Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas

Gal galit kas nors imest i AZ photoshop'o nuorodauser posted image Iskart labai aciu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benta: 03 spalio 2008 - 18:52
Ar kas nnors siuntetes photoshopa is linkomanijos g.gif kuri ten torenta reik pasirinkt,nes man kazkokia nesamone parsiunte ax.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2008 10 07, 11:50)
Ar kas nnors siuntetes photoshopa is linkomanijos g.gif kuri ten torenta reik pasirinkt,nes man kazkokia nesamone parsiunte ax.gif  doh.gif


Nugi komentarus pasiskaitykit ar verta siųstis ar ne ir psio. Aš siunčiausi naujausią ir kur komentarai jau parsisiuntųsių tik teigiami buvo. Ir viskas be problemų veikia iki šiol.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 10 07, 12:37)
Nugi komentarus pasiskaitykit ar verta siųstis ar ne ir psio. Aš siunčiausi naujausią ir kur komentarai jau parsisiuntųsių tik teigiami buvo. Ir viskas be problemų veikia iki šiol.


as tai is erdvese.org siunciausi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 10 07, 12:37)
Nugi komentarus pasiskaitykit ar verta siųstis ar ne ir psio. Aš siunčiausi naujausią ir kur komentarai jau parsisiuntųsių tik teigiami buvo. Ir viskas be problemų veikia iki šiol.

Ot doh.gif pati nesusiprotejau lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif
Turiu problema su Photoshopu..Jau manau beveik viska padariau, bet ismeta tokia lentele, kur prašo irašyti authorization koda.. doh.gif Gal galit padėti? Is kur gauti ta koduka?

Serial number:1045 - 1334 - 5029 - 9543 - 4154 - 0892
Activation number:6479 - 2677 - 7248 - 4506 - 4285 - 7023 - 0370
Activation type:Normal
Raso tiek, o toliau reik ta koda irasyt. smile.gif
Atsakyti
Atradau cia nauja photoshopa mirksiukas.gif
Stai cia
Bet niekaip nepavyksta man jo pagydyt,gal kas zino kaip? Parsisiunciau is cia ir negaliu dirbti su juo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redmoonde: 23 spalio 2008 - 10:57
merginos,gal atsidarom kita temele kur kartu galim mokintis su fotoschopu ir dalintis savo igudziais ax.gif kadangi as ir vargstu su pamokelem doh.gif nors ireminti ir ideti iskirpta daikta kitur ismokusi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzele78 @ 2008 10 23, 20:15)
merginos,gal atsidarom kita temele kur kartu galim mokintis su fotoschopu ir dalintis savo igudziais ax.gif kadangi as ir vargstu su pamokelem doh.gif nors ireminti ir ideti iskirpta daikta kitur ismokusi  thumbup.gif


Tai kad jau yra temeles cia ir cia, tik trupuciuka betvarke ten pasidare. tongue.gif
Atsakyti
tai vat tame ir esme kad betvarke, reik pradziamokslems
Atsakyti
QUOTE(boruzele78 @ 2008 10 23, 21:43)
tai vat tame ir esme kad betvarke, reik pradziamokslems


bet jei bus daug atidarytu temeliu tai irgi nekas.
Jei vartei temukes, turejai pastebeti, kad buvo bandyta palaikyti tvarka, ir nukreipti teisinga likme, bet... unsure.gif
Atsakyti
daugybe photoshop'p pamokeliu http://video.lyga.lt...a_animacija/144

pasinaudosit? smile.gif
Atsakyti