Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas

o gal kas turi jau atsisiute instala adobe photoshop?
Atsakyti
QUOTE(drugys333 @ 2008 07 10, 19:05)
o gal kas turi jau atsisiute instala adobe photoshop?


as turiu, 7 versija tik
Atsakyti
Sveiki.

Magicphoto reike serial num. mano username M2IA0E00EDS ACIU
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2008 07 13, 12:52)
Sveiki.

Magicphoto  reike serial num.  mano username M2IA0E00EDS  ACIU

o prie ko cia magic photo jai tema photoshopo? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
pukute28[SIZE=7] ACIU uz pagalba. As jau tikrai busiu pastovi kliente mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pukute visu gelbėtoja 4u.gif biggrin.gif lotuliukas.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif dėkui tau drinks_cheers.gif
Atsakyti
as atsisiunciau bet neleidzia instaliuoti, gal zinote kodel. turejau pries tai viskas buvo normaliai, bet niekaip nesuradau kodu ir istryniau, dabar vel pabandziau ir nebeleidzia instaliuoti
Papildyta:
QUOTE(redmoonde @ 2008 06 25, 13:35)


ar cia reikia visus tris siustis CS2 9.0.2 + Update 9.0.2 + ЛекарствоИли?
Atsakyti
QUOTE(zlt @ 2008 07 15, 18:35)
as atsisiunciau bet neleidzia instaliuoti, gal zinote kodel. turejau pries tai viskas buvo normaliai, bet niekaip nesuradau kodu ir istryniau, dabar vel pabandziau ir nebeleidzia instaliuoti
Papildyta:
ar cia reikia visus tris siustis CS2 9.0.2 + Update 9.0.2 + ЛекарствоИли?

Taip, visus 3 mirksiukas.gif Bent jau aš juos visus 3 parsisiunč., tai viskas kuo puikiausiai veikia mirksiukas.gif
O tu, kai turėjai PS, buvo, kaip supratau, be vaistukų? O buvo pasibaigęs 30 d. bandomasis laikas? Jei taip, tai gal dėl to ir nebeleidžia instal. iš naujo... Nežinau tiksliai, bet aš taip galvoju.... g.gif Gal kas tiksliau pasakys..... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AV: 15 liepos 2008 - 20:23
QUOTE(AV @ 2008 07 15, 21:18)
Taip, visus 3 mirksiukas.gif  Bent jau aš juos visus 3 parsisiunč., tai viskas kuo puikiausiai veikia mirksiukas.gif
O tu, kai turėjai PS, buvo, kaip supratau, be vaistukų? O buvo pasibaigęs 30 d. bandomasis laikas? Jei taip, tai gal dėl to ir nebeleidžia instal. iš naujo... Nežinau tiksliai, bet aš taip galvoju.... g.gif Gal kas tiksliau pasakys..... blush2.gif

ka tik parsisiunciau visus tris dabar praso serial numerio is kur gauti kas galite pasakyti
Atsakyti
QUOTE(AV @ 2008 07 15, 21:18)
Taip, visus 3 mirksiukas.gif  Bent jau aš juos visus 3 parsisiunč., tai viskas kuo puikiausiai veikia mirksiukas.gif
O tu, kai turėjai PS, buvo, kaip supratau, be vaistukų? O buvo pasibaigęs 30 d. bandomasis laikas? Jei taip, tai gal dėl to ir nebeleidžia instal. iš naujo... Nežinau tiksliai, bet aš taip galvoju.... g.gif Gal kas tiksliau pasakys..... blush2.gif

jo taip ir yra bandoma buna 30 dien7 tik smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zlt @ 2008 07 15, 22:02)
ka tik parsisiunciau visus tris dabar praso serial numerio is kur gauti kas galite pasakyti

parašyk až man mirksiukas.gif
Atsakyti
jau parasiau
Atsakyti
QUOTE(zlt @ 2008 07 15, 22:39)
jau parasiau

thumbup.gif atrasiau parasyk skype savo smile.gif
Atsakyti