Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl Makalius Kroatiją įsimylėjo :)

Labas rytas, Laba diena ir Labas vakaras smile.gif Dekoju visoms mamoms, skaiciusioms mano pasakojima apie kelione i Tunisa (Kaip Makalius po Tunisa klaidziojo), Jusu paskatintas nusprendziau nepatinget ir parasyt dar viena, sykart apie ispudingiausia ir ilgiausia (kolkas irnesakyk.gif ) mano kelione i Kroatija 4u.gif Pries pradedant pasakojima - keletas pastabeliu ax.gif Nuotraukos - juostiniam fotoaparate, tad teks ju siektiek palaukt, teta zadejo nuskenuot darbe artimiausiu metu smile.gif Zinoma, jos nebus superines kokybes, bet bendra vaizda susidaryti pades mirksiukas.gif Kelione vyko 2005 metais Liepos viduryje, taip kad blush2.gif Nepykit jei ka jau busiu pamirses hihihi.gif Kaip sakoma, Patys idomiausi ir patys blogiausi ispudziai kelioneje pasimirsta greiciausiai , tai kas tada belieka g.gif Tikiuosi, man tai negalioja ir atsiminsiu viska tongue.gif regis atmintim nesiskundziu blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 28 vasario 2007 - 19:48
O Kroatija, mieloji, apie ka dabar svajoji smile.gif tuoj atvyksiu pas tave, pasvajosime drauge wub.gif Taip taip taip, man dabar temperatura pakilus nezmoniskai, tai tokioj stadijoj visad kvailiuku pavirstu hihihi.gif Viskas prasidejo dar nuo to, kai su teta isvykom i Slovakija, o ten visas 6 dienas lijo verysad.gif Zinoma, nepaisant to prakeikto lietaus, Slovakija mus suzavejo, bet jau tada svajojom apie kitu metu kelione,ir ne betkur, o ten, kur NELYJA schmoll.gif Pigiausias, priimtiniausias bei su graziausiais paveiksliukais kataloge pasiulymas buvo butent i Kroatija. O dabar atejo sunkiausia dalis g.gif Kaip per metus susitaupyt 1500 litu? blink.gif Kaip tik tiek reiketu kelionei su visomis islaidomis, maistu ir ekskursijomis... Kaip ir visada, man pagelbejo seneliai tongue.gif ir Teta blush2.gif
Papildyta:
Kas jau mus, tokius "Patyrusius" keliautojus pazysta, tai zino, kad be nuotykiu mes niekaip negalim doh.gif Tik isivaizduokit, norinciu keliauti - pilna, agenturu - nedaug, atostogos - jau ant nosies, o mes dar net nenusprendem nei su kokia agentura vaziuosim, nei koki marsruta rinksimes, nieko nenusprendem vienu zodziu doh.gif Galu gale viena diena paskyrem keliones rinkimuisi. Kadangi as jau turejau nemazai kelioniu katalogu, tai nereikejo net is namu kojos iskelt, kai jau triumfavom laikydami kataloga st mums patikusiu keliones marsrutu thumbup.gif Bet blink.gif Yra vienas vienintelis BET g.gif Keliones data - Liepos 16, tai yra, uz triju dienu ohmy.gif
Papildyta:
Dar ta pacia diena nuvaziavom i kelioniu agentura (Guliverio keliones, linkejimai jiems 4u.gif ) ir tik ieje griebiam jauti uz ragu: LABA DIENA, AR DAR YRA VIETU I KROATIJA LIEPOS 16? Agenturos darbuotoja maloniai pasiulo atsisest.... O man tai nervai nelaiko, tegu greiciau sako kad VIETU YRA ir mes tada jau tikrai su malonumu prisesim pakalbet mad.gif Kaip mane pradziugino konsultantes zodziai, kad Taip, Zinoma, Vietu dar liko bigsmile.gif Sumokam pinigelius, isklausom pasakojimo ka pirkt ko nepirkt, kiek pinigu pasiimt, ko saugotis ir taip toliau......padekoje uz informacija, nulekem prekintis..juk kelione jau ant nosies....ant trumpoooos nosies hihihi.gif
Atsakyti
Kelios maikutes, keli sortukai ir kelios fotoaparato juosteles unsure.gif Siai dienai islaidu uzteks ax.gif Sekancia diena musu lauke "nuostabi", "pramogine" kelione i Prekybos centrus hihihi.gif Kroatijoje papludimiai akmenuoti bei yra juros eziu, taigi pirmoji uzduotis - rasti specialius batelius maudymuisi g.gif Siaip netaip randam wacko.gif Tada ieskom poroloniniu ciuziniu, kad minksciau butu gulet. Randam ax.gif Na tai va, pora dienu, likusiu iki keliones pradzios, buvo skirtos apsipirkinejimams bei daiktu krovimui (kurie,beje, nelabai norejo tilpt i krepsius, nelabai hihihi.gif ) Dar didelis dekui SupeMama.lt , nes cia (dar tada buvau neuzsiregistraves pas jus blush2.gif ), temoje apie Kroatija, radau labai daug naudingos informacijos, kuria pasinaudojom ir tikrai buvom patenkinti mirksiukas.gif
