Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl Makalius Kroatiją įsimylėjo :)

Maži/Mėnulio/Ežerai....Taip romantiškai ir paslaptingai skamba ši frazė....Mūsų niūriose Vilniaus gatvėse taip nuostabiai skamba....Tiesiog verčia susimąstyt, ką tai galėtų reikšti.....Labai džiaugiuosi, Makaliau, kad tai priminei. 4u.gif na ir prisimink tu man tokią frazę, gulint papludimyje, ir ilsintis, kada atrodo apie nieką nenoretum galvoti... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra_as178 @ 2007 03 31, 20:59)
Maži/Mėnulio/Ežerai....Taip romantiškai ir paslaptingai skamba ši frazė....Mūsų niūriose Vilniaus gatvėse taip nuostabiai skamba....Tiesiog verčia susimąstyt, ką tai galėtų reikšti.....Labai džiaugiuosi, Makaliau, kad tai priminei. 4u.gif na ir prisimink tu man tokią frazę, gulint papludimyje, ir ilsintis, kada atrodo apie nieką nenoretum galvoti... bigsmile.gif

Manau visi, gyvenantys Vilniuje, tau pritartų blush2.gif
Atsakyti
Man Vilniaus gatvės neatrodo niūrios..... blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(zirafos sese @ 2007 04 01, 10:40)
Man Vilniaus gatvės neatrodo niūrios.....  blush-anim-cl.gif

Čia ne dėl niūrumo. Čia dėl tų užrašų ant gatvės krašto blush2.gif
o kartą
buvo žiauriai šalta....
ėjau namo ir paliečiau
laiptinės durų rankeną,
ne rankom, o liežuvio galiuku..
galėčiau ir dabar nūnai
taip man ir reiktų,
nors patylėčiau apie tai...
ir apie tai ko nežinau
gali net neklausyt
ar bent neklausinėt,
neverkti, nesijuokt
ir nekalbėt.
tik patylėt kartu
prašau tik tiek
už visą kitą
ar atleis dievai?
balta
kreida
ant pačio
gatvės krašto
MAŽI | MĖNULIO | EŽERAI


mirksiukas.gif
Atsakyti
ax.gif LINKSMASIS VAKARAS, ARBA KODĖL TEN TAIP LINKSMA ax.gif

..tada mudu su Elzės dukra užsimanėm ledų. Tai aišku, jei jau alučio negaunam tai bent ledų norim... Tai apsipirkom, ir nuėjom į paplūdimį...... atsisėdom ant suolelių, žiūrim visi į jūrą, į žybsinčias kavinių lemputes, į atrakcionus.....pala mastau.gif Į ATRAKCIONUS!!!!!!!!!!! N o r i u | t e n | n u e i t | p a ž i ū r ė t cray.gif man labai atrakcionus stebėt patinka!!! Na žinoma, patinka ir suptis, bet juk pasisupt galiu ir Lietuvoj, juo labiau, už mažesnę kainą blush2.gif

Prisikalbėjau. Baigėsi alutis, baigėsi ledai, tai nuėjom po miestą pasibadziot..... keista, niekad anksčiau nematydavau tų atrakcionų.... o ten tokios linksmybės! Gal žinot tokį atrakcioną pavadinimu Jautis? Arba Bulius? Na ten toks atrakcionas kai užlipi ant buliaus (arba jaučio) iškamšos ir turi kuo ilgiau išsilaikyt, kai tą iškamšą visaip sukioja pirmyn atgal aukštyn žemyn kairėn dešinėn wacko.gif Tai vat, pas mus Lietuvėlėj nieko gero su tuo bulium nesigauna, nes juo supasi tik vaikai ir taip - tik kol nenukrenta ir tiek...nieko gero.
O Makarskoj ohmy.gif visas grynas šou su tuo atrakcionu vyksta! Žodžiu, eiga maždaug tokia: Išrenkami kokie penki dalyviai, kurie norėtų ant tų bulių ( mastau.gif ) pasivėžint. Susimoka jie po kelias kunas už tą malonumą, ir susėda kiekvienas ant savo buliaus (jų ten daaaug). Aplink stovi pilna žmonių ir palaiko "savižudžius" hihihi.gif tarp jų ir mes - su ledais rankoj ir su neprarėktais (kolkas) balsais doh.gif

Šou prasideda assa.gif Garsi muzika groja, buliai pagal taktą linguoja ir sukiojasi, o dalyviai sau atsipalaidavę gėrisi mažu populiarumu... bet tik trumpam - muzika pagreitėja, buliai irgi nenurimsta, ir mūsų drąsieji žmogučiai jau pradeda šiektiek raudonuot bei įgauna nemažai baimės buliui pradėjus nepaliaujamai suktis wacko.gif
Galiausiai vienas nukrenta. Jauniausias cray.gif likę dalyviai triumfuoja ir tuoj pat vos neprideda į kelnes....ateina žaviosios asistentės ir nuima buliaus ragus, už kurių visi dalyviai laikydavosi bigsmile.gif čia, jau galvoju, bus linksmiau. Dalyviai panikuoja, griebiasi už buliaus nosies ir pasileidžia sukiojami toliau rolleyes.gif žiūrovai rėkauja, kiti šoka sau pagal muziką, treti šeip nesupranta kas čia vyksta.... O man linksma. Linksma stebėt tokį šou, tokias keistas varžybas rolleyes.gif

