Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl Makalius Kroatiją įsimylėjo :)

QUOTE(Makalius @ 2010 02 26, 00:23)
O MAI GAD, ČIA MANO TRYLIKAMEČIO NUOTRAUKOS YRA  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif trint trint trint


lotuliukas.gif Ką jau čia betrinsi, kai visi pamatė lotuliukas.gif
Ačiū už pasakojimą. Šaunuolis, kad jau nuo tokių metų keliauji ir taip vaizdingai perpasakoji 4u.gif
Tai ar pavyko tau įgyvendinti svajone su turizmu ir gido specialybe ar kazką kitką studijuoji? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2010 02 25, 22:23)
Ech, priminėt man Makarską, iškeldami temą doh.gif biggrin.gif o mes šiemet praktikos važiuojam su kursiokais į Kroatiją, bet pasakiau kad nevažiuosiu, nes autobusu nenoriu trenktis jau biggrin.gif siūliau visiems skrist lėktuvu, bet mat 50 lt brangiau  schmoll.gif

Dėl tos Elzės mergaitės (aš net turėjau gerokai pagalvoti kas ta Elzė, vajė kaip užmiršau doh.gif ) tai jai ten visur labiau patiko nei mamai, o autobuse miegojo panelytė išlepus ant mamos ir jai nedavė pailsėti  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

Kalnuose pamenu pati pirma lėkė  thumbup.gif
O MAI GAD, ČIA MANO TRYLIKAMEČIO NUOTRAUKOS YRA  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif trint trint trint


Ačiū už atsakymą 4u.gif Manau gal man ne vienai bus aktualu tas klausimas ax.gif

Atostogoms ruošiamės, tai ir priminėm bigsmile.gif O aš neišlepau dar. Ir į tokią kelionę tik autobusu noriu - nepalyginamai daugiau pamatai (kaip ir pats rašei), o ir kolektyvas autike mezgasi bevažiuojant drinks_cheers.gif

Mano vaikui 6,5 dar tik bus. Ir aš va tokių panašių dalykų bijau, kad neduos pailsėt unsure.gif

Nu net paskaičiavau. Jei 2005 m., tai tau 14 buvo, net netoli 15 g.gif Nedrįsk trint, pasakojimas neteks pusės savo žavesio lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Nerami Dūšelė @ 2010 02 26, 00:28)
Tai ar pavyko tau įgyvendinti svajone su turizmu ir gido specialybe ar kazką kitką studijuoji?  bigsmile.gif

Kol kas gyvendinasi 4u.gif turiu savo puslapį, kol kas gausiai lankomą, turiu fanų savo gan nemažai ax.gif studijuoju turizmą smile.gif

QUOTE(Amžina studentė @ 2010 02 26, 01:30)
, tai tau 14 buvo, net netoli 15  g.gif

O mai gad, dar baisiau unsure.gif doh.gif doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Makaliau, o čia ta praktika Kroatijoj, tai dirbsit kažkurioj kelionių agentūroj ar kaip? bigsmile.gif Gal ten kažkokias ekskursijas vesit kažkuriuo metu? blush2.gif
Atsakyti
jetau, permeciau akim nuotraukas, pamaciau maza berniuka ir norejau jau klaust su kuo jau ten buvo, o pasirodo cia mazas Makalius! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
tik paskui pamaciau pasakojimo data! 2005 doh.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif

Atsakyti
O jau Rimvydas koks mažutis ir tokiom ilgom kojom smile.gif Žiūrėdamas juokiausi, cha! smile.gif Vaikystės nuotraukų aš pats nerodyčiau, man tai gėda būtų... blush2.gif

Šaunuolis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo osox: 26 vasario 2010 - 19:31
QUOTE(Makalius @ 2010 02 26, 02:46)
Kol kas gyvendinasi  4u.gif turiu savo puslapį, kol kas gausiai lankomą, turiu fanų savo gan nemažai  ax.gif studijuoju turizmą  smile.gif


super duper thumbup.gif su kuo ir sveikinu drinks_cheers.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Na puikus paskojimas thumbup.gif thumbup.gif Neužilgo ir aš ten būsiu smile.gif
Atsakyti