Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo tyrimai

mes jau ant puodo padarom,anksciau ir i maiselius gaudydavom.
Atsakyti
Nu nežinau, niekas nesigauna su tais maišiukais, dukrytei viskas pro šonus išbėga, nežinau, kiek jau sugadinau tų maišiukų. O ant puoduko nesėdi strakalas makalas. Kai buvo mažesnė kartą pavyko su maišiuku, bet dabar kai virš metų - schmoll.gif Tuoj vaikui fobiją sisioti įvarysiu.
Atsakyti
QUOTE(-niekas- @ 2007 02 26, 14:53)
Nėra jokių problemų  g.gif  gerai išplauni puoduką jį išsausini ir kai pasisioja supili į buteliką

doh.gif
Atsakyti
Šiandien dariau, tai 2 maišiukus sugadinau uždėjus pampį, viskas išbėgo. Tai 3-ią paskutinį užklijavau pamaitinus ir ant palutės laikiau, ir po 20 min. pasisiojo, kuo gražiausiai viskas subėgo, nė lašo pro šoną smile.gif
Atsakyti
Dukrytei rado slapime baltyma,paskaiciau internete,kad gali buti sutrikusi inkstu veikla,gal kam panasiai buvo ir daugiau kazka galetu paaiskinti?Temperatura pastovi vaikui 37.1 jau 2 savaites unsure.gif
Atsakyti
Nugi šiandien ir aš vargau su tais maišeliais ir visgi nepavyko. Sugadinau du, vis išbėga po to ir lipdukas sušlampa ir galiausiai atsiklijuoja doh.gif kažin ar dabar vaistinėse jų dar yra, nes www.vaistai.lt rašo kad nebetiekiami? Turėjau dar nuo pernai... Tikriausiai teks gaudyti g.gif
Atsakyti
Taip vaistinese yra ,bent jau euro tai tikrai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *milka*: 21 kovo 2011 - 08:21
Kas turi berniukus arba vaikeliai jau sėdėti moka tai bepigu kalbėti. Mums dar tik 3 mėn ir mergytei surinkti šlapimą - misija neįmanoma. Nebent pamaitini vaiką ir laikai nuoga dupcia virš kokio bliūdo kelias valandas kol sugalvos pasiusioti sad.gif
Atsakyti
Mergaitei šiek tiek sunkiau surinkti šlapimą, bet nėra labai jau sunku.. žinoma stebėti reikia, aš niekada nedėdavau pamperso užklijuodavau ją padėdavau ant palutės ir pati šalia būdavau priklodavau užtiesalu, kad nesušaltų.. Mums kai dukra augo ir turėjo problemų su inksteliais reikėdavo dažnai nuo 1 mėn. mes nešiojom tyrimams kas trečia dieną.. doh.gif tai iš pradžių net nenoriu prisiminti kiek vargau, kol išmokau normaliai surinkti.. paskui pripratau ir lyg būdavo lengviau..
Dabar kai auginu sūnų vieni juokai tas šlapimo gaudymas..
Atsakyti
As saviskiui lengvai paimu su tuo maiseliu, uzmaunu ir laukiu arbatele vis duodama pagert, tai greitai viskas ivyksta biggrin.gif
O baltymo ziurint kiek rodo, jei labai nedaug reikia kartot tyrima, buna rodo netiksliai jei blogai apipraustas maziukas.
Atsakyti
Sunkiai ir man su tais surinkimo maiseliais doh.gif visada viskas pro sali.Reikia mums slapimo tyrimuka pasidaryt,bet kaip ta padaryt doh.gif
Atsakyti
labukas smile.gif as cia naujoke ir truputi ne i tema turiu klausimuka smile.gif mao mazylei 2.5men,po 2sav turim vaziuoti i ligonine kartotis tyrimu.laiske parasyta,kad reikia atsivezti kudikio slapimo,tik va problemele... neisivaizduoju kaip man ji paimti ir supilti i koki buteliuka.gal kas turit patarimu?
Atsakyti