Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas

QUOTE(Svajoklė* @ 2008 09 27, 15:13)
Aš vakar ieškojau, susiradau ir suinstaliavau  thumbup.gif Tik kodą kažkokį ne tokį vienas internautas rašė, tai pabandžiau ankstesnį ir tiko, dabar "tik" reikia išmokti ta programa naudotis  doh.gif
Tiesa radau visai kitoje svetainėje, o ieškojau tiesiog per google  ax.gif



tai sekmes ivaldyti sia programa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2008 09 27, 15:49)
tai sekmes ivaldyti sia programa  4u.gif

Sėkmės reikės daug biggrin.gif Ačiū 4u.gif Dabar skaitau, bandau, bet kol kas - nieko gero doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajoklė* @ 2008 09 27, 16:20)
Sėkmės reikės daug  biggrin.gif Ačiū  4u.gif Dabar skaitau, bandau, bet kol kas - nieko gero  doh.gif



As tai SC3 atsisunciau.. tai irgi pradzioje daug vargo buvo... doh.gif bet prisiusiunciau visokiu pamokeliu-tai judu i prieki cool.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2008 09 27, 16:28)
As tai SC3 atsisunciau.. tai irgi pradzioje daug vargo buvo...  doh.gif bet prisiusiunciau visokiu pamokeliu-tai judu i prieki  cool.gif  bigsmile.gif

Pas mane 7,0 kažkoks, o taviškis gal lengvesnis? g.gif
Atsakyti
nu va as jau irgi turiu,bet skaiciau pamokeles ir niekaip nesigauna nieks,norejau idet nuotrauka i remeli bet remelis daug mazesnis uz nuotrauka,bandziau mazint nuotrauka bet nesamone verysad.gif gal kas galit pagelbet? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajoklė* @ 2008 09 28, 11:30)
Pas mane 7,0 kažkoks, o taviškis gal lengvesnis?  g.gif



na pas man naujausias... ax.gif 7 is senu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2008 09 28, 16:23)
na pas man naujausias...  ax.gif  7 is senu  4u.gif

irgi nete radai? bigsmile.gif bandyčiau ir aš atsisiųsti, bet jaučiu ten man iš vis kukū bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajoklė* @ 2008 09 28, 18:20)
irgi nete radai?  bigsmile.gif bandyčiau ir aš atsisiųsti, bet jaučiu ten man iš vis kukū bus  doh.gif



aga is neto atsisiunciau smile.gif siaip jie panasus, tik naujam daugiau visokiu funkciju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2008 09 28, 18:29)
aga is neto atsisiunciau  smile.gif  siaip jie panasus, tik naujam daugiau visokiu funkciju smile.gif

PARASYKIT IS KUR ATSISIUNTETE KOKIA NUORODA ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2008 09 29, 09:51)
PARASYKIT IS KUR ATSISIUNTETE KOKIA NUORODA ax.gif


Man atrodo is erdvese.org... tiksliai nepamenu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyyliux @ 2008 09 28, 15:18)
nu va as jau irgi turiu,bet skaiciau pamokeles ir niekaip nesigauna nieks,norejau idet nuotrauka i remeli bet remelis daug mazesnis uz nuotrauka,bandziau mazint nuotrauka bet nesamone  verysad.gif gal kas galit pagelbet? verysad.gif

reik pasizaisti daugiau su tais formatais ir tada atitaikysi 4u.gif o seip niekada remelio as nedarau mazo visada didesniu formatu darau ,nes jei labai mazas remas tai sumazini fotke ir is jos iseina isplaukes vaizdas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalinee: 30 rugsėjo 2008 - 11:34
QUOTE(dovyyliux @ 2008 09 28, 15:18)
nu va as jau irgi turiu,bet skaiciau pamokeles ir niekaip nesigauna nieks,norejau idet nuotrauka i remeli bet remelis daug mazesnis uz nuotrauka,bandziau mazint nuotrauka bet nesamone  verysad.gif gal kas galit pagelbet? verysad.gif

paieskok kitos temos kur yra pamokels ten patars ka daryt smile.gif
Atsakyti