Taip bestebint ir begreitėjant muzikai (o tuo pačiu ir buliams) pamažu iškrenta vienas po kito dalyviai. Belieka tik du. Žavios asistentės suneša į sceną prizus ir papsakoja, kad pamažu juos dės ant stalo - kuo ilgiau jūs išsilaikysit, tuo daugiau prizų gausit doh.gif laimės ilgiausiai išsilaikęs... O prizai tai iš pradžių juokingi - saldainukai, alutis, servetėlės..... dalyviams alpstant iš besiliaujančios sukiojimosi, prizai pagerėja... ir čia dedam tašką.

Toliau pasakot negaliu schmoll.gif Nes mes nuėjom ledų nusipirkt ir pražioplinom kas laimėjo ir ką laimėjo cray.gif O dabar taip knieti sužinot......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 02 balandžio 2007 - 12:36
Labas vakaras 4u.gif
Šiandienos vardadienio proga gavau ilgiau pasėdėt prie kompo tai va galvoju ir pratęsiu pasakojimą. Mano kompiuteris sugedęs, reikia taupyt naujam, taip kad iki naujojo dar toli.....
Taigi pražiopsojom tą konkursą, pražioplinom kas laimėjo, vėliau atėjom ir nieko nesusigaudėm, tai vat ir įdomumo ten pasilikt nebebuvo jokio blush2.gif nusprendėm tęst ekskursiją po barus - visgi jų ten daug, tai visus reikia nučiupinėt ir nusėdėt rolleyes.gif mano rankoj ledai, kitų rankose alutis, visų akys nukreiptos į gražius laivus bei į jūrą....ramią jūrą, kurios horizonte matome žybsinias švieseles.... - kita sala matyt matosi, - pagalvojau... tai vat toks triukšmingas vakaras taip ramiai ir pasibaigė..... ramiai ir gražiai....

cray.gif DEVINTOJI DIENA, ARBA ATOSTOGOS EINA Į PABAIGĄ cray.gif

Na nejaugi jums negaila manęs..... juk šiandien - paskutinė diena Makarskoje..... ryt jau išvažiuosim..... po tokio poilsio lauks ilga kelionė iki Lietuvos, o taip nenoriu grįžt doh.gif jau kiek kartų pagalvojau apie atostogų pabaigą būdamas Makarskoj, tiek kartų ir susigadindavau sau nuotaiką unsure.gif nusprendžiau sau nuotaikos nesigadint ir mėgautis paskutinėmis valandomis vacation4.gif
Ši diena mums laisva..... o ir gerai, kad laisva.... nieko doro nenuveikėm, bet užtat pamatėm tokių nuostabių dalykų, kuriuos mums parodė vėlgi vairuotojas, kurių nematėm per visas atostogas..... atradom toookių perliukų....tokiųųų gamtos šedevrų, bet gaila per vėlai verysad.gif

Bet apie viską nuo pradžių - rytas prasidėjo kaip ir paprastas rytas,.,.,.kaip ir visada - pusryčiai kavinėje besigrožint miestelio panorama, rytinės maudynės bei pietinis pliažinimasis (kad iš kurorto grįžtume gražūs ir rudi tongue.gif ), pietūs picerijoje su keleivių kompanija ir vėlgi pliažinimasis...... sugalvojom per patį vidurdienį nueit į senamiestį pasifotkint photo.gif
Beprotiškai karšta, padai svyla nuo įkaitusio grindinio, o mes vaikščiojam sau po siauras miestelio gatveles ir photo.gif netyčiukais užklydom į gyventojų kvartaliuką.....su visada atdarom durim rolleyes.gif pamatėm kaip gi Makarskiečiai gyvena mastau.gif Pasirodo, taip pat kaip lietuviai, tik penkis kartus lėčiau, ramiau ir tingiau ax.gif sėdi sau kiemelyj ant suoliukų, gurkšnoja arbatą, stebi mus ir nesupranta ką mes čia veikiam.

