Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 2

Sveikos mamytes,

Gal patarsit, nezinau kas atsitiko su mazaja, mums jau 6 men. nakti atsibunda kokius 5 kart ir verkia tol kol gauna kruty, gavus pazinda pora kart ir uzmiega, diena miegelis toks pats miega 15 min. prasibunda ir verkia, vel gavus kruti pazinda pora kart ir miega :(ir taip per valanda 4 - 5 kartus. mastau gal kad dantukai kalasi, bet tai jau labai vargina mane, nes per jos miegelius turiu buti greta kad ji pamiegotu bent valanda zindukus visokius isbandziau nieks nepadeda... net nebezinau ka daryt... gal Jums buvo taip?
Atsakyti
QUOTE(Daivutis123 @ 2007 07 25, 14:13)
Sveikos mamytes,

Gal patarsit, nezinau kas atsitiko su mazaja, mums jau 6 men. nakti atsibunda kokius 5 kart ir verkia tol kol gauna kruty, gavus pazinda pora kart ir uzmiega, diena miegelis toks pats miega 15 min. prasibunda ir verkia, vel gavus kruti pazinda pora kart ir miega :(ir taip per valanda 4 - 5 kartus. mastau gal kad dantukai kalasi, bet tai jau labai vargina mane, nes per jos miegelius turiu buti greta kad ji pamiegotu bent valanda zindukus visokius isbandziau nieks nepadeda... net nebezinau ka daryt... gal Jums buvo taip?

Gal nori pasitikrinti, ar tu šalia g.gif Maniškė didelė, tai naktį pašaukia, prašo ranką duot arba apkabinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivutis123 @ 2007 07 25, 14:13)
Sveikos mamytes,

Gal patarsit, nezinau kas atsitiko su mazaja, mums jau 6 men. nakti atsibunda kokius 5 kart ir verkia tol kol gauna kruty, gavus pazinda pora kart ir uzmiega, diena miegelis toks pats miega 15 min. prasibunda ir verkia, vel gavus kruti pazinda pora kart ir miega :(ir taip per valanda 4 - 5 kartus. mastau gal kad dantukai kalasi, bet tai jau labai vargina mane, nes per jos miegelius turiu buti greta kad ji pamiegotu bent valanda zindukus visokius isbandziau nieks nepadeda... net nebezinau ka daryt... gal Jums buvo taip?



mums tas pats prasidejo mazdaug nuo 5,5 men. anksciau miegodavo savo lovytej ir nekesdavo miegot su teveliais (nes labai jau siaura musu lova), ir visa nakti ismiegodavo... is pradziu galvojom dantukai, paskui galvojom gal kazko issigasta susapnuoja, dabar jau pripratom per tiek laiko (mum jau 7,5), galvojam gal cia del to, kad mamos labia reikia, nes jei as prieinu, tai nusiramina is karto, o kitiems tenka ilgia ramint.

bet butu idomu suzinot ir kitu patirti, ar gal kas literatura kokia skaite apie tokius dalykus? man kazkaip nuojauta sako, kad cia pasitikejimo jausmo igijimas, pasitikrinimas, ar mama yra salia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irinna: 25 liepos 2007 - 19:20
QUOTE(Daivutis123 @ 2007 07 25, 13:13)
Sveikos mamytes,

Gal patarsit, nezinau kas atsitiko su mazaja, mums jau 6 men. nakti atsibunda kokius 5 kart ir verkia tol kol gauna kruty, gavus pazinda pora kart ir uzmiega, diena miegelis toks pats miega 15 min. prasibunda ir verkia, vel gavus kruti pazinda pora kart ir miega :(ir taip per valanda 4 - 5 kartus. mastau gal kad dantukai kalasi, bet tai jau labai vargina mane, nes per jos miegelius turiu buti greta kad ji pamiegotu bent valanda zindukus visokius isbandziau nieks nepadeda... net nebezinau ka daryt... gal Jums buvo taip?


