Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 2

O ka jus i tai pasakysit,kad mano 7,5men, mazius nenori schmoll.gif jokiu skysciu, nei arbatos, nei vandens, nie sulciu, isskyrus MP, o slapimo tyrimas rodo, kad truksta skysciu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivutis123 @ 2007 05 18, 12:03)
nu va buvom pas daktare, priaugom 300 gr, kaip ji sake mazokai reiktu bent 500 gr. todel liepe primaitinti ir misiniu ir dar kose sake galiu duoti, bet as net nesiruosiu bent jau koses tai tikrai, juk dar spesim prisivalgysim ju... tik vat del misinio tai taip ir pasimeciau sad.gif kaip manot o jei as duociau tik ryte ir vakare misinio po pazindimo tiek kiek ji jau nores o visa diena maitinciau tik MP? bukit geros patarkit, nes as giliam pasimetime 4u.gif


na aš kaip tik košės duočiau 1 kart dienoj, o ne mišinio. košė maistingesnė, o po jos duočiau atsigert MP, nes gert norės vaikas.
QUOTE(atograza @ 2007 05 18, 14:14)
cray.gif  nieko mums neišeina su maitinimu. naktį likau visiškai nei bluosto nesudėjusi, o mažė nei minutei nuo krūties nesitraukė. Man yra sąnarių liga, turiu dažnai keisti gulimą padėtį, nes kitaip labai skauda, o su savo leliuke nei pajudėti neina.
Vat, o dienos metu jau 3 val ji niekaip neužmiega... nežinau, ką daryt ...


na atkentėt reikia tą laiką. visoms taip būna pirmą mės. pamiegok dieną kai ji miega, pagulėk šalia. susireguliuos tas pienukas, tik nesijaudint reikia ir neįsileist neigiamų minčių. gi čia maksimum kelių savaitėlių vargas, o paskui galėsi džiaugtis žindymu. sėkmės 4u.gif
QUOTE(ciotki @ 2007 05 18, 19:10)
O ka jus i tai pasakysit,kad mano 7,5men, mazius nenori  schmoll.gif jokiu skysciu, nei arbatos, nei vandens, nie sulciu, isskyrus MP, o slapimo tyrimas rodo, kad truksta skysciu  unsure.gif

maniškis irgi nenori nieko gerti, tik MP. bet šlapimo tyrimo tai nedarėm schmoll.gif . o kaip jūs čia sugalvojot, kad reikia tyrimą daryt? g.gif
šiaip aš su šaukšteliu jam sulčių truputį vandeniu atskiestų sugirdau po košės 30-50 ml. iš buteliuko tai labai retai atsigeria ko nors, nebent apsimiegojęs būna biggrin.gif . o su šaukšteliu pasispjaudydamas, bet geria po lašiuką.
Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2007 05 18, 14:14)
cray.gif  nieko mums neišeina su maitinimu. naktį likau visiškai nei bluosto nesudėjusi, o mažė nei minutei nuo krūties nesitraukė. Man yra sąnarių liga, turiu dažnai keisti gulimą padėtį, nes kitaip labai skauda, o su savo leliuke nei pajudėti neina.
Vat, o dienos metu jau 3 val ji niekaip neužmiega... nežinau, ką daryt ...


Kad leliukas nesitraukia nuo papuko, tai cia daznai taip buna, bent man buvo su abiem mirksiukas.gif Nesinervink, turi susireguliuot pienukas, be to kiekvieno vaiko kitoks valgymo ritmas - mano mazoji ir dabar naktim kas 2 val valgo doh.gif Del tavo gulejimo padeties tai jau cia blogiau g.gif Pabandyk pati ant pilvo atsigulusi duoti kruti, vis kitokia padetis blush2.gif Sekmes, tikrai istversit, paskui bus lengviau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 05 18, 20:53)
maniškis irgi nenori nieko gerti, tik MP. bet šlapimo tyrimo tai nedarėm schmoll.gif . o kaip jūs čia sugalvojot, kad reikia tyrimą daryt?  g.gif
šiaip aš su šaukšteliu jam sulčių truputį vandeniu atskiestų sugirdau po košės 30-50 ml. iš buteliuko tai labai retai atsigeria ko nors, nebent apsimiegojęs būna  biggrin.gif . o su šaukšteliu pasispjaudydamas, bet geria po lašiuką.