Staiga mūsų kojas apgaubia kažkoks skystis. Nesuprantam kas čia darosi unsure.gif atsisuku atgal, o ten atiteka pilna srovė pamazgų..... kažkokia moteris visai nesidrovėdama jas išpylė tiesiai ant keliuko...kuriuo mes ėjom protest.gif Nepastebėjo gal mūsų, o gal norėjo išprašyt nelauktus svečius mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 05 balandžio 2007 - 20:25
blush2.gif Netikėtas pasimatymas, arba kaip mūsų akys susitiko blush2.gif

Taigi, tą kvartalą teko palikt..... jau buvom bepradedą pasiklysti, nes nemanėm, kad ten tiek daug tų siaurų gatvelių ir kad ten šitaip klaidu rolleyes.gif visai gerai būtų pasiklyst bigsmile.gif papildomas nuotykis..... taip sakant hihihi.gif
Įėjom į kažkokią siaurą gatvę su vijokliais iš visų pusių ir galvojom, kad rasim kelią sekdami vijokliais.....juk juos matėm ir gatvelių pradžioje.....nuojauta neapgavo, loginis mastymas irgi lotuliukas.gif išlindom į dienos šviesą, į patį miestelio centrą.... tfu, gerai, kas gerai baigiasi karsta.gif

Bet dar prieš tai kai mes išlindom iš to klaidžiojo tunelio, mano gyvenime šis tas pasikeitė rolleyes.gif na bent trumpam rolleyes.gif iš dalies wub.gif ogi beeinant palei vijoklius ,kažkas juos praskleidė, žvilgtelėjo į mus ir paspruko.... seku paskui topsecret.gif Sudomino kas gi ten taip žaidžia su manim unsure.gif ta slapukė vėl galvą kyšt ir vėl pabėgo...... mano širdis prabilo blink.gif sekiau aš paskui ją....neregėto grožio, neišpasakyto žvitrumo....vietinę...... kol mūsų akys susitiko blush2.gif žiūrim viens į kitą..... aš į ją, ji į mane.... aš jai mirkt mirksiukas.gif ji man irgi flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 05 balandžio 2007 - 20:37
Pasakojimą pratesiu vėliau, palieku intrigą mirksiukas.gif
Dabar su tėčiu susilažinau,kad už 3000 litų savo mašina savarankiškai nuvažiavę į Makarską pragyventume keturiese mastau.gif Ir sakė, kad jei sudaryčiau maršrutą ir apytikslią samatą, tai gal ir važiuotume g.gif Padėkit prašau, kur galiu rasti benzino kainas, nuvažiuotų kilometrų skaičių, kainas apsigyvenimo rolleyes.gif noriu apytiksliai paskaičiuot.........
Gal yra koks puslapis su planavimu maršruto ir kilometrų apskaičiavimu unsure.gif padėkit blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 05 balandžio 2007 - 22:31
g.gif nesupratau, ten vairuotojas tave iš už vijoklių erzino? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


o keturiese, savaitę, (kad ir savo auto) Makarskoj, už 3t lt ..... doh.gif
jei nesėsi prie derybų stalo ir neišsiderėsi bent 5t ....... bus taip angel_sadangel.gif


grubiai - i vieną pusę 2300km x 2 gaunam 4600, vid (kalnuose gali būt ir daugiau) 10 litrų 100 km - 460 litrų benziuko, po maždaug 1 eu - 1600 lt. 4 galvos (na jei visai papigiai pas privatininką ir ne Makarskoj) po 10 eu 7 dienas dar beveik 1000 lt. po 1 eu nuo galvos už dieną kurorto mokestis dar 100lt......... LEDAMS NELIEKA, nono.gif o kur dar nenumatytos išlaidos? (bar bar bar į medį)

plius maistukas visas turės būt iš LT maxsimos, ten jau nini.... tik pležas ir ūžiančių europiečių stebėjimas.... wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trampararam: 05 balandžio 2007 - 22:55
Pas tėtį dyzelis unsure.gif
Na jo, jau supratau, kad nelabai išeis man šiemet grįžt Kroatijon....... o gal žinai nuorodą kur galima apgyvendinimo Makarskoj kainas rast? mastau.gif
Gal kaipnors tėtį įkalbėsiu g.gif dėkui už paskaičiavimus cool.gif BE LEDŲ NEGERAI, taip kad arba užteks ledams, arba niekur nevažiuosiu schmoll.gif

Ne, ne vairuotojas mane erzino, paskui suprasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 05 balandžio 2007 - 23:01
Makaliau,saunus pasakojimas thumbup.gif

va nuoroda ,kur gali pasizvalgyt kainas apartmanu Makarskoj mirksiukas.gif kai paspausi ant norimo viesbucio ,apartmanu ,apacioje spausk ant - Pricelist for 2007 (EUR)


http://www.adria-isl...karska/makarska
Atsakyti
Kol pratęsiu pasakojimą, pasigrožėkit nuostabiąja Makarska blush2.gif negaliu atsižiūrėt į šiuos vaizdus, nu negaliu schmoll.gif
Norit pasakysiu stulbinančią naujieną bigsmile.gif (bet čia tik maža tikimybė, kad tai įvyks doh.gif ) planuojam vasarą grįžt Kroatijon mirksiukas.gif su sava mašina jau šįkart rolleyes.gif bet daugiau nieko nepasakosiu, kad neprisikalbėčiau, nes poto dar neišeis nuvažiuot tai ir bus man cool.gif
Mažos nuotraukos gaunasi g.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Papildyta:
Na tiekto, pažiūrėkit ir į mažas, visvien gražu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 06 balandžio 2007 - 21:22