Mums irgi kartais taip būna. Bet aš įsimetu pas save į lovą ir miegam drauge tada. Kai pazurzia duodu papuką, pora kartų patraukia ir miega. Arba vėl zyzia vos iškrenta iš burnytės, bet kažkaip stengiuose atsipalaiduot ir ilsėtis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylimukas @ 2007 07 26, 17:30)
Mums irgi kartais taip būna. Bet aš įsimetu pas save į lovą ir miegam drauge tada. Kai pazurzia duodu papuką, pora kartų patraukia ir miega. Arba vėl zyzia vos iškrenta iš burnytės, bet kažkaip stengiuose atsipalaiduot ir ilsėtis ax.gif



o mums taip beveik kiekviena diena sad.gif nu as manau gal tai dantukai, ir tikiuosi, kad greitai praeis smile.gif nu ilsetis ir as taip galiu, bet man baisoka, kad isvis taip pripras, tuomet kaip as ja atpratinsiu, nes jau dabar lauke uzmigti irgi kelinta diena neina, o tik parsinesu namo gauna papuka ir sekundes uztenka, kad mazute uzmigtu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivutis123 @ 2007 07 27, 11:04)
o mums taip beveik kiekviena diena sad.gif nu as manau gal tai dantukai, ir tikiuosi, kad greitai praeis smile.gif nu ilsetis ir as taip galiu, bet man baisoka, kad isvis taip pripras, tuomet kaip as ja atpratinsiu, nes  jau dabar lauke uzmigti irgi kelinta diena neina, o tik parsinesu namo gauna papuka ir sekundes uztenka, kad mazute uzmigtu sad.gif


na, mum jau du menesius taip pat 'dygsta dantukai' tik visai ju dar nesimato smile.gif

jau pripratom, tada buvo geras shokas, kai vaikas pora naktu ismiegojo ramiai kaip ir anksciau, o dabar ir vel viskas is pradziu... taigi mes jau nusiteike bus kiek bus, ir jau tegul geriau prie musu lovos pripranta, negu rauda naktimis...
Atsakyti
QUOTE(Daivutis123 @ 2007 07 27, 10:04)
o mums taip beveik kiekviena diena sad.gif nu as manau gal tai dantukai, ir tikiuosi, kad greitai praeis smile.gif nu ilsetis ir as taip galiu, bet man baisoka, kad isvis taip pripras, tuomet kaip as ja atpratinsiu, nes  jau dabar lauke uzmigti irgi kelinta diena neina, o tik parsinesu namo gauna papuka ir sekundes uztenka, kad mazute uzmigtu sad.gif


Nebijok, kad pripras. Aš jau antrą auginu, tai kaip pritrūkstu kantrybės pasižiūriu kokia vyresnėlė dičkė ir apsiraminu. Reikia vaikučius kuo ilgiau glausti prie savęs, nespėsi apsidairyt, o jai jau nereikės tavęs. Aš tai stengiuosi elgtis taip kaip dabar man atrodo geriausia ir patogiausia, o kai bus tai tada ir galvosiu ką daryt. Kai reikės ir atpras, aš tuo net neabejoju. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Irinna @ 2007 07 27, 15:43)
na, mum jau du menesius taip pat 'dygsta dantukai' tik visai ju dar nesimato smile.gif

jau pripratom, tada buvo geras shokas, kai vaikas pora naktu ismiegojo ramiai kaip ir anksciau, o dabar ir vel viskas is pradziu... taigi mes jau nusiteike bus kiek bus, ir jau tegul geriau prie musu lovos pripranta, negu rauda naktimis...


drinks_cheers.gif ir aš taip galvoju. Viskam ateina laikas, ateis ir miegojimui atskirai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylimukas: 27 liepos 2007 - 16:50
Na taip artumas yra gerai, bet būna vaikų, kurie labai ilgai to artumo reikalauja, va mano dičkė dar lyg šiol tebemiega mažoj lovytėj, kuri yra pristumta prie mūsosios ir labai dažnai parbėga pas mane wub.gif Ir vat problema, jau greit bus dar mažesnis, kaip ji sugebės užleisti mažuliui savo lovą ir kaip ji pajėgs dalintis manimi su mažiuku g.gif
Atsakyti
Meila, čia tik požiūrio klausimas smile.gif Vyresnioji gali sau ir toliau miegoti savo lovelėje, o mažasis ar mažoji - su tavim vienoje lovoje wink.gif
Tik saugumo sumetimais nereikėtų miegoti kartu su abiem vaikais vienoje lovoje arba tarp jų turėtų būti suaugęs žmogus.
Mūsų vyriausiasis dažniausiai miega atskirai, bet kartais ateina pas mus į miegamąjį miegoti ant savo čiužinuko. Jei triukšmo su sese nekelia iš vakaro, tai miegam visi 5 vienam kambaryje - mes su vyru ir mažiuku ant vieno čiužinio, o didieji šalia ant čiužinukų.
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2007 07 27, 20:54)
Na taip artumas yra gerai, bet būna vaikų, kurie labai ilgai to artumo reikalauja, va mano dičkė dar lyg šiol tebemiega mažoj lovytėj, kuri yra pristumta prie mūsosios ir labai dažnai parbėga pas mane  wub.gif Ir vat problema, jau greit bus dar mažesnis, kaip ji sugebės užleisti mažuliui savo lovą ir kaip ji pajėgs dalintis manimi su mažiuku  g.gif


