Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 2

Kaip gerai, kad yra šita tema 4u.gif Mano "darbinė" kaip aš ją vadinu biggrin.gif
Nes paskaitinėju kaip kam būna, patarimus ir nepanikuoju dėl menkniekių schmoll.gif .
Nors maitinu jau antrą, bet vaikai ant tiek skirtingi, kad neįtikėtina. Dukrelė buvo valgi nerealiai. Svoris visada buvo ant viršutinės ribos, kiek pasiūlydavai tiek imdavo. Apsivalgius iki žagsėjimo, paskui dar imdavao atsigerti, kad žagsiukas praeitų. Ir tai čiulpė pirštuką, tai teoriškai dar per mažai krūties gaudavo doh.gif
O va sūnelis tai visiškai kitoks. tikrai nėra toks "papuko fanatas". Aš jam vis siūlau, ypač kai karšta, nes jis pamiršta valgyt. Ir aš kartais po kelių minučių dar stengiuosi duot tą pačią krūtį, galvoju, gal ten sotesnis pienelis, bet gudragalvis jis pas mane ir be reikalo "nedirba". Supyksta, sušyla ir nusiramina tik kai gauna kitą. Taip, kad maitinu daugiau pagal savo intuiciją, negu, kad pagal taisykles. rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif pas mane lygiai tas pats... vis del kazko supanikuoju, tai paskaitau ir nusiraminu.. na mano Matukas irgi tiek ne daug valgo, nezianau kas daryti, max 5 min, ir kas valanda kas dvi, o nakti vos du kartus... taip pergyvenu, kad gal pas mane pieno mazai, nes krutine tuscia visad atrodo, bet kai valgo girdziu kaip bega pienas, ir kai pradedu nebegirdeti mano vaikelis nebevalgo, mat be reikalo matyt jegu nenori eikvoti, pamegink tuscia iduot, tai taip isiverkia, kad beda... ax.gif ima tik plina, o vietoj tuscios krutines savo kulokiuka mieliau grauzia, as vis guliu ar sedziu prie jo, istraukyneju,duodu koki kramtuka, bet jis meta ir vel savo imasi... mama sako kad dantenas masazuoja - dantukams ruosia g.gif

bet pamatau kiek jo pampresas per tris valandas prisipildo, tai galvoju, negi jis tiek isgere, toks jausmas, kad daugiau sisioja nei suvalgo pienelio... tik vat su tuo tustinimusi vis dar beda...

valgiau vynuoges, viena karta suveike, kitus kartus nebe, valgiau slyvas - isvis niekas nesuveike, geriau slyvu sultys, ramu.... gydytoja sake duoti vaikiui kivio, arba slyvu tyreles sauksteli, tai daviau ta sauksteli su neramia sirdim, nes parasyta kad ji nuo 4 men. bet maniau, kad ne kaip maista duodu, o kaip vaista - tai irgi nesuveike schmoll.gif tai ka duoti jam kivio? ar man laisvinanciu isgerti? zlugau jau... aisku vel busiu ne i tema parasius ir visos pyksit, bet vistiek juk tai su zindimu kazkiek susije ax.gif
o ieskoti kitu temu nelbai laiko turiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2007 06 14, 11:39)
4u.gif pas mane lygiai tas pats... vis del kazko supanikuoju, tai paskaitau ir nusiraminu.. na mano Matukas irgi tiek ne daug valgo, nezianau kas daryti, max 5 min, ir kas valanda kas dvi, o nakti vos du kartus... taip pergyvenu, kad gal pas mane pieno mazai, nes krutine tuscia visad atrodo, bet kai valgo girdziu kaip bega pienas, ir kai pradedu nebegirdeti mano vaikelis nebevalgo, mat be reikalo matyt jegu nenori eikvoti, pamegink tuscia iduot, tai taip isiverkia, kad beda... ax.gif ima tik plina, o vietoj tuscios krutines savo kulokiuka mieliau grauzia, as vis guliu ar sedziu prie jo, istraukyneju,duodu koki kramtuka, bet jis meta ir vel savo imasi... mama sako kad dantenas masazuoja - dantukams ruosia g.gif

bet pamatau kiek jo pampresas per tris valandas prisipildo, tai galvoju, negi jis tiek isgere, toks jausmas, kad daugiau sisioja nei suvalgo pienelio... tik vat su tuo tustinimusi vis dar beda...

valgiau vynuoges, viena karta suveike, kitus kartus nebe, valgiau slyvas - isvis niekas nesuveike, geriau slyvu sultys, ramu.... gydytoja sake duoti vaikiui kivio, arba slyvu tyreles sauksteli, tai daviau ta sauksteli su neramia sirdim, nes parasyta kad ji nuo 4 men. bet maniau, kad ne kaip maista duodu, o kaip vaista - tai irgi nesuveike schmoll.gif tai ka duoti jam kivio? ar man laisvinanciu isgerti? zlugau jau... aisku vel busiu ne i tema parasius ir visos pyksit, bet vistiek juk tai su zindimu kazkiek susije ax.gif
o ieskoti kitu temu nelbai laiko turiu  verysad.gif

kumštuką mano vaikis graužė nuo kokių 2 mėn iki 5 mėn. paskui kažkaip pats nustojo. nieko nedariau dėl to schmoll.gif . o dantys išdygo tik 7 mėn. šiaip kai pasiklausinėju mamų, tai visų vaikai maždaug tokio amžiaus kumštukus graužia, ir paskui netikėtai nustoja dažniausiai.

