Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas

labai dekoju getaway uz "pagalba"... 4u.gif
po cs4 parsisiuntimo is jusu teko trinti visa savaja cs3 master collection ir is naujo perinstaliuot, nes viskas uzluzo.....taip gera pusdieni teko likti be ps...jau nekalbu apie tai kiek teks laiko sugaisti, kad vel visus action, brushus, styles is naujo susideti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(deiido @ 2009 06 11, 16:18)
labai dekoju getaway uz "pagalba"... 4u.gif
po cs4 parsisiuntimo is jusu teko trinti visa savaja cs3 master collection ir is naujo perinstaliuot, nes viskas uzluzo.....taip gera pusdieni teko likti be ps...jau nekalbu apie tai kiek teks laiko sugaisti, kad vel visus action, brushus, styles is naujo susideti...  doh.gif

tame ir reikalas jog man neleidai užet ir pažiurėt į tavo kompą.žinau jog paranoja stipriau už viską.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo getaway: 11 birželio 2009 - 21:52
Bandziau parsisiust photoshop CS4 Ipod Iphone, bet ka as ne taip dariau, kad man parsisiunte neveikiantys failai. is viso ju 10 verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2009 06 12, 12:54)
Bandziau parsisiust photoshop CS4 Ipod Iphone, bet ka as ne taip dariau, kad man parsisiunte neveikiantys failai. is viso ju 10  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

šita parsisiuntei? Training Video Adobe Photoshop CS4 Ipod Iphone ????

failiukai tokia galūne *.m4v ???

o turi Ipod Iphone ????
Atsakyti
QUOTE(getaway @ 2009 06 12, 15:01)
šita parsisiuntei?  Training Video Adobe Photoshop CS4 Ipod Iphone ????

failiukai tokia galūne  *.m4v  ???

o turi Ipod Iphone ????


tai jo........
nu nesigauna man ir viskas. nemoku tu programu parsisiust, dabar parsisiunciau photoshop 7,0. neatidaro man ir viskas. raso: unexpected end of archyve.

padekit kas mokat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(getaway @ 2009 06 11, 23:52)
tame ir reikalas jog man neleidai užet ir pažiurėt į tavo kompą.žinau jog paranoja stipriau už viską.


tai gal man dar ir i namus nepazistama zmogu pasikviest?..tegul apziuri...negi gaila... lotuliukas.gif lotuliukas.gif labai idomu kiek jau randate norinciu, kad jus i savo kompa isileistu... 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(deiido @ 2009 06 12, 17:56)
tai gal man dar ir i namus nepazistama zmogu pasikviest?..tegul apziuri...negi gaila... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif labai idomu kiek jau randate norinciu, kad jus i savo kompa isileistu... 4u.gif

o as pukute isileidau ir labai dziaugiuosi, nes jei ne ji tikrai pati su tuo photoshopu neuciau susitvarkius.. nieko cia logo nematau..
Atsakyti
QUOTE(deiido @ 2009 06 12, 17:56)
tai gal man dar ir i namus nepazistama zmogu pasikviest?..tegul apziuri...negi gaila... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif labai idomu kiek jau randate norinciu, kad jus i savo kompa isileistu... 4u.gif

pakankamai daug isileidžia (apie 90 procentų ), jei labai reikia. tavo atvėju tau nereikėjo ir čia tavo valia.kompiuterio meistram kompa esi davus kiek supratau.nu jie ir būna svetimi, kaikurie. neklausei kaip instaliuti cs4 kai yra cs3 nes pagal nutylėjima instaliuojant juos tau sudėjo į tapati aplankala. žinoma kaltas aš. atsiprašau jog tau teko tiek daug prarasti laiko dėl manes. sorry ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Naira @ 2009 06 12, 17:06)
tai jo........
nu nesigauna man ir viskas. nemoku tu programu parsisiust, dabar parsisiunciau photoshop 7,0. neatidaro man ir viskas. raso: unexpected end of archyve.

padekit kas mokat  smile.gif

parašyk man į až savo skypa nes nelabai susigaudau ko tau reik?
Atsakyti
sweiki kas gali padet atsisiust photoshopa
Atsakyti
Sveiki,

zinau, kad mln kartu girdetas klausimas, bet kad per az visi atsakymai buna wink.gif

be torrentu, kaip kitaip man atsisiusti photoshopa?

Dekui is anksto uz atsakyma (jei tik kas atsakys) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reff @ 2009 07 03, 12:16)
Sveiki,

zinau, kad mln kartu girdetas klausimas, bet kad per az visi atsakymai buna wink.gif

be torrentu, kaip kitaip man atsisiusti photoshopa?

Dekui is anksto uz atsakyma (jei tik kas atsakys) smile.gif


et, nebesvarbu jau. ps 7.0 susidejau.
Atsakyti
sveiki 4u.gif
prasau pagalbos blush2.gif
mano ps baigesi galiojimas, as zinau kad kazkaip galima padaryti kad jis toliau man veiktu,gal zinot kaip reikia? ax.gif
busiu dekinga jei kas atsakys
Atsakyti