Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas

Ashle cia bent jau man patinka, tik atrodo kad reiketu prisiregistruoti dabar, nes anksciau ir taip rodydavo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ashle @ 2009 01 01, 18:17)
tj kokia nuoroda man reikia spausti? blink.gif

Tą nuorodą, kurią tau ir rodžiau, kokią gi daugiau biggrin.gif
http://btjunkie.org/search?q=photoshop


Atsakyti
turiu viena problema: mano photoshopas yra rusu kalbos,ar butu imanoma nustatyti kita kalba(anglu)? g.gif
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2009 01 01, 20:16)
Tą nuorodą, kurią tau ir rodžiau, kokią gi daugiau biggrin.gif
http://btjunkie.org/search?q=photoshop

Is sios nuorodos atsisiunciau Photoshopa CS3,bet po 30 dienu baigesi galiojimas,gal kas galetu pagelbeti su vaistukais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Spegle @ 2009 01 02, 15:17)
Is sios nuorodos atsisiunciau Photoshopa CS3,bet po 30 dienu baigesi galiojimas,gal kas galetu pagelbeti su vaistukais  blush2.gif

O tai nebuvo pridėti vaistukai prie torrento, kurį siunteisi?
Kurį tiksliai siunteisi, nuorodą duok wink.gif
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2009 01 02, 14:18)
O tai nebuvo pridėti vaistukai prie torrento, kurį siunteisi?
Kurį tiksliai siunteisi, nuorodą duok wink.gif

Jei gerai pamenu,tai sita ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Spegle @ 2009 01 02, 15:19)
Jei gerai pamenu,tai sita  ax.gif

Crack'ą panaudojai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2009 01 02, 14:29)
Crack'ą panaudojai? smile.gif

O kaip ji naudot? Man jis neatsidaro verysad.gif Parsisiunciau is sios nuorodos,paskui susiinstaliavau programa,o cracko failiuko neleidzia atidaryti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Spegle @ 2009 01 02, 15:30)
O kaip ji naudot? Man jis neatsidaro  verysad.gif Parsisiunciau is sios nuorodos,paskui susiinstaliavau programa,o cracko failiuko neleidzia atidaryti unsure.gif

Oj, mamytės smile.gif
Reiks jums tikriausiai pravest paskaitą „Kaip vogti programas“ biggrin.gif


Yra tekstinis failas, jame yra instrukcijos, kaip nulaužti programą wink.gif

QUOTE
How to install:
1. Run Setup
2. When setup is finnish, Dont run Photoshop when clicking "Finish"
  3. Copy Crack to install directory(Normally: C:\Program Files\Adobe\Adebe Photoshop CS3) *Overwrite*
  4. Make Shortcut, and paste it on your destop.ENJOY!!
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2009 01 02, 14:37)
Oj, mamytės smile.gif
Reiks jums tikriausiai pravest paskaitą „Kaip vogti programas“ biggrin.gif
Yra tekstinis failas, jame yra instrukcijos, kaip nulaužti programą wink.gif

Butu neblogai paskaitele doh.gif Jauciuos kaip blondine ir sory jei klausimai atrodo kvaili,bet tikrai pirma karta darau toki dalyka blink.gif Taigi rasau kaip ka dariau doh.gif Parsisiunciau programa,tadaejau i faila ji atidarius yra dar du failiukai: Adobe Photoshop CS3 extended ir Adobe Photoshop CS3 extended Crack.Pirmajame suiinstaliavau programa,o antrasis neatsidaro,cia kaip suprantu jame turetu buti visos tavo paminetos instrukcijos g.gif Paspaudus Crack lyg bando atidaryti ir nieko.Gal cia mano kompas ka nors blokuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spegle @ 2009 01 02, 15:44)
Butu neblogai paskaitele  doh.gif Jauciuos kaip blondine ir sory jei klausimai atrodo kvaili,bet tikrai pirma karta darau toki dalyka  blink.gif Taigi rasau kaip ka dariau  doh.gif Parsisiunciau programa,tadaejau i faila ji atidarius yra dar du failiukai: Adobe Photoshop CS3 extended ir Adobe Photoshop CS3 extended Crack.Pirmajame suiinstaliavau programa,o antrasis neatsidaro,cia kaip suprantu jame turetu buti visos tavo paminetos instrukcijos  g.gif Paspaudus Crack lyg bando atidaryti ir nieko.Gal cia mano kompas ka nors blokuoja  g.gif

Užmiršai paminėti, kad yra txt failas, kuriame viskas ir parašyta ką daryti :

1. Instaliuoti
2. Baigiant instaliaciją, nepaleisti programos
3. Tą failiuką iš aplanko crack įmest į photoshopo aplanką esantį program files
4. Susikurti shortcutą (bet čia tikriausiai nebūtina).
Atsakyti
QUOTE(settle @ 2009 01 02, 14:47)
Užmiršai paminėti, kad yra txt failas, kuriame viskas ir parašyta ką daryti :

1. Instaliuoti
2. Baigiant instaliaciją, nepaleisti programos
3. Tą failiuką iš aplanko crack įmest į photoshopo aplanką esantį program files
4. Susikurti shortcutą (bet čia tikriausiai nebūtina).

As paziurejau kad ten parasyta pauksciu t.y. anglu kalba kur suprantu tik kas kelinta zodi doh.gif ir pamaniau kad nera ten ka ziuret.O jei viso to nepadariau instaliavimo metu dabar galima dar kazka pakeist ar reikia trint lauk ir per nauja siustis? blush2.gif
Viskas pavyko yahoo.gif yess.gif new_russian.gif yu.gif Aciu Settle uz pagalba notworthy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spegle: 02 sausio 2009 - 15:29