Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo tyrimai

man su mergyte nebuvo problemu del slapimo ji jau nuo pat pirmo pradejimo paciai sedeti reikalus darydavo i puoduka o vat su suneliu yra bedu labai jau jis nemegsta puodelio tai slapimo laukiu su indeliu nes tie maiseliai jau labai greit atsiklijuoja ir labai mazai i ji patenka doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimav: 02 spalio 2008 - 20:59
šlapimą paėmiau į maišelį, parduodamą vaistinėje. tik reikia atidžiai užklijuoti, kad neprabėgtų pro kraštus. mergaitei klijuokite nuo tarpvietės į viršų, nes sysiukas kitaip prabėgs. sauskelnių vaikštančiam geriau nemauti. berniukui su tais maišeliais paprasčiau smile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Paimti slapima reikia rytini , ir gerai apsiprausus , tada jo tyrimai bus tiksliausi . As tai bonkute nuo vaistu duodu ir gerai viskas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(TOCAMI @ 2008 11 20, 14:47)
šlapimą paėmiau į maišelį, parduodamą vaistinėje. tik reikia atidžiai užklijuoti, kad neprabėgtų pro kraštus. mergaitei klijuokite nuo tarpvietės į viršų, nes sysiukas kitaip prabėgs. sauskelnių vaikštančiam geriau nemauti. berniukui su tais maišeliais paprasčiau smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
o aš pasidalinsiu savo patirtim su mergaite 1 metukų. Tokio amžiaus jau galėtų sėdėt ant puodo, bet maniškės neįmanoma ant jo pasodint, ji pas mane net maitinimo kėdėj nesėdi, o puodo tai kratosi iš tolo. Surinkimo maišeliai tai puikus dalykas berniukui, deja mums su mergaite nepavyko verysad.gif Sugadinau tris vnt, jinai pas mus toks strakalas makalas, užklijuoji, tuoj nuplešia, jei uždedi pampersą, tai sysius visas pro šoną. viduj tik trys lašiukai liko..... Teko pasukt galvą, ką čia dar priklijavus..... Tai va, turėjom tokių maistinių maišelių švarių, nenaudotų (kur pvz parduotuvėj daržoves ir visokius kitus produktus susidedat). Vieną maišelio šoną prakirpau ir įstrižai kampu apjuosiau mergikės putytę. Viršuje ties juosmeniu maišelio kraštus priklijavau prie juosmens lipnia juosta, tokia statybine, kur nelabai smarkiai prilimpa. Tada apmauni kelnikes ir stačia laikai kur nors, svarbu kad nesėdėtų (ji pas mane būtent tik laksto arba stovėdama ką nors žaidžia.) smile.gif ...
Reikia dažnai tikrinti, ar nepadarė, kai jau matai, kad "kapšiukas" kabo, greit nulipdai visą maišiuką ir reikalas atliktas.
Taip jau porą kartų pridavėm šlapimą. Tikiuosi kitą kartą kai reiks, mokėsim ant puoduko reikalus "tvarkyt".....
Tiesa, jei kas tokia patirtim norės pasinaudot, prieš šitą reikaliuką būtinai reikia labai švariai su muilu apiplaut visą putytę ir užpakaliuką, nes kitaip tyrimas bus labai netikslus.
Sėkmės visoms
Atsakyti
o mano dukryte kai uzklijavau ta maiseli sysiukui paimti tai makalavosi baisiausiai kojom, dauzesi, nepatiko, nusiklijavo tas maiselis, sysiukas pro sonus isbego doh.gif zodziu vargau daug kol pagaliau gerai prisysino blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(salvadore @ 2008 06 03, 11:42)
slapimo paemimas su maiseliu - tai cia dar nieko, bet va mums reikia slapimo paseliui - tai reikia paiimti vidurine slapimo porcija - truputi nubega, paskui indeli pakisti ir staigiai patraukti - vienu zodziu.............

Kiek teko ligoninėje pasėlį auginti su abiem vaikais, tai neliepdavo vidurinės dalies pagauti, aišku aš gulėjau su mažais vaikais.
O šiaip tiek mergaitei, tiek berniukui puikiai tiko tie spec. maišiukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keiti: 09 vasario 2009 - 09:03
mums tie slapimo maiseliai nelabai tiko, blogai prisiklijuodavo kazkaip, tai pagirdydavau arbateles ir po pliku uzpakaliuku paleisdavau ir tarip bandydavau pagauti su plastmasiniu indeliu. kazkaip pavykdavo...
Atsakyti
turiu klausimeli ax.gif
o jei slapima mes turime i poliklinika nuvezti is pat pat ryto, o maniske prabunda tik 7 ryto valgyt, visa nakti miega, tai as priklijavus jai ta maisiuka nepririnksiu reikiamo kiekio slapimo is ryto..
kazin ar nieko tokio jei slapima surinksiu is vakaro o ryte nuvesiu?
Atsakyti
QUOTE(burbulina @ 2009 03 08, 02:11)
turiu klausimeli ax.gif
o jei slapima mes turime i poliklinika nuvezti is pat pat ryto, o maniske prabunda tik 7 ryto valgyt, visa nakti miega, tai as priklijavus jai ta maisiuka nepririnksiu reikiamo kiekio slapimo is ryto..
kazin ar nieko tokio jei slapima surinksiu is vakaro o ryte nuvesiu?




na jei vakare surinksit,tai jis nebus tikslus g.gif
mums kazkaip su slapimo surinkimu problemu nekilo,is pat ryto tik pabudus uzdedavau ta specialu slapimui rinkt skirta maiseli, taip paguledavo keleta minuciu ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
aš naudojau tą spec.maišelį sysiukui surinkti, jie geriausi surinkėjai, tik kad reikia gerai juos užklijuoti ant švarios vietos.kartą reikėjo skubiai leliaus šlapimo ir iš skubėjimo blogai užklijavau ir truputį pateko kakučio, o doh.gif mano kvailai galvai nekilo mintis kad šlapimas galėtų būti blogas ir kai padarė tyrimus pripažino leliui suaugusio ligą, kur leliai neserga tokia liga, bet laimė kad pakartojo iš naujo tuos tyrimus ir mano vaikutis buvo sveikutis thumbup.gif
šiaip gydytoja g.gif sakė dar galima įdėti gabaliuką vatos į sauskelnes ir tą šlapimą išspausti į buteliuką
Atsakyti