Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl Makalius Kroatiją įsimylėjo :)

QUOTE(Ajuni @ 2007 03 17, 23:22)
O kodel sakai - grazu, bet jokiu emociju?  unsure.gif

Na nezinau,gal todel, kad gide nepateike jokios informacijos, tai net nezinojom kaip vadinas tas miestas, nei kokia jo istorija smile.gif
Atsakyti
Truputi isiterpsiu 4u.gif
I Biokovo kalnus vetinis gidas - thumbup.gif ir lietuviskas dainas dainavo, ir lietuvisku zodziu ismokes thumbup.gif Lig siol prisimenu jo fraze:"Vyskas gerei, merguzeles, bernuzelei?" arba "Vyskas gerei, kas gerei baiges, bet dar neibaige" lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ta kelione tikrai super thumbup.gif
O plaukimas laivu kazko tikrai nebuvo, labai ilgas plaukimas iki salos, o jau kai plaukem i kita, gavom zuvytes paskanaut, tai ir laikas neprailgo drinks_cheers.gif
Papildyta:
Su suriu ir kumpiu - pršut
O kur mesyte - pėka
Tradiciniai Kroatu patiekalai 4u.gif
Atsakyti
Makaliau, o ko raftingo neemet g.gif Kai kitoj ekskursijoj bus raftingas butinai isbandyk, tikrai verta thumbup.gif O kai grisi, galesi padekoti uz superinius ispudzius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2007 03 19, 12:03)
Makaliau, o ko raftingo neemet  g.gif Kai kitoj ekskursijoj bus raftingas butinai isbandyk, tikrai verta  thumbup.gif O kai grisi, galesi padekoti uz superinius ispudzius  biggrin.gif


Linaj, gal tu papasakotum apie raftinga. mirksiukas.gif 4u.gif

Vieni juo dziaugiasi ir megaujasi, kiti-peikia, sako, kad neverta. Norisi susidaryti vaizda. Nes paziurejus i kainyna, 45 eur kaip ir nemazai. Butu gaila isleisti tiek pinigu ir nusivilti.
Atsakyti
Apibartas trampararam ir surades laisvo laiko, tesiu pasakojima, tik be lietuvisku raidziu schmoll.gif bet manau tai neturi dideles itakos pasakojimui.... Istorija rasyti prisedu savo malonumui, o ne verciamas tokiu minciu kaip "ot velnias, negaliu eiti ten ir ten, nes reikia parasyti pasakojima doh.gif " ir beje, pas mane dabar ne bis.gif o artejantys bandomieji wacko.gif Bet cia jau temos tersimas ir apie tai nesnekesiu schmoll.gif

