Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl Makalius Kroatiją įsimylėjo :)

QUOTE(Makalius @ 2007 03 04, 17:29)
Pora nuotraukų  4u.gif  kad skaitytųsi geriau hihihi.gif
Nuotraukose - Makarska Rivjera kurortas, kurį mes pasieksime tik po kelių dienų.... priešaky dar laukia kelionė per Čekiją, Austriją, Slovėniją ir Kroatiją.... tik trečios dienos vakare turėtume pasiekti patį kurortą,,,,bet dar palaukit, dar už akių nebėgsiu hihihi.gif vistik dar vos vieną vienintelę pirmą dieną aprašiau blush-anim-cl.gif

Makaliau, užpylei mus su sūnum druskos ant žaizdos su šiom savo nuotraukom. Mes net gatvę sugebejom isžiūrėti bigsmile.gif , kur Šią vasarą gyvenom Makarskoj wub.gif Och Zagrebačka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2007 03 04, 21:34)
Makaliau,  užpylei mus su sūnum druskos ant žaizdos su šiom savo nuotraukom. Mes net gatvę sugebejom isžiūrėti  bigsmile.gif , kur Šią vasarą  gyvenom Makarskoj wub.gif Och Zagrebačka wub.gif

Mhm, ir aš toj nuotraukoj ieškojau kur gyvenom mes ax.gif ax.gif ax.gif taip norisi grįžti nuotraukas peržiūrėjus verysad.gif
Atsakyti
Labas,
nusprendžiau šį kartą skaityti kartu su visais po gabaliuką (taip smagiau) flirt.gif
Dar nežinau kodėl, bet šis pasakojimas man skaitosi lengviau, tiesiog niam niam ir prarijau viską, ką parašei thumb_yello.gif Buvo skanu. mirksiukas.gif

Cukraus pakelius ir aš kolekcionuoju lotuliukas.gif Pati kavą/arbatą geriu be cukraus, bet kavinių/lėktuvų cukraus pakeliai tokie fainučiai, kad visuomet įsimetu į rankinuką ar kišenę thumbup.gif

Hmmm.... bandau spėti, kas ten per spalvotas pastatas paskutinėj potkėj.... g.gif Gal tai tiesiog gyvenamasis namas? ax.gif O pačiam viršuj gal lauko kavinė? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirafos sese: 05 kovo 2007 - 14:48
QUOTE(zirafos sese @ 2007 03 05, 14:47)
Labas,
nusprendžiau šį kartą skaityti kartu su visais po gabaliuką (taip smagiau)  flirt.gif
Dar nežinau kodėl, bet šis pasakojimas man skaitosi lengviau, tiesiog niam niam ir prarijau viską, ką parašei  thumb_yello.gif  Buvo skanu.  mirksiukas.gif

Cukraus pakelius ir aš kolekcionuoju  lotuliukas.gif  Pati kavą/arbatą geriu be cukraus, bet kavinių/lėktuvų cukraus pakeliai tokie fainučiai, kad visuomet įsimetu į rankinuką ar kišenę  thumbup.gif 
Hmmm.... bandau spėti, kas ten per spalvotas pastatas paskutinėj potkėj....  g.gif  Gal tai tiesiog gyvenamasis namas?  ax.gif  O pačiam viršuj gal lauko kavinė?  ax.gif

Niam niam tai niam niam, bet prasom viso nesuvalgyt ir kitiems palikt hihihi.gif Deja deja neatspejai tongue.gif pasakysiu uzuomena: Tai valstybines svarbos pastatas irnesakyk.gif dar spejanciuju bus? flirt.gif
Atsakyti
Lietuvos ambasada ax.gif , arba policija hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliukass @ 2007 03 05, 18:37)
Lietuvos ambasada  ax.gif , arba policija  hihihi.gif

Ne ne ne blush2.gif niekas neatspės turbūt, kas nežino rolleyes.gif na tai dar siūlomų variantų bus? biggrin.gif ar man jau atsakymą sakyt ir pasakojimą tęst smile.gif
Atsakyti
Hm..... o čia sudėtingiau nei galvojau biggrin.gif
Gal tai bankas? ax.gif
Arba savivaldybė? biggrin.gif

Jei ne, rėžk atsakymą irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(zirafos sese @ 2007 03 05, 19:59)
Hm..... o čia sudėtingiau nei galvojau  biggrin.gif
Gal tai bankas?  ax.gif
Arba savivaldybė?  biggrin.gif

