Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 2

QUOTE(MilDuXe... @ 2007 06 28, 13:40)
o mes tai kaip tik ikopiam i kita menesi, vsi kazkokia problemele atsiranda verysad.gif dabar mums keturi menesiai sukako, ir tas kelias dienas, pradejo amzylis atpylinet verysad.gif seniau taip nebuvo schmoll.gif o valgo vis dar po 5 minutes, tai persivalgyt turbut nepersivalgo per tiek laiko... bet krutine pries maitiima kaip akmuo buna, o po jo tu penkiu minuciu, kaip tesla kokia - tustutele... tai gal vis delto persivalgo, ar cia pienas gal pagedo mano, ar kaip cia... visai nieko nesuprantu doh.gif vis issprendziam viena problemele - kita atsiranda. ar taip gali buti? kad keturis menesiu neatpylinejo, o tik suejo keturi ir viskas.... blush2.gif


siaip sakyciau reik tiesiog stebeti, kada taip buna - keturiu menesiu kudikis jau zymiai aktyvesnis, nei naujagimis.

jei po valgio ne miega, o zaidzia, vartosi, tai ir atpylineja. arba jei staigiau pakeli, paspaudi diafragma bezaidziant bekilnojant, tai ir atpila, nors ir seniai buvo valges. tai tokie dalykai yra visai normalus, reik siek tiek pasaugoti po maitinimo, nesportuoti valanda po valgio ir susitvarkys. o veliau pamatysi, vis dingsta pamazu tas atpylinejimas, net pamirsti kas tai tokio...

nebent labai gausiai atpila ir daznai, ar fontanu pradeda atpylinet (beje, kelis kartus mums irgi taip budavo kai is autokedutes stagiau iskeliau vaika, tai irgi nieko baisaus), tai tada geriau pasikonsultuok su jusu pediatre. visada geriau pasitarti ir nusiraminti.

Atsakyti
kaip zinoti ar pienukas baigiasi ar ne? As kas karta maitinu is kitos kruties. tik pries tai budavo lengviau nuspresti ar pieno krutyje yra daug ar ne - paspaudus kruti "maitintoja" ji budavo kieta, bet dabar jos daug minkstesnes... Tai ir nezinau - ar cia pienas i pabaiga ar cia kaip? aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irinna @ 2007 06 28, 14:08)
siaip sakyciau reik tiesiog stebeti, kada taip buna - keturiu menesiu kudikis jau zymiai aktyvesnis, nei naujagimis.

jei po valgio ne miega, o zaidzia, vartosi, tai ir atpylineja. arba jei staigiau pakeli, paspaudi diafragma bezaidziant bekilnojant, tai ir atpila, nors ir seniai buvo valges. tai tokie dalykai yra visai normalus, reik siek tiek pasaugoti po maitinimo, nesportuoti valanda po valgio ir susitvarkys. o veliau pamatysi, vis dingsta pamazu tas atpylinejimas, net pamirsti kas tai tokio...

nebent labai gausiai atpila ir daznai, ar fontanu pradeda atpylinet (beje, kelis kartus mums irgi taip budavo kai is autokedutes stagiau iskeliau vaika, tai irgi nieko baisaus), tai tada geriau pasikonsultuok su jusu pediatre. visada geriau pasitarti ir nusiraminti.



na taip - atpila, po visokiu koju kilnojimu, ar staigaus judesio kai pakeliu ar kazka panasaus darau ax.gif tai matyt viskas gerai blush2.gif kita savaitele eisim skipeytis tai dar pasiklausiu gydytojos ar cia viskas pas mus gerai... o fontanu tai neatpila schmoll.gif bet vistiek mano akimis atrodo nemazai... aciu uz konsultacija - kaip visad nusiraminau ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carmella @ 2007 06 28, 16:15)
kaip zinoti ar pienukas baigiasi ar ne? As kas karta maitinu is kitos kruties. tik pries tai budavo lengviau nuspresti ar pieno krutyje yra daug ar ne - paspaudus kruti "maitintoja" ji budavo kieta, bet dabar jos daug minkstesnes... Tai ir nezinau - ar cia pienas i pabaiga ar cia kaip? aciu uz atsakyma smile.gif


