Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl Makalius Kroatiją įsimylėjo :)

Čia puslapis kur galima apskaičiuoti kilometrus ir gal dar ką nors naudingo rasi.
O aš kitą savaitę jau išvažiuoju į kelionę, nesakysiu kur, kai gryšiu bus fotoreportažuose ax.gif
Atsakyti
Makaliau, o ten nuotraukos paties darytos? blink.gif blink.gif blink.gif pirmuosiuose puslapiuose? nes kaip iš katalogo... Arba oras labai palankus buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2007 04 08, 22:17)
Makaliau, o ten nuotraukos paties darytos? blink.gif  blink.gif  blink.gif  pirmuosiuose puslapiuose? nes kaip iš katalogo... Arba oras labai palankus buvo g.gif

Ne...ne mano paties schmoll.gif mano paties vis dar pas tewtą darbe..skenuojamos......laiko nėra nuskenuot..bet kai aš jas jau turėsiu kompe tai būtinai įkelsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
Sudomino kas gi ten taip žaidžia su manim  unsure.gif  ta slapukė vėl galvą kyšt ir vėl pabėgo...... mano širdis prabilo!!!  sekiau aš paskui ją....neregėto grožio, neišpasakyto žvitrumo....vietinę...... kol mūsų akys susitiko....  žiūrim viens į kitą..... aš į ją, ji į mane.... aš jai mirkt  mirksiukas.gif  ji man irgi flirt.gif


Nevykusi pabaiga, arba jos man nebepatinka schmoll.gif

Ji nuostabi ...... pakerėjo........nuostabaus grožio vietinė gyventoja........mėgstanti saulę.................. maivytis priešais tokius kaip aš ax.gif Ech..turiu aš driežams silpnybę, turiu doh.gif Taip, ten buvo driežė (o gal driežas, neatskyriau topsecret.gif )... sugalvojau ją pagaut... cha, o galvojau, kad man driežai patinka....galvojau , norėčiau tokio vieno kur namučiuose paturėt... svajuko dramblionė schmoll.gif ją pagaut išsigandau, bėgo ji greitai, driežės pagailo, pagalvojau kad kol iki Lietuvos nuvešiu, tai ji jau bus kojas pakračius...... doh.gif Žaidimai su drieže baigėsi....

Bet mes juk toliau tęsėm pasivaikščiojimą po Makarską...vienoj rankoj ledai, kitoj - mineralinis, trečioj - fotoaparatas... miestelyj ramu, žmonių mažai....juk deginasi visi nail.gif nori rudi būti...o aš, jau pakankamai "prisideginęs", apie paplūdimį ir deginimąsi net pagalvot nenorėjau doh.gif
Vaikščiot atsibodo. Pagalvojom, kad dar grįšim čia vakare visi, apsipirksim lauktuvių, paskutinį kartą išsimaudysim ir photo.gif
Dar va vaisių nusipirksim, dar ledų (anie jau pasibaigė), ir galim eit... o įdomu kur .... PAPLŪDIMIN doh.gif o ką gi dar veikti tokią dieną... nu nieko, - pagalvojau, - va pasiimsiu užrašų knygutę ir ką nors sukursiu... nu ir sukūriau rolleyes.gif


Ištrauka iš užrašų knygutės (žinoma man gėda šitą nesąmonę čia publikuot, bet vistiek manęs čia nieks nepažįsta biggrin.gif ):

O žinot jūs, Kroatijoje man patinka...
Kelionė faina, gamta graži, ir šeip -
Juk visko būna kad nutinka....
Ir kiekvienam dažnai savaip blush2.gif

Išsiųsiu aš iš čia jums laišką bigsmile.gif
ir gausit jūs jį po kelių dienų...
Nors ne, juk man ir taip čia viskas aišku.....
Sugrįšiu pats pirmiau visų laiškų 4u.gif

Atnešiu jums lauktuvių (gal)
jei šiandien nusipirksim....
jei leis paimt teta -
Tai vyno atitįsim drinks_cheers.gif


