Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas

QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 07 26, 08:37)
Parašiau až 4u.gif
Papildyta:

Ir tau išsiunčiau až.
Papildyta:

thumbup.gif Parašiau
Papildyta:

thumbup.gif


mane irgi domina LT variantas blush2.gif
Atsakyti
Sveiki! 4u.gif
Su photoshopu nesu susidurusi, bet siunciuosi trial versija pasibandymui. Gal uzduosiu durna klausimas, bet ar su visom versijom galeciau pvz. akiu,plauku spalva nuotraukoj pasikeisti ir pan.? blush2.gif Cia visose versijose yra tokios funkcijos, ar reik kokios konkrecios versijos? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu, jau issiaiskinau biggrin.gif
Atsakyti
Noriu pasakyti merginoms kad lietuviško varijanto nėra bent jau aš nežinau aš iš viso toks būna smile.gif aš parašau iš kur galima parsisiųsti photoshopą,kur yra be galo daug pamokėlių,kur merginos padeda ir yra viskas photoshopui,tai kurioms reikia kreipkitės ąsmeniškai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 07 23, 16:29)
nusiunčiau tau AŽ smile.gif

O gal Airiduko mamyte galetu viešai parasyti is kur parsisiusti ta photoshop ir pamokėles?
Atsakyti
QUOTE(Tajanta @ 2009 07 27, 16:32)
O gal Airiduko mamyte galetu viešai parasyti is kur parsisiusti ta photoshop ir pamokėles?

pamokėlės yra viename psl kaip ir nuorodą iš kur parsisūsti photoshopą ,duodu to puslapiuko adresą,o nuorodos nebedėsiu nes kai buvau įdėjusi kažkam labai nepatiko kad reklamuoju o aš ne reklamos sumetimais dėjau tą psl nuorodą o kad padėti kas nori išmokti dirbti photoshopu ir jį parsisūstu todėl dabar rašau ąsmeniškai kas nori o ne kad visi matytų nes vėl būsiu aprėkta unsure.gif rolleyes.gif schmoll.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi noriu photoshop'o 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carisma @ 2009 07 28, 23:22)
As irgi noriu photoshop'o  4u.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Laukiu kada į kompą naują kietąjį diską įdės ir tada jau siųsiuos Photoshopą. O ta LT versija egzistuoja? g.gif
Jei kas turės kokių žinių, rašykite į AŽ, temos neseku...
Atsakyti
QUOTE(Padrushkyte @ 2009 07 29, 14:05)
Laukiu kada į kompą naują kietąjį diską įdės ir tada jau siųsiuos Photoshopą. O ta LT versija egzistuoja? g.gif
Jei kas turės kokių žinių, rašykite į AŽ, temos neseku...

Kaip ir rašiau praitoje žinutėje lietuviško nėra bent jau aš tikrai nežinau bet ne nėra tikrai tokio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 07 29, 16:41)
Kaip ir rašiau praitoje žinutėje lietuviško nėra bent jau aš tikrai nežinau bet ne nėra tikrai tokio ax.gif


Teks tenkintis anglišku, gerai kad nors anglų kalbą moku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Padrushkyte @ 2009 07 29, 15:58)
Teks tenkintis anglišku, gerai kad nors anglų kalbą moku thumbup.gif

tai jai moki nemanau kad reikalingas lt varijantas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti