Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 2

tai neiseina nusiramint. vyras irgi sako, dziaukis kad bent tiek turejai, juk uzaugs tas vaikas ir su misinukais, greit jau darzoves valgysit. bet man taip gera savo mazyte prie saves prisiglaust ir jausti kaip ji valgo. juk tai tokia laime. neiseina man nesinervuot, o tai aisku ne kiek nepadeda
Atsakyti
QUOTE(ramčiukas @ 2007 08 16, 15:53)
tai neiseina nusiramint. vyras irgi sako, dziaukis kad bent tiek turejai, juk uzaugs tas vaikas ir su misinukais, greit jau darzoves valgysit. bet man taip gera savo mazyte prie saves prisiglaust ir jausti kaip ji valgo. juk tai tokia laime. neiseina man nesinervuot, o tai aisku ne kiek nepadeda

nu ale tikrai,kosytes jau valgykit ir maziau misinuko reiks thumbup.gif mano tai visai maziukas dar,nuo 2 sav misinukais maitinasi.is pradziu nervinausi,bet MB uzdraude grieztai,sake vaikas sveikas uzaugs ir ant misinuku.na ir nustojau.savo meile jam atduodu kitaip,siaip dazniau priglaudziu biggrin.gif
nesinervuok,tiesiog apkabink savo aukseli 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, turiu problemele, tiksliau dilema. Turiu 9 dienu suneli, ir nezinau ar jam uztenka mano pienelio, daktare patare nusitraukti ir pazeti, pritraukiau 30ml. ir sake kad jei mazai pritrauksiu kiekviena diena primaitinti misinukais. Taciau SM skaiciau kad jei primaitinesiu misinukais mano pienas pamazu dingines, o pajutes kad misinukas saldesnis ir jis lengviau traukiasi vaikas gali nebeimti papo. Maitinu ji tikrai daznai su kokiom 10 min pertraukom 2-3 val paskui jis apie valanda ramus o paskui vel tas pats kartojasi. Drauge turejo ta pacia problema, bet sake, kad menesi pazaide ir ritmas susinormalizavo. Atsirado daugiau pieno. Bijau, kad vaikas gali neprivalgyti, bet juk kiekvienas vaikas individualus ir suvalgo tiek kiek jam reikia. Tustinames daznai. Tai dabar ir nebezinau ka daryti ar vis del to primaitinti, ar dazniau duoti. Labai nenoriu prarasti pienuko.Prasau man patarkit. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutia @ 2007 08 16, 18:34)
Sveikutes, turiu problemele, tiksliau dilema. Turiu 9 dienu suneli, ir nezinau ar jam uztenka mano pienelio, daktare patare nusitraukti ir pazeti, pritraukiau 30ml. ir sake kad jei mazai pritrauksiu kiekviena diena primaitinti misinukais. Taciau SM skaiciau kad jei primaitinesiu misinukais mano pienas pamazu dingines, o pajutes kad misinukas saldesnis ir jis lengviau traukiasi vaikas gali nebeimti papo. Maitinu ji tikrai daznai su kokiom 10 min pertraukom 2-3 val paskui jis apie valanda ramus o paskui vel tas pats kartojasi. Drauge turejo ta pacia problema, bet sake, kad menesi pazaide ir ritmas susinormalizavo. Atsirado daugiau pieno. Bijau, kad vaikas gali neprivalgyti, bet juk kiekvienas vaikas individualus ir suvalgo tiek kiek jam reikia. Tustinames daznai. Tai dabar ir nebezinau ka daryti ar vis del to primaitinti, ar dazniau duoti. Labai nenoriu prarasti pienuko.Prasau man patarkit. verysad.gif

Tavo daktarė patarė pačią didžiausią nesąmonę kokią tik galėjo. Pirma, tu niekada nenutrauksi tiek, kiek ištraukia vaikiukas, antra - tavo mažyliui tik 9 dienelės, taigi dar ir nutraukt nelabai moki ir pieno gamyba dar nesusireguliavus, taigi geriau duok vaikui tiek, kiek jis to nori, per prievartą aišku nekišk ir viskas bus OK, o jeigu duosi mišinuką, tai manau ilgai nemaitinsi 4u.gif
Žinau ką kalbu, dičkį maitinau 1 m. ir 5 mėn., o mažąją 1 m. ir 10 mėn. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2007 08 16, 19:40)
Tavo daktarė patarė pačią didžiausią nesąmonę kokią tik galėjo. Pirma, tu niekada nenutrauksi tiek, kiek ištraukia vaikiukas, antra - tavo mažyliui tik 9 dienelės, taigi dar ir nutraukt nelabai moki ir pieno gamyba dar nesusireguliavus, taigi geriau duok vaikui tiek, kiek jis to nori, per prievartą aišku nekišk ir viskas bus OK, o jeigu duosi mišinuką, tai manau ilgai nemaitinsi  4u.gif
Žinau ką kalbu, dičkį maitinau 1 m. ir 5 mėn., o mažąją 1 m. ir 10 mėn.  mirksiukas.gif

