Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 2

QUOTE(odetee @ 2007 03 22, 10:18)
Sveikutes 4u.gif o man iskilo toks klausimas,kaip jus saugojat krutine,kol maitinat,juk taip norisi kuo ilgiau maitinti savo mazyli mirksiukas.gif gal kam ir kvailokas klausimas pasirodys,bet man baisu vaikscioti atvirom bliuzkutem,kad krutines neperpustu,tad nesioju tik uzdarus drabuzelius,na kokiu patarimu galetu duoti ilgai zindancios ,mamytes?kaip saugojat krutine kad neperpustu,nesusaltu? 4u.gif

Nesaugau blush2.gif Nu neperpūtė manęs. Nors tetulytės tai vis kabinėdavos, kad žindau, tai turiu vaikščiot vilnonėm skarom apsivyniojus bigsmile.gif
Atsakyti
mums jau beveik 8men. valgom MP per visa diena + visokios koses 2kartus dienoj. pries miega vakare lyg ir pritruksta pienuko, nes vaikiui misinelio pasiulius jis dar apie 60ml isgeria. Diena nesiulau, tegul traukia kada tiknori ;-). Bet va antra nakti vaikas skandala pakelia nes apie 3val kai valgo...nu labai ilgai jam tenka traukt kad pasigamintu. pas mane siaip ne taip greit ir lengvai bega, nu bet sitaip nebudavo - koki pusvalandi reikia traukt kad pradetu begti. nusitraukti man niekda nenusitrauke, tai pasitikrint net maždaug negaliu - tai gal jau cia viskas? pabaiga? o taip nenoriu naktim misinuku daryti, juo labaiu kad kaip tik pagal visas teorijas turetu nakti buti pieno daugiausia...tai va ir sedziu pasimetusi, nes nei ritmas nei valgymo iprociai nesikeite...



Atsakyti
QUOTE(ciotki @ 2007 03 22, 10:01)
Mums jau greit 6 men irgi tongue.gif , tai manau ir toliau reikia duoti vaikui MP kada jam jo reikia, as dar duodu uzgert MP po koses ax.gif
O nusitraukt tiek kiek suvalgo vaikas, niekada jokie pientraukiai gali neistraukt tiek.

Siaip kiek zinau MP ne gerimas, o maistas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gandriuke @ 2007 03 29, 10:04)
Siaip kiek zinau MP ne gerimas, o maistas mirksiukas.gif

Iš pradžių gėrimas, po to maistas, o kai serga - dar ir vaistas mirksiukas.gif
Atsakyti
as visiskai pritariu tam kad vaika maitinti pagal jo poreikius .su pirmaja dariau daug klaidu del nepatyrimo,na o dabar jau zinosiu ax.gif
Atsakyti
SVEIKOS MAMULES smile.gif ,


TURIU TRIS SUNUS, PIRMUS DU MAITINAU TIK IKI 2 MEN,KADANGI NEBUVO JOKIOS INFORMACIJOS APIE MAITINIMA,TAI BUVO PRIES 15 METU JAU.O VAT DABAR TURIU MAZIUKA wub.gif JAU I 6MENESIUKA IKOPEME,TAI IKI SIOL MAITINU,TODEL KAD LABAI DAUG INFORMACIJOS SUTEIKIAMA VISUR,IR GYDYTOJAI KITAIP SKATINA KAI PAGIMDAI,PAMOKO,KAIP IR KA DARYTI KIEK MAITINTI,KAD NEREIKIA LAUKTI KAS TRIS VALANDAS KAIP SENIAU BUDAVO ,TIK KAS TRIS VALANDAS MAITINTI IR VISKAS,TAI IR REKDAVO TAS VAIKAS,KAIP JIS NEREKS JAI JIS VALGYTI NOREDAVO.KAI PAGALVOJU NET SIURPAS IMA,KAS TAI SUGALVOJO NZN doh.gif g.gif .O VAT DABAR TIESIOG KAS DIENA DZIAUGIUOSI MATYTADA MAZIUKA PRIGLUDUSI PRIE MANO KRUTIES,IR GALOVJU TAI DIEVO DOVANA, ESU LABAI LAIMINGA KAD GALIU MAITINTI IR MINTYSE MAITINDAMA GALVOJU ,KAD TIK TURECIAU PIENELIO,IR DIEVO PRASAU TO. MANDAUGIAUSIAI PADEDA PIENELIO TURETI, TAI "MIEGAS" VYRAS PADEDA MAN ,GRYZTA NAMO,KAD MAN PIETU LEISTI NUMIGTI NORS 1 VAL, STENGIAMES ABU KAD TIK BUTU PIENELIO. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
SOS !!! Ka patartumet daryti ? Ar kam taip buvo ?!
Mazius beveik savaite nakti praso valgyt kas valanda. Anksciau kas 3. Mum 4 menesiai. Neissimiegam abu. Pradejau pora kart per diena duot darzoviu tyreles po nedaug. Tai viskas susitvarke, bet atrodo kad ir pieno maziau gaminas. anksciau krutine po maitinimo per valanda dvi prisipildydavo o dabar tustoka atrodo blink.gif Vaikas didelis, kas menesi po 1.500-1.800 priauga. Gal jam jau nepakanka pienuko.
Yra kazkokios pieno krizes.....gal tai viena is ju g.gif iki tol jokiu problemu neturejom. Gal paskubejau as su tom tyrelem ? doh.gif
Taip norisi kad mazius gautu tik geriausia. O kas gali buti geriau uz mamos pienuka.
Atsakyti
Aš Simuką maitinu 7 mėn ir 10 dienų. Mes MP valgom dar palyginus dažnai: ryte, po košės su mėsuke duodu atsigert, vakare du kartus ir naktį 2 - 3 kartus. O pienuko manau, kad yra pas mane, nes turiu didelį norą jo turėt smile.gif buvo momentas kai sakiau, jau gana ir buvau pradėjus duot mišinuko prieš naktį, bet kai aš matau kaip jis pasiilgsta ir nori to papuko wub.gif tai tiesiog širdis neleido nutraukt maitinimą MP. O pienuko padaugėja kai sočiai pavalgau, išgeriu daug skysčių ir būnu rami. kai pienuko pamažėja duodu dažniau pažysti ir padeda
Papildyta:
QUOTE(Savannaa @ 2007 03 31, 22:46)
SOS !!! Ka patartumet daryti ? Ar kam taip buvo ?!
Mazius beveik savaite nakti praso valgyt kas valanda. Anksciau kas 3. Mum 4 menesiai. Neissimiegam abu. Pradejau pora kart per diena  duot darzoviu tyreles po nedaug. Tai viskas susitvarke, bet atrodo kad ir pieno maziau gaminas. anksciau krutine po maitinimo per valanda dvi prisipildydavo o dabar tustoka atrodo  blink.gif Vaikas didelis, kas menesi po 1.500-1.800 priauga. Gal jam jau nepakanka pienuko.
Yra kazkokios pieno krizes.....gal tai viena is ju  g.gif  iki tol jokiu problemu neturejom. Gal paskubejau as su tom tyrelem ?  doh.gif
Taip norisi kad mazius gautu tik geriausia. O kas gali buti geriau uz mamos pienuka.

Apie 4 mėn pienuko pamažėja, na tiksliau atrodo kad pamažėjo, nes pypliukas pradeda daugiau suvalgyt, bet kūdikis dažniau žysdamas pieno gamybą padidina ir tada atsiranda pienuko tiek kiek jam reikia, o jei tu maitinai kas valandą tai ir prisigamindavo pienuko per pora valandų, o dabar kai duodi košytės tai pora maitinimų MP pakeiti koše todėl pienuko pradėjo gamintis mažiau.
nu vienu žodžiu viskas susitvarkys tik pati norėk mirksiukas.gif
bet man atrodo kad tokio amžiaus iškart du maitinimus pakeisti košėmis ar ne per daug ir nepergreit, nes tik apie 6 mėn įvedamas antras maitinimas, o apie 7,5 - 8 mėn trys maitinimai košėmis.
Beje jei jis tiek priauga, tai gal košių visai nereikia, jam reiškias užtenka tavo pienuko. Aš saviškį pradėjau primaitint nuo 5,5 mėn nors ir ne kartą atrodė, kad Mp jam jau nebesotus nors jis ir priaugdavo labai mažai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo princesa: 01 balandžio 2007 - 00:13
QUOTE(Savannaa @ 2007 03 31, 21:46)
SOS !!! Ka patartumet daryti ? Ar kam taip buvo ?!
Mazius beveik savaite nakti praso valgyt kas valanda. Anksciau kas 3. Mum 4 menesiai. Neissimiegam abu.