BRAC saloje uzsibuvome pakankamai ilgai, taciau mums vistiek buvo per mazai verysad.gif Miestelis labai grazus ir parduotuveles ten tokios, kad net pamirsom stebeti valandas, kai ramiai sau apsipirke pamatem laika ohmy.gif O tu siaube, veluojam ohmy.gif Begam, skubam, jau galvojam kad viskas, pavelavom, teks is salos kapstytis patiems (po keliu sekundziu galvoje smekstelejo mintis, kad gal ir visai smagu butu cia pasilikti, o poto kad koks nors vietinis zvejys valtele parplukdytu mus Makarskon ax.gif Svajuko Drambliones, tsakant mastau.gif ) Horizonte pamatom uosta (aha, tikrai,uostas nuo to grazaus papludimio tolokai, sakyciau g.gif ) ir...................................
Papildyta:
karsta.gif Laivas dar stovi. Bebegdami pamatom dar kelis lietuvius, skubancius laivan ir suprantam, kad ne mes vieni prazioplinom laika irnesakyk.gif Isvyde labai jau nemalonu Gides veida, padidinam begimo greiti ir,pasieke laiva, sokam vidun (jis jau buvo atkabintas nuo to specialaus kablio, kuris laiko laiva blink.gif Tai laivas ramiai sau pluduriavo pamazu toldamas, ir mes turejom sokt). O jei neisoktume g.gif Bet cia jau lyriniai nukrypimai irnesakyk.gif Viskas. Ekskursija baigesi. Beliko gryzti i Makarska.... O Man patiko!!! Visai smagu buvo pasiplaukioti po salas (kurias iki Makarskos skiria kelios valandos kelio), pasivaikscioti po miestelius bei....patirt siokiu tokiu nuotykiu blush2.gif Ir negaila 25 euru uz kelione (nors ir ne mano mastau.gif ). Taigi plaukem plaukem ir apie 17h pasiekeme savo numyletaji kurorta wub.gif
Papildyta:
Jess yess.gif Katik radau tokia uzrasu knygute, kurioje viska susirasydavau - kainas, ekskursiju laikus, aprasymus, seip sapaliones ir dar kai ka blush2.gif - kryziazodi apie Kroatija, kuri sukuriau kai labai nuobodu gulet papludimy pasidare hihihi.gif Ech, dabar kai pavartau ta uzrasu knygute, tai tokie prisiminimai sugryzta wub.gif Atrodytu, kad net prisimenu kiekviena puslapi: Kur ir kada i ji rasiau.....na cia bisky ne i tema....pamastymai ax.gif Tai vat, o knygutes radimo istorijos esme tokia, kad radau visas kainas joje, taip kad jeigu kas domina - galite klausti smile.gif
Papildyta:
Gryze Makarskon, susitarem su jau gera pazystama patapusia Elze ir jos dukrele eiti i papludimi. Susitarem, bet.....kai gryzom namo, taaaaaiiiip nusikale buvom, kad atsigulem zurnalu paskaityti ir...as uzmigau blink.gif Vidury dienos g.gif teta isejo papludimin viena......as tuo tarpu pamiegojau, nuejau i dusa ir bigsmile.gif buvau pasiruoses vakariniam pasivaiksciojimui ax.gif Butent vakariniai pasivaiksciojimai tapo geriausiu ir maloniausiu vakaro praleidimu, nes miestas toooks grazus wub.gif Ir taaaip malonu po ji vaiksciot - cia blynus kepa, cia konkursas vyksta, cia ledu aparaciukas su ilgiausia nusidriekusia eile ir verkianciais vaikais stovi (labiausiai man isimine vienas vienintelis ledu kioskelis, kur beprotiskai fantastiskai maloni pardaveja pardavinejo beprotiskai fantastiskai skanius ir nebrangius ledus wub.gif Linkejimai jai ax.gif )
Papildyta:
Na tai ir atejo metas ejimui i miesta yess.gif Kiseneje jau barskejo pinigeliai ledams....arba blynui mastau.gif Dar neapsisprendziau.... Pakeliui eidami atradom marketa, kuriame pradejom pastoviai pirkt toki labai skanu citrinu skonio vandeni....panasus i Vivafresh, bet tada jo dar nebuvo Lietuvoj, tai ir nebuvo su kuo lygint smile.gif tiesiog tai buvo negazuotas paskanintas vanduo bigsmile.gif Tai ir vaiksciojom mes po miesta tai ten, tai sen pasizvalgydami, tada uzsukom i kavine ant juros kranto (labai man patiko tai,kad vakarais,kai visi zmones issikrapstydavo is papludimio, ant kranto kiekviena kavinuke pristato savo staliuku ir ten sedi lankytojai....) ten mes ir prisedom wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 19 kovo 2007 - 20:55
Tai ir vaikščiojom mes po miestą tai ten, tai šen pasižvalgydami, tada užsukom į kavinę ant jūros kranto (labai man patiko tai,kad vakarais,kai visi žmonės išsikrapštydavo iš paplūdimio, ant kranto kiekviena kavinukė pristato savo staliukų ir ten sėdi lankytojai....) ten mes ir prisėdom wub.gif
Kas kavos, kas ledų kokteilio, kas alučio užsisakė, o kas nieko nerado mad.gif pvz aš protest.gif ten nebuvo paprasčiausių ledų!!!!! Tik va matai ledai su romu, ledai su vynu, su lazdelėm, su kakelėm blink.gif nu tai ką - nubėgau iki artimiausio ledų aparačiuko ir nusipirkau.... Grįžau, atsisėdau, ir kartu su kitais valgiau blush2.gif labai patariu nueiti į tas kavinukes - žiū vienoj pusėj gyva muzika, žiū kitoj pusėj išplaukiantys laivai, žiū šokiai pokiai alc.gif
Paplepėjom, pasmaližiavom, aptarėm praleistas dienas Kroatijoje ir pajudėjom namučio....... vis dėlto nuovargis daro savo. Noriu miego. Ir daugiau nieko. Na gal dar ledų rolleyes.gif ir viskas. Labanakt blush2.gif

