Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl Makalius Kroatiją įsimylėjo :)

http://i164.photobuc...to/DSCF0415.jpg
Papildyta:
atsiprašau kažkas man su nuotraukom nesigauna
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurėja: 08 kovo 2007 - 10:38
Šakės kaip gražu ! Aš buvau Zagrebe žiemą. Šiaip labai gražus miestas, nieko neprikiši, išvaikščiojom visą skersai išilgai. Bet pažiurėjus pajūrio foto, akivaizdus skirtumas nuo sostinės, atrodo kad kita šalis visai. užsinorėjau į Kroatijos pajūrį ir tą nacionalinį parką, šakės kaip gražu thumbup.gif
Tiesa, man turbūt didžiausią įspūdį Zagrebe padarė kapinės. Vietiniai iškart pasiūlė aplankyt, kas aišku man sukėlė juoką (kapinių juk ir Lietuvoj turim), bet tikrai verta buvo, įspūdis toks keistas sakyčiau, tokių didingų kapinių gyvenime nebuvau mačius. Aplink jas eina didžiūlė, kaip čia pavadint siena-rūmai, kurioje laikomi pelenai. nu žodžiu kažkas TOKIO, bet priverčia pasijusti labai mažu ir nereikšmingu doh.gif
Atsakyti
Super thumbup.gif
Makaliau gausi lupt, nes labai jau širdį spaudžia bežiūrint į makarskos vaizdus, prisiminimai nostalgiški verysad.gif Nu nieko, būtinai dar grįšiu į šitą šalį, nors jau du kart buvau mirksiukas.gif


Tiems, kas nori į Kroatiją -nevažiuokit su autobusais doh.gif Važiuokit savarankiškai su mašinom, papraščiau būt negali. Gal atrodo tik baugu, bet iš tikro -visos sąlygos tam yra. Kroatijoj su apgyvendinimu jokių problemų -kaip pas mus Palangoj -pakelėse stovi žmonės su plakatais, kad kambarius nuomoja biggrin.gif Mes už 8-10EUR žmogui/nakčiai tokius apartamentus gaudavom, kad olialia cool.gif

Na bet čia off topic, sorry labai Makaliau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2007 03 07, 12:38)
Super  thumbup.gif
Makaliau gausi lupt, nes labai jau širdį spaudžia bežiūrint į makarskos vaizdus, prisiminimai nostalgiški  verysad.gif Nu nieko, būtinai dar grįšiu į šitą šalį, nors jau du kart buvau  mirksiukas.gif
Tiems, kas nori į Kroatiją -nevažiuokit su autobusais  doh.gif Važiuokit savarankiškai su mašinom, papraščiau būt negali. Gal atrodo tik baugu, bet iš tikro -visos sąlygos tam yra. Kroatijoj su apgyvendinimu jokių problemų -kaip pas mus Palangoj -pakelėse stovi žmonės su plakatais, kad kambarius nuomoja  biggrin.gif Mes už 8-10EUR žmogui/nakčiai tokius apartamentus gaudavom, kad olialia cool.gif

Na bet čia off topic, sorry labai Makaliau  blush2.gif

Nieko nieko wink.gif o as tai patariu autobusu vaziuot kaip pirmam kartui,nes gidas viska papasakoja, visur pavedzioja biggrin.gif ir niekuo rupintis nereikia, tik poilsiu ax.gif wub.gif Imesk nuotrauku jei turi is Makarskos ar dar kur wub.gif O as tai dabar sedziu, ziuriu Kroatijos webcam, Dubrovnika...apsiniauke dabar siektiek ten, o vakar kaip grazu buvo thumbup.gif
Atsakyti
na aš čia Makaliui padesiu vaizdais jei galima smile.gif papildžiau albumą (kur apie Plitvicą buvo) Makarskos vaizdzialiais
http://s158.photobuc...89/zaiza_photo/
megaukitės į sveikatą smile.gif

būsit geri tongue.gif dar apie dubrovnyką vazdzialių pajieškosiu... bet ne šiandien biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trampararam: 07 kovo 2007 - 14:21
Klausimas
Ar ten vanduo ištikrųjų toks žydras?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rutuliukass @ 2007 03 07, 18:28)
Klausimas
Ar ten vanduo ištikrųjų toks žydras?


Taip thumbup.gif Tikrai wink.gif cia nuotrauka is Plitvicos ax.gif
Atsakyti
[quote=rutuliukass,2007 03 07, 19:28]
Klausimas
Ar ten vanduo ištikrųjų toks žydras?





iš tikrųjų toks žydras, klausėm kodėl? tai paaiškino, kad žemėje yra kažkokių mineralų kurie reaguojdami su į vandenį nuvirtusiais medžiais suteikia vandeniui tokią spalvą. ten gata iš ties natūrali, t.p. jei medis nuvirto, reiškia guli, jo nepuola pjaustyt ant malkų sušalę kaimiečiai smile.gif

Atsakyti
Atėjo metas apgyvendinimui Makarskoje. Tam prakeiktam apgyvendinimui protest.gif