Papildyta:
Likus vienai dienai iki keliones sulaukem skambucio is kelioniu agenturos blink.gif Sako, neiseina nieko su kelione, nieko gero nebus, bla bla bla ir taip toliau.... Ir pasiule vaziuot su kita agentura (EURA, linkejimai jai 4u.gif ), su kuria ji atseit bendradarbiauja ir dalinasi klientais unsure.gif Sako, keliones marsrutas toks pats, netgi dar geresnis ax.gif Ateina teta ir klausia: Nu tai jamam sita pasiulima ar nejamam g.gif o as tai kaiptik pora valandu pries tai skaiciau blogus atsiliepimus apie ta agentura doh.gif Bet buvo ir nemazai geru atsiliepimu, kad atseit marsrutas geras ir panasiai ax.gif Sakau, nu gerai, jamam tada ta kelione...ka jau padarysi smile.gif
Papildyta:
Keliones isvakares. Vos nevos sutalpinom visa maista bei daiktus...ir nuejom miegot. Uzmigau gal tik 24h, nes tiek daug bereikalingu minciu galvoj sukosi ir sukosi: Ar nieko nepamirsom, ar nepaveluosim, ar viskas bus gerai ir taip toliau wacko.gif Po triju valandu suskambo zadintuvas. LAIKAS KELTIS yu.gif Taaaaaaip, Trecia valanda nakties g.gif visas Vilnius miega, o mes i kelione ruosiames, be be be tongue.gif hihihi.gif Uz lango tamsu, bet as jau pusryciauju.... Sumustiniai ir arbata nelabai virskinasi dar mieganciame skrandyje, bet pagalvojus, jog siandien iskeliaujame ATOSTOGAUTI, skrandis prabunda ir maistas tuoj pat pasiekia virskinimo trakta unsure.gif Atejo laikas kviestis taksi....
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 02 28, 19:31)
Kaip sakoma, Patys idomiausi ir patys blogiausi ispudziai kelioneje pasimirsta greiciausiai , tai kas tada belieka g.gif


Kas taip sako? blink.gif Kategoriškai prieštarauju schmoll.gif
Atsakyti
Kvieciames taksi. Operatore sako, kad visos masinos uzimtos, nera laisvu vairuotoju kolkas, atvaziuos anksciausiai po pusvalandzio ohmy.gif Ot, kazkaip nepagalvojom, kad 3 valanda nakties dar masinu laisvu gali nebut blink.gif Sakom: mums reikia i kelione vaziuot, mes galim nespet, prasau atvaziuot kuo greiciau mad.gif Na,sako, padarysim ka galesim yu.gif OK, per ta laika eilini karta pasitikrinam ar viskas vietoj: Taip, pasai yra, ciuziniai irgi, ir maisto regis nepamirsome hihihi.gif Bet palaukit, KUR NOTARO PATVIRTINIMAS blink.gif Kur notaro patvirtinimas!!!!! ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif Oj, jis kuprines kisenej, viskas tvarkoj karsta.gif Kieme musu jau laukia taksi ir mes pajudam link susitikimo vietos - stovejimo aiksteles priesais akropoli ax.gif
Atsakyti
Nuostabu - nerandam stovejimo aiksteles mad.gif Apvaziavom puse Akropolio zonos,o autobuso kaip ner taip ner g.gif Taksistas sako: Tai gal kitoj gatves pusej ta aikstele g.gif AKURAT ohmy.gif randam autobusa, o as iskart apziuriu ar grazus (vis delto komentarai internete mane paveike labiau nei tikejausi biggrin.gif ). Autobusas kaip autobusas, viskas jame tvarkoj irnesakyk.gif Taksistas priveza prie pat priekiniu duru. Sumokam. Islipam paimt bagazo. Cia prisistato autobuso vairuotojas (su kuriuo poto bus nuotykiu vakaras Kroatijoje hihihi.gif ) ir, taksistui atidarius bagazine, isemus lagaminus bei palinkejus geros keliones, paklausia musu pavardziu. Nu tai pasakom.... Sutikrina ar tokie sarasuose egzistuoja,paima musu krepsius, padeda i bagazo skyriu ir maloniai pakviecia autobuso vidun. O va dabar tai patariu kitoms agenturoms pasimokyt tokio mandagumo ir svetingumo!!!!!
