Įkraunama...
Įkraunama...

Photoshopas

QUOTE(kristukass @ 2007 09 23, 21:25)
Bandau bandau ir nieks nesigauna.Nei taip nei taip.Per kvaila as tokiems dalykams blush2.gif Kad kuri idetumet zingsnis po zingsnio kaip parsisiust ten viska ir kaip suvedinet ten visokius kodus...Ta prasme  paveiksliukus kad sudetumet kaip viska pasidaryt tai viskas butu labai aisku. blush2.gif

Mat paveisliukus sudėti neleidžia užrašas esantis mėlynomis raidėmis.
Jų atsiradimo istoriją manau kaikas pamena(Palemonas tikrai turėtu).
O prie visų vaistu būna readme failiukas, ir ten viskas aprašyta. RU arba EN kalbomis. Jeigu kokie klausimai lieka kreiptis pas ką nors į PM.
Atsakyti
Gal zino kas kiek kainuoja nusipirkt originala Lietuvoje? Tarkim kad ir senesne (cs2) versija? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monada: 19 spalio 2007 - 19:26
o as matyt ieskot nemoku - parsisiunciu visokiu virusu ir tiek blush2.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Monada @ 2007 10 20, 06:25)
Gal zino kas kiek kainuoja nusipirkt originala Lietuvoje? Tarkim kad ir senesne (cs2) versija?  g.gif

daug blink.gif

kam pirkti,as visada is interneto parsiiuciu nulauziu ir fsio dziaugiuosi,mokausi ir t,.t.kam reiks pagalbos galiu padeti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2007 10 27, 14:52)
daug blink.gif

kam pirkti,as visada is interneto parsiiuciu nulauziu ir fsio dziaugiuosi,mokausi ir t,.t.kam reiks pagalbos galiu padeti thumbup.gif

pasakyk, iš kur siuntiesi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2007 10 28, 01:02)
pasakyk, iš kur siuntiesi mirksiukas.gif

as seniai esu parsisiuntus,bet pilnu versiju yra visur;erdvese,linkomanijoj....
Atsakyti
Merginos kaip pasidaryt logotipa su photoshop? Nemoku to sluoksnio "layerio" padaryt permatomu, kad ant nuotrauku galima butu det paskui ta logotipa?
Papildyta:
QUOTE(labamba @ 2007 10 27, 15:24)
as seniai esu parsisiuntus,bet pilnu versiju yra visur;erdvese,linkomanijoj....


O kas tos erdves, sorry nieko negirdejau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelijja @ 2007 11 03, 11:14)
O kas tos erdves, sorry nieko negirdejau?  blush2.gif

www.erdvese.org mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2007 11 03, 12:36)
www.erdvese.org  mirksiukas.gif


Aaaaaa dabar aisku aciu biggrin.gif
Atsakyti
o kodėl man neatidaro PhotoShop'o nulaužimo puslapio? g.gif rašo, kad įvyko klaida...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo softy: 06 lapkričio 2007 - 21:15
Man nieko neiseina galit man tiksliai ir iskur atsisiust photoshopa reik ir kaip nes manjo ziauriai reikia
Atsakyti
QUOTE(gintuliukas @ 2007 11 16, 21:02)
Man nieko neiseina galit man tiksliai ir iskur atsisiust photoshopa reik ir kaip nes manjo ziauriai reikia

parasyk i AZ padesiu
Atsakyti