Su vairuotojo pagalba išsikrovėm visus daiktus (kurių buvo tiiikrai nemažai blink.gif ir čiužiniai, ir mineraliniai, ir lagaminai, vienu žodžiu ūkiškai ax.gif ) ir stojom aplink gidę, kuri jau mojavo kambarių rakčiukais bigsmile.gif visiem pagal eilę išdalino, mums davė vieniems iš pirmųjų ir mus asmeniškai namo šeimininkas palydėjo iki savo kambario. Namas kaip namas, tik viduj kaip viešbuty atrodė viskas - toks mažas vestbiulis atseit, tada šaldytuvas su vynu ir jo kainom, krepšelis pinigams ant jo už vyną susimokėt blink.gif kas labiausiai patiko pirmąją dieną, tai kad niekas nieko nebijo - mieste saugu beprotiškai, namai nerakinami, va net pinigai ant šaldytuvo padėti kad patys susimokėtume.....tokie dalykai priverčia būti sąžiningais, nes tokiais atvejais, kai pamatai, kad žmogus tavim pasitiki, net nekyla ranka ar menkiausias noras pagudraut ir įmest mažiau pinigų schmoll.gif

O kambariai thumbup.gif tikrai nesitikėjom tokių, kadangi ėmėm pačius pigiausius - ir mums turbūt labiausiai pasisekė įskaitant net tuos, kurie mokėjo daugiau unsure.gif dvi lovos, atskirai tik mums skirta vonia su tualetu, langas, pro kurį atsiveria nuostabus vaizdas į kalnus (tam kad atsivertų vaizdas į jūrą, reikėjo primokėt tongue.gif bet nemokėjom ir likom labiau netgi patenkinti, kadangi vėliau sužinojom, kad tiems , kurių langai buvo į jūros pusę, karšta labai būdavo rolleyes.gif o mes visad pavėsyj gyvendavom cool.gif )
Koridoriuj buvo didelė sieninė spinta, kurioj susitvarkę daiktus, nusprendėm nueiti į paplūdimį apžiūrėt viską, išsimaudyt, kol dar netamsu..... išeinam į kiemą, vėjelio nėra, ramu, tylu, girdisi krykštaujantys vaikai paplūdimy, laivų signalai, nu fantastika.....taip pat pasigirsta ir kažkokie šūkaliojimai barimaisi.... prieinam tą vietą kur mums gidė išdalino raktelius, o ten fear.gif fear.gif fear.gif ......................................................................................................................................
Papildyta:
O ten...vis dar stovi pusė turistų ir ginčijasi su gide dėl kažko blink.gif
Prieinam prie vienos moters, su kuria jau anksčiau šiektiek buvom susipažinę, kadangi Čekijoj šalimais buvo kambariai (Elzė su dukra Gabriele, linkėjimai joms 4u.gif ), ir paklausėm, kas čia darosi, ko čia dar visi su daiktais stivi...... Ogi pasirodo, trūksta kambarių g.gif dalį (kartu ir mus) apgyvendino pagrindiniam name, dalį šalimais esančiame dar nebaigtame statyti (!!!!!!!!!! blink.gif !!!!!!!!!) o daliai išvis vietų neužtenka. Visi keikia gidę, atseit ji kalta. Gidė Jūratė jau vos ne su ašarom akyse dievagojasi, kad ji čia niekuo dėta, kadangi ji tik palydi iš vienos vietos į kitą (ir aš ją puikiai suprantu unsure.gif ), kad kalta agentūra, kadangi nepatvirtintą užsakymą įvykdė (tai yra, mus pradėjo vežt dar net nežinant ar bus laisvų vietų schmoll.gif ). Viena šeima jau grasino teismais (iš esmės tai gerai daro, o tai stovi jau lauke geros pusantros valandos, kai mes tuo tarpu jau ir susitvarkyt, ir persirengt, ir pavalgyt spėjom unsure.gif ) , bet blogai tai, kad jie rėkia ant gidės, kuri čia niekuo, absoliučiai niekuo dėta blink.gif vargšė kompanjonės Elzės dukra net apsisiusiojo iš baimės, laukimo ir nervų, rėkimų verysad.gif aš tai žvengt pradėjau , tai pamatęs hihihi.gif bet poto susipratau kad iš bėdos juoktis nevalia schmoll.gif ir labai juos užjaučiau.... Net neįsivaizduoju kaip jie turėjo jaustis pamatę mus su šortukais, maikutėm, čiužiniais ir rankšluosčiais pėdinančius maudytis, prie jūros, kol jie tuo metu stovi ir nežinioj blaškosi verysad.gif pagailo mums jų, tai pastovėjom kartu šiektiek palaikėm kompaniją 4u.gif 4u.gif 4u.gif kol neatėjo tokia lietuvių porelė, gavusi kambarius kitam šalia esančiam name doh.gif
Papildyta:
Prieina prie mūsų su teta ta porelė ir sako : Gal galima jūsų kambarį pažiūrėt, kaip pas jus viskas atrodo? blink.gif Nu mes svetingi tokie, tai maloniai prašom blush2.gif užeina jie ir konstatuoja faktą: PAS JUS DAAAAUG GERIAU unsure.gif užšoka mergina ant lovos (nu padorumo nulis pas ją schmoll.gif ) ir konstatuoja dar vieną jau praktiškai patvirtintą faktą: IR LOVOS NEGIRGŽDA unsure.gif nu o ką mums jiem atsakyt g.gif sakom JO, JO, AHA rolleyes.gif ir pradeda porelė porint savo istoriją: Va jums tai gerai, mus tai nukišo į kažkokį užkampį, tamsu, lovos išklerusios, girgžda, tualetai bendri, seni blink.gif (100 procentų duodu, kad tikrai pas juos taip nebuvo schmoll.gif nes matėm mes tą namą....ir tuos kambarius....) vienu žodžiu, sako, nepasisekė jiems.... nu o mes tai čia prie ko blink.gif gal norėjo išsipasakot savo bėdas....nu tai išsipasakojo, mes niekuo tuo metu negalėjom padėt, nežinojom ką sakyt unsure.gif nenorėjom gadintis atostogų sau, tai nuėjom pagaliau į paplūdimį....į kurį niekaip nueit vis negalėjom per tas problemas doh.gif
Papildyta:
O kolkas - trampararam nuotraukos su Makarska Rivjeros vaizdais blush2.gif