Čia šiektiek jau pakoreguota hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 09 balandžio 2007 - 21:01
user posted image
Va čia įdedu jums Makarska Rivjeros rajonų išsidėstymą 4u.gif man labai pravertė.... tuose rajonuose šalia Makarskos irgi labai gražu, ir kursuoja autobusai iki Makarskos centro, ir taipogi ten pigiau apsigyvenimas, vos ne dvigubai hihihi.gif

O čia Makarskos dar jums pora paskutinių vaizdų blush2.gif negaliu atsižiūrėt schmoll.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Čia paplūdimys į kurį visad eidavom....šalia to vandens atrakciono mirksiukas.gif
į tą apskritimą nekreipkit dėmesio smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurėja: 24 balandžio 2007 - 07:47
Taip kad besipliažinant mane užplūsta įkvėpimas arba Paskutinis vakaras

Gulim gulim mes sau po medžiu (ai tiesa, taip atostogavau aš tam paplūdimy, kad net užmigt sugebėjau ax.gif .... Poto gėda buvo truputį, šalia tokios merginos sėdėjo ir pastoviai į mane žiūrėjo blink.gif kroatės blink.gif nu čia dabar , aš gi ne koks modelis, kad į mane žiūrėtų.....ir miegu tik kartais.... ) ir žiūrim į jūrą....į plaukiančius laivus... ech...atostogos gi... apsižvalgau. Visi viens prie kito sugulę, ramu, kas žurnalus skaito, kas vaikus maitina ( blink.gif ) kas miega (ne išimtis ir aš ).... poilsiautojai. Bet aš išskirtinis. Man poilsis yra keliavimas o ne gulėjimas.... vaikščiojimas po miestus, ekskursija kalnuose (bet kad kėlimasis būtų su keltuvais tongue.gif nes eiti ilgai neįdomu ).

Šitiek minčių užplūdo... taip gaila pasidarė, kad jau turim grįžt namo, taip gaila, kad kai išvažiuosiu iš čia, manęs nieks neprisimins...savo pėdų nepaliksiu čia. O gal reikia palikt? Bet ne. Sugalvojau. Grįšiu aš čia dar kartą tikrai. Pasilabinsiu su maloniąja ledų pardavėja, aplankysiu savo driežę ir, valgydamas ledus, vaikščiosiu palei jūrą apsivilkęs maikutę su užrašu

MAKALIUS MYLI KROATIJĄrolleyes.gif
[attachmentid=94268]

Šumi šimi ja vore....
ne ko grado hovore...
komi čiambo ok čiuk čiuk...

Pamenat? ax.gif

Kaip gerai, kaip gerai. Kas gerai? Kad nugaros nebeskauda tongue.gif bėgam maudytis. Kažkas čia pakomentavo, kad mano pasakojime trūksta informacijos ir patarimų. Tai vat žinokit dabar patarsiu jums - nebijokit savo daiktų palikti paplūdimy be priežiūros ir jokiais būdais nesikreipkit į šalia gulintį kaimyną "kad retkarčiais mesteltų akį į juos"..nes jus , visų pirma, išdės į šuns dienas. Visų antra, jūs būsite mažų mažiausiai nesuprasti. Ir visų trečia, jums atsakys taip, kad nieko nesuprasit (juk kroatiškai tai nemokat tongue.gif ). Štai ir patariau. O kalbant "be bajerio" Tai ten tikrai saugu. Bent jau buvo. Kartu keliavę pasakojo, kad nuo per didelio saulės smūgio galvon buvo mobiliaką pamiršę kažkur pliaže tarp akmenų. JėZaU, susinervino, aprėkė viens kitą kad dabar neturės ryšio su pasauliu ir vajergau jergau umn.gif sugrįžo į protą tik tada, kai sugalvojo nueiti paplūdimin ir pažiūrėt gal kartais ras pas ką nors tą mobiliaką. Ir nustebo, oi kaip nustebo, kai mobilusis telefonas jau nebebuvo ant žemės, o buvo padėtas sau ramiausiai pastebimoje vietoje prie suoliuko. Švarut švarutėlis. Su visom dalim. Veikiantis. Nors kuo čia stebėtis - Juk Kroatijoj esam cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurėja: 24 balandžio 2007 - 07:52
Baigiau ties tuo.............kuo net nepamenu doh.gif

Išties labai atsiprašau, kad neturėjau laiko tęsti pasakojimo, stengsiuos pasitaisyt, o tai jau visai supermamą apleidau.....

Vakarėja, jau vakarėja.....saulė jau žemai žemai........ nurimo vėjas, nurimo vėjas, nutilo vietiniai, prabilo lietu-u-viai hihihi.gif Viskas. Maudynės baigtos. Ir išsimiegojau sau ramiausiai paplūdimy irnesakyk.gif Paskutinis vakaras Makarskoj buvo tooooooooks superinis, kad gailėjausi ir dar gailiuosi dabar, kodėl mes ten nepasilikom dar vienai dienai (nors aišku tokios galimybės ir nebuvo) !!!!!!! O vienu žodžiu buvo taip, kad vakare ir vėl susitikom su vairuotoju ir kelionės kompanjone Elze bei jos dukra. Ėjom į miestą yess.gif Pirmą kartą ėjom ne savais keliais, o tais, kuriais vedė vairuotojas. Jis jau čia tipo asas, viską žino, nes turistus jau ketvirti metai kaip vežioja ir taip toliau cool.gif ėjom per gyventojų rajoną, kur nieks nieko nenuomoja (ten daugiabučiai) vakaras, žmonių grynas nulis.... o mes einam į miestą ax.gif Užsukam į parduotuvę konors nusipirkt ir štai ten mes pastebim (ko visą savaitę nepastebėjom) , tiksliau, vairuotojas mums pasako ir parodo vieną dalyką blink.gif

Ogi pas kroatus toks išmyslas yra, kurio lietuvis nesuprato, nesupranta ir nesupras schmoll.gif Tas išmyslas vadinamas MOKESČIU UŽ BUTELĮ AR ĮPAKAVIMĄ mastau.gif Tai vat, apibūdinsiu situaciją. Prisiskaičiau čia pas jus supermamoj, kad prekės tikrai brangesnės už prekes Lietuvoj....... bet mes kažkaip to brangumo nepastebėjom, tiksliau, jį pastebėdavom tik prie kasų... Tai vat, pirkom mes vaflių (labai skanių beje tongue.gif ) ir alaus. Pažiūrėjom kainas, susumavom ir supratom, kad 20 kunų (apie 10 litų) tikrai užteks. Bet pasirodo, taip tikrai nebus blink.gif Prie vaflių kainos dar uždėjo kažkokį įpakavimo mokestį (apie 1 lt ) o prie alaus kainos prisumavo dar ir už butelį ohmy.gif ir dar kiek daug schmoll.gif pinigų mes buvom pasiėmę nedaug, taip kad teko spręst: Atsisakom vaflių arba alaus. Alus laimėjo. Vafliai palauks lotuliukas.gif jau geriau ledai.... tai vat tokios tokelės, niekad netikėkit kainom lentynose.......žinoma aš nesakau kad jus apmulkins kaip kokioj Turkijoj ar Tunise, tik sakau kad pas kroatus kitokios taisyklės ir matyt jie jau žino ir mintyse prideda apytikslią sumą už įpakavimą arba butelį........ KAIP SAKOMA, MOKI UŽ PREKĘ, O NE UŽ ĮPAKAVIMĄ. Kroatijoj manau toks posakis negalioja biggrin.gif
Tiesa, nusipirkom poto tų vaflių ir griaužėm visą kelionę atgal, nu laaabai jau skanūs, kas važiuosit Makarskon, parvežkit ir man pora lotuliukas.gif
Papildyta:
Pusę vakaro sėdėjom prie kažkokios diskotekos (su dviem žmonėmis) ir žiūrėjom į jūrą, kalbėjom, kad grįžt nenorim, kad čia labai patiko, apšnekėjom GRŪDOS agentūrą, vairuotojas visokių jų darbo „perliukų“ papasakojo.....vienas iš jų, man labiausiai įsiminęs, tai istorija, kaip Grūda pradėjo vežioti turistus Kroatijon assa.gif Eura buvo pati pirma, organizavusi tokią kelionę (poilsinę, dvylikos dienų, su poilsiu Makarskoj).............. kai EURA ir GRŪDA dar buvo draugai, Grūiečių kompanija išvažiavo su EURA į šią kelionę.... puikiai paatostogavo ir nusprendė,kad reikia nuo jų nusižiūrėt tokią kelionę, kadangi kaip sakė Euros vadovai, ji labai pelninga ir paklausi........ kaip tarė taip ir padarė doh.gif kitą sezoną tokia pati kelionė atsirado ir pas juos doh.gif Grūdiečiai džiaugėsi pelnu, Euriečiai liūdėjo dėl netikrų draugų išdavystės, o poilsiautojai buvo labai laimingi, kad Makarskon jau veža dvi agentūros rolleyes.gif
Žinoma, aš nežinau ar tai tiesa, nes savom akim nemačiau , bet sprendžiant iš vairuotojo žvilgsio pamačius dar tris atvažiuojančius Grūdos autobusus, imu tuo ir patikiu biggrin.gif Linkėjimai grūdai kaip sakant, grūskit Kroatijon ir šiemet drinks_cheers.gif (aš nieko prieš juos neturiu, o myliu ir gerbiu hihihi.gif )