Man tokios krizės buvo trečią ir ketvirtą mėnesius-naktim keldavomės kas valandą, kas 15min g.gif , įvairiai 4u.gif . Irgi bandžiau duoti ir mišinuką, ir košytes... bet jos miego nepagerino, todėl vėl geriam tik mamytės pienelį, mažiau nervuojamės ir daugiau miegam 4u.gif . Dabar mums 4,5mėn, valgome 4k per naktį (naktis trunka 11-12valandų) mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Gandriuke @ 2007 03 29, 11:04)
Siaip kiek zinau MP ne gerimas, o maistas mirksiukas.gif

Kai pradeda valgyt, normalų maistą tai MP greičiau jau gėrimu patampa, o ne maistu lieka, juk tau dabar pienas irgi gėrimas mirksiukas.gif

QUOTE(Raideles @ 2007 03 29, 11:38)
Iš pradžių gėrimas, po to maistas, o kai serga - dar ir vaistas  mirksiukas.gif

Atvirkščiai smile.gif pirma maistas, po to gėrimas mirksiukas.gif o dėl vaisto tai pasiginčyčiau, dar ir dabar daug geriam MP, bet sergam palyginus dažnai unsure.gif
Atsakyti
O kažin, kaip išsaugoti bent vakarinį maitinimą iki 1 metukų? Manoji jau baigia visai atsisakyti pieno. Iš pradžių nebeliko naktinių maitinimų, paskui suretėjo dieną, kol visai neliko, nes pastebėjau, kad nors to pieno buvo, bet ji patraukdavo kelis kartus ir jau žaisdavo. O dabar žiūriu, kad ryte vos vos atsigeria, tai pažindžiusi pradėjau duoti mišinuką. Kol kas vakarinis maitinimas išlikęs, bet norisi, kad jis kurį laiką dar neprapultų.
O šiaip tai mums netiko maitinimo pagal pareikalavimą būdas, nes nuo pat gimimo ji niekuomet ir nereikalavo nieko. Tai žindydavau savo nuožiūra kas 2 val. Neįsivaizduoju, kai bendradarbė pasakoja, kaip jos pora savaičių vyresnė dukrelė lupa nuo jos bliuskutes, kai nori pieno. Mano mažė visada apsidžiaugdavo, kai pasiūlydavau, bet prašytis schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2007 04 04, 12:43)
O kažin, kaip išsaugoti bent vakarinį maitinimą iki 1 metukų?
nuo pat gimimo ji niekuomet ir nereikalavo nieko.


Motinos pienas reikalingiausias iki pusės metų. Jūsų atveju aš nesistengčiau kaip nors ilginti maitinimą. Tiesiog kuo dažniau vaikutis turi imti krūtį, o jei nenori, tai nieko čia nebepadarysi.
Savo vyresnėlį maitinau iki aštuonių mėnesių, pienukas baigėsi savaime,nes kai pradėjo valgyti košes, mažiau duodavau krūtį, tai ir sumažėjo. Dabar dukrytei (devyni mėn.) duodu pienuko kada tik ji užsimano, tai dar maitinu kelis kartus per dieną, tik jai dabar mano pienas ne maistas, o kaip koks atsigėrimas, nusiraminimas.
O jei iš pat pradžių, tai labai gerai laktaciją skatina krapų vaisiai, ne kmynai, o būtent krapai 4u.gif
Atsakyti