Viskas gerai. Papraščiausiai reguliuojasi pienuko gamyba ir tiek. Tiesiog pienuko darosi tiek kiek reikia ir dėl to krūtys jau nebebūna sunkios. Jai tik dėl to neramu tai viskas gerai, pienuko tikrai yra pakankamai. Pienukas gaminasi ir vaikiuko valgymo metu jeigu ką ax.gif
sėkmės maitinant 4u.gif Jai dar kokių klausimų kils parašyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2007 06 28, 17:53)
na taip - atpila, po visokiu koju kilnojimu, ar staigaus judesio kai pakeliu ar kazka panasaus darau ax.gif tai matyt viskas gerai blush2.gif kita savaitele eisim skipeytis tai dar pasiklausiu gydytojos ar cia viskas pas mus gerai... o fontanu tai neatpila schmoll.gif bet vistiek mano akimis atrodo nemazai... aciu uz konsultacija - kaip visad nusiraminau ax.gif  4u.gif



ner uz ka - as irgi, kai maniskis pradejo smarkiau atpylinet, prisiskaiciau SM, knygu ir pan., kol galu gale sveiku protu suvokiau (dar ir pediatre paprotino).

o daugiau atpils, tai anksciau ir daugiau valgyt paprasys, ir viskas.

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2007 06 28, 12:40)
o valgo vis dar po 5 minutes, tai persivalgyt turbut nepersivalgo per tiek laiko... bet krutine pries maitiima kaip akmuo buna, o po jo tu penkiu minuciu, kaip tesla kokia - tustutele...


MilDuXe viskas gerai. Tiesiog pienukas labai gerai bėga. Pas mane taip pat. Iš vieno bėga fontanu. Kartais nespėja ryt tai net atsitraukia ir matosi kaip trykšta doh.gif Tuo labiau jai jaučiasi, kad pilna krūtis tai iš vis nėra ko pergyvent.
lotuliukas.gif taigi vaikinams būdinga kuo greičiau pavalgyt, kad galėtų varyt dalyvaut lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 04 08, 21:29)
viskas pas tave gerai. tik pradžioj  1 - 2 mėn krūtys atrodo kietos ir pinos, nes pieno gamyba rwguliuojasi ir pieno gaminasi per daug. po to vikas normalizuojasi, pieno gaminasi tiek kiek reikia, todėl krūtys atrodo tarsi tuščios. o po nakties būna pilnesnės, nes naktį vaikas rečiau žinda arba mažiau suvalgo. tikrai nereikia jokio mišinio  4u.gif

VALIO!!!!!!! Tai viena geriausiu naujienu, kokia galejau isskaityti... Taip palengvejo, palengvejo.... Mat pas mane irgi ta pati problema, na, maniau, kad problema, aciu labai... Dabar vel esu rami - toliau valgysiu chalva ir gersiu arbata...mmmm... ir negalvosiu, kad kazkas su mano pieno fabrikeliu negerai... Aciu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylimukas @ 2007 06 29, 11:41)
MilDuXe viskas gerai. Tiesiog pienukas labai gerai bėga. Pas mane taip pat. Iš vieno bėga fontanu. Kartais nespėja ryt tai net atsitraukia ir matosi kaip trykšta doh.gif Tuo labiau jai jaučiasi, kad pilna krūtis tai iš vis nėra ko pergyvent.
lotuliukas.gif taigi vaikinams būdinga kuo greičiau pavalgyt, kad galėtų varyt dalyvaut lotuliukas.gif



oij kaip tryksta, kelios ciurksles iskart... doh.gif visa veida jam aptaskau,kol srevetele paciumpu uzsidengimui, ir servetele slapia buna, kol vaikas igauna vel kvepavimo ritma doh.gif

aha... tikrai jam kad tik vieksmo daugiau butu lotuliukas.gif kad siaip gulynetu, tai labai labai retai buna - aktyvus vaikinas auga wub.gif