Papildyta:
Vairuotojai uniformuoti,kaip jau ir minejau, stovi prie autobuso su sarasais, padeda daiktus i bagazine, palydi iki mums skirtu vietu. Negana to, pasiulo arbatos arba kavos "pries kelione" bei pasako kada tiksliai isvyksim i Kauna kitu keleiviu pasiimt. Va cia tai mandagumas, tikrai labai suzavejo, kad ir smulkmena, bet ispudi padare thumbup.gif
Papildyta:
Kaip mes jau iprate, kad ateis gide ir su visais pasilabins, tai sedim sedim, laukiam laukiam, o gides vis nera ir nera g.gif Ateina i autobusa vairuotojai, pasiklausia ar viskas gerai, vel sutikrina pavardes ir suprate, kad susirinko visa grupe, paskelbia, kad dabar vaziuosim i Kauna pasiimt gides (tai va kur ji hihihi.gif ), likusiu keleiviu bei islaipint keleta kitu, vaziuojanciu i Slovenija (jie perlips i kita autobusa). Taigi, 4h30min pajudejome Kauno link. Uch kaip greitai autobusas vaziuoja, baisu net, gal islipt biggrin.gif Susiskambinam su seneliais (jie vieninteliai tokiu metu jau nemiega smile.gif ), pasakom kad viskas gerai, labai faina ir taip toliau bei pranesam, kad po keturiu dienu jau busim prie Vidurzemio juros tongue.gif o jie kaip nustemba blink.gif Pasirodo, jie galvojo, kad mes jau vakare ten busim, prie juros vartaliosimes lotuliukas.gif Ne ne ne, vis delto autobusas neskraido, taip kad pora dieneliu teks pasipurtyt Europos keliais smile.gif
Atsakyti
Sitaip bebendraujant, sitaip besvajojant, pasiekiame Kauna. Atvaziuojam i susitikimo vieta, islipa keleiviai, vaziuosiantys i Slovenija ir ilipa musiskiai. Visai tokie smagus ir linksmi zmones, pora niurzgaliu, bet viskas OK cool.gif ateina gide - keliones vadove. Jurate vardu. Pamato, kad gale su vietu pasiskirstymu kazkas netaip, tai ateina issiaiskint unsure.gif Nu neeeeeee, mes is savo vietos niekur neisim schmoll.gif Del viso pikto isikimbam i sedynes, kad neisnestu musu is ten unsure.gif (Mums visai geros vietos pasitaike - salia galiniu duru ir prie karsto vandens kranelio ax.gif ) Laimei, vietas visi draugiskai pasidalina, tada gide nueina i savo vieta ir,pasiemusi mikrofona, su visais pasilabina. Tada pasako, kad esam ne mazi vaikai ir ji paskui mus nelekios, o paskui ja lekiosim mes blink.gif , taip kad jei kas pasimes, patys buskalti, ir jeigu paveluos i susitikima ar ekskursija, tai paliks ir nelauks mad.gif
Papildyta:
Joooo, nuskambejo grieztai, bet teisingai....nes per visus tuos veluojancius galim niekur nespet... Na tai ka, priesaky - ilgas kelias per Europa, daug nepazintu saliu bei 12 dienu atostogu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Apie 10 valanda ryto priartejome prie Lenkijos sienos. Tai buvo pirmasis sustojimas, tai visi kaip leke i tualetus, reikejo ta vaizda matyt lotuliukas.gif Lenku pasienieciai - pikciausi is visu, ir tuo jau isitikinau trecia karta... Net nesisveikina, piktais veidais nuziuri ir iesko prie ko prisikabint schmoll.gif As visas drebedamas paduodu pasa, notaro patvirtinima, kad mane isleidzia tevai, ir viska atidziai perskaites, pasienietis grazina dokumentus man.... Jessssssss, viskas tvarkoj yu.gif O kad jus zinotumet kiek nervu buvo man kad visus tuos dokumentus pasidaryciau schmoll.gif
