Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 2

QUOTE(Simutee @ 2007 08 15, 15:41)

Gerokai apsisunkinau sau gyvenima su tais nutraukinejimais (nes uzuot ejus pamiegot diena su vaikeliu, turedavau nutraukinet ir indelius plaut), bet savo tiksla- islaikyti kuo ilgiau pienuka pasiekiau smile.gif

o kas kiek laiko traukei?nes as anksciau dar 100ml per abi surinkdavau,dabar vos 50-60 sukrapstau. :blink:nes kruties varliukas neima,baisiai verkia,nervinasi,tai neislaiko mano nervai ir nusitraukiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikki: 15 rugpjūčio 2007 - 16:26
QUOTE(mikki @ 2007 08 15, 18:25)
o kas kiek laiko traukei?nes as anksciau dar 100ml per abi surinkdavau,dabar vos 50-60 sukrapstau. :blink:nes kruties varliukas neima,baisiai verkia,nervinasi,tai neislaiko mano nervai ir nusitraukiu.

pradzioj saziningai pries kiekviena maitinima traukdavau. Nes maniskis irgi nervindavosi ir neimdavo kruties, o as norejau kad pries misinuka bent kiek pienuko gautu (taip pediatre rekomendavo- tam kad zarnytes apsauginiu sluoksniu pasidengtu). O del to kad jis nervuodavosi, tai as jam ir neduodavau tos kruties. Nors visur raso, kad norint turet daugiau pieno, reikia dazniau zindyt. Mielai tai ir buciau darius, jei jis butu emes.. verysad.gif Bet po kiek laiko jis vel pats is kruties valgyt pradejo noret..
Zodziu nesinervuok ir ziurek ka vaikas pataria smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simutee @ 2007 08 16, 08:50)
pradzioj saziningai pries kiekviena maitinima traukdavau. Nes maniskis irgi nervindavosi ir neimdavo kruties, o as norejau kad pries misinuka bent kiek pienuko gautu (taip pediatre rekomendavo- tam kad zarnytes apsauginiu sluoksniu pasidengtu). O del to kad jis nervuodavosi, tai as jam ir neduodavau tos kruties. Nors visur raso, kad norint turet daugiau pieno, reikia dazniau zindyt. Mielai tai ir buciau darius, jei jis butu emes..  verysad.gif Bet po kiek laiko jis vel pats is kruties valgyt pradejo noret..
Zodziu nesinervuok ir ziurek ka vaikas pataria smile.gif

nu tikiuosi ir maniskis prades imti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2007 08 16, 09:52)
nu tikiuosi ir maniskis prades imti ax.gif

linkui kad taip ir butu smile.gif tik svarbiausia turet jam ka pasiulyt, kai jau prades noret ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Simutee @ 2007 08 16, 09:50)
linkui kad taip ir butu smile.gif tik svarbiausia turet jam ka pasiulyt, kai jau prades noret  ax.gif

nu stengsiuos biggrin.gif nes paskaicius supratau kad jei MP dar yra tai gali ir padaugeti,tai dirbsim.jau vien del vaiko sveikatos,nes su viduriais blogai,o MP tam padeda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2007 08 16, 10:53)
nu stengsiuos biggrin.gif nes paskaicius supratau kad jei MP dar yra tai gali ir padaugeti,tai dirbsim.jau vien del vaiko sveikatos,nes su viduriais blogai,o MP tam padeda blush2.gif

tikrai gali ir padauges smile.gif Nurimsi, ismoksi nusitraukinet ir padauges. as siaip ir nesupratau nuo ko priklauso pieno kiekis- viena karta buna vos 60 ml, po keliu dienu 180.. po to vel koks 100 ml smile.gif Jau nezinau kiek kartu vyrui esu pranesus, kad pienas baigiasi, nes vos keliasdesimt pritraukiau, bet kaip nesibaigia taip nesibaigia biggrin.gif Bandziau prisimininet ka valgiau, kiek miegojau, bet jokio rysio taip ir neatradau rolleyes.gif

vienas dalykas kas tikrai mazina pieno kieki- tai baime ir nerimas, kad neturi pieno.

is patirties sakau-atsipalaiduok (aisku lengva man sneket, kai jau maziui 9 men, o pradzioj pati raudodavau smile.gif ir kuo daugiau buk su vaikeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,


cia istrauka is vieno straipsnio...

