vaikas prašo ir nesuk sau galvos. vienintelis požymis, rodantis, kad trūksta pieno - tai neaugantis svoris. jei vaikui neduodi krūties, o nutraukinėsi - pieno mažės. vaikas atpras žįsti ir spyriosis prie krūties, tingės žįst, nes iš butelio lengviau. nesielk taip kai elgiesi dabar. geriau pasverk po poros savaičių ir pažiūrėk, kiek priaugot.
Atsakyti
Reikia patarimo iš patyrusių mamyčių lūpų: ar Jūs maitinate savo mažiukus pagal tikslų režimą (pvz., kas 3 ar kas 3,5 val.), ar reaguojate į vaiko norą. Mane šiektiek gimdymo namuose suglumino vaikų gydytojos. Viena liepė duoti pienelio griežtai kas 3 valandas dieną, o jei tuo metu lelius miega, jį pažadinti keičiant pampersą ar net kišant po šaltu vandeniu, o kita atvirkščiai paneigė ir liepė reaguoti į lėliuko veiksmus...Na kišti vaiką po vandeniu neketinu, tačiau gal režimas būtų ir gerai, tik kad nepavyksta mums su juo...Kaip Jumi maitinate? Labai lauksime su mažiumi Jūsų atsakymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaP12 @ 2007 09 16, 13:23)
Reikia patarimo iš patyrusių mamyčių lūpų: ar Jūs maitinate savo mažiukus pagal tikslų režimą (pvz., kas 3 ar kas 3,5 val.), ar reaguojate į vaiko norą. Mane šiektiek gimdymo namuose suglumino vaikų gydytojos. Viena liepė duoti pienelio griežtai kas 3 valandas dieną, o jei tuo metu lelius miega, jį pažadinti keičiant pampersą ar net kišant po šaltu vandeniu, o kita atvirkščiai paneigė ir liepė reaguoti į lėliuko veiksmus...Na kišti vaiką po vandeniu neketinu, tačiau gal režimas būtų ir gerai, tik kad nepavyksta mums su juo...Kaip Jumi maitinate? Labai lauksime su mažiumi Jūsų atsakymo  smile.gif

niekada nežiūriu jokio režimo. žindau kada tik vaikas nori ax.gif . sovietinis palikimas tokie gydytojai, kur režimus siūlo.
Atsakyti
kas per nesamone.... Duodu vaikui valgyt kada jis nori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaP12 @ 2007 09 16, 12:23)
Reikia patarimo iš patyrusių mamyčių lūpų: ar Jūs maitinate savo mažiukus pagal tikslų režimą (pvz., kas 3 ar kas 3,5 val.), ar reaguojate į vaiko norą. Mane šiektiek gimdymo namuose suglumino vaikų gydytojos. Viena liepė duoti pienelio griežtai kas 3 valandas dieną, o jei tuo metu lelius miega, jį pažadinti keičiant pampersą ar net kišant po šaltu vandeniu, o kita atvirkščiai paneigė ir liepė reaguoti į lėliuko veiksmus...Na kišti vaiką po vandeniu neketinu, tačiau gal režimas būtų ir gerai, tik kad nepavyksta mums su juo...Kaip Jumi maitinate? Labai lauksime su mažiumi Jūsų atsakymo  smile.gif


Net baisu skaityt, kad dar yra tokių gydytojų gun_bandana.gif
Žinoma reikia reaguot į leliuko veiksmus ir duot krūtį kada tik vaikas nori. Man tai rėžimas kažkaip gavosi savaime kai susireguliavo pienuko gamyba, maždaug nuo 3 mėnesio. Tiesiog mes su lelium susigrojom mirksiukas.gif ir tikrai nereikėjo jokių drąstiškų priemonių.
Atsakyti
labutis mamytes,

ir as turiu klausima. pas mus prasidejo labai sakyciau keisti naktiniai valgymai smile.gif anksciau vaikiukas valgydavo kelis kartus per nakti, bet pavalgydavo ir vel miegodavo kelias valandas. dabar jau kokios 4 naktys kai vaikas praso valgyt ( neverkia, bet muistosi ) bet kai tik duodu kruti, patraukia kelis gurksnius ir vel uzmiega...as ir pati uzmiegu o po val ar pusvalandzio vel muistosi...ir taip visa nakti..sianakt bandziau ir bevalganciam neleist uzmigt, kutenau paausiukus, judinau kojytes bet niekas nepadejo...uzmiega ir nebereaguoja o po val vel tas pats...tai as jau ir nebezinau nei kiek jis valge nei kiek kartu ir is kurios kruties...ir dar labai gaila vaiko nes jis negali ramiai miegot, visa nakti nei miegojes nei nemiegojes...gal kam panasiai taip buvo ar cia yra kokiu gudrybiu kurias zinot? nes man tokia valgymo mada visai nepatinka schmoll.gif

schmoll.gif drastiskiau vaiko zadint nakti nedristu nes kelis kartus kai teko keist pampersus nakti, tai po to issibudino taip kad valanda sypsosi ir nebemiega...

lauksiu patarimu jei kas turit ju... 4u.gif
Atsakyti