dėl tuštinimosi - mano lelius nuo iki kokių 3 mėn tuštindavosi kelis kartus per parą. o paskui nustojo visai - būdavo net 6 dienas nekakoja, bezda, riečiasi, o kai padaro, tai visai nekietai, netgi skystai sakyčiau. ir dar kvapas tų išmatų būdavo tragiškas. žodžiu, kankinomės nuo 3 mėn iki kokių 6. kiek žinau, tai gali būti susiję su silpna žarnų raumenukų motorika. mums padėdavo DUPHALAC sirupas - jis padidina išmatų tūrį, todėl vaikas greičiau pasituština. kokį mėnesį pastoviai jį gerdavom, vėliau reikėddavo tik kartais. jei antrą dieną nepadarydavo, tada duodavau, ir po dienos ar 2 pasituštindavo. bet pasui kažkaip savaime praėjo tos bėdos. o kai pradėjom košes 6 mėn, tai problemų nebeliko, dabar pasituština 1-2 kartus per dieną, viduriukai normalūs. pasitark ir tu su savo gydytoja, gal parekomenduos ir jums tą sirupėlį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daivvva @ 2007 06 02, 08:52)
Buvo pora periodu, kai pienelio tikrai sumazejo, bet patariu nespresti sios problemos ijungiamt misinukus. Svarbiausia mamytes-kantrybe.Ir nepersalkite krutines

Man, kai buvo irgi sumažėję pieno, ir vaikas neėmė krūties, tai galvojau, jau viskas, šakės g.gif prarasiu aš tą savo pieną tuoj doh.gif O maitint taigi dar norėjau, nes sūnui tik keturi mėnesiai buvo. Tai teko nusitraukti rankiniu avent pientraukiu (čia ne reklama, bet tik šitas daiktas mane išgelbėjo). Sėdžiu naktį, atsimenu, ir pumpuoju tuščias krūtis kokią valanda, atrodo, beviltiškai viskas verysad.gif . Ryte atsikeliu pritvinkus pieno thumbup.gif . Ir įsisuko vėl tas pieno gamybos aparatas. bigsmile.gif Tai va, sistema paprasta, kaip karvės melžimas bigsmile.gif lotuliukas.gif Kiek primelži, tiek paskui ir pasigamina to pieno:lotuliukas: Juk karvės turi pieno, net ir vaikų nemaitindamos. Sorry už tokį palyginima, bet taip jau yra. Sėkmės visoms dideliausios 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hera: 15 birželio 2007 - 00:07
QUOTE(MilDuXe... @ 2007 06 14, 10:39)
4u.gif pas mane lygiai tas pats... vis del kazko supanikuoju, tai paskaitau ir nusiraminu.. na mano Matukas irgi tiek ne daug valgo, nezianau kas daryti, max 5 min, ir kas valanda kas dvi, o nakti vos du kartus... taip pergyvenu, kad gal pas mane pieno mazai, nes krutine tuscia visad atrodo, bet kai valgo girdziu kaip bega pienas, ir kai pradedu nebegirdeti mano vaikelis nebevalgo, mat be reikalo matyt jegu nenori eikvoti, pamegink tuscia iduot, tai taip isiverkia, kad beda... ax.gif ima tik plina, o vietoj tuscios krutines savo kulokiuka mieliau grauzia, as vis guliu ar sedziu prie jo, istraukyneju,duodu koki kramtuka, bet jis meta ir vel savo imasi... mama sako kad dantenas masazuoja - dantukams ruosia g.gif

bet pamatau kiek jo pampresas per tris valandas prisipildo, tai galvoju, negi jis tiek isgere, toks jausmas, kad daugiau sisioja nei suvalgo pienelio... tik vat su tuo tustinimusi vis dar beda...

valgiau vynuoges, viena karta suveike, kitus kartus nebe, valgiau slyvas - isvis niekas nesuveike, geriau slyvu sultys, ramu.... gydytoja sake duoti vaikiui kivio, arba slyvu tyreles sauksteli, tai daviau ta sauksteli su neramia sirdim, nes parasyta kad ji nuo 4 men. bet maniau, kad ne kaip maista duodu, o kaip vaista - tai irgi nesuveike schmoll.gif tai ka duoti jam kivio? ar man laisvinanciu isgerti? zlugau jau... aisku vel busiu ne i tema parasius ir visos pyksit, bet vistiek juk tai su zindimu kazkiek susije ax.gif
o ieskoti kitu temu nelbai laiko turiu  verysad.gif