[attachmentid=91828]

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 24 kovo 2007 - 19:28
Septintoji kelionės diena, arba kodėl man nervai nelaiko ax.gif

Tai ką ax.gif apžiūrėjom pusę Europos, pamatėm porą gamtos stebuklų kopinėjom po kalnus, baliavojom atviroj gamtoj, kruizinomės po Adrijos jūrą, tūsavojomės po salas, tai gal metas pailsėt bigsmile.gif taip taip taip, ogi ši diena laisva yess.gif galvojam ką čia veikt.....ir sugalvojam - visą dieną gulinėt pliaže, maudytis (šįkart jau su maikute, nes mano nugarai visai kaput būtų mad.gif ), stebėt vietinius gyventojus šmirinėjant po senamiesčio gatveles ir ieškot gerų kadrų! Geras planas . Būtų buvęs. Jei ne lietus iš pat ryto ohmy.gif bet mes jau tą lietaus techniką perpratom ir visai nebijojom irnesakyk.gif - po valandos kitos lietus liovėsi ir miestą užgriuvo maloni vėsa, garuojanti nuo asfalto bei labai didelė kaitra, atsiųsta iš kosmoso hihihi.gif

Nuėjom sau ramiai papusryčiaut ir visą dieną pravoliojom atostoginį durnių (čia mano topinė frazė hihihi.gif ) - pliažas, ledai, pliažas, ledai, dušas, pietų miegas, pliažas, ledai, pica essen.gif vakarinis pasivaikščiojimas po miestą, ekskursija po prekybos centrą ir nauji pirkiniai rolleyes.gif . Va tau ir visa diena blink.gif Ėjom anksti miegot, nes ryt laukia sunki diena........
Dabar jūs paklausit kodėl gi šios dienos pavadinimas neatspindi jos turinio, ane? Ogi štai jums ir atsakymas - nelaiko man nervai. Nelaiko ir tiek - dėl tokio ramaus gyvenimo būdo unsure.gif juk diena be prasmės gaunas - ten šen badziojimasis ir viskas.... Man reikia veiksmo, reikia nuotykių, negaliu ramiai sėdėt. Ir va man nervai dar nelaiko dėlto, kad diena buvo praleista taip "tinginiškai" , kad net nežinau ką jums iš jos papasakot blink.gif nebent tai, kad miestelyj mačiau praeinantį vaikiną (spėju šiaulietį lotuliukas.gif ) su labai jau prikolnu maikonu - EŽIS VEŽ blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 24 kovo 2007 - 19:44
Aštuntoji diena, arba gražesnio miesto nemačiau schmoll.gif


Septinta valanda ryto. Metas keltis wacko.gif jergau, nespėjau užmigt, o jau keltis. Klojama lova, atidengiama užuolaida ir rytinės saulės spinduliai nušviečia visą kambarį ax.gif ir akis taip nuspigina, kad prabundu iškart.......... Vis dėlto į Dubrovniką važiuojam, į Dubrovniką wub.gif gidės nurodymu einam į savo kafernicą (kavinę) pasiimt sauso pusryčių davinio. Ateinam, išsitraukiam savo užrašų knygutę, ir suradę gidės pasakytą frazę, išdidžiai ištariam DORUČIAK ZA SOBOJ pioneers.gif za soboj tai za soboj, moterytė - per brūkšnelį padavėja - nueina virtuvėn ir atneša du maišiukus su tepamais sūreliais, bulkutėmis ir pomidoru. Diiideliu pomidoru, kažkokiu kitokiu nei pas mus kaime auga biggrin.gif bet ne tame esmė irnesakyk.gif Esmė tame, kad važiuojam į Dubrovniką ir mums jau metas lipt į autobusą. Pasiimam savo mantą su fotoaparatais juostelėm pinigėliais ir maišais lauktuvėms, tada įlipam į mūsų jau numylėtąjį transportvežį ir riedam riedam riedam.....