7men kai buvom, darem kraujo tyrima, tai ir slapimo sugalvojo g.gif
Atsakyti
Atogrąža, dieną gal iš tiesų tau būt verta pabandyti maitinti slinge? ir judėti galėtum, ir galėtum įsitaisyti sėdėti.
Atsakyti
Sveikos, mamytes. Kaip smagu skaityti kad jums pakanka pieno ir jus galite normaliai maitinti krutim.
Mums tik 2sav. o man jau atsiranda problemos su pienuku. Maziukui nepakanka pienelio. Po kiekvieno maitinimo bandau dar nusitraukt pienelio kad jo butu daugiau, bet nieko nenusitraukia. Labai nenoriu, kad pienukas baigtusi taip greitai. Gal galit man patart, gal yra kokiu produktu ar arbatu skatinanciu pienuko gaminima?
Atsakyti
QUOTE(mama-jolia @ 2007 05 20, 22:09)
Sveikos, mamytes. Kaip smagu skaityti kad jums pakanka pieno ir jus galite normaliai maitinti krutim.
Mums tik 2sav. o man jau atsiranda problemos su pienuku. Maziukui nepakanka pienelio. Po kiekvieno maitinimo bandau dar nusitraukt pienelio kad jo butu daugiau, bet nieko nenusitraukia. Labai nenoriu, kad pienukas baigtusi taip greitai. Gal galit man patart, gal yra kokiu produktu ar arbatu skatinanciu pienuko gaminima?


o kaip pasireiškia tai, kad jam nepakanka pienuko? Jei tik jis prašo daugiau, tai būtinai duok žįsti, nes pagrindinis "produktas" - tai tavo mažiuko žindymas. Kuo daugiau ir dažniau žindysi, tuo daugiau gaminsis pienelio.

O dar gerk daugiau skysčių (maitinančioms patariama bent 2 litrus per dieną).

Ir leisk sau kuo daugiau pailsėti - pamiršk namų ruošą, paprašyk kieno nors pagalbos kiek įmanoma pažiūrėti mažiuką tarp maitinimų, pakeisti pampersus ir pan., kad tu galėtum numigt bent valandžiukę. Ir šiaip naudokis kiekviena minute, kurią tau mažiukas leidžia nuspūsti ir pailsėti, neužsiimk visokiais darbais.

Naktimis mano vyras guldavosi arčiau mažiaus lovytės ir keldavosi jį pervystyti ir paduodavo man tik pamaitint, tai labai padėdavo daugiau numigt ir pailsėt.

sėkmės 4u.gif


Papildyta:
o nutraukinėti iš pradžių tikrai yra sunku, ir todėl jei po maitinimo nieko nenusitraukei, tai nereiškia, kad pienuko per mažai. Kažkaip man rodos nusitraukinėti erta tik tuomet, kai to pienuko akivaizdžiai epr daug, ir krūtys skausmingos darosi, bet ir tai geriausiai duoti savo mažiui šitą darbelį atlikt, nes jis geriausiai tai moka good.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus. Reikeslabiau savemyleti. Gal istikruju daugiau ilsetis.Nes kartais ziauriai pavargstu. Nors ir vyrastikrai padeda ir isleidzia iseit kur noriu. O del pienuko, tai visa laika kai tik nori vaikutis valgyti duodu savo kruti.
Atsakyti
QUOTE(ciotki @ 2007 05 18, 19:10)
O ka jus i tai pasakysit,kad mano 7,5men, mazius nenori  schmoll.gif jokiu skysciu, nei arbatos, nei vandens, nie sulciu, isskyrus MP, o slapimo tyrimas rodo, kad truksta skysciu  unsure.gif