Po ilgo pasisėdėjimo pajūryj, užsimanėm pasivaikščiot.
–Viskas, - galvoju,- vaikščioju čia paskutinį kartą, reikia atsižiūrėt į uostą, atsisveikint su ledų pardavėja nusiperkant jau PASKUTINĘ jų porciją... toks liūdesys apėmė cray.gif Praeidinėjom per kažkokį didelį laivą, kuriam lygtai realybės šou (panašus į mūsiškį „Baras“ ) vyko....kamerų pilna buvo ir panašiai. Aš toks realybių visokių ir anokių fanas ,tai išsiprašiau, kad šiektiek čia pastovėtume ax.gif Dar visiems iš tokių a la chemijos mėgintuvėlių davė Jagermeister trauktinės paragaut tongue.gif tai todėl ir pasilikom biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 19 balandžio 2007 - 16:10
QUOTE
Praeidinėjom per kažkokį didelį laivą, kuriam lygtai realybės šou (panašus į mūsiškį „Baras“ ) vyko....kamerų pilna buvo ir panašiai. Aš toks realybių visokių ir anokių fanas ,tai išsiprašiau, kad šiek tiek čia pastovėtume ax.gif Dar visiems iš tokių a la chemijos mėgintuvėlių davė Jagermeister trauktinės paragaut tongue.gif tai todėl ir pasilikom biggrin.gif




Baigta. Viskas baigta unsure.gif Vakaras eina gilyn, tamsyn ir ramyn, ir metas apsipirkt.... pora suvenyrų atsiminimui sau, pora lauktuvių artimiesiems, pora šokoooladukų kelionei, dar pakelis tų brangiųjų skaniųjų vaflių, ir regis viskas. Ilgai negalėjau atsižiūrėt į kriauklių rinkinuką....tikrų kriauklių rinkinuką. Tik 5 kunos (2.4 lito), pagalvoju, visai nebrangu, noriu yess.gif Nusipirkau, tiksliau nupirko. Ir visai žinokit dabar mane džiugina tos kriauklės, visi „užmeta akį“ ant jų, padėtų ant palangės (palangė – mano mini muziejus, ten visokius suvenyrus kišu, ir nuotraukas, ir kelionių katalogus... linksma palangė, vienu žodžiu tongue.gif ). Dar, beje, pasirinkom labai fainų akmenukų paplūdimyj bigsmile.gif Ar pamenat, kaip Palangoj ieškodavot akmenuko su skylute, akmenuko su keliom skylutėm ir kabindavotės ant kaklo, neva tai laimę atneša? Tai vat, pačią pirmą dieną , kai atvykom Makarskon, teta rado akmenuką su trim skylėm.....