Tai ir duok jam kaskart pilną. Aš tai taip ir darau. Na gal ten gaunasi pagal teoriją ir liesesnis pienukas, bet aš užtat dažniau pasiūlau. Kažkaip mano krūtinė irgi retai, kada būna sunki ir pilna, bet aš tik dėl to džiaugiuosi, nes ji manęs nevargina. Galiu ir be liemenėlės pavaikščiot thumbup.gif Bet aš niekad nesuabejojau, kad ten pienuko nėra. Mano irgi valgo trumpai, bet gi čia priklauso ir kaip leliukas traukia, ir kaip pienukas bėga. Mes kasrytą ilgai būnam be pamperso ir dažnai reikia keist susysintas palas, tai reiškias viskas ok.
Svarbiausia neleisti įsikirbėti kvailom mintim, kad jau turbūt čia kažkas negerai ir tiek. O dėl tuštinimosi tai pabandyk priemones ką tau siūlo. Juk net tema man atrodo apie tai yra. Tai vat ir pabandyk vieną kitą būdą ir rasi kas jums geriausia. Aš tai visgi manau, kad geriau duoti vaisių, ar ten kokių žolinių vaistukų, kad vaikas tuštintųsi pats.
O maniškis kumštuką irgi susikiša vos ne iki alkūnių doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylimukas: 15 birželio 2007 - 10:29
QUOTE(MilDuXe... @ 2007 05 31, 21:47)
bet aisku liudna kad jis tiek mazai priaugo, nes vakar maciau tokio paties amziaus berniuka ir jis jau 10 kg svere, o mes tik 6 kg verysad.gif ech...

liudna turetu buti tai mamai kurios vaikas 10 kg sveria... 3 men. tai jau laikomas nutukimas... na nzn koks jo ugis, bet vistiek...
ir kam reikia tu kilogramu vytis? ne kg laime
Papildyta:
QUOTE(june1 @ 2007 05 30, 23:19)
As pavydziu toms mamytems.kurioms pavyko ilgai maitinti vaikeli MP.Man,deja,nepasiseke...Nezinau,ka as neteisingai dariau,psichologiskai l.norejau pati maitinti,apie misinuka man buvo net baisu pagalvoti,gal nuovargis savo padare,kla as zinau,speneliu nelabai nugrauze,zinde gana gerai .Bet finalas buvo toks:po pirmo menesio,kuri maitinau tik MP krutimi,kai pasisverem,mano mazute svere 40gr maziau,nei svere ka tik gimus... verysad.gif Tai gal galetumete atsakyti ,ka po to sverimo jus mano vietoje butumete dariusios?jei nesunku,atsakykit.

zinai, tikrai susirupinciau, bet tikrai ne del MP. Jei vaikas tvarkingai valge, viska darei teisingai - ir nepriaugo, na tai ieskociau rimtesnes priezasties... Gal kazkas su medziagu apykaita...
Nzn kuo tau baigesi - matau kad dukrytei jau 7 men., tikiuosi viskas gerai, ir tikiuosi tavo prielaida kad truko butent pieno (arba jame kazkas negerai buvo) - pasitvirtino, ir nebuvo nieko rimtesnio.
Atsakyti
Na stai ir as cia, dar viena nekokybiska mamyte, jauciuosi labai nusivylusi savim verysad.gif paskaiciau oj kiek klaidu padariau doh.gif o dabar atcijimu uz tai su kaupu ir viskas per ta nezinojima, o kai nutinka jau beda tada ir puoli ieskoti info, bet jau po laiko, tai vat mano klaidos: pirmoji klaida buvo triju savaiciu kai sumazejo pienuko puoliau i panika dingo pienas blink.gif nes dukriukas istisai miegojo nieko beveik nevalge, zadindavau po vandeniu kad nors 5min paciulptu kruti, ir taip zaizdavau kas 2 valandas kisdama po vandeniu vaika, nes kitaip nepabusdavo, rezultatas per menesi priaugo be 14gramu 1,5kg thumbup.gif na reiskai jai tiek ir reikejo atcipalaidavau ir pradejau kistti kruti kas 3val arba kai pabunda, nuo ketvirtos savaites prasidejo pilvelio diegliai, kol susivokiau kad cia diegliai o ne pieno trukumas padariau antra klaida nes tebemaitinau su anspeniu doh.gif nes vaikas buvo nugriauzes speneli, o ir galvojau kad man labai patogu, bet nesuvokiau kad mazytei labai sunku traukti, tad naktim nusitraukinedavau pienuka ir maitinau is buteliuko kad prisivalgytu ir miegotu doh.gif ot kvaisu kvaisa padariau dar viena klaida doh.gif ir nuo tada "paslo pakatilos" pradejo mazeti pienas vaikas nervotas ir t.t. ypac vakarais man nervai neatlaikydavo visai, pasikvieciau akusere is gimdymo namu mano pazystama kad paziuretu kas su ja vakarais dedasi, na ji pamate kad visai vaikas nebenori mano kruties, spjauna nervojasi, nes pradejau duoti be antspenio (meciau kai mama pasake kad gal ji nepatraukia) o vaikuj sunku persilauzti ant pliko papuko, patraukia kelias min kol bega priespienis, po to duodu kita kruti, vel patraukia vel nervojasi ir nebeima visai kruties, sako gal reikia iskakinti vaika nes buvo nekakojusi 3dienas, iskakinom, o vaikas kaip buvo nervotas taip ir liko, aj dar duodavau arbatyte aisku is buteliuko doh.gif na tai kur tas vaikas benores mano kruties jei buteliukas yra, na tai pasake arba as nusoksiu nuo proto arba vaikas, bet patare pereiti prie misinuko, as nieko nelaukus nuvariau pas gydytojos pasvere vaika per 2savaites vaikas priaugo 800gramu, reiskia auga svoris, na as nepasidaviau ir toliau kruti kisti, nebedaviau arbatu, bet po kiekvieno maitinimo nusitraukdavau likusi vaiko neistraukta pienuko, pradziai budavo 60ml ir duodavau is buteliuko, bet pradejo mazeti tas nutrauktasis, tai dabar net nebezinau ka ir galvoti nes pirmadieni neatlaike nervai ir daviau misinio paziureti kaip vaikas reaguos, daviau po abieju krutu tai misinio suvalge 60ml po to po 30ml, vakar 30 ml bet visa diena kisau papa kas 30min kas valanda ir taip visa diena visa vakara, bet jau 11vakaro vyruj nebeatlaike nervai ir dave misinio dariau kas 30ml, tai suvalge 90ml, o buvo nesenai is po krutines, nebezinau ka ir begalvoti, vyras grasina isjungti interneta kad neprisikaityciau cia visokiu istoriju ir nebemarinciau vaiko, na bet as taip nenoriu pasiduoti schmoll.gif pagrindine priezastis del ko daviau misinuko kad man vaikas jau antra savaite nebemiega dienom, kaip atcikelia 6 ar 7 taip iki kokios 11 ar 12 pakimarina 30min kartais valanda ir vel nemiega, ant ranku uzsupuoju tai vel pakimarina, bet tik nustoju supuoti vel akys placios ir taip iki vakaro 22 - 23val, as nieko nebepasidarau namai netvarkyti, i dusa neatcimenu kada normaliai buvau, bijau kad jai nebeuztenka to mano pieno nes isties vaikas valgo labai daznai ir pakimarina ir vel rekia, tikrai cia nebe pilvo skausmai nes jau jie baigesi, geriu labai daug arbatu, pankoliu, kmynu, hipp, ir t.t. issiverdu katila neuztenka dienai, jau vyras sako tu isprotesi greit, na bet mn taip gaila mergytes, tie misiniai tokie neskanus, as pati bjauri ant maisto ne viska valgau, tai man atrodo kad ir vaikuj neskanu, na bet ka daryti jei tos krutys tuscios , kad ji kabotu as guleciau ir guleciau suja, na bet ji patraukia kelias min ir spjauna nervojas duodu kita ir su ja tas pats, as matau kad ji tingi traukti mano kruti istraukia ta priespieni kai gerai bega, o piena tingi ir tada pradeda rekti, nes kam yra juk buteliuikas, o taip automatiskai pas mane ir nebesigamina ir nebedaugeja to pienuko, na ka daryti kaip man su tuom kovoti help.gif help.gif help.gif laukiu komentaru nors tikrai nesitikiu paglostymu uz tiek klaidu cry.gif
Atsakyti
QUOTE(xena @ 2007 06 18, 00:26)
l

zinai, tikrai susirupinciau, bet tikrai ne del MP. Jei vaikas tvarkingai valge, viska darei teisingai - ir nepriaugo, na tai ieskociau rimtesnes priezasties... Gal kazkas su medziagu apykaita...
Nzn kuo tau baigesi - matau kad dukrytei jau 7 men., tikiuosi viskas gerai, ir tikiuosi tavo prielaida kad truko butent pieno (arba jame kazkas negerai buvo) - pasitvirtino, ir nebuvo nieko rimtesnio.