Pagimdžiusios moters organizme vyksta didžiulė hormonų
pertvarka. Už pieno gamybą „atsakingas“ hormonas prolaktinas, kurio sintezė nepriklauso nuo streso ir patiriamos įtampos. Hormonas oksitocinas reguliuoja pieno atpalaidavimą, ir šis procesas jau priklauso nuo nuotaikos, streso bei įtampos. Taigi tokiais atvejais pienas ne dingsta, o neatpalaiduojamas. Raminamoji arbata gali daryti įtaką ne pieno gamybai, o jo atpalaidavimui, ir taip sudaryti įspūdį, kad pieno pagausėjo.


jei kam bus idomu cia nuoroda i visa straipsni...

http://209.85.135.10...I...cd=20&gl=lt


visoms sekmes 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes

mazylei jau 4,5 menesio. maitinau ja ir pati ir primaitindavau misinuku karta per diena, kartais du. priaugdavom gerai, net perdaug. sia savaite kazkas atsitiko ir visai mazai pradejo gamintis pienuko. krutine tuscia tuscia. aisku mano klaida buvo pasitikrinti kiek ten yra doh.gif nusitraukdavau 30-50 ml kas 3 val. apeme panika, kad pienukas dingsta. neiseina niekaip nusiraminti, nes man pats baisiausias dalykas siuo metu jei dingtu pienukas, nes labai labai noriu kad jo butu. vargstam jau ketvirta diena. vis duodu ir duodu jai zisti, ji aisku nervuojasi kai gauna tuscia kruti, kai pasikankina siek tiek pradeda begti pienukas, bet girdziu kaip ryja tik kokias 5 min, po to ji tik taso bandydama istraukti verysad.gif

nezinau ka daryti. geriu nemazai skysciu. apie 3 litrus per diena, normaliai maitinuosi ir vistiek nepavyksta kad pienuko butu daugiau
Atsakyti
QUOTE(ramčiukas @ 2007 08 16, 15:17)
sveikos mamytes

mazylei jau 4,5 menesio. maitinau ja ir pati ir primaitindavau misinuku karta per diena, kartais du. priaugdavom gerai, net perdaug. sia savaite kazkas atsitiko ir visai mazai pradejo gamintis pienuko. krutine tuscia tuscia. aisku mano klaida buvo pasitikrinti kiek ten yra  doh.gif nusitraukdavau 30-50 ml kas 3 val. apeme panika, kad pienukas dingsta. neiseina niekaip nusiraminti, nes man pats baisiausias dalykas siuo metu jei dingtu pienukas, nes labai labai noriu kad jo butu. vargstam jau ketvirta diena. vis duodu ir duodu jai zisti, ji aisku nervuojasi kai gauna tuscia kruti, kai pasikankina siek tiek pradeda begti pienukas, bet girdziu kaip ryja tik kokias 5 min, po to ji tik taso bandydama istraukti verysad.gif

nezinau ka daryti. geriu nemazai skysciu. apie 3 litrus per diena, normaliai maitinuosi ir vistiek nepavyksta kad pienuko butu daugiau

ooo kas 3 val po 50ml thumbup.gif mum tai butu ohohoho svente.as jei nutraukiau ryte 50,po 3 val ne 10 nebesukrapstau blink.gif
Atsakyti
bet juk cia labai mazai. vaikas is tiek neprivalgo.

bandziau ka tik ja pridet prie kruties nes norejo valgyt, tai uzsispiege iki pamelynavimo, nes nieko neistrauke. ejom abi daryt misinuko, tai pagaliau pavalge. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulis22 @ 2007 08 16, 11:33)

Taigi tokiais atvejais pienas ne dingsta, o neatpalaiduojamas.


straipsnio nepaskaciau, bet tai, ka pacitavai, is savo patirties tikrai galiu pasakyti tiesa.

ir kaip jau kazkuri mamyte minejo - kuo labiau jaudiniesi del pienelio kiekio, tuo sunkiau su juo. paradoksas.... sad.gif
o mano viena pazistama is viso sake kuo greiciau noriu baigt maitint, o turejo tiek pieno, kad 8 menesiu vos nujunke...
Atsakyti
QUOTE(Irinna @ 2007 08 16, 15:41)
straipsnio nepaskaciau, bet tai, ka pacitavai, is savo patirties tikrai galiu pasakyti tiesa.

ir kaip jau kazkuri mamyte minejo - kuo labiau jaudiniesi del pienelio kiekio, tuo sunkiau su juo. paradoksas.... sad.gif
o mano viena pazistama is viso sake kuo greiciau noriu baigt maitint, o turejo tiek pieno, kad 8 menesiu vos nujunke...

ner teisybes pasaulyje blink.gif

ramciukai juk nors tiek turi biggrin.gif nesinervink,pas mane praktiskai ner,bet valgom misinukus,traukiu ka turiu ax.gif nu ner tai ner
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikki: 16 rugpjūčio 2007 - 14:45