Nuo Makarskos iki Dubrovniko kelias ilgas, apie trys valandos dardėjimo, taip kad "galima ir numigt" - prasitaria gidė, ir visi tai padaro. Užmiega. Kas kairėj knarkia, tas dešinėj kriuksi. Kas vakar pagėrė, tam šiandien iš burnos dvokia hihihi.gif aš nemiegu. Nu kur gi čia miegosi kai po ramaus poilsio dienos kažkur išvykstam stupid.gif ne,aš ne toks. Aš grožiuosi vaizdais, klausausi gidės monologo umn.gif ir galvoju ką čia linksmo nuveikus......cha, sugalvojau pafotkinsiu pravažiuojamus vaizdus photo.gif Bet planas neišdega: Mažai liko kadrų, reikia pataupyt (į Kroatiją vežėmės tris juosteles po 36 kadrus. Ir viską išnaudojom!!! ). Taip kad atsilošiu aš atgal, atsipalaiduoju ir....vežkit mane kur norit doh.gif tik ne Lietuvon.......nenoriu dar grįšt, nenoriu - ir viską padaryčiau, kad mane čia paliktų dar kokiai savaitėlei pasilepint.....


Mums bevažiuojant gidė papasakoja pora linksmų nuotykių, kai moteriškaitės vienos išvyksta Kroatijon, o jų vyrai lieka Lietuvoj. Kai ateina laikas palikt kurortą ir grįžt namo, moteriškaitės skambina vyram ir prašo nueit į agentūrą sumokėt dar pinigų už dar vieną savaitę kurorte lotuliukas.gif jie sumoka, moteriškaitės laimingos sau lepinasi saule, o vyrai ramiai namie šeimininkauja vieni drinks_cheers.gif ir kas keisčiausia, tai kad taip daro ne viena ir ne dvi, o visas tuntas moterų, atvykusių atostogaut ohmy.gif vyrai atsiunčia per agentūrą pinigų (vairuotojai, vežantys sekančią grupę, atveža tai užsibuvusiajai moteriai lauknešėlį su money money money rolleyes.gif ). Aš va pagalvojau, kad irgi taip norėčiau. Tegu tėvai man atsiunčia pinigų, ir aš netgi visą mėnesį ten pabaliavočiau slap.gif dar tegu atvyksta draugai ir tada hah.gif siaubsim Makarską group.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 25 kovo 2007 - 17:02
Taip besvajojant apie pratęstas atostogas, apie besibaigiančią kelionę ir apie paliktus Lietuvoj žmones, pasiekėme Bosnijos ir Hercogovinos sieną. Aha, iš tiesų, keista, kad Dubrovnikas priklauso Kroatijai, bet kad jį pasiektum, turi kirst Bosniją ir Hercogoviną g.gif pasų netikrino. O ir kam jiems čia gaišt laiką, kai žino, kad vistiek visi grįšim Kroatijon ir į Bosniją nenusuksim (gal ten nieko gero nėra biggrin.gif ).Autobusas sustoja. Visi prabunda, o gidė pasako,kad "štai dabar nueisim, parodysiu kur midijos veisiamos, galėsit nusipirkt" blink.gif nė velnio nesuprantu kam tuos šliužus ėst reikia, poto kai susuks vidurius tai žinos umn.gif
Poto dar užsukom į parduotuvę dar būdami Bosnijoj.... ten kroatiškom kunom galima buvo atsiskaityt. Nusipirkom saldainių nematytų tokių (o poto Lietuvoj blink.gif tokius pačius dar pigiau pamatėm blink.gif ).