Tai pabaigsiu,zodziu po to katastrofisko sverimo pas gydytoja,is karto daviau misinio,mergaite is karto atsigavo,jau po men. priaugo 1,5kg.Badu ja marinau,pasirodo...Nes tyrimai buvo visi geri,sveika mergaite.O su pienu tai ne kas buvo,iki 4 men.siaip ne taip pavyko islaikyt,misinys jai buvo kaip maistas,o pienas-kaip vaistai.Aisku,gaila,kad vistiek didesne dali gaudavo misinio,nei MP,deja...
Bet dziaugiuosi tiek,kad mergaite stipri,iki siol nesirgo niekuo,nors galejo,nes pati turejau didziule sloga ir l.ciaudejau ir galejo uzsikresti.
Atsakyti
QUOTE(vaiduokliukas @ 2007 06 27, 11:36)
Na stai ir as cia, dar viena nekokybiska mamyte, jauciuosi labai nusivylusi savim  verysad.gif  paskaiciau oj kiek klaidu padariau  o dabar atcijimu uz tai su kaupu ir viskas per ta nezinojima, o kai nutinka jau beda tada ir puoli ieskoti info, bet jau po laiko, tai vat mano klaidos: pirmoji klaida buvo triju savaiciu kai sumazejo pienuko puoliau i panika dingo pienas  :  nes dukriukas istisai miegojo nieko beveik nevalge, zadindavau po vandeniu kad nors 5min paciulptu kruti, ir taip zaizdavau kas 2 valandas kisdama po vandeniu vaika, nes kitaip nepabusdavo, rezultatas per menesi priaugo be 14gramu 1,5kg  thumbup.gif  na reiskai jai tiek ir reikejo atcipalaidavau ir pradejau kistti kruti kas 3val arba kai pabunda, nuo ketvirtos savaites prasidejo pilvelio diegliai, kol susivokiau kad cia diegliai o ne pieno trukumas padariau antra klaida nes tebemaitinau su anspeniu  doh.gif  nes vaikas buvo nugriauzes speneli, o ir galvojau kad man labai patogu, bet nesuvokiau kad mazytei labai sunku traukti, tad naktim nusitraukinedavau pienuka ir maitinau is buteliuko kad prisivalgytu ir miegotu  ot kvaisu kvaisa padariau dar viena klaida  ir nuo tada "paslo pakatilos" pradejo mazeti pienas vaikas nervotas ir t.t. ypac vakarais man nervai neatlaikydavo visai, pasikvieciau akusere is gimdymo namu mano pazystama kad paziuretu kas su ja vakarais dedasi, na ji pamate kad visai vaikas nebenori mano kruties, spjauna nervojasi, nes pradejau duoti be antspenio (meciau kai mama pasake kad gal ji nepatraukia) o vaikuj sunku persilauzti ant pliko papuko, patraukia kelias min kol bega priespienis, po to duodu kita kruti, vel patraukia vel nervojasi ir nebeima visai kruties, sako gal reikia iskakinti vaika nes buvo nekakojusi 3dienas, iskakinom, o vaikas kaip buvo nervotas taip ir liko, aj dar duodavau arbatyte aisku is buteliuko  doh.gif  na tai kur tas vaikas benores mano kruties jei buteliukas yra, na tai pasake arba as nusoksiu nuo proto arba vaikas, bet patare pereiti prie misinuko, as nieko nelaukus nuvariau pas gydytojos pasvere vaika per 2savaites vaikas priaugo 800gramu, reiskia auga svoris, na as nepasidaviau ir toliau kruti kisti, nebedaviau arbatu, bet po kiekvieno maitinimo nusitraukdavau likusi vaiko neistraukta pienuko, pradziai budavo 60ml ir duodavau is buteliuko, bet pradejo mazeti tas nutrauktasis, tai dabar net nebezinau ka ir galvoti nes pirmadieni neatlaike nervai ir daviau misinio paziureti kaip vaikas reaguos, daviau po abieju krutu tai misinio suvalge 60ml po to po 30ml, vakar 30 ml bet visa diena kisau papa kas 30min kas valanda ir taip visa diena visa vakara, bet jau 11vakaro vyruj nebeatlaike nervai ir dave misinio dariau kas 30ml, tai suvalge 90ml, o buvo nesenai is po krutines, nebezinau ka ir begalvoti, vyras grasina isjungti interneta kad neprisikaityciau cia visokiu istoriju ir nebemarinciau vaiko, na bet as taip nenoriu pasiduoti  schmoll.gif  pagrindine priezastis del ko daviau misinuko kad man vaikas jau antra savaite nebemiega dienom, kaip atcikelia 6 ar 7 taip iki kokios 11 ar 12 pakimarina 30min kartais valanda ir vel nemiega, ant ranku uzsupuoju tai vel pakimarina, bet tik nustoju supuoti vel akys placios ir taip iki vakaro 22 - 23val, as nieko nebepasidarau namai netvarkyti, i dusa neatcimenu kada normaliai buvau, bijau kad jai nebeuztenka to mano pieno nes isties vaikas valgo labai daznai ir pakimarina ir vel rekia, tikrai cia nebe pilvo skausmai nes jau jie baigesi, geriu labai daug arbatu, pankoliu, kmynu, hipp, ir t.t. issiverdu katila neuztenka dienai, jau vyras sako tu isprotesi greit, na bet mn taip gaila mergytes, tie misiniai tokie neskanus, as pati bjauri ant maisto ne viska valgau, tai man atrodo kad ir vaikuj neskanu, na bet ka daryti jei tos krutys tuscios , kad ji kabotu as guleciau ir guleciau suja, na bet ji patraukia kelias min ir spjauna nervojas duodu kita ir su ja tas pats, as matau kad ji tingi traukti mano kruti istraukia ta priespieni kai gerai bega, o piena tingi ir tada pradeda rekti, nes kam yra juk buteliuikas, o taip automatiskai pas mane ir nebesigamina ir nebedaugeja to pienuko, na ka daryti kaip man su tuom kovoti  laukiu komentaru nors tikrai nesitikiu paglostymu uz tiek klaidu  cry.gif

