Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas

QUOTE(Eligint @ 2009 03 31, 21:01)
Aš ir noriu PS, bet nežinau nei iš kur siųstis, nei kaip toliau ką daryti verysad.gif Gal kas galėtų padėti? blush2.gif


padesim, padesim mirksiukas.gif
Atsakyti
Parsisiuncia ps bet va instaliujant vyksta klaida doh.gif
Raso Loanding Setup ir meta lentele kur parasyta critical erros fond in setup...

Nzn kazka jau tiek pridirbau, kad net neleidzia istrinti ps o juos rodo net du valdymo skyde verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dijaarntuis: 31 kovo 2009 - 20:46
QUOTE(dijaarntuis @ 2009 03 31, 22:41)
Parsisiuncia ps bet va instaliujant vyksta klaida  doh.gif  
Raso Loanding Setup ir meta lentele kur parasyta critical erros fond in setup...

Nzn kazka jau tiek pridirbau, kad net neleidzia istrinti ps o juos rodo net du valdymo skyde  verysad.gif


bandyk instaliuoti is naujo, pries tai sita istrynus, o is naujo instaliuodama atsijunk interneta... mirksiukas.gif

prisiminiau, kad dar turiu pas save photoshop 7.0 (412MB)....ot, kaip buna, kai nebenaudoji...tai jei kam labai reikia, rasykit, pagelbesiu.....pradziamoksliui ir sita versija liuks thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deiido: 01 balandžio 2009 - 07:11
Sveikos nu stai ir mes jau turim Pfotoshopa thumbup.gif thumbup.gif


Tik susiduriau su keliom bedelem g.gif
Nu gal kuri zinote ka reikia spausti kad kaip persikeli foto ant norimo vaizdo jis nesiotusi ir didintusi, nes man nerodo tokiu dalyku,nei tu taskeliu nei liniju... ir dar leidzia tik viena karta atsaukti kaip kazka darau su ( ctrl+z ) g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dijaarntuis @ 2009 04 02, 13:46)
Sveikos nu stai ir mes jau turim Pfotoshopa  thumbup.gif  thumbup.gif
Tik susiduriau su keliom bedelem  g.gif 
Nu gal kuri zinote ka reikia spausti kad kaip persikeli foto ant norimo vaizdo jis nesiotusi ir didintusi, nes man nerodo tokiu dalyku,nei tu taskeliu nei liniju...  ir dar leidzia tik viena karta atsaukti kaip kazka darau su ( ctrl+z ) g.gif  doh.gif


sveika mirksiukas.gif
pradzioj paspaudi Move Tool arba raide V klaviaturoje, nusinesi ta paveiksliuka kur tik nori, o kai nori keisti dydi Ctrl + T
Atsakyti
QUOTE(PASmane @ 2009 03 30, 09:45)
Kreipkis pas pukute28  ax.gif ,turėtų padėti  mirksiukas.gif


O aš iš pukute28 siunčiausi crack žaidimų, tai tokių virusų pasigavau, kad siaubas. Atsargiai jūs su tais crack g.gif
Atsakyti
QUOTE(ErnestaKaunas @ 2009 04 02, 17:28)
O aš iš pukute28 siunčiausi crack žaidimų, tai tokių virusų pasigavau, kad siaubas. Atsargiai jūs su tais crack  g.gif

nesupratau ka is manes siunteis?per skype?nesupratau?
Atsakyti
ir kur visos photoshopininkes dingo?.... g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deiido: 05 balandžio 2009 - 08:38
QUOTE(deiido @ 2009 04 05, 09:33)
ir kur visos photoshopininkes dingo?.... g.gif  biggrin.gif

mokosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eligint @ 2009 04 05, 11:36)


laikas butu ir pademonstruot savo ismoktas gudrybes mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deiido @ 2009 04 05, 11:15)
laikas butu ir pademonstruot savo ismoktas gudrybes  mirksiukas.gif  4u.gif


Tiek to mokslo ir buvo blush2.gif Klaviatūra mano palūžo, tai net prie kompo nėjau verysad.gif
Atsakyti
Tai gal galite kuri temele atskira sukurt - as bandziau, bet kazkaip nesigavo unsure.gif

Atsakyti