Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas

QUOTE(cicyte @ 2009 05 14, 13:50)
o taip norejau  verysad.gif

Na tikrai neisivaizduoju kas tau negaunas, 4u.gif siunciaus is Linkomanijos,man viskas puikiai veikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(redmoonde @ 2009 05 14, 19:51)
Na tikrai neisivaizduoju kas tau negaunas, 4u.gif siunciaus is Linkomanijos,man viskas puikiai veikia 4u.gif

is kur siunciuosi man vis neveikia.. is dc++ nero ismeta, o is ten kur tu parasei ne viskas veikia doh.gif
Atsakyti
va ka man raso kai atidarau ta photoshop:
Photoshop has encountered a problem with the display driver, and has temporarily disabled GPU enhancements. Check the video card manufacturer's website latest software.
GPU enhancements can be enabled in the Performance panel of Preferences.

nieko nesuprantu ka cia reiskia doh.gif ar del to man neveikia g.gif
Atsakyti
turbut as visai kvaila, nu bet kai atsiverciau tas pamokas tai pasimeciau tarp galybes pavadinimu ir t.t doh.gif
bukit geros paaiskinkit kaip idet ta vaiko vaizda i grazu toki remiuka su visokiais gyvuneliais ir kt ?
pradziai man tik tiek tereiktu, nes ten tiek visokiu pribumbasu galima pridaryt... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(leja. @ 2009 05 15, 11:43)
turbut as visai kvaila, nu bet kai atsiverciau tas pamokas tai pasimeciau tarp galybes pavadinimu ir t.t  doh.gif
bukit geros paaiskinkit kaip idet ta vaiko vaizda i grazu toki remiuka su visokiais gyvuneliais ir kt ?
pradziai man tik tiek tereiktu, nes ten tiek visokiu pribumbasu galima pridaryt...  blink.gif


tai kad nekarta buvo aiskinta wink.gif , pavartyk tema, tikrai rasi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leja. @ 2009 05 15, 11:43)
turbut as visai kvaila, nu bet kai atsiverciau tas pamokas tai pasimeciau tarp galybes pavadinimu ir t.t  doh.gif
bukit geros paaiskinkit kaip idet ta vaiko vaizda i grazu toki remiuka su visokiais gyvuneliais ir kt ?
pradziai man tik tiek tereiktu, nes ten tiek visokiu pribumbasu galima pridaryt...  blink.gif


Pabandyk čia pasiskaitinėti mirksiukas.gif
http://www.mamosdien...opic.php?t=4245
Atsakyti
QUOTE(dijaarntuis @ 2009 05 14, 15:29)
Pirmasis mano darbelis  ax.gif

zemyn upe


labai grazu 4u.gif ir netrodo, kad butu pirmas mirksiukas.gif labai gerai padirbeta
Papildyta:
QUOTE(leja. @ 2009 05 15, 12:43)
turbut as visai kvaila, nu bet kai atsiverciau tas pamokas tai pasimeciau tarp galybes pavadinimu ir t.t  doh.gif
bukit geros paaiskinkit kaip idet ta vaiko vaizda i grazu toki remiuka su visokiais gyvuneliais ir kt ?
pradziai man tik tiek tereiktu, nes ten tiek visokiu pribumbasu galima pridaryt...  blink.gif


reikia vaiko foto sluokni pakisti po remelio sluoksniu ir pakoreguoti pagal save....geras photoshopo pradziamokslis cia
Atsakyti
ar gali kas nors padet?
Atsakyti
bukit geros padekit atsisiust photo shopa niekaip man neiseina g.gif unsure.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(anze20 @ 2009 05 15, 18:21)
bukit geros padekit atsisiust photo shopa niekaip man neiseina g.gif  unsure.gif  verysad.gif  verysad.gif

drinks_cheers.gif ir as to pacio prasau
Atsakyti
merginos, pabandykit paieskot torrentuose...arba kreipkites i pukute...
Atsakyti
lauksiu az jei reikis pagalbos smile.gif
Atsakyti