labutis na jo as tave suprantu kaip norisi maitinti savo pienu o neiseina. kiek as cia paskaiciau tai tikrai yra tos kelios tavo nelemtos klaidos kurios butent taip ir padare kad tavo angelelis dabar nenori imti tavosios kruties o geriau pripazysta"guma" t.y. buteliuka. doh.gif vat man jau taip regis kad nelabai tu jai ir isiulisi savosios doh.gif , bet zinok papamtysi tikari tai nera labai didele taragedija kad negali maitinti savo pienu, na tiksliau kad nezindo kruties as tai dar pabandyciau nusitraukineti savo piena ir tada duoti is buteliuko juk vistiek TAVO o ne misinelis, pabandyk taip daryti su pientraukiu gal pavyks dar pamaitinti taip savo pienu bent jau iki puses metuku kaip yra rekomenduojama, o jeigu ne ir pagalvosi kad jau taip tikari "nezaisi" tai sakau jokia cia targedija kad dui misinio juk lelyte vistiek bus tavo argi ne? mirksiukas.gif
na nezinau ar as cia parariau ar ne mirksiukas.gif , nes pasmane tokiu problemu nera ,manoji nezino ka tai reiskia misinukas, buteliukas ar ciulptukas kaip as megstu pajuokauti kad ji 100% naturaliste ir viskas geria tik mano piena nors jau kita menesi jai bus metukai negeriai is jokiu buteliuku(kuriu opas mane kolekcija, nesnaivaiai tikejausu kad gal kada paims nors buteliuka, nesneku jau apie soske taip vadinama, ji nuo pat gimimo grieztai grieztai jos atsisake , tu soskiu irgi visokiausiu namie kolekcija doh.gif ).pacioje pradzioje tai jau galvojau isprotesiu nuo to begalinio gulejimo "prie papo' nes as jai davaiu zyti kruti tiek kiek jai to norejosi ir parzioje isedavo kad vos ne visa dien parguledavome lovoje doh.gif , na bet paskui iejo i kazkoki ritma ir jau taip nebuvo, bet tikar ias tom valandom tai nesirenmaiu na kad duoti kas 3 ar dar kas kazkiek valandu, ji valge tiek kiek norejo ir tada kada norejo, o kaip mamos pradzioje supanikuoja kad vaikas isvien rekia kekia ir pradeda galvoti kad jau truksta pieno tai galiu pasakyti kad taip tikari nera, nes vaikas jaucia visuomet kaip buna salia mamos siluma artuma ir jis tada viasada nori tai jausti mirksiukas.gif tai va pas tave vienokios bedos pas mane kitokios- atvirkstines, nes jau tiesa pasakius as nuo to begalinio maitinimo jau siek tiek pavargau doh.gif .
o is kitos puses tu pagalvok kad jei maitinsi misinukais tai nebusi labai labai prie jos prrista pvz kaip as nes jau metai tuoj kaip as duagaiu ne 3 val niekur negaliu iseti viena doh.gif , o patikek manim kaip norisi nors kokiam puzdieniui kurnosr pabegti atsipalaiduoti, bed deje as to negaliu padaryti doh.gif
tai va tiek gal, nenusimink nes tikar inei tu pirma nei tu paskutine mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduokliukas @ 2007 06 27, 11:36)
pagrindine priezastis del ko daviau misinuko kad man vaikas jau antra savaite nebemiega dienom, kaip atcikelia 6 ar 7 taip iki kokios 11 ar 12 pakimarina 30min kartais valanda ir vel nemiega, ant ranku uzsupuoju tai vel pakimarina, bet tik nustoju supuoti vel akys placios ir taip iki vakaro 22 - 23val, as nieko nebepasidarau namai netvarkyti, i dusa neatcimenu kada normaliai buvau, bijau kad jai nebeuztenka to mano pieno nes isties vaikas valgo labai daznai ir pakimarina ir vel rekia, tikrai cia nebe pilvo skausmai nes jau jie baigesi,

as matau kad ji tingi traukti mano kruti istraukia ta priespieni kai gerai bega, o piena tingi ir tada pradeda rekti, nes kam yra juk buteliuikas, o taip automatiskai pas mane ir nebesigamina ir nebedaugeja to pienuko, na ka daryti kaip man su tuom kovoti  help.gif  help.gif  help.gif laukiu komentaru nors tikrai nesitikiu paglostymu uz tiek klaidu  cry.gif



mums kai buvo pilvo diegliukai, vaikas irgi nemiegodavo dienom, kartais visa diena nuo iki prakybodavo man ant ranku, prispaustas prie pilvo (tevelio netikdavo...sad.gif ), patraukdavo pienuko is kruties ir mesdavo, rekdavo, paskui vel patraukia ir vel meta. ir prasydavo kas 15 minuciu, tada persivalgydavo, issipusdavo pilvas visai, o tada jau visai rekdavo ir beveik niekas nebepadedavo (bandydavom tempti kiek imanoma bent 30-45 minuciu intervalais, kad virskint spetu ir pienuko daugiau pasigamintu). ir visa tai nuo pilvuko putimo, skaiciau ir ne vienoj knygoj, kad taip buna.

taigi, niekuo nesusije su pienuko trukumu. o jei taviske daznai zinda, tai to pienuko tikrai gaminasi. tikrai jums dar niekas neprarasta, pienukas gaminasi, dukrele priauga svorio ohoho, taigi dabar svarbiausia - tavo ramybe, kuri pades pienukui ir toliau gamintis tiek kiek jo reikia.

bent karta i diena butinai nueik i dusha. duok vyrui ar kam kitam pabuti su mazyle, ja paraminti, juk 15 - 30 minuciu tikrai gali pabuti be kruties.

