Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 2

ir as manau kad duoti reik kiek tik mazylis nori. o del pilvuko- gali espumizano duot. ir pati ziurek gal labiau ka valgai ax.gif
Atsakyti
Aš daviau visada žįsti tiek, kiek nori. Per pirmą mėnesį dukra priaugo 1,4 kg, o sūnus - 1,5 kg 4u.gif Irgi gydytoja sakė, kad per daug priaugo ax.gif Net perklausė kelis kartus ar aš tikrai neduodu mišinėlio lotuliukas.gif
Atsakyti
mamytes,neskaiciau visos temeles,nes turiu maza irzlu zuiki,tik va toks klausimas-nuo 2 savaites maitinu maziuka misinuku,nes neuzteko pieno,vaikas jo nesugebejo istraukti,neaugo svoris ir liepe skubiai primaitinti .taip ir padariau,bet atemiau is vaiko kruti,t.y. nusitraukinejau pienuka ir daviau is buteliuko,kad zinociau kiek suvalgo(mano klaida).dabar mum jau 1,5 men ir pienelis sparciai senka,vos vienam maitinimui sukrapstau.Ar jei duociau dabar pazisti kruti pries misinuka MP atsistatytu?ar yra prasme kankinti vaika(jis aisku nebenori papulio,vargstu kol ikisu nes pienas nebega)? blink.gif taip noretusi dar nors kiek to pienelio vaikuciui duoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikki: 14 rugpjūčio 2007 - 20:58
Kuo dažniau žindytum, tuo labiau gamintųsi pieno... Manau, kad verta pasikankinti ax.gif
Atsakyti
PAskaityk per lapą - du, mamos gerų patarimų duoda kaip apgauti vaiką kad žįstų tuščią krūtį ir kartu pavalgytų. Tokiu būdu galima atstatyti pieno gamybą. Tik reikia kantrybės ir užsispyrimo.
Atsakyti
mamytes, ka tik sugebejau susirgti, per 10 minuciu jauciu temp sokteolejo virs 38, gal ir daugiau, numusiau su paracetamoliu.... Pradejo mausti kruti diena ir vakare jau negalejau net paliesti doh.gif Ne kieta, minksta, labai skaudejo, dabar aprimo.... Kai lelyte buvo 3 savaiciu sirgau irgi, temp turejau 41.... Po trieju dienu praejo, Ar galiu dabar uzkirst kelia, kad nepasikartotu viskas? verysad.gif
ar gali viskas buti nuo to, kad pienuka kartais nusitraukiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2007 08 14, 21:58)
mamytes,neskaiciau visos temeles,nes turiu maza irzlu zuiki,tik va toks klausimas-nuo 2 savaites maitinu maziuka misinuku,nes neuzteko pieno,vaikas jo nesugebejo istraukti,neaugo svoris ir liepe skubiai primaitinti .taip ir padariau,bet atemiau is vaiko kruti,t.y. nusitraukinejau pienuka ir daviau is buteliuko,kad zinociau kiek suvalgo(mano klaida).dabar mum jau 1,5 men ir pienelis sparciai senka,vos vienam maitinimui sukrapstau.Ar jei duociau dabar pazisti kruti pries misinuka MP atsistatytu?ar yra prasme kankinti vaika(jis aisku nebenori papulio,vargstu kol ikisu nes pienas nebega)? blink.gif taip noretusi dar nors kiek to pienelio vaikuciui duoti.