user posted image

Naktinė Makarska Rivjera.......

user posted image
Papildyta:
Mums tai visad kažkaip "sekasi" pirmą kartą arvykus į kokį nors kurortą išsimaudyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik nuėjom prie jūros, tik įsitaisėm, pasidėjom čiužinį, prisėdom, išsiruošėm brist į vandenį, tai kažkokie maži vaikai pradėjo į mus akmenis mėtyt mad.gif bandom nekreipt dėmesio unsure.gif brendam į vandenį (visai vanduo nešaltas, toks pošiltis ax.gif palyginus su mūsiške Baltija, tai arbata, kitaip net nepavadinsi wub.gif ) o tie vaikai vėl mėtosi akmenim blink.gif nu jau galvoju užkniso protest.gif nueinu prie kranto ir kad aptaškau juos specialiai kad atstotų lotuliukas.gif o tie pabėga, ir vėl po minutės grįžta blink.gif tada jau į pagalbą mano pusėn ateina teta cool.gif prieina prie vaikų, sako eikit jūs pyp iš kur atėjot o tai kai duosiu per pyp tai maža nepasirodys pyp protest.gif Atsikratėm :karsta
Atsakyti
Atsikratėm karsta.gif

Pasimaudėm pasimaudėm, aš dar nemokėjau plaukt, tai su tokiais pripučiamais petukais murkdžiausi,plaukiojau kaip kleckas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet man tas pats, ką kiti mano, svarbu man gerai wub.gif jūra rami, bangų nerasta, o tai man patinka ..... Tiesą pasakius tai buvo labai keista pamatyti salą jūros horizonte, o ne begalo bekrašto besitęsiantį vandenį, bet poto pripratom ir visai smagu buvo, kad bangų nėra , nes ta sala užstoja. Ir vanduo tada skaidrus, nes smėlis nesimakaluoja po dugną rolleyes.gif vienu žodžiu patiko man jūra, patiko drinks_cheers.gif

user posted image
Atsakyti
Grįžus iš paplūdimio jau pradėjo temti, o mes kieme vėl pamatėm vis dar sėdinčius keleivius su daiktais blink.gif pakalbėjom, palaikėm kompaniją, Elzė sakė jai duos kambarį tam pačiam pastate kaip ir mes gyvenom, o kitus atvažiuos paims autobusiukas ir nuveš kažkur į kitus namelius, kur rado laisvų vietų. Na nors taip gerai. Apdžiuvus kūnui pajutom kad aplipę druska esam, tai nuskubėjom išsimaudyt po dušu, nes labai jau nemalonu buvo druskuotiems stovėt....jūra ten labai sūri, apdžiuvus kūnui matosi baltos dėmės ......druska, ech ta sūrioji druska.... blush2.gif nuėjom miegot. Ankstokai (apie 23 valandą) bet ju mes atostogaujam, norim poilsio.... Labanakt Makarska 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Trečios dienos pabaiga
(kai pagalvoji, tai dar tik trečios thumbup.gif dar tik atostogų pradžia drinks_cheers.gif )
Sekantį rytą atsikeliam, pasižiūrim pro langą, o ten...kalnai wub.gif saulė nušviečia jų papėdę.... lauke šilta, kaip niekad norisi bėgt į kiemą ir rėkt ATOSTOGOSSSSSSS bis.gif Einam pusryčiaut. Gidė dar vakar parodė kokiam restoranėlyje mūsų laukia pusryčiai, tai iškart ten ir šaunam essen.gif
Pusryčius gaunam apie 9 valandą, o 10 h gidė pažada pravest ekskursiją po Makarskos miestelį, parodyt valiutos keityklas, pagrindinį marketą ir žymiausius lankytinus objektus rolleyes.gif laukiam nesulaukiam ekskursijos blush2.gif

P.S. nuotraukoje geltonu taškiuku pažymėta apytikslė viet kur gyvenom bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 07 kovo 2007 - 22:55