ir i lauka eikit kuo daugiau, oras dabar gi grazus. Arba jei stogas vaziuoja, paprasyk kad pabutu su mazyle, o tave isleistu viena i parduotuve, pasivaiksciot, bet kur, kad tik smegenys prasivedintu, pamatysi kaip geriau bus. net nuo 15 minuciu.
arba tuomet, kai manai, kad sunkiai pienelis is krutu bega - pries maitinima palysk po karstu dushu, ir pamatysi, kaip geriau begs.

nusiramink, pienelis tikrai gaminsis ir jo dauges, jie tavo mazyle intensyviai zys. o tais atvejais, kai meta kruti, tiesiog pabukit, nusiraminkit ir toliau siulyk, arba padaryk kokia 10 minuciu pertraukele ir tada pasiulyk. galu gale vis tiek paims kruti, jei alkana. mums kazkur per pora savaiciu tie kruties metymai apsitvarke iki tiek, kad jau pakenciama buvo ir jau dazniausia gan ramiai pavalgydavo.

dar, neissigask, kartais buna taip vadinami 'augimo suoliai', tai diena ar kelias gali atrodyti, kad visiskai nebera pieno, mazyle viska istraukia ir dar alkana, bet tai praeina, nes tavo organizmas per diena ar kelias prisitaiko prie padidejusiu vaiko poreikiu ir tada jau pradeda gaminti zymiai daugiau pieno. mums gal 3 ar 4 tokie atvejai buvo ir va jau 6,5 menesio maziui, o pienas vis dar pagrindinis musu maistas.

beje, kai kur teigiama, kad didesnis kmynu kiekis irgi skatina pilvuko putima, tai buk atsargi su jais.

as tai ramybes delei gerdavau zindyviu arbatas ir siaip daug karstu gerimu, tai bent jau tikejimas, kad tai padeda duodavo gero rezultato smile.gif

taigi, viskas jums gerai, kaip sake Karlsonas, nesijaudinkite, ir gerai maitinkites (mamytei tai irgi galioja!) 4u.gif

Papildyta:

