Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl Makalius Kroatiją įsimylėjo :)

Kelionė į Biokovo kalnus:

user posted image

Kelionė į Hvar ir Brač salas ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Dubrovnikas tongue.gif

user posted image

user posted image

MAKARSKA wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Budapeštas ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Gražus pasakojimas...atgimė prisiminimai. Gyvenau visa rugpjūtį ant Adrijos jūros kranto esančiame mieste Splite, pagal studentų mainų programą ten atlikinėjau praktiką. Apkeliavome visą pietų Kroatiją su studentais ir patikėkite, ten beprotiškai gražu ir gera. Kas galite nuvažiuokite nepasigailėsite.
Atsakyti
Labai smagiai perskaičiau pasakojimą. thumbup.gif Ruošiamės birželio mėnesį į tuos kraštus, o jau dabar gyvenu kelionių nuotaikom. kaip noriu pamatyt Kroatiją. 4u.gif
Atsakyti
Perskaičiau visą pasakojimą ir užsimaniau į Kroatiją nors anksčiau galvojau, kad nieko ten gero. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(beverly @ 2008 05 06, 12:33)
Perskaičiau visą pasakojimą ir užsimaniau į Kroatiją nors anksčiau galvojau, kad nieko ten gero.  mirksiukas.gif

Tikrai blogai galvojot blush2.gif
Aš šiandien vos nenusipirkau knygos apie Kroatiją - tooookie gražūs paveikslėliai rolleyes.gif
Atsakyti
perskaiciau. Labai ilgas pasakojimas, bet labai idomus. Gaila, kad nesuzinojai, kokie ten galutiniai prizai buliu jojikams biggrin.gif
Kroatija tai grozis man pasirode, teks aplankyt thumbup.gif thumbup.gif
O tai kaip pats autobusas? Patogus buvo? Nes joa, keliones autobusu tai varginancios sad.gif
Siaip va liudziu, vienas tik tav o pasakojimas liko, o man tai kaip narkotikai jie biggrin.gif
Atsakyti
ojjjj... kokia nostalgija.... cool.gif šiemet mes irgi buvome Kroatijoje, šiaip planavome iki Split važiuoti, tačiau privažiavę Makarska čia ir apsistojom... bigsmile.gif fantastika, visiems rekomenduoju, ir šiaip jei važiuojate savo auto, tai važiuokit ne greitkeliais (pačioj) Kroatijoj, o Adrijos pakrante, vakarine dalim, tokių vaizdų prisižėsit bigsmile.gif kad grižus į LT reiks remontuot apatinį žandikaulį lotuliukas.gif nors mes tai zigzagais važiavom, pirmiausia nuvažiavom į Krk salą, paskui į Plitvicos ežerus (čia jau ir taip aišku kad būtina pamatyt, nereik nei rekomenduot) o paskui grįžom vėl prie vakarinės Kroatijos pakrantės... nu fantastika
Atsakyti
Dar kartą perskaičiau šį reportažą biggrin.gif Nuostabus wub.gif Makaliau, norėjau paklaust apie tą Elzės mergaitę. Kažkur užsimini, kad jai 7 metai buvo tada. Klausyk, kaip toks vaikas atlaikė šią kelionę? Ar su tokiu vaiku įmanoma imt Tavo aprašytas ekskursijas? Kaip ji ištvėrė važiavimą autobusu? Matai, mano vaikas panašaus amžiaus, tai man aktualu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2010 02 25, 18:16)
Dar kartą perskaičiau šį reportažą  biggrin.gif Nuostabus  wub.gif Makaliau, norėjau paklaust apie tą Elzės mergaitę. Kažkur užsimini, kad jai 7 metai buvo tada. Klausyk, kaip toks vaikas atlaikė šią kelionę? Ar su tokiu vaiku įmanoma imt Tavo aprašytas ekskursijas? Kaip ji ištvėrė važiavimą autobusu? Matai, mano vaikas panašaus amžiaus, tai man aktualu  smile.gif


Ne Makalius, bet atsakysiu, kad nuo vaiko viskas priklauso.
Esu keliavusi i dvi ilgas - tokias, kaip Makaliaus - keliones autobusu. Visose buvo vaiku, ir netgi mazesniu. Atlaike. Manau, kad tie tevai, kurie galvoja, jog ju vaikai neatalikytu tokiu ilgu kelioniu, tai ir nevaziuoja arba renkasi kitoki varianta. g.gif
Tokioje pat, kaip Makaliaus kelione, susipazinome su bendrakeleive motina, kuri irgi vaziavo su vaiku, tiesa, metais vyresniu -8-neriu. Tai vaikas visas ekskursijas atlaike dar geriau, nei mes. biggrin.gif
O autobuse - tai galima is anksto pasirupinti kokiais zaidimais. Ar tiesiog sugalvoti stebeti, skaiciuoti kokius objektus, pamatytus pakeliui. Neblogai butu vaikui vieta papildoma ispirkti.

Makarskos jau pasiilgau... wub.gif


Atsakyti
Ech, priminėt man Makarską, iškeldami temą doh.gif biggrin.gif o mes šiemet praktikos važiuojam su kursiokais į Kroatiją, bet pasakiau kad nevažiuosiu, nes autobusu nenoriu trenktis jau biggrin.gif siūliau visiems skrist lėktuvu, bet mat 50 lt brangiau schmoll.gif

Dėl tos Elzės mergaitės (aš net turėjau gerokai pagalvoti kas ta Elzė, vajė kaip užmiršau doh.gif ) tai jai ten visur labiau patiko nei mamai, o autobuse miegojo panelytė išlepus ant mamos ir jai nedavė pailsėti unsure.gif unsure.gif unsure.gif

Kalnuose pamenu pati pirma lėkė thumbup.gif


O MAI GAD, ČIA MANO TRYLIKAMEČIO NUOTRAUKOS YRA lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif trint trint trint
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 25 vasario 2010 - 22:24