Man butent taip visi ir pataria, o as aciu dievui taip ir dariau, nes mano manymu kad daktares metodai jau pasene, ji gera gydytoja bet jau pencininke, tai ir moko kaip sovietiniais laikais.

Aciu uz atsakyma aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutia @ 2007 08 16, 18:48)
Man butent taip visi ir pataria, o as aciu dievui taip ir dariau, nes mano manymu kad daktares metodai jau pasene, ji gera gydytoja bet jau pencininke, tai ir moko kaip sovietiniais laikais.

Aciu uz atsakyma aciuks.gif



Tai jau tikrai, kad sovietiniu laiku tetule. devynios dienos pupuliui, o jau misinukus? blink.gif doh.gif ir tikrai nereikia ziureti kiek to pieno yra. dar patartu arbatelem primaitinti nakti, tai cia isvis nesamone! tai gal dar kavutem rytais??? lotuliukas.gif maitink mazuli pienuku savo ir neklausyk senu bobuciu! idomu kada si metodika pagaliau taps tokis atgyvena, kad niekas nebeprisimins?
Atsakyti
QUOTE(Gutia @ 2007 08 16, 18:34)
Sveikutes, turiu problemele, tiksliau dilema. Turiu 9 dienu suneli, ir nezinau ar jam uztenka mano pienelio, daktare patare nusitraukti ir pazeti, pritraukiau 30ml. ir sake kad jei mazai pritrauksiu kiekviena diena primaitinti misinukais. Taciau SM skaiciau kad jei primaitinesiu misinukais mano pienas pamazu dingines, o pajutes kad misinukas saldesnis ir jis lengviau traukiasi vaikas gali nebeimti papo. Maitinu ji tikrai daznai su kokiom 10 min pertraukom 2-3 val paskui jis apie valanda ramus o paskui vel tas pats kartojasi. Drauge turejo ta pacia problema, bet sake, kad menesi pazaide ir ritmas susinormalizavo. Atsirado daugiau pieno. Bijau, kad vaikas gali neprivalgyti, bet juk kiekvienas vaikas individualus ir suvalgo tiek kiek jam reikia. Tustinames daznai. Tai dabar ir nebezinau ka daryti ar vis del to primaitinti, ar dazniau duoti. Labai nenoriu prarasti pienuko.Prasau man patarkit. verysad.gif

nepadaryk mano klaidos.man irgi taip patare kai buvom 2 sav ir nepasiekem gimimo svorio.aisku mano vaikutis neprivalges buvo,labai neramus,bet tiesiog reikejo dazniau zisti duoti,o as "saziningai" kas 3 val duodavau ir tik viena kruti,nes taip ligoninej pamoke.todel apsisarvuok kantrybe ir duok kruti,jei reiks abi,nes neteksi pienelio. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutia @ 2007 08 16, 18:34)
Sveikutes, turiu problemele, tiksliau dilema. Turiu 9 dienu suneli, ir nezinau ar jam uztenka mano pienelio, daktare patare nusitraukti ir pazeti, pritraukiau 30ml. ir sake kad jei mazai pritrauksiu kiekviena diena primaitinti misinukais.

Galiu tik palinkėti sėkmės, nes Tu puikiai žinai, ką reik daryti mirksiukas.gif

tavo žindymo ritmas yra labai normalus, turint omeny, kad leliukui dar tik 9d. tad viskas yra gerai - maitink kiek tik nori ir kada nori, o ritmas susitvarkys kažkur 1-2 mėn.
Patikėk, žinau, ką sakau - negalėjau maitint savo dvynukių pirmas 5d, o kai pradėjau - pienuko turėjau vos kelis lašus verysad.gif Bet pirmą mėn visos ir prasivartėm non-stop lovoje: pirma vieną pamaitinu, tada kitą, dar pirmą, paskui kitą, tada lūžtam visos. O po kokios valandos vėl viskas iš pradžių tongue.gif Bet pienuką išsaugojau, užteko net dviems 2.gif 2.gif, vėlesniais mėn priaugo ir kilą ir daugiau, o maitinau daugiau nei 1,5metus mirksiukas.gif