Mūsiškė net iki kokių 4 miegojo lovytėj su mumis miagamajam. Ir nieko, atėjo laikas, kai nupirkom lovą ir "iškraustėm" į kitą kambarį. Bet ji vistiek mėgsta pas mus ateiti ax.gif O dabar turim brolį, tai kartais miegam visi keturi doh.gif Kaip vienam filme sakė, visa kas svarbiausia gyvenime sutelpa į vieną lovą 4u.gif
...ir man atrodo, kad kaip brolis paaugs tai pagrindinė lova pasidarys sesės ax.gif užtat ir mėgaujamės vaikų artumu kol galim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylimukas @ 2007 07 27, 17:50)
Nebijok, kad pripras. Aš jau antrą auginu, tai kaip pritrūkstu kantrybės pasižiūriu kokia vyresnėlė dičkė ir apsiraminu. Reikia vaikučius kuo ilgiau glausti prie savęs, nespėsi apsidairyt, o jai jau nereikės tavęs. Aš tai stengiuosi elgtis taip kaip dabar man atrodo geriausia ir patogiausia, o kai bus tai tada ir galvosiu ką daryt. Kai reikės ir atpras, aš tuo net neabejoju. 4u.gif

Kažkodėl man tai taip pažįstama wub.gif... kniurksom su maže vienoj lovoj, ir tiek... ir papas vietoj... o aš net nebejaučiu, kaip ji jį susiranda, būna, per miegus atsisėda, užsigula ant papuko ir užmiega kniūbsčia wub.gif... mums abiems taip yra ir gera, ir patogu. Mūsų tėtis tuo klausimu irgi labai tolerantiškas, kažkaip visai jam nėra nejauku, kad mergaitė pati ir dienos metu papuko pasiprašo, "pasigrabalioja"... žodžiu, nujaučiu, kad maitinsiu iki kokių 2 metų rolleyes.gif... taip ir krūtinė graži blush2.gif...
Atsakyti
Laba diena,

Mano dukrytei vienas mėnuo. Po vakarykščio vizito pas gydytoją teko baisiai nuliūsti-dukriukas svorio priaugo tik nepilnus 200 g. skaičiuojant nuo gimimo svorio, o jei nuo išleidimo iš ligoninės, kurioje praleidome 5 dienas-beveik 500 g. Visą tą mėnesį stengiausi dėti ją prie krūties tiek kiek prašėsi, praktiškai beveik neatsitraukdama. Papildomai mišinuko duodavau nebent nakčiai, nes dieną ji beveik nemiegodavo (labai neramiai po kokią valandėlę), nors mišinukų pradžia buvo padaryta jau ligoninėj (to ko sau negaliu atleist)-antrą parą ji man pradėjo ne verkti, o klykti ir spjauti krūtį, akušerė antešė mišinuko ir vaikas nusiramino. Po vakarykščio grįžimo iš gydytojos pradėjau primaitinti mišinuku, po maitinimo iš abiejų krūtų, dukrytė išvalgo dar ir mišinuko apie 90 g. Labai noriu maitinti pati, bet kai vaikas ramesnis ir man lengviau ant širdies, nėra tokios įtampos, bet tikrai nenoriu nuleisti rankų. Ar įmanoma išlaikyti bent tą pienelį, kurį turiu, pasidaugint jo kažkaip jau nebeturiu vilties, nes tas tris savaites, kurias praleidau namie, tikrai stengiausi, o pasirodo savo užsispyrimu tik badu marinau savo vaiką.
Atsakyti