Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas

QUOTE(Tito_mama @ 2008 01 23, 20:29)
Kažkada seniai siunčiausi PS CS2 ir atsimenu,kad nemažai reikėjo ''padaryt'',kad turėt ne tik 30-imčiai dienų(deja ją išinstaliavo).Prieš pora mėn.  parsisiunčiau CS3,bet niekaip neprisiruošiau susiinstaliuot(galvojau,kad vėl reiks''pasėdėt''nemažai),o užteko tik įvest SERIAL NR ir viskas  blink.gif Jokio aktyvavimo telefonu,jokių KEYGAN ir t.t.(kaip seniau dariau su CS 2 versija).Įjungus photoshopą nebemeta lentelės ,kad reikalingas SERIAL NR. ar ,kad liko kažkiek dienų iki bandomosios PS versijos pabaigos. Negi tikrai taip paprastai susiinstaliavo  blink.gif  Ar per anksti čia džiaugiuosi  4u.gif


As irgi parsisiunciau PS CS3, bet visvien virsuje tokia liniuote kabo kad iki aktivavimo liko n... dienu. Tai dabar neramu: nejau viskas paskui vel pradings. Gal kas galit padet?
HELP.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 02 20, 12:07)
As irgi parsisiunciau PS CS3, bet visvien virsuje tokia liniuote kabo kad iki aktivavimo liko n... dienu. Tai dabar neramu: nejau viskas paskui vel pradings. Gal kas galit padet?
HELP.. 4u.gif

TAIP PRADINGS NES NENULAUZEI,REIKIA DABAR CRAKO smile.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2008 02 20, 12:50)
TAIP PRADINGS NES NENULAUZEI,REIKIA DABAR CRAKO smile.gif


Kazkuo neduoda man nulauzt, gal netaip viska darau g.gif
Gal kas smulkiau gali....padet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 02 20, 13:34)
Kazkuo neduoda man nulauzt, gal netaip viska darau  g.gif 
Gal kas smulkiau gali....padet 4u.gif

parasyk i AZ 4u.gif
Atsakyti
o gal kas turit viena lysna pakvietima i linkomanija ax.gif Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atize @ 2008 02 27, 16:51)
o gal kas turit viena lysna pakvietima i linkomanija  ax.gif  Buciau labai dekinga  4u.gif

turiu as mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai gal plepam ir rodomes cia, kadangi naujos temeles nepatvirtina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 03 16, 14:33)
Tai gal plepam ir rodomes cia, kadangi naujos temeles nepatvirtina?  g.gif

Sauniai sugalvojai thumbup.gif
Kazko nepatvirtina, jau sukuriau kokias 5 temas blush2.gif Gal savaitgaliais nedirba moderatores ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2008 03 16, 20:15)
Sauniai sugalvojai  thumbup.gif
Kazko nepatvirtina, jau sukuriau kokias 5 temas  blush2.gif  Gal savaitgaliais nedirba moderatores  ax.gif


kad ir as jau irgi buvau sukurusi irgi temele. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 03 16, 21:40)
kad ir as jau irgi buvau sukurusi irgi temele. blush2.gif

tai matyt reikia sia temuke uzbaigti 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal savaitgali ka nors grazaus padaret merginos ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Esu photoshop fanė, bet pasiekimais dar negaliu pasigirt. Kai turiu laiko, ieškau pamokų ir kąnors padarau.
Įdėsiu keletą šį savaitgalį darytų nuotraukų jūsų teismui 4u.gif blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti