Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 2

labutis visoms

dabar ir man reikia patarimo. unsure.gif

kad ir kiek mano krutys pritvinktu , vaikui vieno valgymo metu neuztenka vienos kruties...ar tai reiskia kad jis neistraukia viso pienuko iki galo? ir be to viena krutyje buna maziau pienuko nes vaikas nelabai ja megsta...kol smarkiai bega tol gerai paskui prasideda muistymaisi ir t..t.. gal is jos sunkiau traukiasi nezinau...as po valgymo nutraukiu likusi pienuka kad daugiau jo gamintusi bet tas nelabai padeda...ir tas valgymas is abieju krutu truputi vargina nes kelias dienas pienuko buna pakankamai ir veliau jo sumazeja...kai daznai valgo is abieju jos nespeja pritvinkti ir vel kankinames visa diena...gal kas turit kokiu geru patarimu?

kai klausiau savo mamos tai ji sake kad man vieno valgymo metu uztekdavo tik vienos kruties...

as kartais net pagalvoju gal cia kokie psichologiniai dalykai nes man sunku isivaizduot kad vienoje krutyje galetu tilpt kad ir 120 ml pieno... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulis22 @ 2007 09 01, 18:32)
labutis visoms

dabar ir man reikia patarimo. unsure.gif

kad ir kiek mano krutys pritvinktu , vaikui vieno valgymo metu neuztenka vienos kruties...ar tai reiskia kad jis neistraukia viso pienuko iki galo? ir be to viena krutyje buna maziau pienuko nes vaikas nelabai ja megsta...kol smarkiai bega tol gerai paskui prasideda muistymaisi ir t..t.. gal is jos sunkiau traukiasi nezinau...as po valgymo nutraukiu likusi pienuka kad daugiau jo gamintusi bet tas nelabai padeda...ir tas valgymas is abieju krutu truputi vargina nes kelias dienas pienuko buna pakankamai ir veliau jo sumazeja...kai daznai valgo is abieju jos nespeja pritvinkti ir vel kankinames visa diena...gal kas turit kokiu geru patarimu?

kai klausiau savo mamos tai ji sake kad man vieno valgymo metu uztekdavo tik vienos kruties...

as kartais net pagalvoju gal cia kokie psichologiniai dalykai nes man sunku isivaizduot kad vienoje krutyje galetu tilpt kad ir 120 ml pieno... blush2.gif


O as beveik visada maitinu vaika is abieju krutu, nes man taip patogiau - jei pamaitinu tik is vienos, tai man atrodo, kad kita yra didesne ir nepatogu. O dabar pavalgo is abieju tolygiai po truputi ir viskas. Man kaip tik nepatinka pertvinkusios krutys, po to pienas begti pradeda doh.gif Kaip tau patogiau, taip ir daryk, nera jokio nurodymo, kad reikia maitinti tik is vienos kruties. Beje, mano irgi viena krutis pieningesne, kita - maziau, tai as visuomet pirmiausia duodu ta, kur maziau pieno, ir siaip ja daug dazniau duodu vaikui, kas skatintusi.
Tiesa, nakti maitinu per viena maitinima tik is vienos kruties, nes darau tai beveik miegodama, o ir vaikas miegodamas valgo, bet diena - tik is dvieju. Mano kleckui jau 9 men., jokiu problemu thumbup.gif

Papildyta:
dar papildysiu, kad vienoje krutyje niekuomet ir nebuna nei 120, nei 200 ml pieno, jis gaminasi tuo momentu, kai vaikas zinda kruti, kuo ilgiau zinda, tuo daugiau gaminasi. Krutys tai ne stovincio pieno cisternos, bet neissenkanti versme.
Atsakyti
O mums dviejų krutų neužtenka.. verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes, mane domina kokius vitaminus geriate tos kurios ilgai maitina,t.y. metus ir daugiau,ar pastoviai geriate vitaminus?kokius?ar galima gerti tuos pacius vitaminus kartu su vaikiuku,tarkim zuvu taukai,kalcis?nebus per daug?Aciu 4u.gif
Atsakyti
labutis, mamytes,

labai prasau patarimo!!!!

mane kelioms dienoms planuoja guldyti i ligonine tyrimams, ka daryti, kad nedingtu pienas, kaip maitinti kudiki? mums dar tik 3 menesiukai ir labai sekmingai valgom MP.
Patarkit kas galit, nes labai del to nervuojuosi, asaros pacios byra, kaip reikes palikti maziuka ir ka daryti, kad jis gautu mamytes pienuko?
Gal man veztis pientrauki? Vaikelio man niekas neprivezios i ligonine maitinimui... cry.gif
Atsakyti
QUOTE(janudi @ 2007 09 03, 10:36)
labutis, mamytes,

labai prasau patarimo!!!!

mane kelioms dienoms planuoja guldyti i ligonine tyrimams, ka daryti, kad nedingtu pienas, kaip maitinti kudiki? mums dar tik 3 menesiukai ir labai sekmingai valgom MP.
Patarkit kas galit, nes labai del to nervuojuosi, asaros pacios byra, kaip reikes palikti maziuka ir ka daryti, kad jis gautu mamytes pienuko?
Gal man veztis pientrauki? Vaikelio man niekas neprivezios i ligonine maitinimui... cry.gif

Ar ilgam į ligoninę?
Aišku, kad vežkis ir nusitraukinėk, tai bent po tyrimų galėsi žindyti. Ir netikėk bobutėm, jei sakys, kad negalima duot po pertraukos. Netiesa tokia amžiuje schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2007 09 03, 11:58)
Ar ilgam į ligoninę?
Aišku, kad vežkis ir nusitraukinėk, tai bent po tyrimų galėsi žindyti. Ir netikėk bobutėm, jei sakys, kad negalima duot po pertraukos. Netiesa tokia amžiuje  schmoll.gif

kelioms dienoms, gal 3 ar 4...
aciu uz atsakyma...
Atsakyti
QUOTE(janudi @ 2007 09 03, 11:36)
labutis, mamytes,

labai prasau patarimo!!!!

mane kelioms dienoms planuoja guldyti i ligonine tyrimams, ka daryti, kad nedingtu pienas, kaip maitinti kudiki? mums dar tik 3 menesiukai ir labai sekmingai valgom MP.
Patarkit kas galit, nes labai del to nervuojuosi, asaros pacios byra, kaip reikes palikti maziuka ir ka daryti, kad jis gautu mamytes pienuko?
Gal man veztis pientrauki? Vaikelio man niekas neprivezios i ligonine maitinimui... cry.gif



mes gulemes kai maziui buvo 2 savaiciu, 3 dienom, gulde kartu su maziuku ir net vyru (jis dar atostogose buvo), aciu gydytojai kuri net neturejo jokiu abejoniu del to.

maitinau ir toliau pati, nes specialiai skyre tuos antibiotikus, kuriuos leidziant galima ir maitint. o jei negalima maitinti kazkiek laiko del skirtu vaistu, butinai nusitraukinek reguliariai, kai tik baigsi kursa, po keliu dienu jau vel galesi toliau maitinti krutimi.

sekmes jums ir sveikatos.
Papildyta:
QUOTE(odetee @ 2007 09 03, 10:43)
Sveikutes, mane domina kokius vitaminus geriate tos kurios ilgai maitina,t.y. metus ir daugiau,ar pastoviai geriate vitaminus?kokius?ar galima gerti tuos pacius vitaminus kartu su vaikiuku,tarkim zuvu taukai,kalcis?nebus per daug?Aciu  4u.gif



aha, gal kas zinot, ar galima gerti MAgni B6 ir kokiom dozem? nes man jau ryskiai truksta, bet pamirsau seimos gydytojos paklaust, per paskutini apsilankyma...
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2007 09 03, 14:51)
mes gulemes kai maziui buvo 2 savaiciu, 3 dienom, gulde kartu su maziuku ir net vyru (jis dar atostogose buvo), aciu gydytojai kuri net neturejo jokiu abejoniu del to.

maitinau ir toliau pati, nes specialiai skyre tuos antibiotikus, kuriuos leidziant galima ir maitint. o jei negalima maitinti kazkiek laiko del skirtu vaistu, butinai nusitraukinek reguliariai, kai tik baigsi kursa, po keliu dienu jau vel galesi toliau maitinti krutimi.

sekmes jums ir sveikatos.
Papildyta:
aha, gal kas zinot, ar galima gerti MAgni B6 ir kokiom dozem? nes man jau ryskiai truksta, bet pamirsau seimos gydytojos paklaust, per paskutini apsilankyma...



Na as guluosi i kauno klinikas, manau, kad ne kalbos negali buti, kad gulciausi su kudikeliu, nes daktaras paklause, ar bus kam palikti vaikuti...
bandysiu prasyti, kad mane paleidinetu namo, nors jau nakciai...
Atsakyti
QUOTE(janudi @ 2007 09 03, 17:07)
Na as guluosi i kauno klinikas, manau, kad ne kalbos negali buti, kad gulciausi su kudikeliu, nes daktaras paklause, ar bus kam palikti vaikuti...
bandysiu prasyti, kad mane paleidinetu namo, nors jau nakciai...


ir as manau kad turetu leisti su vaikuciu atsigulti g.gif bet jei jau neleis tai prasyk kad isleistu nors i namus nakciai unsure.gif o siaip tai siulau tau nusitraukineti pienuka ir pradek po truputi jau dabar tai daryti ,kad butu pienelio ekstra atveju smile.gif o nutraukta pienuka supilk i indelius (pvz avento indeliai tokie yra) ir uzsaldyk saldiklyje, vyras gales atsildyti ir paduoti vaikuciui is byteliuko ar sauksteliu pamaitins jei kartais tu negaletumei ,be to pagerk ir daugiau skysciu kad pienukas gamintusi, labiau po karstu dusu nusiprausk nes irgi pienukas labiau bega ir prasyk kad vyras atveztu vaikuti dazniau nes reikia kad ir prie krutines dazniau pabutu wub.gif nu tikiuosi kad viskas bus gerai ir tos dienos ligonineje greitai prabegs blush2.gif sekmes ir kantrybes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janudi @ 2007 09 03, 15:07)
Na as guluosi i kauno klinikas, manau, kad ne kalbos negali buti, kad gulciausi su kudikeliu, nes daktaras paklause, ar bus kam palikti vaikuti...
bandysiu prasyti, kad mane paleidinetu namo, nors jau nakciai...


manau, kad tikrai gali gultis su vaiku. Nes man po gimdymo buvo pūslės uždegimas, tai daktaras sakė jai nepraeis ir reikės tyrimų tai paguldys į ligoninę ir minėjo, kad yra specialus skyrius mamom su leliukais. Taip, kad klausk. 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,
isleidinejo mane, nuvaziuodavau kelioms valandoms i klinikas ir namo, taigi misinuko ragauti neteko mums, valgem tik mamos pienuka, as nusitraukinejau su pientraukiu, dar pries isvaziuojant sociai pavalgydindavau taip ir istempem tris dieneles.

Dabar po poros savaiteliu man darys operacija su narkoze, ar teisybe, kad po operacijos man dings pienukas, jau galiu palaidoti viltis maitinti kudiki?
Jeigu ne, tai kaip man elgtis? Operacija nesudetinga, man salins bluzni...
Atsakyti