Papildyta:
Penkios minutes ir mes jau Lenkijoj. Lenkija man nepatinka. Nepatinka ju kalba, nepatinka tai, kad kas pora metru - po diiidele spalvota reklama, nepatinka ju siauri keliai. Nepatinka ir ju radijas, kuri visa diena teko autobuse klausyt unsure.gif Bet....labai skanus ju saldumynai, kuriu nusipirkom (na vos vos ikalbejau teta, nes as be saldumynu negaliu, o ji negali ju pakest ax.gif ) pirmoj pasitaikiusioj stotelej - degalinej. Taip ir trynem lenkijos kelius visa diena, nuo ryto iki vakaro... Apie 16h sustojom Papietaut viename tokiame bistro, kur viskas lenkiskai, o kai mum lenku kalba kaip japonu, tai nieko nesupratom verysad.gif Tad stojom i eile prie gides Jurates konsultaciju (cha, reikejo pasakyt, kad norim Jurates kotleto hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif ) - pasakydavom ko apytiksliai norim o ji patardavo, ka pirkt ir mums uzsakydavo assa.gif
Papildyta:
Visai gera ta gide (o kitiems tai nepatiko schmoll.gif )... Dabar pagalvojau, kad vis delto man reiks ta prakeikta lenku kalba ismokt, kadangi noriu dirbt gidu, taigi, neisvengiamai reiks vaziuot ir per Lenkija cry.gif Tai nenoriu turistams pasirodyt visisku dunduku tuktuku hihihi.gif
Atsakyti
Pora nuotraukų 4u.gif kad skaitytųsi geriau hihihi.gif
Nuotraukose - Makarska Rivjera kurortas, kurį mes pasieksime tik po kelių dienų.... priešaky dar laukia kelionė per Čekiją, Austriją, Slovėniją ir Kroatiją.... tik trečios dienos vakare turėtume pasiekti patį kurortą,,,,bet dar palaukit, dar už akių nebėgsiu hihihi.gif vistik dar vos vieną vienintelę pirmą dieną aprašiau blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 04 kovo 2007 - 16:32
QUOTE(Makalius @ 2007 03 03, 10:51)
Apie 16h sustojom Papietaut viename tokiame bistro,kur viskas lenkiškai....

Po skanių, labai sočių ir pigių pietų tęsėm kelionę per visą Lenkiją blush2.gif Na taip, visą dieną nuo penktos ryto išsėdėt autobuse tikrai ne pats maloniausias dalykas. Kita vertus, ko tik nepadarysi dėl atostogų ax.gif (Aha,sekančiais metais jau keliavom lėktuvu, kadangi mums autobusu labai varginanti kelionė pasirodė iki Tuniso hihihi.gif juokauju žinoma, tiesiog tikrai autobusinė kelionė vargina schmoll.gif bet įspūdžių - nepalyginamai daugiau tongue.gif ). Sėdim sėdim mes tam autobuse, jau pamažu įsibendraujam su aplinkiniais (šalia tokia moterytė sėdėjo labai "prikolna", pati to nenorėdama mane į kapus iš juoko įvarydavo lotuliukas.gif bet apie ją vėliau irnesakyk.gif ), o man akys pamažu merkiasi, merkiasi, kol .....šast....ir užmiegu. Pabundu po trijų valandų blink.gif pažiūriu per langą blink.gif o ten ohmy.gif kalnai jau prasidėjo ohmy.gif varom per kalnuotas Lenkijos vietoves, o aš ką, pramiegojau blink.gif nu šito tai jau sau neatleisiu schmoll.gif (Man labai jau graži ta vietovė, gale Lenkijos, netoli sienos su Slovakija bei Čekija blush2.gif ). Staigiai prasibudinu ir stebiu nuostabius vaizdus thumbup.gif žinot, kitą dieną bei aplamai per visą kelionę daug nuostabesnių vaizdų pamatėm ir vėliau palyginus tai buvo tik kruopelytė viso to, bet man, po ilgo gyvenimo Lietuvos lygumose, tai buvo neįprasta drinks_cheers.gif .