Apie dešimtą ryto jau kertam Dubrovniko ribas yess.gif pravažiuojam tokį ilgą tiltą, o tuo metu apačioj laivas praplaukinėjo kruizinis wub.gif taip gražu buvo, lyg į rojų atvykom..... kairėj krioklys, po mumis tiltas, po tiltu kruisinis dešimties aukštų laivas, o po laivu jūra rolleyes.gif dešinėj atvira jūra, jos šone dunkso Dubrovnikas.....ištisa tvirtovė, labai nuostabus miestas (bent jau iš tolo irnesakyk.gif ). Gidė sako, kad dabar į miestą dar nevažiuosim, o užsuksim į apžvalgos aikštelę pasigrožėt nuostabiu vaizdu..... o vaizdas tikrai nuostabus bigsmile.gif

Va vaizdas iš apžvalgos aikštelės...
user posted image

Galiausiai nuvažiuojam į miestą. O jo grožis blush2.gif Apžiūrėjom labai trumpai miestą autobusu ir ėjom stot į eilę prie įėjimo į sieną , juosiančią visą miestą, bilietų...... Brangūs bilietai schmoll.gif bet verta ten eit. Žinoma, nežiūrint į pragarišką karštį, atsiveria nuostabūs vaizdai, o pakeliui aplankomos ekspozicijos - muziejai - leidžia susidaryti visą vaizdą apie miesto istoriją.....
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 25 kovo 2007 - 17:10
šaunuolis makakaliau, prisiminiau, kaip gidas Giedrius mūsų autobusą prie Bosnijos sienos išdūrė biggrin.gif
privažiuojant per garsiakalbį rimtu balsu praneša: privažiuojam Bosnijos-Hercegovinos pasienį paruoškit pasus, veidus nutaisykit panašius į tuos kur fotografijose, nes jei Kroatija yra provakarietiška ir siekia narystės ES, tai Bosnija prorusiška ir ES mato kaip priešišką sąjungą, taigi priešaky labai rimta pasienio kontrolė, prašom be išsišokimų, kad netektų čia prasėdėt visą dieną ....
na mes visi už pasų, traškučius į pakampes sukaišiojam sėdim, taip kaip pradinėj klasėj (būtų musė - girdėtūsi kaip skrenda)... privažiuojam pasienį, o ten pasų kontrolė (1 pareigūnas) ir muitininkas (1 pareigūnas) abu pavėsy, poza: vacation4.gif , vienas pakelia akis (tik), kitas net ir ranką... ir mosteli du kartus, tipo važiuokit.... gidas sako:štai kirtom Bosnijos-Hercegovinos sieną, muitininkai dar nepavargę, tai mostelėjo du kartus, atkreipkit dėmesį kuomet grįšime, bus jau pavakarys, karštis ir sunki darbo diena... žodžiu mostels tik kartą...... kad nekartot Makakaliaus pasakojimo, ekskursiją po Dubrovnyką praleisiu (gal išskyrus kad tos midijos tikrai ne jokie šliužai, o Dubrovnyko restoranėlyje visai neblogai paruoštos buvo thumbup.gif )..... grįštant atgal visi stebim Bosnių pareigūnus.... privažiuojam, abiejų veikėjų poza nepakitusi ( vacation4.gif ) bet mosuot matyt jau pavargę - tikrai buvom pamaloninti tik vienu mostelėjimu Kroatijos pusėn tongue.gif
Atsakyti
Galiausiai nuvažiuojam į miestą. O jo grožis bigsmile.gif Apžiūrėjom labai trumpai miestą autobusu ir ėjom stot į eilę prie įėjimo į sieną , juosiančią visą miestą, bilietų...... Brangūs bilietai schmoll.gif bet verta ten eit. Žinoma, nežiūrint į pragarišką karštį, atsiveria nuostabūs vaizdai, o pakeliui aplankomos ekspozicijos - muziejai - leidžia susidaryti visą vaizdą apie miesto istoriją..... wub.gif
Jūs kaip sau norit, bet apie miestą daugiau komentarų neturiu jokių schmoll.gif Nėr čia ką pasakot, davai greit kraunam šmutkes ir važiuojam ten gathering.gif
Vaikščiojom mes po tą muziejų - sieną, tada dar pavaikščiojom po centrines gatveles ir gidė mus nuvedė pietaut "kur labai pigu". Klaidžiojam klaidžiojam tom gatvikėm (aš jums garantuoju - atgal į tą pačią vietą nesugrįžčiau, nes ten taaaaip painu blink.gif ) ir pagaliau ateinam..... valgyt valgyt valgyt!!!!! Visai miela kavinukė - per brūkšnelį - valgykla. Ir nebrangu......papietaujam, pasėdim (nes labai pavargom ir sukaitom karsta.gif ) o tada pajudam atgal.....mūsų atvažiuoja paimti autobusas, ir paliekam Dubrovniką. Myliu šį miestą. Ir ne todėl , kad jis priklauso Kroatijai hihihi.gif o todėl, kad apsilankydamas ten pasijaučiau kaip grįžęs į praeitį rolleyes.gif brangus, bet žavus miestas. Ir tuom viskas pasakyta irnesakyk.gif


