Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas

na pabandysiu ir aš parsisiųst bet nesu okia patyrus tai nežinau ar sugebėsiu blush2.gif bet pabandyt verta ax.gif
Papildyta:
rašo kad siųs 15h 20min blink.gif tai gal per rimtas mano kompui? nes kompas tai senukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(ddaivux @ 2007 03 02, 16:33)
rašo kad siųs 15h 20min blink.gif tai gal per rimtas mano kompui? nes kompas tai senukas g.gif

pas mane tik 5h. siuntimo, bet ir tai daug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine @ 2007 03 02, 16:37)
pas mane tik 5h. siuntimo, bet ir tai daug  doh.gif

Man netruko nei val-labai greit parsisiuntė thumbup.gif
dabar tai turiu darbo,negaliu atsitraukti-pokolkas tamsus miškas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eveneir: 02 kovo 2007 - 16:19
QUOTE(eveneir @ 2007 03 02, 15:12)
Nu va...pagaliau turiu ir aš šią programėlę thumbup.gif
ačiux Kesley  -Giorgia  4u.gif  4u.gif


prasom hi.gif

QUOTE(eveneir @ 2007 03 02, 16:18)
Man netruko nei val-labai greit parsisiuntė thumbup.gif
dabar tai turiu darbo,negaliu atsitraukti-pokolkas tamsus miškas doh.gif


man irgi greit atsisiunte, manau tai priklauso ne nuo kompo senumo, o nuo interneto greicio smile.gif
Atsakyti
doh.gif as jau seniai vis ieskau is kur parsisiusti , kad butu nebandoma versija , bet vis nepavyksta doh.gif O dabar radus cia taip apsidziaugiau , bet man kazko nesigauna blink.gif verysad.gif Kelsey prasau padek ax.gif 4u.gif
Viska darau kaip parasyta ir va man ka raso blink.gif That Macromedia/Adobe ID does not exist. Please check your spelling or try another e-mail address
Kodel ?! unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jomke @ 2007 03 05, 20:33)
doh.gif as jau seniai vis ieskau is kur parsisiusti , kad butu nebandoma versija , bet vis nepavyksta  doh.gif O dabar radus cia taip apsidziaugiau , bet man kazko nesigauna  blink.gif  verysad.gif Kelsey prasau padek  ax.gif  4u.gif
Viska darau kaip parasyta ir va man ka raso  blink.gif That Macromedia/Adobe ID does not exist. Please check your spelling or try another e-mail address
Kodel ?! unsure.gif  verysad.gif

pries kelias dienas viskas ok buvo,o dabar neleidzia matyt pariso blink.gif
jei mokesi issipakuoti ir susiinstaliuoti siuskis is nuorodos,kuria as idejau skyrelyje pfotoshopo pamokos.
Atsakyti

Labai noriu photoshopo, tačiau kamuojuos jau antra diena bet niekaip nepavyksta, atsisiunčiau iš erdviu (Zenonas), po to čia radau paaiškinimą, tačiau pavyko tik 30-ciai dienu. Pirma koda radau taciau raso kad jis netinka. perminkšta mano galvelė ar ka blink.gif o taip norisi pasimokinti su juo dirbti.
reiks rytoj šviese galva pamėginti. verysad.gif
Papildyta:
na galva visai nedirba, jau su klaidom rašau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(strazduks @ 2007 03 08, 18:51)
Labai noriu photoshopo, tačiau kamuojuos jau antra diena bet niekaip nepavyksta, atsisiunčiau iš erdviu (Zenonas), po to čia radau paaiškinimą, tačiau pavyko tik 30-ciai dienu. Pirma koda radau taciau raso kad jis netinka . perminkšta mano galvelė ar ka  blink.gif  o taip norisi pasimokinti su juo dirbti.
reiks rytoj šviese galva pamėginti. verysad.gif
Papildyta:
na galva visai nedirba, jau su klaidom rašau  blush2.gif

turi bandyt tol kol kuris nors vienas kodas tiks,sekmes
Atsakyti
Corel

user posted image

sako šitas lengvesnis nei photoshopas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2007 03 08, 21:51)
turi bandyt tol kol kuris nors vienas kodas tiks,sekmes



aišku, bandysime.
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2007 03 08, 23:42)
Corel 
sako šitas lengvesnis nei photoshopas  ax.gif

O JI PARSISIUST GALIMA???
Atsakyti
QUOTE(dzeine @ 2007 03 09, 08:46)
O JI PARSISIUST GALIMA???

Žinoma mirksiukas.gif užsiregistruok ir čia dar paskaityk pagalba
Atsakyti