aciu labai visoms uz nuraminimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilDuXe...: 29 birželio 2007 - 12:07
QUOTE(Mylimukas @ 2007 06 29, 11:41)
MilDuXe viskas gerai. Tiesiog pienukas labai gerai bėga. Pas mane taip pat. Iš vieno bėga fontanu. Kartais nespėja ryt tai net atsitraukia ir matosi kaip trykšta doh.gif Tuo labiau jai jaučiasi, kad pilna krūtis tai iš vis nėra ko pergyvent.
lotuliukas.gif taigi vaikinams būdinga kuo greičiau pavalgyt, kad galėtų varyt dalyvaut lotuliukas.gif



aha, musu vyrukas irgi vos speja ryti, ir max po 5 min jau varo dalyvaut, ner kada jam cia valgyti.
ilgesnio valgymo atsigirebia tik kai buna visai nusituses pries miega, tai luzta ant papo ir dar koki pusvalandi- valanda vis patraukia miegodamas, neleidzia kruties istraukt... cia tipo mano ir viskas, o tu mama jau daryk ka nori, gali kartu miegot... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Irinna @ 2007 06 29, 13:32)
aha, musu vyrukas irgi vos speja ryti, ir max po 5 min jau varo dalyvaut, ner kada jam cia valgyti.
ilgesnio valgymo atsigirebia tik kai buna visai nusituses pries miega, tai luzta ant papo ir dar koki pusvalandi- valanda vis patraukia miegodamas, neleidzia kruties istraukt...  cia tipo mano ir viskas, o tu mama jau daryk ka nori, gali kartu miegot...  rolleyes.gif


O pas mus tai vienas papulis toks su fontanu, o kitas ne doh.gif Ir net dydžiai jų skiriasi. Aš irgi nesupratau iš pradžių, kodėl iš vieno valgo ilgiau iš kito trumpiau. Galvojau vienas jam kažkuo geresnis doh.gif Kol dašuto, kad čia viskas dėl fontano ir greito išbėgimo. O prieš naktį mes abu suvalgom ax.gif matyt tas pirmas greitai išbėga visas ir nepėja maniškis pasimėgaut procesu lotuliukas.gif tai dar jama ir kitą.

Oj kad jūs žinotumėt kaip man jau liūdna, kad maniškiui jau tuoj 5 mėnesiai. Teliks tik vienas mėnesiukas ir mes startuosim su košėm doh.gif Aš šiaip valgyt daryt nemėgėja, tai man tas maitinimas tai kažkokia palaima.
Atsakyti
aha... as ir bijau pagalvot, kad reiks tas koses virt ax.gif kaip gera yra maitinti savo pieneliu, isproteciau jei nakti reiktu eiti gaminti misini doh.gif

pas mus nuo gimimo irgi yra geras ir blogas papas lotuliukas.gif vyriukas kai tiesia palute visad iki siol paklausia, kuri duosi: geruli ar kita lotuliukas.gif bet isties, kodel taip yra? kodel skirtingos tos musu krutys? g.gif ir idomu geriau tas kur fontanu bega ar tas kitas? g.gif gal tas kur fontanu daugiau pienelio gamina? bet kietumas tai abieju buna vienodas g.gif
Atsakyti
Mamos, su patirtim, patarkit 4u.gif

mano dukrytei dar tik 12 dienu wub.gif .Esme ta, kad pergyvenu, jog pas mane pienuko labai mazai (ypac kai paskaitau kaip jums cia visoms fontanai varo....). Zadinu diena kas 3 val, zindo dazniausiai is 1 kruties 15-30 min., bet taip nelabai intensyviai, kartais gal tik stipriau.... Po 10 min jau uzsimerkus buna... Pamperius keiciu vidutiniskai 8 k per para, kakoja, sisioja normaliai, tai kaip ir ok viskas turetu buti, bet krutys tokios minkstos pas mane dabar... Reiks bandyti kt sav pasverti dukra, labai baisu, kad svorio nebus priaugus doh.gif O taip nesinori tu misinuku, noriu savo pienuku zindyti....Is kitos puses gal dukrai ir uztenka tiek zindymo, o pienelisjau gaminasi pagal vaikelio poreikius? Kaip manote? Aisku,reikia pasverti ir bus matyti...
Atsakyti