Begrįžtant atgal į Makarską jau visai atsijungiu . Ir net nerūpi gamta, supanti mus....noriu miego. Pavargau. Ir taškas. Didelis riebus taškas. Dabar va kiek nusnausiu, o poto vėl visą dieną ant kojų galėsiu strikinėt po vakarėjančią Makarską 4u.gif Nu ir ką blink.gif Svajuko dramblionės, taip aš jums pasakysiu -jau bepradedant snaust pasigirsta šaižus gidės balselis - PRAŠOM NEMIEGOT, PRAŠOM RUOŠTIS, TUOJ PAKELĖJ SUSTOSIM VAISIŲ NUSIPIRKT.....bla bla bla schmoll.gif duokit man pamiegot.
Bet pala..... taigi vaisių važiuojam pirkt yess.gif ir kaip aš anksčiau nesusigaudžiau!!! Strykt pastrykt, taukšt sau per veidą (kad prasibudinčiau :hihihi ) ir aš jau žvalus bigsmile.gif lekiam pirkt vaisių, nagi nagi, greičiau mad.gif Ko jūs čia velkat kojas kaip kažkokie protest.gif Ką negirdėjot? Taigi vaisius pirksim. Aš apie juos visą dieną svajojau. Paskubėkit paskubėkit lotuliukas.gif
Papildyta:
Sustojam visiškoj pakelėj prie kažkokio liaudiškai tariant dzieduko ir renkamės vaisius. Čia pat pavaišina rakij, medum ir vynu, atseit paragaukit ir pirkit irnesakyk.gif Perkam. Vaisių ir medaus. Nes jau labai skanus. Vo thumbup.gif Randam vandens kažkokį kranelį ir vaisius nusiplaunam - bo labai jau norim jų paragaut bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 27 kovo 2007 - 20:28
ax.gif KODĖL MĖNULIO EŽERAI MAŽI ax.gif

Baigiau ties tuo, kad prisipirkom ir prisivalgėm vaisių essen.gif Vėlgi kertam Bosniją ir Hercogoviną, truputuką pamiegam dar, ir grįžtam į Makarską wub.gif Labai pavargau. Po vakar dienos poilsio šiandienos kelionė buvo sunkoka hihihi.gif jau vos bepajudinau kojas doh.gif bet laikas nelaukia. Atostogos irgi irnesakyk.gif Kam čia dabar ilsėtis ir gulinėt namuose lovoj jei galima eiti į paplūdimį assa.gif
Nugaros man jau nebeskauda, tai pagaliau galiu normaliai maudytis (ir dar gerai tas, kad nebekepina jau taip saulė kaip kad vidurdienį...). Gero laiko praleidimas pliaže su užrašų knygute garantuotas yess.gif Taigi nueinam į paplūdimį, susirandam vietelę po pušele (degintis jau nebenoriu lotuliukas.gif ) ir išsitiesiam vacation4.gif O aš paimu užrašų knygutę ir brūkštelnu jon kanors gražaus, pavyzdžiui, MAŽI [] MĖNULIO [] EŽERAI......... Geras užrašas, pagalvoju, gražiai skamba, tik kur jis man girdėtas mastau.gif (dabar šiuo užrašu kartu su klasioke marginam tuos tarpus tarp šaligatvio ir gatvės Vilniuj beeidami į mokyklą blush2.gif Labai patiko šita frazė blink.gif nesijaudinkit, nieko čia blogo, po kelių valandų kreida užrašytus žodžius nuplauna lietus tongue.gif nuplauna taip pat, kaip nuplovė ir mus iš Kroatijos doh.gif ) ......na ne tame esmė.


