Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas

QUOTE(tamoska616 @ 2009 04 06, 17:10)
Tai gal galite kuri temele atskira sukurt - as bandziau, bet kazkaip nesigavo  unsure.gif


bandziau ir as pora kartu sukurti temele, kad kartu galetumem mokytis ir pasidairyti darbu galerijoje....bet snipstas g.gif ...niekas nepatvirtino ir naujos temukes ner verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deiido: 06 balandžio 2009 - 15:18
visai jau cia liudna ir tuscia.....

user posted image
Atsakyti
Sukurkit tema apie photoshop remelius !! senoji uzrakinta!! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas. Pagaliau vėl įsirašiau Photoshop thumbup.gif Prieš naujus perinstaliavo windows'us, tai nebeturėjau unsure.gif Buvau parsisiuntusi CS3, bet neišėjo aktyvuoti doh.gif Bet vakar parsisiunčiau CS2 ir veikia thumbup.gif Galėsiu vėl kibt prie nuotraukų gražinimo thumbup.gif
Beje, bandžiau kurt temą, bet turi moderatoriai patikrint, tai kai patikrins, kažkieno turbūt naują rėmelių tema visgi atsiras biggrin.gif
Atsakyti
Pagelbekite prasau surrender.gif
, mokinuosi dirbti su adobe photoshop 7.0 Pasidariau viena nuotraukyte. Ir netycia uzdejau kazkokius 2 zalius taskus. ir nezinau kaip isimti juos. Nukopinu melyna spalva nuo nuotraukos. Pradedu tepti ant zalios ir gaunasi violetine. Ech... ka daryt?

Gal kas galit ka patarti ? ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Merginos gal galite įmesti čia nuorodą iš kur galima būtų parsisiųsti bruchus, man reikia blakstienų 4u.gif būčiau labai dėkinga aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2009 04 29, 21:08)
Merginos gal galite įmesti čia nuorodą iš kur galima būtų parsisiųsti bruchus, man reikia blakstienų  4u.gif  būčiau labai dėkinga  aciuks.gif


Čia yra mirksiukas.gif
http://www.supermama...?...33026&st=12
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2009 04 29, 21:08)
Merginos gal galite įmesti čia nuorodą iš kur galima būtų parsisiųsti bruchus, man reikia blakstienų  4u.gif  būčiau labai dėkinga  aciuks.gif


Ir dar čia ax.gif

http://www.obsidiand...op-gimp-brushes
Atsakyti
QUOTE(saules spindulelis @ 2009 04 29, 14:36)
Pagelbekite prasau surrender.gif
, mokinuosi dirbti su adobe photoshop 7.0 Pasidariau viena nuotraukyte. Ir netycia uzdejau kazkokius 2 zalius taskus. ir nezinau kaip isimti juos. Nukopinu  melyna spalva nuo nuotraukos. Pradedu tepti ant zalios ir gaunasi violetine. Ech... ka daryt?

Gal kas galit ka patarti ?  ax.gif  ax.gif  ax.gif


yra toks irankis clone stamp....pasirink ji ir laikydama nuspausta alt klavisa su pele pasizymi gera vieta ir po to uzdedi ant to tasko... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deiido: 04 gegužės 2009 - 12:21
4u.gif padekit, man reikia Photoshope (yra angliska versija ir rusiska) surinkti lietuviska teksta, bet lietuvisku raizdziu nera. ka daryt? kaip? man reikia kuo skubiau... aciu 4u.gif
Atsakyti
Iš linkomanijos parsisiunčiau CS2, bet kaip suprantu, kompas neskaito BIN/CUE failų. Ką daryti?
Atsakyti
aš irgi labai norėčiau fotošopo, sakykit iš kur parsisiųsti?
Atsakyti