Tai pasisekė – galvojom – juk tokie akmenukai didelė retenybė doh.gif Bet......bet.... dabar, jau po tokio ilgo laiko grįžus iš kelionės, galiu konstatuot faktą, kad didelė retenybė buvo rasti akmenuką BE skylės blink.gif Nes skylėti jie ten visi, o kaikurie tai kaip koralai – išvis vien skylės, mažos mažos skylutės....labai gražūs akmenys, parsivežiau jų pusmaišį, ir spėkit kurgi jie dabar randasi.....ogi ant mano jau minėtosios palangės ax.gif Beto, tie akmenukai tapo labai geru suvenyru artimiesiems ir draugams. Rimtai – visiem taip patiko, kad va, tokį grožį padovanojau (arba jie tik man taip sakydavo, kad patiko mastau.gif ). Tų akmenukų nuotraukos neturiu, tai ir negaliu niekaip jums jų parodyt, bet,,,,,,,,,,,,,,,jei netyčia rasiu jų vaizdų interneto platybėse – būtinai patalpinsiu jums wink.gif

Tokie laimingi, tokie apsipirkę, tokie „visko radę“ parėjom namo. O aš atsisėdau ir vos neapsiverkiau, metas krautis daiktus. Metas baigti atostogas. Metas cray.gif paskutinė diena man įrodė, kad Kroatiją vis dėlto aš myliu ir esu ją įsimylėjęs netgi ne ligi ausų, o ligi antakių schmoll.gif Nebegaliu aš be jos gyventi, žinokit, nebegaliu......... (bet palaukit, tada,sėdėdamas kambarėlyje šito aš nežinojau, ir gyvenau sau ramiai laukdamas kitos vasaros ir kelionės į kokią nors kitą šalį rolleyes.gif ).

Atėjo metas daiktų krovimui doh.gif čia ir linksmiausia dalis lotuliukas.gif viskas sutilpti fiziškai negali, bet juk reikia sutalpint kaip nors.............. siaubeli tu siaubeli, kaip nemėgstu krautis daiktų. Visas lentynas reikia palikti tuščias, nieko nepamiršt, viską saugiai sudėliot, kad nesudužtų, nesulūžtų ar dar koks biesas mano mieliesiems suvenyrams nenutiktų.... O dar planavom „paskutinį pasispardymą“ Makarskoj padaryt.........nueit į jūrą pažiūrėt........... NĖRA LAIKO mad.gif Reikia pavakarieniaut (užbaigt maisto likučius), susitvarkyt, išsimaudyt, nusipirkti iš namo šeimininko jo gamybos vyno ir oi kiek dar visko laukia schmoll.gif

Spėjom mes viską padaryt iki vidurnakčio, ir su ta mintimi, kad ryt atsikelsim anksčiau ir nueisim atsisveikint su jūra, užmigom. Juk ne pasaulio pabaiga – galvoju – juk dar trys kelionės dienos liko, dar keli lankytini objektai. Ko čia aš parinuos liaudiškai tariant nono.gif
Atsakyti
Nebenoriu palikt šito namo, šito kambario, šitos jau nugulėtos lovos, tos gatvelės, per kurią visad eidavom į paplūdimį…. Ta proga padainuosiu dainą hihihi.gif
Nebenoriu mylėt,
Nebenoriu kentėt,
Bet tiesiog negaliu
Į tave nežiūrėt…. ax.gif

Na taip, žinoma, gal dabar ką tik ir pagalvojot, kad man ne visi namie, bet palaukit, kai aplankysit Kroatiją, juo labiau Makarską, suprasit mane ir dar paguosit console.gif Šia gaida ir pradedu bene paskutinįjį savo reportažą apie Kroatiją –

