Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas

Iš naujo blush2.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiosyte: 17 kovo 2008 - 12:05
merginos padekit kas nors sad.gif atsiun2iau photoshopą antrą bet norint instaliot prašo serial numeri iš kur man ji gaut? unsure.gif siunčiau iš DC padekit kuri nors , ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 04 05, 18:43)
merginos padekit kas nors sad.gif atsiun2iau photoshopą antrą bet norint instaliot prašo serial numeri iš kur man ji gaut?  unsure.gif  siunčiau iš DC  padekit kuri nors , ačiū  4u.gif

gal nepilna paka atsisiuntei,nes turetu buti serial number jei jis yra kartu,jei ne tai reikia atskirai ieskoti,o kas cia tas DC? g.gif
Atsakyti
aha tikriausiai verysad.gif ištriniau sad.gif ryt bandysiu jieškot pilnos per DC tik kad žinočiau kaip atskirt pilna nuo nepilnos sad.gif bet ryt bandysiu vėl unsure.gif sako kad kompas gali "nepanešt" photoshopo kaip čia dabr man žinot paneš mano ar ne? unsure.gif ir kas una kai nepaneša kas tada atsitinka stabdo? unsure.gif pas mane loptopas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 04 05, 19:56)
aha tikriausiai  verysad.gif  ištriniau sad.gif ryt bandysiu jieškot pilnos per DC tik kad žinočiau kaip atskirt pilna nuo nepilnos sad.gif bet ryt bandysiu vėl  unsure.gif sako kad kompas gali "nepanešt" photoshopo kaip čia dabr man žinot paneš mano ar ne?  unsure.gif  ir kas una kai nepaneša kas tada atsitinka stabdo?  unsure.gif  pas mane loptopas  unsure.gif

aga tada stringa kompas nes daug vietos fotosopas uzima,paieksok skyrelyje norim fotosopo bet neturim yra rusiskas saitas kur pilna versija,o cia per DC++ velnias zin ka gali atsisiusti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2008 04 05, 20:35)
aga tada stringa kompas nes daug vietos fotosopas uzima,paieksok skyrelyje norim fotosopo bet neturim yra rusiskas saitas kur pilna versija,o cia per DC++ velnias zin ka gali atsisiusti 4u.gif

mataui beda ta kad per kitur negaliu man tada laaaaaaaaaaaaabai ilgai eina o kadangi dirbu su kompu man negerai nes tada viską baisiai stabdo verysad.gif o va per DC ++ per keleta minučių atejo ax.gif eh... reik bandyt jieškoti kažką unsure.gif bet kad photoshopo talpa tik 336 mb kaip kokio filo tai kaip gali nepanešt kompas jo? blink.gif ar čia ne tame reikalas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 04 05, 21:20)
mataui beda ta kad per kitur negaliu man tada laaaaaaaaaaaaabai ilgai eina o kadangi dirbu su kompu man negerai nes tada viską baisiai stabdo  verysad.gif  o va per DC ++ per keleta minučių atejo  ax.gif  eh... reik bandyt jieškoti kažką  unsure.gif  bet kad photoshopo talpa tik 336 mb kaip kokio filo tai kaip gali nepanešt kompas jo?  blink.gif ar čia ne tame reikalas? unsure.gif


Lera, parasyk man i skype, pabandysiu tau padet biggrin.gif
Atsakyti
Lera o kiakia PS versija siunteisi?
Atsakyti
liamuna a ką aš ten žinau kokia ten versiją blink.gif lig tai jei ten žiurejau tai CS2 ax.gif bet ji vakar ištiniau nes nusprendem kad nepakankama versiją dabar vėl jieškau iš kur atsiust kad greičiau rolleyes.gif
Sulima_ma būtinai, gali laukt tardymo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 04 05, 21:20)
bet kad photoshopo talpa tik 336 mb kaip kokio filo tai kaip gali nepanešt kompas jo?  blink.gif ar čia ne tame reikalas? unsure.gif

Kad kompas pavežtų photoshopą, svarbu, kad būtų pakankamai RAM atminties, nes kiekvienam naujam sluoksniui, kiekvienam efektui, kiekvienam filtrui ji reikalinga. O kai kompe neužtenka atminties, photoshopas naudoja kietąjį diską, tada gaunasi, kad užima daug vietos, na ir kai ir ją išnaudoja, tai ir stabdo viso kompo darbą.
Atsakyti
QUOTE(Simulacra @ 2008 04 06, 11:10)
Kad kompas pavežtų photoshopą, svarbu, kad būtų pakankamai RAM atminties, nes kiekvienam naujam sluoksniui, kiekvienam efektui, kiekvienam filtrui ji reikalinga. O kai kompe neužtenka atminties, photoshopas naudoja kietąjį diską, tada gaunasi, kad užima daug vietos, na ir kai ir ją išnaudoja, tai ir stabdo viso kompo darbą.

o kiek bus tas pakankamai? ir kur galima pažiuret ar pakankamai yra? ax.gif
beja dar norejau paklaust ar buna bent jau rusiškas fotoshopas? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 04 06, 11:13)
o kiek bus tas pakankamai? ir kur galima pažiuret ar pakankamai yra?  ax.gif
beja dar norejau paklaust ar buna bent jau rusiškas fotoshopas? rolleyes.gif


rusisko taip tikriausiai nera, nebent kokie rusijoje profesionalai naudoja.
Atsakyti