pabandykit duoti iš stiklinės arba taurelės arba iš šaukštelio - gal tiesiog jis nemoka gerti iš buteliuko su žinduku, dėl to ir negeria vandens? g.gif Šiaip tokio amžiaus vaikai viską traukia į burną g.gif
Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2007 05 18, 14:14)
cray.gif  nieko mums neišeina su maitinimu. naktį likau visiškai nei bluosto nesudėjusi, o mažė nei minutei nuo krūties nesitraukė. Man yra sąnarių liga, turiu dažnai keisti gulimą padėtį, nes kitaip labai skauda, o su savo leliuke nei pajudėti neina.
Vat, o dienos metu jau 3 val ji niekaip neužmiega... nežinau, ką daryt ...

isivaizduoju kaip jums sunku yra schmoll.gif Man buvo panašiai su dukriuku 3 dieną po gimdymo... O dar visokiai mano ir draugės lankytojai, reklama.... Vaikas verkė, o aš keisdavau krutys... gerai, kad nors galima buvo sedėt - vis tiek kaškokia pasirinkimo laisvė.

Kiek laiko tęsesi toks dalykas - ar visa laiką vaikelis taip valgė? Gal buvo kaško išsigandęs, patyrė stresa? Dėl to ir nenori dabar pasitraukti nuo kruties?

Dėl pozos - Gal turite kokį patogų fotelį, ant kurio galima būtų pusiau gulint sedėt, o vaikelį ne būtinai horizontaliai laikyti, galima ir vertykaliai pasidėt pilvuku ant pilvo ir duoti jam krūtį... Taip galima ir pasnaust biggrin.gif. Arba lovoje apsiklot pagalvem... Aplamai, yra visyškai natūralu maitinančiai mamai kartu miegoti su savo naujagimiu - mažiukas taip priprato būti arti tavęs, kad tiesiog gali būti nepasiruošęs atsiskiti... O tau dabar svarbiausia yra organizuoti žindymą, aprupintį vaikiuką pienu ir pačiai poilsėti, kiti dalykai gali palaukt... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(atograza @ 2007 05 18, 13:14)
cray.gif  nieko mums neišeina su maitinimu. naktį likau visiškai nei bluosto nesudėjusi, o mažė nei minutei nuo krūties nesitraukė. Man yra sąnarių liga, turiu dažnai keisti gulimą padėtį, nes kitaip labai skauda, o su savo leliuke nei pajudėti neina.
Vat, o dienos metu jau 3 val ji niekaip neužmiega... nežinau, ką daryt ...