Taip bestebint jau ir priartėjom prie sienos Polska-Česka republika cool.gif

Papildyta:
Žinot dėl ko aš myliu Čekiją? bigsmile.gif ogi dėl to , kad, visų pirma, mūsų pasų netikrino (o gal šitą dalyką reikėjo nutylėt blush2.gif net nežinau g.gif ), visų antra, tai Čekijoj labai gražu, labai mandagūs žmonės, ir visų trečia, labai pigu (pigiau nei Lietuvoj...ir kai kurie dalykai skanesni tongue.gif ). Tai vat, kirtus sieną, kelionės vadovė Jūratė atporina savo monologą apie Čekiją, jos gyventojus, ypatumus, istoriją....visi žmonės kas sau miega, kas skaito, kas bendrauja tarpusvyj. O aš klausau. Įdėmiai klausau unsure.gif klausau nieko nepraleisdamas, kad poto turėčiau ką kitiems papasakot, ir šeip, kad protingesnis atrodyčiau umn.gif

Apie 20h atvykstame į Brno miestą (taip, slavų tautos pagailėjo savo žodžiuose balsių g.gif ). Ten vos nevos surandam viešbutį (nu bet čia jau ne gido kaltė, čia kaltė viešbučio, kam taip giliai pasislėpęs stovi unsure.gif ). Jame nakvosim yess.gif Taip pasiilgau komforto, taip norisi ištiest kojas, taip norisi pamiegot mažumėlę ax.gif giė išdalina raktus ir gulam miegot. Kaip negyvi sleep.gif pavargę ir vis dar įsivaizduodami, kad dundam per Lenkiją hihihi.gif rimtai biggrin.gif kai atsiguliau tai tai atrodė, kad važiuoju g.gif matyt čia po visos dienos ant ratų tokios haliucinacijos užplaukė mellow.gif Labanakt, Lenkija, Labanakt Čekija, ryt jau trauksim link Viduržemio jūros rolleyes.gif

Mūsų pirmosios nakvynės vieta , įdedu nuotraukas apačioj 4u.gif
Viešbutis IMOS, visai toks turistinis, paprastutis, bet patogumų gana, kaip pirmai nakčiai, kai norisi tik miegot miegot miegot biggrin.gif

Pirmos dienos pabaiga ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 04 kovo 2007 - 17:42
Antroji diena, arba kodėl noriu gyventi Austrijoje ax.gif ax.gif ax.gif

Labas rytas, kam jau rytas....tenka jau keltis, kadangi mūsų laukia pusryčiai ir kelias link atostogų ax.gif kaip nudžiungu supratęs, kad dar tik antra atostogų diena prasidėjo, kad šiandien kirsime kelias šalis ir kad jau šiandien pasieksime Kroatiją rolleyes.gif
Susipakuojam krepšius, pažiūrim ar viską susidėjom ir keliaujam žemyn pusryčiaut. Kaip skanu buvo blush2.gif tokie paprasti, bet geri pusryčiai - sumuštinukas, arbatėlė , vafliukas ir arbūzo skiltelė. Šioj vietoj reikia padėti tašką ir trumpai papasakoti kitą istoriją... Ši vieta (kavinė viešbučio pirmame aukšte) mano gyvenime turi šiektiek įtakos, nes tada lyg tarpkitko , tetai nepanaudojus duoto cukraus pakelio , įsidėjau jį į kišenę. Ir nuo tada....... kolekcionuoju cukraus pakelius rolleyes.gif turiu jų labai daug, bet tema ne apie tai 4u.gif Taigi, tęsiu pasakojimą toliau mirksiukas.gif sulipom į autobusą ir vėl dardėjom visą dieną........ne ne , juokauju tongue.gif šiandien jau savo planuose turėjome kelias lankytinas vietas - Austrijos sostinė Vienna drinks_cheers.gif ir Kroatijos sostinė Zagrebas drinks_cheers.gif Visas rytas ir viurdienis buvo praleistas vėlgi autobuse su trumpais sustojimais į tūliką nubėgt ar parūkyt nono.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 04 kovo 2007 - 18:11
