Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl Makalius Kroatiją įsimylėjo :)

QUOTE(Aušrele @ 2007 04 26, 09:33)
Perskaičiau nuostabius tavo įspudžius, likau sužavėta.
Pati ruošiuosi ten nuvykti birželio 6 d.
Norėčiau paklausti ar labai sunku kopti akmenų taku, ar tikrai kopimas tik pusvalandžiui ar aš pajėgsiu.
Rašyk toliau, kaip sekėsi kėlionė į namus

Dėl kalnų tai žinokit jei aš pajėgiau, tai pajėgsit ir jūs biggrin.gif nėra ten taip sunku, o dar kai važiuoja ir kartu lipa jau matyti žmonės, tai jūs labiau jaudinsitės dėl nuo juoko skaudančio pilvo, nei dėl nuo kopimo skaudančių rankų ar kojų hihihi.gif Nes jau tuo metu visi įkalę būna kaip reikalas g.gif Ten kopė ir mažiukai, ir jiems labai patiko, o ir nieko pavojingo ten nėra wink.gif o kopimas tai net ne pusvalandžiui o gal kokiom 15 minučių (žiūrint kiek laiko prastovėsit besijuokdami, čia aš iš savo patirties sakau topsecret.gif ) Taigi baisiausiai dabar jum pavydžiu kad Kroatijon lekiat tongue.gif
o man tuo tarpu kai mėgausitės jūra , bus egzaminai doh.gif turėjau galimybę vakar išskrist į Tunisą už 495 litus su maitinimu, bet nepasinaudojau nes egzaminam reikia ruoštis unsure.gif Žodžiu dideliausios jums sėkmės blush2.gif
Atsakyti
Pasakojimas, pagaliau po dviejų ar net daugiau savaičių, tęsiamas karsta.gif
Kaip jau ir minėjau, paskutinė diena Kroatijoj išaušo. Ir labai man jos nesinorėjo palikt... Bet ką gi jau padarysi, kelionė ne amžina ( o galėtų protest.gif ), o juo labiau mano manymu visas gyvenimas prieš akis (ar prieš nosį mastau.gif ), taip kad......
QUOTE
Kambario raktas į duris, patalynė į skalbinių dėžę,  lagaminai į rankas ir po ilgo laiko, pagaliau, taip ilgai lauktas mūsų autobusas, kuriame praleidome nemažai dienų...Regis, viską , ką norėjau – pamačiau, ką galėjau – padariau, ko gi man dar norėt ax.gif Atsisveikinam su namo savininku – šeimininku ir gidė džiaugsmingai mūsų liūdnai publikai parodo kelio ženklą su nubrauktu Makarska užrašu.


Užknisančią tylą nutraukia jau pamėgti spėta Kroatiškų dainelių kasetė, kurią džiaugsmingai į savo magnetofoną kaišioja vairuotojai. Bet gi palaukit smile.gif kelionė dar nebaigta...kai pagalvoji, kad dar tiek daug visko aplankysim, tai taip nuotaika pagerėja wub.gif
Mūsų planuose iš lankomų objektų laukia:
1. Splitas,
2. Balatono ežeras,
3. Budapeštas.

Užbėgsiu už akių – Balatono planuose bei maršrute nebuvo, bet kadangi gidė gera (bent jau mano nuomone gera, nes kitiems nepatiko blush-anim-cl.gif ) tai sugalvojo mus užvežt parodyt didžiausio ežero.
Kelias driekėsi per kalnus (tiksliau – palei kalnus) ir Viduržemio (Adrijos) jūrą...
Atvažiavom į Splitą – miestą uostą, labai gražų, (tik su nelabai maloniu kvapeliu palei jūrą....žuvys vis dėlto daro savo topsecret.gif ), pilną turistų dieną ir su pavieniais žmogučiais iš ryto (mes iš ryto ir buvom tongue.gif be be be biggrin.gif ). Nuotraukos:

user posted image
user posted image
user posted image

Vaikščiojom po Diokletiano rūmus:
user posted image
user posted image

Papildyta:
Įvairios parduotuvėlės, atvirukų kioskeliai, gatvės muzikantai wub.gif Dar tiesa radau tokią parduotuvę pavadinimu „Made in china“ lotuliukas.gif Užėjau – nesusilaikiau biggrin.gif o ten pilna šlamšto visokio nuo suvenyrų iki tetrių, kubikų rubikų, užuolaidų netgi doh.gif linksma parduotuvė, ir kas svarbiausia – pigi thumbup.gif
Taigi, gidė pasakė susitikimo laiką ir kur susitinkam, o mes visi išsiskirstėm kas sau – vieni jau valgyt užsimanė, kiti (tarp jų ir mes) ledų hihihi.gif Ieškojom ledų. Įsukom į uosto gatvelę, kur taip smirda kad tiesiog siaubas schmoll.gif ledų jau nebesinorėjo, nes visi prasmirdom kažkokia nesąmone. Bet radom parduotuvikę ir nusipirkom vis dėlto... Vėliau mūsų laukė ėjimas į turgų vaisių pirkt friends.gif
O vaisiai pigūs tai ne tas žodis – bananai po litą ar pusantro, obuoliai centais, persikai su nektarinais po kelis litukus... Prisipirkom, nuėjom jau į susitikimo vietą ir valgėm valgėm valgėm tongue.gif atėjo gidė, atvažiavo autobusas, ir viskas. Šiandien ekskursijos baigtos. Ai bet dar ne lotuliukas.gif dar viena mini ekskursija mūsų laukė pavadinimu „Pakelės plėšikai“ blink.gif

Bet apie tai vėliau[SIZE=7] ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 16 gegužės 2007 - 09:36
Gal galit man pasakyt (kazkaip nesidomejau) ar brangios keliones i Kroatija? Ir aplamai ar ten brangu?
Atsakyti
QUOTE(Laaila @ 2007 05 16, 10:51)
Gal galit man pasakyt (kazkaip nesidomejau) ar brangios keliones i Kroatija? Ir aplamai ar ten brangu?

Tokia pat kelione (12 dienu) kaip mano, kainuoja 1260 lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 05 16, 20:44)
Tokia pat kelione (12 dienu) kaip mano, kainuoja 1260 lt 4u.gif

Čia jau su viskuo viskuo? Ar dar + kažkokie oro uosto mokeščiai ir t.t....
Atsakyti
QUOTE(Laaila @ 2007 05 17, 12:27)
Čia jau su viskuo viskuo? Ar dar + kažkokie oro uosto mokeščiai ir t.t....

lotuliukas.gif
Na nezinau net ka sakyt, visu pirma tai noreciau paklaust ar mano pasakojima skaitet smile.gif
Jei taip, tai turejot pamatyt, kad kelione buvo autobusu, taip kad jokiu oro uosto mokesciu nera biggrin.gif Visu antra, tai cia ne su viskuo, dar papildomai reikia turet uz suvenyrus ir ekskursijas pinigu...
4u.gif Taigi is viso 2000 lt butu per akis manyciau, mums pakako ir po 1500 kiekvienam, bet tada buvo pigiau...
Atsakyti
Na štai:
QUOTE
  Šiandien ekskursijos baigtos. Ai bet dar ne lotuliukas.gif dar viena mini ekskursija mūsų laukė pavadinimu „Pakelės plėšikai“ blink.gif
Bet apie tai vėliau ax.gif


Pagaliau atėjo tas ilgai lauktas vėliau hihihi.gif o ta mini ekskusija tai nuostabus pasivaikščiojimas pakelės turgumi... Taip taip, kažkodėl Kroatijoje yra labai populiarus toks dalykas kaip pakelėj stovinčios palapinės su prekystaliais, nukrautais šimtais vaisių, daržovių, medaus (niamu niamu koks skanus tongue.gif ) ir šiaip kažkokių nesąmonių ( rakijos, vyno, dar ten kažkokių alkoholių) , kurių davė paragaut ir visi žinoma ragavo lotuliukas.gif
O poto kai prisiragavo liepė pirkt – na kaip čia pasakius liepė, verčiau būtų pasakyt mandagiai paprašė... Na mes tai ir neprisiragavę būtume pirkę medų ax.gif dar užgriebėm vaisių kelionei (obuolių, bo labai jau jų pasiilgę buvom, labai) ir viskas.....visa diena kelyje liko...
Dun dun dun kelelis dunda, vis artėjam prie Vengrijos sienos... taip žinokit visa diena ir praėjo – sėdi autobuse, miegi autobuse, žvengi iš autobuse knarkiančių hihihi.gif dairaisi į apylinkes ir vis svajoji.... Dar ta graudinanti Kroatijos dainelė, sklindanti iš vairuotojo magnetolos... Ech, kai pagalvoji, tai doh.gif

Likus 11 km iki Vengrijos sienos sustojome Čechoveco miestelyje nakvot. Viešbutis toks visai žinokit nieko thumbup.gif Vadinosi „Hotel Park“ , 3* tipo... Su televizorium (mums kaip visad ir vėl pasisekė, nes pas kitus teliko nebuvo), bet mes jo net neįsijungėm... Ir būtent tada reikėjo mano tetai mane eilinį kart prigasdint kad tarakoną matė protest.gif
Tai kol ji prausėsi duše, visus kampus išieškojau, ar tikrai jie yra, nes tada gi nemiegočiau aš ten schmoll.gif
Neradau tų tarakonų nei vieno, tai iki šiol galvoju, kad teta mane apgavo, arba jie gerai pasislėpę zarazos buvo! Ale užtat mano radiniai tuščiai neapsiribojo – dabar mano "kiaulėj - monetų iš užsienio rinkyklėj" guli euras ir keli kroatiški centai, rasti po lovom tongue.gif

Makalius nebūtų Makalius, jei neiššniukštinėtų viešbučio ir neapieškotų ko nemokamo… Taigi Lietuvon Makalius grįžo su katalogais apie Kroatiją, golfo laukus ir viešbutį Park lotuliukas.gif Dar Makalius apsižiūrėjo kur teks pusryčiaut kitą dieną ir kas dar tam viešbuty yra gero… O gero tai žinokit turbūt nieko, gal tik tai, kad baseinas yra didelis, pirtys kelios, džiakuzių pora ax.gif Tik kažkodėl ne baseinai buvo galvoj po tokios sunkios dienos… Pats sau pasakęs “Marš mielas Makaliau miegot, nes ryt dar sunkesnė diena laukia”, lūžau lovoj iškart, ir jokie tarakonai neberūpėjo bis.gif

“Hotel Park” :
user posted image

Atsakyti
Vajetaus... Toks ilgesys apėmė.... doh.gif
Praitą vasarą gulinėjau Makarskos pakrantėj. Ujjj kaip buvo gera: saulytė, šiltas vandenukas, o koks grožis aplinkui.
Keliavom penkiese su savo automobiliu. Rekomenduoju. Jokio skubėjimo, kur nori ten sustoji. Pakeliui aplankėm Krokuvą, Budapeštą, užsukom į Robbie Williams koncertą, pabraidžiojom po Balatoną, murkdėmės Adrijoj ir t.t.
Deja šią vasarą tik savaitę atostogų turėsiu verysad.gif Tai planuoju kelionę lėktuvu.

Atsakyti
QUOTE(Vada @ 2007 05 31, 13:32)
Vajetaus... Toks ilgesys apėmė....  doh.gif
Praitą vasarą gulinėjau Makarskos pakrantėj. Ujjj kaip buvo gera: saulytė, šiltas vandenukas, o koks grožis aplinkui.
Keliavom penkiese su savo automobiliu. Rekomenduoju. Jokio skubėjimo, kur nori ten sustoji. Pakeliui aplankėm Krokuvą, Budapeštą, užsukom į Robbie Williams koncertą, pabraidžiojom po Balatoną, murkdėmės Adrijoj ir t.t.
Deja šią vasarą tik savaitę atostogų turėsiu  verysad.gif Tai planuoju kelionę lėktuvu.

Aš irgi laaabai norėčiau be jokių agentūrų važiuot, bet kai iš tėčio noro grynas nulis, tai kokia dar apie tai kalba galėtų būti biggrin.gif
Išties, labai smagu su mašina - kiek nori tiek būni, kur nori, ten apsistoji, kada nori, tada ir niekur nevažiuoji, bet kitavertus rizika - ar rasim apsigyvenimą, ar bus vietų, ar nesuges mašina fear.gif
(tfuj tfuj tfuj, aš prietaringas hihihi.gif )
Atsakyti
Atradau labai linksmą nuotraukų albumą Makarskos thumbup.gif
Ir su muzika, ir nuotraukos tokios savotiškos drinks_cheers.gif (paplūdimys iš viršaus, iš šono wink.gif )
Makarskos foto albumas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 03 birželio 2007 - 12:26
user posted image
user posted image


drinks_cheers.gif Kartoju nuotraukas anos prapuole
Atsakyti
Žirafos_sesė mane labai išbarė, tad išsigandęs fear.gif tęsiu 4u.gif