QUOTE(Viola fiola @ 2007 08 16, 19:26)
Tai jau tikrai, kad sovietiniu laiku tetule. devynios dienos pupuliui, o jau misinukus?  blink.gif  doh.gif ir tikrai nereikia ziureti kiek to pieno yra. dar patartu arbatelem primaitinti nakti, tai cia isvis nesamone! tai gal dar kavutem rytais??? 

blink.gif lotuliukas.gif
nu, jooooo - tik su tokiais patarimais tai tetulei mamytes gąsdint gun_bandana.gif:

Sėkmės visoms norinčioms maitinti savo 2.gif ir daug skanaus MP 4u.gif
Atsakyti
Tiesa, gal kas zino kiek mazdaug pusantro menesio sulaukes vaikulis gali skysciu isgerti? klausimas toms, kurios zino mano istorija, nes tingiu kartotis tongue.gif
Mano mazule gimusi svere 3.6 kg, dabar apie 4.2 kg ir jai jau pusantro menesio mazdaug. maitinu misriai, tad idomu kiek to misinuko papildomai duoti, kad nepersivalgytu, nes ji kai isijaucia tai atrodo ir nesustotu siurbti to misinuko. mano pienuko isgeria ne per daugiausia. rytais dazniausiai uztenka pienuko ,nes jo per nakti prisikaupia, o diena isgeria gal kokius 30 ml, gal daugiau. o su misinuku kartu gaunas apie 120 ml. kaip kada.
Atsakyti
QUOTE(Viola fiola @ 2007 08 18, 14:32)
Tiesa, gal kas zino kiek mazdaug pusantro menesio sulaukes vaikulis gali skysciu isgerti? klausimas toms, kurios zino mano istorija, nes tingiu kartotis  tongue.gif
Mano mazule gimusi svere 3.6 kg, dabar apie 4.2 kg ir jai jau pusantro menesio mazdaug. maitinu misriai, tad idomu kiek to misinuko papildomai duoti, kad nepersivalgytu, nes ji kai isijaucia tai atrodo ir nesustotu siurbti to misinuko. mano pienuko isgeria ne per daugiausia. rytais dazniausiai uztenka pienuko ,nes jo per nakti prisikaupia, o diena isgeria gal kokius 30 ml, gal daugiau. o su misinuku kartu gaunas apie 120 ml. kaip kada.

mano suneliui irgi 1,5 men,tai jis grynai misinuko 160ml be vargo isriaubia biggrin.gif sveria 5600g(gime 3960).sake daugoka,todel liepe maziau maistelio duoti.o kai duodu su MP(pries maitinima nutraukiu)tai gaunasi 130-150ml,6 kartus per para. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulis22 @ 2007 08 16, 12:33)
sveikos mamytes,
cia istrauka is vieno straipsnio...

Pagimdžiusios moters organizme vyksta didžiulė hormonų
pertvarka. Už pieno gamybą „atsakingas“ hormonas prolaktinas, kurio sintezė nepriklauso nuo streso ir patiriamos įtampos. Hormonas oksitocinas reguliuoja pieno atpalaidavimą, ir šis procesas jau priklauso nuo nuotaikos, streso bei įtampos. Taigi tokiais atvejais pienas ne dingsta, o neatpalaiduojamas. Raminamoji arbata gali daryti įtaką ne pieno gamybai, o jo atpalaidavimui, ir taip sudaryti įspūdį, kad pieno pagausėjo.
jei kam bus idomu cia nuoroda i visa straipsni...

http://209.85.135.10...I...cd=20&gl=lt
visoms sekmes 4u.gif



Labai geras straipsnis thumbup.gif
Atsakyti
Laba,
turiu klausima patyrusioms mamytems: as kol kas negaliu pati savo dukrytes maitinti, tad kad nedingtu pienukas, vis kasdien nusitraukineju. Smalsu, kokia yra apytiksle vienkartine pieno doze, kuria dvieju savaiciu kudikeliai suvalgo? O kiek 3-4 savaiciu? Kad isivaizduociau, ar pakankamai nusitraukiu vienu kartu pienelio. Nusitraukiu vienu kartu apie 70, po nakties 80ml. Ar tai pakankamai, jei pati dabar maitinciau?
Istraukiu ne iki galo, tad kaskart dilema - ar tureciau traukti daugiau ir taip skatinti didesne pieno gamyba, ar visgi kiekis pakankamas?
Rodos, maitinciau vaikuti pati, butu viskas daug aiskiau, kiek istrauktu, tiek pasigamintu..
Atsakyti