Jei ne, rėžk atsakymą  irnesakyk.gif

Gerai ax.gif neatspėjot niekas, taip kad prizo negausit schmoll.gif
Tame paveikslėlyje buvo........ Šiukšlių surinkimo įmonės pagrindinė būstinė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Va dar nuotrauka rolleyes.gif
Atsakyti
Vaikščiojom mes po miestą, klausėm gidės kalbų, buvom ir bažnyčioj, ir Mocarto saldumynų parduotuvėj, ir ledainėj (ten nugvelbiau dar vieną cukraus pakelį mirksiukas.gif ).....
Ir atėjo metas lipt atgal į autobusą , dardėt toliau ax.gif myliu Austriją todėl, kad labai graži jos sostinė, todėl, kad ten labai tvarkinga, ir todėl, kad būtent tą dieną pradėjau kolekcionuot cukraus pakelius 4u.gif
Dardam dardam mes per tą Europą, bet bent jau nenuobodu, juk tokios grožybės lauke blink.gif visi kad fotografuoa, kad fotografuoja, o aš stebiu rolleyes.gif aš vis dar įdėmiai stebiu unsure.gif tą dieną pajutau mobilaus telefono priklausomybę, kadangi visada man patinkančius vaizdus juo ir užfiksuodavau unsure.gif bet į kelionę mobiliojo nepasiėmiau verysad.gif taip kankinaus be jo soske.gif

Slovėniją pasiekėme jau vakarop, bet čia vat toks įdomus dalykas atsitiko - net nežinau kaip jį apibūdint blink.gif o vadinasi tai jis lyg ir "Buvau - nebuvau Slovėnijoj unsure.gif " . Na taip, Teoriškai tai aš joje buvau, bet nevaikščiojau jos žeme biggrin.gif tiesiog mes ją taip greitai kirtome, kad net nespėjau į gerbiamąjš WC užsimanyt verysad.gif taip ir likau Slovėnijos žeme nepavaikščiojęs. BET AŠ SLOVĖNIJOJ BUVAU !!!!!! schmoll.gif


Papildyta:
Ir pagaliau atėjo ilgai lauktas momentas yess.gif kirtome KROATIJOS sieną drinks_cheers.gif ta proga stovint mums pasienyje gidė išdalino žurnalus apie Kroatiją - maža dovanėlė pasiekusiems kelionės tikslą blush2.gif išsikeičiame kroatiškų pinigėlių rytdienos išvykoms bei lankytiniems objektams (norintiems faktų, tai Kroatijos piniginis vienetas - kuna. Dešimt kunų - 4.6 lito cool.gif ). Kelionė tęsiasi toliau unsure.gif šįkart - iki Kroatijos sostinės Zagrebo, kuriame mūsų laukia dar viena ekskursija clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif bis.gif

Atvykstam rolleyes.gif Į Zagrebą rolleyes.gif bet kažko jau TOKIOOO įspūdingo Zagrebe mes nepamatom. Na taip, senamiestis gražus 4u.gif ir didelė bažnyčia, dabar dėl kritinės būklės aplipdyta pastoliais, irgi visai nieko ax.gif bet kas labiausiai mane sužavi tame senamiestyje, tai jaukumas thumbup.gif be gaaaalo jaukus miestas, gražios , ramios kavinukės, sėdinčios ant suoliukų porelės, besileidžianti saulė ir raudonuojantis dangus. Sako, ryt diena bus vėjuota, jei dangus raudonuoja. Bet man nė motais, kas bus rytoj. Gyvenu šia diena, ir ši diena man be galo įspūdinga wub.gif

Pėsčiomis perėjome visą pagrindinę Zagrebo gatvę "Placca", kuri panaši į mūsiškį Gedimino prospektą ar Laisvės alėją... O jūs žinot, dabar pagalvojau, kad miestas man paliko įspūdį, nes dabar, jį prisiminus, taip norisi sugrįšti unsure.gif bent trumpam, bent sapne, bet sugrįšt wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 05 kovo 2007 - 21:20
Lauke pradėjo staigiai vėsti, todėl palikome senamiestį ir vykom į vieną iš šalia esančių rajonų, jau apsistoti nakvynei labaaaaai fianame viešbutyje "Laguna" 3 žvaigždučių wub.gif ten turbūt geriausias viešbutis buvo per visą kelionę blink.gif tikrai labai patiko 4u.gif ir televizorius, ir kondicionierius (kurio "pagalba" aš, beje, peršalau schmoll.gif ), žodžiu,pasijutom karaliais po visos dienos kratymosi autobusu irnesakyk.gif

Bet labai sunkiai sekėsi užmigti, nes tam pačiam viešbuty apsistojo kažkokie ispanų futbolininkai, tai labai triukšmavo mad.gif ir dar teta prigasdino kad matė tarakoną diiidelį diiidelį schmoll.gif Žodžiu, antros dienos pabaiga aciuks.gif
Atsakyti
Prisegu viešbučio, kuriame mes gyvenome, nuotraukas ax.gif
ir einu miegot aciuks.gif tęsinys ryt poryt šiom dienom rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 05 kovo 2007 - 22:52