Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas

QUOTE(Kelsey @ 2007 02 27, 21:03)
Atsisiųsti Photoshop CS2

1. Einat į https://www.adobe.co...oduct=photoshop
2. Suvedat: E-MAIL ADDRESS - as@nemyliu.taves | Do you have an Adobe password? renkates yes ir įvedat magija.
3. Spaudžiat continue
4. Atsidariusiame lange pasirenkate English | Windows | 329.09 ir downloadinatės!

Photoshop nucrakinimas:

Atsisiunčiat bandomosios versijos digimonizaciją į pilnos iš http://www.cracks.mu...ion_136474.html [uz tinklapio turini neatsakau.] Sis failas yra rar formato, tad išskleidimui reikės winraro [ http://rarlab.com/rar/wrar362lt.exe ] arba winzip programų.
Kai parsisiunciat:
1. crack lange nustatot kad butu installation application photoshop cs2 9.0 ir paspaudziate generate [virsutini]. stai jums ir pagamino pirmaji koda, kuri irasot photoshopo instalinimo lange kaip serial number.
2.tada spaudziate next ir einate tol kol suinstaliuos. kol ismes lentele "activate using the internet" . kaj ja ismeta spaudziam activation properties. tada BUTINAI pazymekite " VIA TELEPHONE AUTOMATED SOFTWARE ACTVIATION SYSTEM“.ir spauskite next.
3. tada ismeta lentele kurioj pasirenkat gyvenamaja vieta. imkit austalia. ir jum duos activation number. sita numeriuka irasykit i crack lentele kaip request code. tada spaudziat generate [apatini] ir jum pagamintas dar vienas codas, kuri irasot i photoshop instaliavimo langa kaip authorization code.. paspaudziat astivate
4. jei viska padaret teisingai turi islist langas "thank you". ir daugiau viskas automatiskai pasikraus... stai ir turit pilna photospop cs2!

Programą atsisiunčiau, o creko neleidžia atidaryt verysad.gif Antivirusinė praneša, kad jame trojanas ir ištrina. O kaip jums buvo?
Atsakyti
Dabar bandau parsisiusti sia programa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliukas @ 2007 03 17, 17:28)
Programą atsisiunčiau, o creko neleidžia atidaryt verysad.gif Antivirusinė praneša, kad jame trojanas ir ištrina. O kaip jums buvo?

nu mano antivirusine jo neaptiko.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika/puika @ 2007 03 18, 16:19)
nu mano antivirusine jo neaptiko.... g.gif

lotuliukas.gif -pajusi po savitės.
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2007 03 10, 09:50)
sveiki,radau dar is kur galima butu parsissiusti pfotoshopa ax.gif
1045-1209-673-8466-8769-62783 cia kodas



as ja parsisiunciau ir nerandu kur kodo idet ! sioj srity esu dar naujoke... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2007 02 27, 22:03)
Atsisiųsti Photoshop CS2

stai ir turit pilna photospop cs2!



labai aciuks.gif
galėsim reikštis, nes vis parsisiųsdavau tik trumpalaikes programėles ax.gif
Atsakyti
labukas as turiu Photoshopa cs 2 ir cs 3 (pats naujausias) jai kam reiktu parasykit man i skype: lapiutaite.Jaigu bus koks susidomejimas tada pabandyciau ideti mirksiukas.gif
Atsakyti
nu ***** arba mano galva neveikia visai arba ka as zinau man nesigauna cia isvis niekas jau puse dienos sedziu ir ne is vietos........ schmoll.gif nervus baigiu issigadinti blush2.gif man jau atsisiunte tas kur 3 val siuntesi o ka daryti toliau nebesigauna!!!!!!!!!padekit doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Blakstiena @ 2007 04 01, 18:18)
nu ***** arba mano galva neveikia visai arba ka as zinau man nesigauna cia isvis niekas jau puse dienos sedziu ir ne is vietos........ schmoll.gif nervus baigiu issigadinti blush2.gif man jau atsisiunte tas kur 3 val siuntesi o ka daryti toliau nebesigauna!!!!!!!!!padekit doh.gif

kas nesigauna, kur pastrigai? g.gif
Atsakyti
Instaliuoju jau i antra kompiuteri photoshopa pagal Kesley pamokele, ir viskas pavyko thumbup.gif

patariu atidziai perskaityti, nes pirma karta man paciai nepavyko 4u.gif

pabandysiu papasakot labai paprastai 4u.gif : pirmiausia atsisiuskit is abieju nuorodu, kai atsisiusit is pirmos nuorodos, paspausit Run, tada Unzip (apacioj tokia melina juostele didet prades), tada spauskit OK ir isjungkit x. Tures atsirasti geltona papke su pavadinimu "Photoshop TryOut" ieikit i ja, tada papke "Photoshop CS2" ir susiraskit geltona papke "Adobe® Photoshop® CS2" ieje i ja susiraskit "Adobe Photoshop CS2" ir paspauskit ji, pradesit instaliuot mirksiukas.gif is antros nuorodos del pirmo kodo viskas labai aiskiai parasyta tik neisjungkit kai surasit pirma koda, nes dar reikes antra surasti, pagal Kesley

"2.tada spaudziate next ir einate tol kol suinstaliuos. kol ismes lentele "activate using the internet" . kaj ja ismeta spaudziam activation properties. tada BUTINAI pazymekite " VIA TELEPHONE AUTOMATED SOFTWARE ACTVIATION SYSTEM“.ir spauskite next."

pas mane buvo activation options 4u.gif , toliau pasirenki australia ir mazdaug per viduriuka bus activation number antri skaiciukai, lyg pirmi serial code, tada kur suradot pirma koda (is atsisiustos antros nuorodos), apatinej lenteles daly BUTINAI nustatykit Photoshop CS2 9.0, tada iveskit "activation number" ir paspauskit "Generate", va ji ir irasykit ir tada activate, VISKAS!

Atsiprasau is anksto, jei kam nepatiks mano pasakojimas 4u.gif

Einu studijuot sia programele thumbup.gif ir visoms sekmes mirksiukas.gif


Atsakyti
QUOTE(zuika/puika @ 2007 03 12, 16:21)
dekui uz toki issamu aprasyma, parsisiunciau. viskas ciki. thumbup.gif bandysiu mokintis.


o cia kur Kelsey parase ? o ten nebutu netycia kokiu virusu ???
Atsakyti
QUOTE(Pinke @ 2007 04 05, 11:05)
o cia kur Kelsey parase ? o ten nebutu netycia kokiu virusu ???


na, piktybiškai tai nieks tų virusų nesiūlys, manau, aš parsisiunčiau veikia viskas normaliai, tik pramokt daba beliko, nes dar gūdus miškas blush2.gif
Atsakyti