cray.gif VAIKAI, PASAKYKIME MAKARSKAI ATE cray.gif
……………….. ax.gif Arba DEŠIMTOJI DIENA …………
Labas rytas……. Koks dar čia rytas, kai paskutinė diena Kroatijoj – gedulas, o ne rytas mad.gif Išėjus į lauką link pusryčių stalo nuotaika labai pakilo nes sumasčiau itin gudrų dalyką g.gif Nueiti į paplūdimį ir paskutinį kartą pamatyt jūrą, atsisveikint su ja, gal ir išsimaudyt mastau.gif Paskutinioji minties dalis buvo atmesta, nes teta specialiai nugrūdo gilyn į lagaminą visas maudymosi priemones lyg nujausdama mano šiandienos mintį ir nepaprastą idėją blink.gif Bet kitas idėjas priėmė labai puikai, taigi nusprendėm, kad pusryčiai niekur nepabėgs, ir nužygiavom prie jūros. Žmonių apvalus nulis, ramu….. rankšluosčiai, pamiršti saulėj perkepusių ir daiktų neprižiūrinčių žmonių, saugiai buvo pakišti po akmenimis, ant akmens aplinką stebėjo krabas, po akmeniu čiuožinėjo jo vaikai, o krabo žmona kažką inirtingai kramtė, ir pamačiusi mane, pradėjo tai daryti dar greičiau.

Jau vien ta atmosfera nuteikė nelabai gerai, nostalgiškai – juk dar vakar, dar prieš kelias valandas čia šurmuliavo būriai žmonių, didžiausiu garsu grojo muzika, o krabai, šiandien tokie drąsūs ir savim pasitikintys taip sau mintyse ir kartojo – pagaliau, pagaliau Makalius išvažiuoja, pagaliau bus ramu ir mūsų niekas nebesekios ir nebegaudys hihihi.gif Žinau unsure.gif Krabams ramu bus, kol čia neatvažiuos Makalius numeris du ir nepratęs tikrojo Makaliaus tyrinėjimų pavadinimu “Kas po akmeniu gyvena” lotuliukas.gif

Teta nutaiko fotoaparato blykstę į mane, aš paskutinį kartą papozuoju ir…. ATE ATE, JŪRA cray.gif Einam pusryčiaut. Kaip keista, mintyse vis sau kartoju: va , paskutinį kartą čia valgau, paskutinį kartą čia einu, paskutinį kartą šitą ar aną matau doh.gif Juk ne pasaulio pabaiga, juk prisižiūrėsiu aš čia dar visko…. kai užaugsiu – grįšiu irnesakyk.gif grįžtam namo ir inirtingai ieškom, ar nieko nepamiršom. Ir labai nusiviliam, kad vis dėlto viskas tvarkoj, nieko nepalikom hihihi.gif Raktas į duris, patalynė į skalbinių dėžę, lagaminai į rankas ir po ilgo laiko, pagaliau, taip ilgai lauktas mūsų autobusas, kuriame praleidome nemažai dienų…. Regis, viską , ką norėjau – pamačiau, viską, ką galėjau – padariau, ko gi man dar norėt ax.gif
Gidė džiaugsmingai parodo kelio ženklą su nubrauktu užrašu MAKARSKA. Visi vos neberkia, o gidė laiminga sau pasakoja, kad va neliūdėkit, dar čia sugrįšim, dar organizuosim čia keliones, kitais metais, bla bla bla, imkit nuolaidų korteles ( 10 proc. ), čia jums dovana ax.gif Nu ačiū, palikit geriau mus čia dar vienai dienai, va čia tai būtų dovana thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 24 balandžio 2007 - 18:34
Dėkui už pasakojimus 4u.gif
O teta nuotraukų dar nenuskenavo? Ji turbūt neskaito šitų temų, nes paskubėtų ax.gif


o:
http://www.lrytas.lt...d...;view=4&p=3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smalsianosė: 25 balandžio 2007 - 11:46
Nu saunuolis, ir kaip tik tu visur suspeji...
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 04 25, 17:14)
As niekur neskubu, tai ir speju visur topsecret.gif


Perskaičiau nuostabius tavo įspudžius, likau sužavėta.
Pati ruošiuosi ten nuvykti birželio 6 d.
Norėčiau paklausti ar labai sunku kopti akmenų taku, ar tikrai kopimas tik pusvalandžiui ar aš pajėgsiu.
Rašyk toliau, kaip sekėsi kėlionė į namus
Atsakyti