Labas, likimo drauge,

mano situacija be galo panadi, tik skirtumas tas, kad papuko neatemiau ir maitinu misriai.maitiniima visada pradedu nuo kruties ir tik veliau misinukas. dar turedama laiko po matinimo nusitraukiu, tai regis po truputi, bet daugeja pienuko. dar geriu hipp arbata, tik nezinau kiek ji naudos duoda. butinai pasistenk issaugoti pienuka. bet kuri cia skaitanti mamyte patartu kuo dazniau duoti kruti. anksciau kalbeta apie vaiko apgaudinejima, kai maitinimo krutimi metu pro lupu kamputi lasinama pienuko ar misinuko, kad vaikas bent stimuliuotu krutis ir zystu.
sekmes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rhealife @ 2007 08 14, 17:10)
Atejus akusere pasvere, uz savaites laiko, pasirodo mano mazius 570g priaugo.


na dar tokio, atsiprasant, briedo dar negirdejau. doh.gif misinelius - taip, riboja, bet tik ne motinos piena. duok tiek kiek nori, tai greicau ir lengviau nusistoves toks valgymo ritmas, kokio reikia tavo maziui. ir pienelio gaminsis tiek, kiek jam reikia. svoris auga netolygiai, todel ir patariama iprastais atvejais svertis tik kas menesi, o ne kas savaite (kad mamytes ir akuseres nesigasdintu... wink.gif )
Papildyta:
QUOTE(Rudaakė @ 2007 08 14, 22:27)
mamytes, ka tik sugebejau susirgti, per 10 minuciu jauciu temp sokteolejo virs 38, gal ir daugiau, numusiau su paracetamoliu.... Pradejo mausti kruti diena ir vakare jau negalejau net paliesti  doh.gif  Ne kieta, minksta, labai skaudejo, dabar aprimo.... Kai lelyte buvo 3 savaiciu sirgau irgi, temp turejau  41.... Po trieju dienu praejo, Ar galiu dabar uzkirst kelia, kad nepasikartotu viskas?  verysad.gif
ar gali viskas buti nuo to, kad pienuka kartais nusitraukiu  verysad.gif


paziurek, ar nera guziuku, gal uzsistovejo pienukas kur. siaip tai as jei turedavau itarima, kad guziukas kur kaupiasi, duodavau kruti zisti taip, kad apatinis maziaus zandikaulis butu mazdaug toj vietoj, kur guziukas, taip intensyviau istraukia is guziuko pienuka. pasidaryk saltu kompresiuku skaudamai kruciai.

gal per daug suintensyvinai pienuko gamyba nutraukdama, o gal ne is visur issitraukei pientraukiu, nes juo sunku tolygiai is kruties istraukt, kai kurie latakeliai kartais lieka pilni pieno,o kiti visiskai istustinami (man pienuko buvo per daug is pradziu irgi prisisaldziau saldikli atsargu..- tai patarimas, jei jauti diskomforta ir reik nusitraukt, tai netrauk iki galo, tik tiek, kad nuimti diskomforta, nes kitaip dar labiau skatinsi pieno gamyba).
Atsakyti
QUOTE(Rhealife @ 2007 08 14, 17:10)
O pas mane kitokia problema... BEnt jau greit permetus foruma nemaciau.

Zodziu mums tik 9 dieneles, pienuko nuo pat pradziu turim upeliais, ir mazius norliai ji valgo. Pagal zindymo patarimus daviau tike kiek jis norejo. tai budavo net kas valanda, kartais kas tris. BEt tikrai ilgesniu intervalu nebuvo

Ir ka jus sau manot. Atejus akusere pasvere, uz savaites laiko, pasirodo mano mazius 570g priaugo. Tai ji mane susiurpino, kad tiek turi per menesi priaugti o ne per savaite. Tai issigandau. Liepe ne mazensiais intervalasi kaip 3 val duoti. Nu nuo vakar pradejom. Buvo ir asar, tai soske pradejau duoti, kad ciulptu. Bet man biski kankinimas vaiko atrodo.

Taciau kita medalio puse, ji man sako kad pilvuka irgi del to skaudejo, nes per daug psisivalges nesugeba virskinti. Vakar suribojau kas 3 val., bet nakti visa nemiegojo, stenejo, nesugebejo prakakot sad.gif Masazavau ir nesiojau, niekas nepadejo. Aciu diev ryte pagaliau gerai isstustino, tai dabar kaip angelelis miega.