Kirtome Austrijos sieną (ir vėl pasų netikrino, jau antrą kartą schmoll.gif kas čia daros, aaaa? O jei vežam kokį nelegalą g.gif tai kas tada g.gif ). Austrijoje labai gražu. Iškart į akį krenta saulėgražų laukai, nuostabiai iščiustyti miesteliai. švarios gatvės, labai jaukūs kaimeliai wub.gif wub.gif wub.gif Vienžo, nuostabu blush2.gif
O mūsų grupė doh.gif ir vėl visi miegojo, kiba naktį dirbo ar ką unsure.gif Aš tai nemiegojau, ne ne unsure.gif stebėjau ar viskas tvarkoj umn.gif hihihi.gif
Važiavom, grožėjomės vaizdais, dešinėj matėm Alpių prieigas....na gražu, tikrai gražu cool.gif po pietų atvykom į Vieną - imperatoriškosios prabangos miestą (taip kataloguose rašoma, mano nuomone tai paprasčiau būtų pasakyt "į nuostabiai beprotiškai fantastiškai nepakartojamą miestą" blush2.gif ). O ten koks griožis!!!! Įmetu vaizdų, kur buvom thumbup.gif

Papildyta:
Taigi, nuotraukose matome bažnyčią. Labai didinga ir graži. Prie bažnyčios ir aplink ją stoviniavo tokios "gyvosios statulos" lotuliukas.gif atrodo kaip statula, bet ten ištiesų žmogus. Na labai mane sužavėjo. Su viena nusifotkinau, dar kol nežinojau kad ten tikras žmogus lotuliukas.gif (kai teta nuskenuos foto - įmesiu čia) ten tai buvo man strioko - stoviu, laukiu kol teta nufotkins, šypsausi iki ausų, ir tik jaučiu kažkas ranką ant peties padėjo blink.gif kaip pašoku ohmy.gif prireikė kelių sekundžių kad atsitokėčiau, ir kad suprasčiau, ką ta statula vokiškai man pliurpia g.gif pasirodo už fotkę reikia susimokėt g.gif sakau neturim mes grynųjų kolkas, mes tranzuojam tik per Austriją irnesakyk.gif Sakau tu mane žiauriai išgasdinai unsure.gif tai tas uždėjo man popierinę karūną cool.gif atseit sutiko nemokamai fotografiją padaryt rolleyes.gif

Tai tokie tad mano nuotykiai su tom statulom blush2.gif pažiūrėkit nuotraukas, ten mes visur buvom yu.gif labai gražus miestas.... O spėkit kas ten per spalvotas pastatas paskutinėj nuotraukoj? Spėkit spėkir, kaži ar atspėsit...atspėjusiajam prizas drinks_cheers.gif
Papildyta:
Turiu dar labai didelę silpnybę tramvajams . Tai vat, nufotkinau tramvajų ir Vienoj, ir Lenkijoj, ir Čekijoj, ir Kroatijoj ir Slovakijoj biggrin.gif
Vaikščiojom mes po miestą, klausėm gidės kalbų, buvom ir bažnyčioj, ir Mocarto saldumynų parduotuvėj, ir ledainėj (ten nugvelbiau dar vieną cukraus pakelį blush2.gif ). Kaip pastebėjote, Vienoj labai populiarus arklių transportas ( lotuliukas.gif ), na,jais turistus vežioja. Bet tokia smulkmena taip pagražina miestą bigsmile.gif jaukesnis, mielesnis širdžiai ir akiai patampa ax.gif Trumpai ir aiškiai tariant, Viena mane sužavėjo, ir ką daugiau bepridursiu aš čia apie ją pasakodamas - juk informacijos betkur susirast galima mirksiukas.gif
Papildyta:
Išmokau priseginėt paveikslėlius, tai dabar kietas būsiu yu.gif hihihi.gif
Atsakyti