QUOTE
Makalius nebūtų Makalius, jei neiššniukštinėtų viešbučio ir neapieškotų ko nemokamo… Taigi Lietuvon Makalius grįžo su katalogais apie Kroatiją, golfo laukus ir viešbutį Park lotuliukas.gif Dar Makalius apsižiūrėjo kur teks pusryčiaut kitą dieną ir kas dar tam viešbuty yra gero… O gero tai žinokit turbūt nieko, gal tik tai, kad baseinas yra didelis, pirtys kelios, džiakuzių pora ax.gif Tik kažkodėl ne baseinai buvo galvoj po tokios sunkios dienos… Pats sau pasakęs “Marš mielas Makaliau miegot, nes ryt dar sunkesnė diena laukia”, lūžau lovoj iškart, ir jokie tarakonai neberūpėjo bis.gif


Tai, kad man tarakonai neberūpėjo, buvo kažkaip nelabai tiesa. Naktį mane užpuolė. Ne, ne tarakonai. Uodas. Zyzt zyzt kambary, o žinokit kaip nervina schmoll.gif Zyzt zyzt kambary, apsikloju nuo galvos iki kojų, kad nesukandžiotų bjaurybė. Zyzt zyzt kambary, o jame gal trisdešimt laipsnioų šilumos. Zyzt zyzt kambary. Jptv bjaurybe ateik čia, pasiaiškinsim ko zyzi aggressive.gif
Zyzt zyzt kambary. O aš jau knar knar giliausiam sapne....

Rytas. Atsikeliu, pažiūrau veidrodin ir o tu siaube - visas veidas nuasytas, o ant žando bjaurybės pėdsakai doh.gif Iškart toptelėjo mintis, kaip aš toks nuotraukose atrodysiu unsure.gif poto visgi susizgribau, kad jei nekasysiu, tai ir praeis. Einam pusryčiaut. Haha , ne aš vienas toks su ištinusiu žandu hah.gif . Ir rimtai, sukandžiotų daug. Šiaip, sako kiti, rimtai čia labai daug uodų. O dar pamenu rojų vacation4.gif . Tas rojus pavadinimu Makarska - nė vieno uodo, net gidė atvirai pasakius ŽVENGĖ iš mūsų kaip iš kokių unsure.gif net nerandu žodžių.

Švediško stalo pusryčiai mane išlepino. Ir mama sakė, kad papilnėjau grįžęs sleep.gif Ten tiek visokio gėrio DAUG, kad net visiškai be jokios gėdos pakyla ranka ir susikiša medaus ir džemo mažiukes pakuotes kišenėn. Ale nieko čia blogo, pagalvoju, nieks lyg ir nedraudžia unsure.gif
Papildyta:
Jau pamatom atskubančią gidę ir kaip visad suprantam, kad kažkur vėluojam lotuliukas.gif Atsisveikinam su Čechovecu, kuriame net nepamatėm nieko doro, ir pajudėjom Vengrijos link. Iki sienos 16 km, ir spėkit, ką aš visą tą laiką iki sienos dariau? Neatspėjot drinks_cheers.gif Ogi rūšiavau sukolekcionuotus cukraus pakelius ir užsirašinėjau kuris iš kokios šalies ir panašiai rolleyes.gif Matyt būtent nuo tos akimirkos patapau cukraus pakelių manu narkomanu, tad tą akimirką, kurią čia kažkada buvau aprašęs, taip tyyyyyliai užmirškit topsecret.gif

Vengrijos siena. Net netikrina pasų.
- Kaip ir visad,- pagalvoju,- o jeigu vežtume kokius čečėnus bulves Lietuvoj skust? Ką jie sau mano umn.gif
Tik įvažiavus į Vengriją pasijuntu kaip būčiau kokioj Kinijoj, nors joj ir nė karto nesu viešėjęs hihihi.gif Jų kalba tokia "aiški" ir "suprantama" , kad tiesiog siaubas, o ne kalba !!!! O ir piniginis vienetas - FORINTAS - ne iš idealiųjų. Tik pagalvokit - paprastas telikas ten kainuoja 119 000. Forintų, žinoma,ne litų juk. Pas juos ten visos kainos šimtinės ir tūkstantinės. Kažkokia nesąmonė. Atsiprašau, kažkaip šiandien labai rimtai vystosi pasakojimas g.gif Tuoj Makalius nueis prasivėdins grynam ore ir pratęs biggrin.gif
Atsakyti