Zodziu ka mano apie ta per dideli svorio priaugima ir duoti zysti kada nori?


jetau ir is kur tokiu akuseriu dar atsiranda....
bash.gif vaikas yra zmogus o ne masina kad augtu kaip pagal vadoveli doh.gif mano mama pasakojo kad tais laikais kai as kudikis kas menesi po kila priaugdavau gydytoja liepdavo naktimis man duoti ne kruti o arbatos gerti fool.gif dekui dievui mama nepatikejo sitais marazmais...dar ko sako as vaika laikysiu nevalgiusi...
Atsakyti
QUOTE(Irinna @ 2007 08 14, 22:35)
gal per daug suintensyvinai pienuko gamyba nutraukdama, o gal ne is visur issitraukei pientraukiu, nes juo sunku tolygiai is kruties istraukt, kai kurie latakeliai kartais lieka pilni pieno,o kiti visiskai istustinami (man pienuko buvo per daug is pradziu irgi prisisaldziau saldikli atsargu..- tai patarimas, jei jauti diskomforta ir reik nusitraukt, tai netrauk iki galo, tik tiek, kad nuimti diskomforta, nes kitaip dar labiau skatinsi pieno gamyba).

guziuku atrodo nera, tik jautri kai paspaudziu, visa jau nebeskauda kaip vakar. Temp nukrito iki 37,3.
Gal praeis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2007 08 15, 13:25)
guziuku atrodo nera, tik jautri kai paspaudziu, visa jau nebeskauda kaip vakar. Temp nukrito iki 37,3.
Gal praeis  unsure.gif


dziaugiuosi, kad sveikatele tavo taisosi. 4u.gif saugokit save, karsta dabar ir skervejai visur, gali ir siaip perpusti

Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2007 08 14, 22:58)
mamytes,neskaiciau visos temeles,nes turiu maza irzlu zuiki,tik va toks klausimas-nuo 2 savaites maitinu maziuka misinuku,nes neuzteko pieno,vaikas jo nesugebejo istraukti,neaugo svoris ir liepe skubiai primaitinti .taip ir padariau,bet atemiau is vaiko kruti,t.y. nusitraukinejau pienuka ir daviau is buteliuko,kad zinociau kiek suvalgo(mano klaida).dabar mum jau 1,5 men ir pienelis sparciai senka,vos vienam maitinimui sukrapstau.Ar jei duociau dabar pazisti kruti pries misinuka MP atsistatytu?ar yra prasme kankinti vaika(jis aisku nebenori papulio,vargstu kol ikisu nes pienas nebega)? blink.gif taip noretusi dar nors kiek to pienelio vaikuciui duoti.

svarbiausia yra nesinervuot smile.gif man pieno sumazejo praejus 1.5 men nuo gimdymo. Mazius vakarais verkdavo, neaugo svoris (2 sav ne gramo), sumazejo slapimo. Mazius pradejo nebenoret kruties. Buna alkanas, bet netraukia. Matomai per sunku jam buvo ar kaip. Pradejau primaitint misinukais. Savo pienuko nenorejau prarast, tad emiau nusitraukinet. Pradzioj po labai nedaug- 20-40 ml pritraukdavau. Bet uoliai tai darydavau. Ir mazdaug 3 men nutraukiau jau po 120- 140, kartais po 180 ml. Praktiskai net nebereikejo misiniu smile.gif Dabar sunui greit 9 menesiai. Pienuko zinoma jau nedaug (apie 250 ml per diena), bet vis dar turiu smile.gif Maziui krutis iki siol tarnauja ne pavalgymui, o nusiraminimui. Tad idealus variantas nakciai kai jau prabunda ne todel kad nori valgyt, o siaip draugystes smile.gif)

Gerokai apsisunkinau sau gyvenima su tais nutraukinejimais (nes uzuot ejus pamiegot diena su vaikeliu, turedavau nutraukinet ir indelius plaut), bet savo tiksla- islaikyti kuo ilgiau pienuka pasiekiau smile.gif

Atsakyti