Papildyta:
Esmė tame, kad aš pirmą kartą pajaučiau (matyt pirmąkart per visą savo trumpą gyvenimą blink.gif ), kad aš ATOSTOGAUJU. Kad guliu bambą išvertęs kažkur prie Viduržemio jūros ir nieks man netrukdo schmoll.gif Juk tokiu metu galva blaivytis pradeda, smegeninė ataušta ir pasiruošia naujų mokslo metų užkrovimui, o visas kūnas.......visas kūnas tiesiog eina pagaugais apie tuos mokslo metus pagalvojus protest.gif Tačiau pasakojimas ne apie tai. Mano pasakojimas apie atostogas cool.gif ir jokių mokslų nenoriu net prisimint mad.gif Taigi gulim mes tam paplūdimyj iki tol, kol aplinkui nepasidaro keistai tuščia. Hm.....žmonės vakarieniaut išsiruošė. Taipkad vakarieniauti einam ir mes ax.gif

Geriausia vakarienė – lietuviška vakarienė, parsivežta Kroatijon iš gimtosios šalelės smile.gif o kokie gi mes turistai jei nevalgėm turistų maisto lotuliukas.gif O beje taip buvom pasiilgę konors tokio paprasto ir ne „chytro“, kad negalėjom nepasidaryt liaudiškai vadinamos „tušonkės“ hihihi.gif Makaronai ir mėsa, gaunas super tralialia sokiai.gif vakarienė pavykus tiesiog vo good.gif ir štai atėjo metas ax.gif Metas mūsų....... ax.gif ....... Mūsų vakariniams pasivaikščiojimams thumbup.gif Mes kažkaip susibendravom (dabar jau nebepamenu kaip g.gif ) su mūsų autobuso vairuotoju, tai kažkaip kažkas (mano teta arba kartu keliaujančioji Elzė blink.gif ) su juo susitarė eit vakare ant jūros kranto pasėdėt alutį begurkšnojant assa.gif Taigi, susitikom grupelė keliaujančiųjų (prie mūsų su teta ir Elze prisijungė dar viena moteriškė, nebepamenu vardo) ir ėjom į marketą apsipirkt hihihi.gif alučio hihihi.gif bet man ir Elzės dukrai (jai tuomet 7 metai buvo) alkoholio , kaip žinot, gert buvo negalima (aišku negalima man ir dabar lotuliukas.gif ) O tada...................
Papildyta:
....tada mudu su Elzės dukra užsimanėm ledų hihihi.gif Tai aišku, jei jau alučio negaunam tai bent ledų norim lotuliukas.gif Tai apsipirkom, ir nuėjom į paplūdimį...... atsisėdom ant suolelių, žiūrim visi į jūrą, į žybsinčias kavinių lemputes, į atrakcionus.....pala blink.gif Į ATRAKCIONUS!!!!!!!!!!! bigsmile.gif N o r i u t e n n u e i t p a ž i ū r ė t rolleyes.gif man labai atrakcionus stebėt patinka blush2.gif Na žinoma patinka ir suptis, bet juk pasisupt galiu ir Lietuvoj, juo labiau, už mažesnę kainą ohmy.gif
Atsakyti