Pačioj pradžioj žinok tik taip sunku, kol susireguliuoja pienuko gamyba. Aš jau antrą maitinau, atrodo ir su patirtim, bet pradžioj tikrai buvo sunku. Naktį neužmigdavau, laukdavau kol leliukas užmigs kad galėčiau patogiau atsigulti, jį į lovytę iškelti.... Bet paskui irgi pažiūrėjau, kad belaukdama čia galiu ir visą naktį prarymot, tai paskui papuką duodavau ir pati atsipalaiduodavau ir užmigdavau. Tiesa poza tokia nelabai patogi pradžioj, būdavo prabundu ir rankos nustirpusios ir nugarą skauda. Bet paskui išmoksti viską suderint, ir pozų daugiau maitinimo atrandi ir kūnas prisitaiko. Tiesiog nelauk kol pavalgys, o jai jauti, kad jau nugarai blogai tai keisk pozą, vėl duosi leliukui pienelio ir miegosit toliau mirksiukas.gif
O dieną su pirmąja man taip buvo, kad migdau migdau ir niekaip neužmiega. Paskui pagalvojau, kad nu ir nenori tai ir nemiegok. Iššsinešiau į kitą kambarį, atsisėdau ir ją ant pilvo pasidėjau, jau po kelių minučių miegojo. Tiesiog svarbiausia neleisti neigiamom mintim užvaldyti galvos, svarbiausia galvoti pozityviai. Tiesiog jūs su naujuoju žmogiuku dar taip neseniai susipažinot, tai ir neteisinga būtų tikėtis, kad santykiai iškart klostysis idealiai. 4u.gif
Ir kai tik turėsi laisvą minutėlę paskaitinėk daugiau čia apie maitinimą, čia yra temelė ir apie pozas maitinimo. Gal kokią neblogą ir sau prisitaikysi ax.gif Svarbiausia kantrybės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mama-jolia @ 2007 05 20, 21:09)
Sveikos, mamytes. Kaip smagu skaityti kad jums pakanka pieno ir jus galite normaliai maitinti krutim.
Mums tik 2sav. o man jau atsiranda problemos su pienuku. Maziukui nepakanka pienelio. Po kiekvieno maitinimo bandau dar nusitraukt pienelio kad jo butu daugiau, bet nieko nenusitraukia. Labai nenoriu, kad pienukas baigtusi taip greitai. Gal galit man patart, gal yra kokiu produktu ar arbatu skatinanciu pienuko gaminima?


Labai būtų įdomu sužinoti priežastis iš ko mamytė sprendžia, kad jai trūksta pienelio g.gif Nes logiškai mąstant tai leliukui pienelio nepakanka, o mamytė dar nusitraukinėja. Tai gal reikia leist leliukui ilgiau prie krūties pagulėt ir viskas atsistos į savo vietas g.gif
Kartais man keista kad čia apsilankiusios mamytės nieko neskaito... Juk čia tiek daug pridiskutuota, kad kartais tereikia paskaitinėt ir randi atsakymą į klausimą doh.gif
Atsakyti
labukas,noreciau ir as pasidalinti savo maitinimo patirtimi.
Buvau is pat pradziu rimtai pasiryzusi savo mazyle maitinti tik krutimi.Bet sekesi labai sunkiai, ypac pirmus menesius. Dukryte budavo pastoviai alkana,valgydavo kas 2-3 val. pries nakti net ir dazniau, po 30 - 40 minuciu...ir galedavo ir daugiau, bet as jau nebeiskesdavau ir kisdavau pirstuka,kad nutraukciau zindyma. O skausmas nerealus, budavo taip - dukryte verkia, as jai duodu kruti, po to pati verkiu. Na ne kiekviena karta taip budavo,bet daznokai. Kiekvienas maitinimas budavo su skausmu,kartais nusitraukinedavau piena pientraukiu ir is buteliuko pamaitindavau..Bet nusitraukinejimas irgi vykdavo skausmingai. Galvojau, isprotesiu,net visus gimdymo skausmus pamirsau.Taip atmaitinau 2 menesius, tada tik pasiryzau nusipirkt misinuko (as vis isivaizduodavau,kad kai tik duosiu mazylei misinuko,ji atsisakys mano pienuko). Misinuka duodavau po 60 ml. per pietus, ir vakare. Tada mazyle nebebudavo tokia alkana,maitinimai sutrumpejo iki 15 - 20 min. kas 3 val. Ir dingo visas skausmas.Dabar dukrytei jau 6 menesiukai ir maitinu su malonumu, beveik ir misinuko nebereikia, ka padarau,tenka ispilti, gal del to, kad pradejau primaitinti kosytemis, duodu sulciu atsigert...taip ir mano pienuko uztenka. Gaila, tik kad anksciau nepradejau misinuku primaitinti,gal visu tu kanciu ir nebutu buve? doh.gif
Sekmes visoms bemaitinancioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdeliuks: 27 gegužės 2007 - 13:19