nezinau, kiek jums dabar menesiu, bet galiu paguosti, kad mano drauge pirma menesi is viso negalejo maitinti savo maziulio naturaliai - jis gulejo inkubatoriuje visas apkarstytas aparaciukais, ir vienam maitinimui jam tereikedavo keliu mililitru jos nutraukto pienelio... o po menesio po truputi vis pratinosi prie kruties - ir pienelis pradejo dagiau gamintis, ir mazylis vis geriau trauke. dar ilgokai tekdavo primaitinti is buteliuko, nes jegu maziui nepakako traukti kruti, bet galu gale uzteko tik kruties ir va dabar jau virs metu vis dar maitina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irinna: 27 birželio 2007 - 17:38
QUOTE(vaiduokliukas @ 2007 06 27, 10:36)
Na stai ir as cia, dar viena nekokybiska mamyte, jauciuosi labai nusivylusi savim  verysad.gif  paskaiciau oj kiek klaidu padariau  doh.gif  o dabar atcijimu uz tai su kaupu ir viskas per ta nezinojima, o kai nutinka jau beda tada ir puoli ieskoti info, bet jau po laiko, tai vat mano klaidos: pirmoji klaida buvo triju savaiciu kai sumazejo pienuko puoliau i panika dingo pienas  blink.gif  nes dukriukas istisai miegojo nieko beveik nevalge, zadindavau po vandeniu kad nors 5min paciulptu kruti, ir taip zaizdavau kas 2 valandas kisdama po vandeniu vaika, nes kitaip nepabusdavo, rezultatas per menesi priaugo be 14gramu 1,5kg  thumbup.gif  na reiskai jai tiek ir reikejo atcipalaidavau ir pradejau kistti kruti kas 3val arba kai pabunda, nuo ketvirtos savaites prasidejo pilvelio diegliai, kol susivokiau kad cia diegliai o ne pieno trukumas padariau antra klaida nes tebemaitinau su anspeniu  doh.gif  nes vaikas buvo nugriauzes speneli, o ir galvojau kad man labai patogu, bet nesuvokiau kad mazytei labai sunku traukti, tad naktim nusitraukinedavau pienuka ir maitinau is buteliuko kad prisivalgytu ir miegotu  doh.gif  ot kvaisu kvaisa padariau dar viena klaida  doh.gif  ir nuo tada "paslo pakatilos" pradejo mazeti pienas vaikas nervotas ir t.t. ypac vakarais man nervai neatlaikydavo visai, pasikvieciau akusere is gimdymo namu mano pazystama kad paziuretu kas su ja vakarais dedasi, na ji pamate kad visai vaikas nebenori mano kruties, spjauna nervojasi, nes pradejau duoti be antspenio (meciau kai mama pasake kad gal ji nepatraukia) o vaikuj sunku persilauzti ant pliko papuko, patraukia kelias min kol bega priespienis, po to duodu kita kruti, vel patraukia vel nervojasi ir nebeima visai kruties, sako gal reikia iskakinti vaika nes buvo nekakojusi 3dienas, iskakinom, o vaikas kaip buvo nervotas taip ir liko, aj dar duodavau arbatyte aisku is buteliuko  doh.gif  na tai kur tas vaikas benores mano kruties jei buteliukas yra, na tai pasake arba as nusoksiu nuo proto arba vaikas, bet patare pereiti prie misinuko, as nieko nelaukus nuvariau pas gydytojos pasvere vaika per 2savaites vaikas priaugo 800gramu, reiskia auga svoris, na as nepasidaviau ir toliau kruti kisti, nebedaviau arbatu, bet po kiekvieno maitinimo nusitraukdavau likusi vaiko neistraukta pienuko, pradziai budavo 60ml ir duodavau is buteliuko, bet pradejo mazeti tas nutrauktasis, tai dabar net nebezinau ka ir galvoti nes pirmadieni neatlaike nervai ir daviau misinio paziureti kaip vaikas reaguos, daviau po abieju krutu tai misinio suvalge 60ml po to po 30ml, vakar 30 ml bet visa diena kisau papa kas 30min kas valanda ir taip visa diena visa vakara, bet jau 11vakaro vyruj nebeatlaike nervai ir dave misinio dariau kas 30ml, tai suvalge 90ml, o buvo nesenai is po krutines, nebezinau ka ir begalvoti, vyras grasina isjungti interneta kad neprisikaityciau cia visokiu istoriju ir nebemarinciau vaiko, na bet as taip nenoriu pasiduoti  schmoll.gif  pagrindine priezastis del ko daviau misinuko kad man vaikas jau antra savaite nebemiega dienom, kaip atcikelia 6 ar 7 taip iki kokios 11 ar 12 pakimarina 30min kartais valanda ir vel nemiega, ant ranku uzsupuoju tai vel pakimarina, bet tik nustoju supuoti vel akys placios ir taip iki vakaro 22 - 23val, as nieko nebepasidarau namai netvarkyti, i dusa neatcimenu kada normaliai buvau, bijau kad jai nebeuztenka to mano pieno nes isties vaikas valgo labai daznai ir pakimarina ir vel rekia, tikrai cia nebe pilvo skausmai nes jau jie baigesi, geriu labai daug arbatu, pankoliu, kmynu, hipp, ir t.t. issiverdu katila neuztenka dienai, jau vyras sako tu isprotesi greit, na bet mn taip gaila mergytes, tie misiniai tokie neskanus, as pati bjauri ant maisto ne viska valgau, tai man atrodo kad ir vaikuj neskanu, na bet ka daryti jei tos krutys tuscios , kad ji kabotu as guleciau ir guleciau suja, na bet ji patraukia kelias min ir spjauna nervojas duodu kita ir su ja tas pats, as matau kad ji tingi traukti mano kruti istraukia ta priespieni kai gerai bega, o piena tingi ir tada pradeda rekti, nes kam yra juk buteliuikas, o taip automatiskai pas mane ir nebesigamina ir nebedaugeja to pienuko, na ka daryti kaip man su tuom kovoti  help.gif  help.gif  help.gif laukiu komentaru nors tikrai nesitikiu paglostymu uz tiek klaidu  cry.gif


Na jai tiek daug čia prirašei, tai gal tikrai nėra taip jau blogai su tuo laiko trūkumu:hm
Aš tai paskaičius ką parašei, tai visų pirma tau palinkėčiau kantrybės 4u.gif Pažiūrėjau į kalendorių, kad labai maža dar tavo mergytė. Pilvo diegliukai paprastai baigiasi apie 3 mėnesį ir pienuko gamyba susireguliuja per 3 mėnesius maždaug. Taip, kad tenka pavargti tai visai normalu. Tik svarbiausia nepanikuoti. Aš tai maniškiui, kuris irgi nevalgus dažniau pasiūlau, irgi duodu kitą jai matau, kad jį nervas jama. Žodžiu "dirbu", o visi darbai palauks gersenių laikų mirksiukas.gif Ir gal tau tik atrodo, kad tos krūtys tuščios. Bet kuriuo atveju ne krūtų sunkumas apsprendžia ar yra jose pienelio pakankamai ar ne.
Tai jai nori pati maitinti, tai pats laikas atitaisyti savo klaidas. Gal verta pagalvoti apie vaikjuostę.
Atsakyti
o mes tai kaip tik ikopiam i kita menesi, vsi kazkokia problemele atsiranda verysad.gif dabar mums keturi menesiai sukako, ir tas kelias dienas, pradejo amzylis atpylinet verysad.gif seniau taip nebuvo schmoll.gif o valgo vis dar po 5 minutes, tai persivalgyt turbut nepersivalgo per tiek laiko... bet krutine pries maitiima kaip akmuo buna, o po jo tu penkiu minuciu, kaip tesla kokia - tustutele... tai gal vis delto persivalgo, ar cia pienas gal pagedo mano, ar kaip cia... visai nieko nesuprantu doh.gif vis issprendziam viena problemele - kita atsiranda. ar taip gali buti? kad keturis menesiu neatpylinejo, o tik suejo keturi ir viskas.... blush2.gif
Atsakyti