Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo tyrimai

pirkau maišiukus keletą litukų tik kainuoja, prilipini ir sisiukas susirenka, visai geras dalykas mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas, o mums mergytei tie maišiukai nieko nepadėjo verysad.gif , bet berniukui jei reikės, tai esu įsitikinus, kad nekils problemų bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, susidūrėme su viena problema. Mums reikia priduoti šlapimo tyrimus, tačiau niekaip negaliu jo paimti. Girdėjau kad yra kažkokios kelnaitės padedančios surinkti šlapimą tyrimams. Gal kas apie jas žinote? Koks tokių kelnaičių pavasinimas. Kaip pačios paimate savo kūdykėlių šlapimą? Aš tai visaip išbandžiau bet mano mažoji niekaip nepadaro.
Atsakyti
QUOTE(Saulės mama @ 2007 07 16, 11:34)
Sveikos mamytės, susidūrėme su viena problema. Mums reikia priduoti šlapimo tyrimus, tačiau niekaip negaliu jo paimti. Girdėjau kad yra kažkokios kelnaitės padedančios surinkti šlapimą tyrimams. Gal kas apie jas žinote? Koks tokių kelnaičių pavasinimas. Kaip pačios paimate savo kūdykėlių šlapimą? Aš tai visaip išbandžiau bet mano mažoji niekaip nepadaro.

Vaistinije parduoda spec.maišelius, šlapimui surinkti. Aišku mergaitems labai sunku surinkti šlapimą. Bandikit priklijot prieš miegą, ir duoti kuo daugiau pagert, po miego iš karto nuimti, buna kad maišeleje lieka trupučiuka. Šio metų laboratorijos padaro tyr. iš nedidelio kiekio šlapimo.
Galiu jums parašit seną metodą, kaip anksčiau paimdavo mergaitems šlapimą.
Tesiod į pampersą dedavo vatos gabaliuką, ir paskui išspausdavo šlapimą iš vatos.
Atsakyti
O ar gerai šlapimą paimti iš vakaro ir ryte nunešti, radau kad reikia paimti iš ryto, kad tyrimai būtų tikslūs?
Atsakyti
sveika 4u.gif ,
manau reiketu paimt ryte, juk ir suaugusiems liepia tyrimams atnesti rytini slapima.
Atsakyti
QUOTE(Saulės mama @ 2007 07 16, 13:14)
O ar gerai šlapimą paimti iš vakaro ir ryte nunešti, radau kad reikia paimti iš ryto, kad tyrimai būtų tikslūs?

Tikrai yra tokie spec. maiseliai. O uzklijuok tu ji ne is vakaro, o paryciui keisdama pampersa. Vata siuo atveju netinka, nes daktare grieztai prisake taip nedaryti, gali buti netikslus tyrimai. Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2007 07 16, 14:42)
Tikrai yra tokie spec. maiseliai. O uzklijuok tu ji ne is vakaro, o paryciui keisdama pampersa. Vata siuo atveju netinka, nes daktare grieztai prisake taip nedaryti, gali buti netikslus tyrimai. Sekmes mirksiukas.gif


Aš taip pat pamaniau kad su vata tai nieko gero, nes šlapimo sudėtis visiškai pasikeičia,juk visokių bakterijų pakliūna. O tai tie maišeliai taip ir vadinasi "šlapimui surinkti maišeliai"? Tai taip supratau kad tie maišiukai klijuojasi prie putytės, ar kur? Reikės šiandien nusiųsti vyrą į vaistinę kad nusipirktų. Kas galėjo pagalvoti ,kad taip sunku kūdikėliams tą šlapimuką paimti.
Atsakyti


Jau nusipirkom, bet sunku bus pajimti mergaitei, berniukams tai labai gerai toks dalykėlis. Tikslus pavadinimas: Šlapimo surinkėjas naujagimiams. Euro vaistinėje neturėjo tokių, tai radome Farmoje, vienas maišeliukas 0,96lt.
Atsakyti
mum ir nesenai reikejo slapimo,tai klijavau ta maisiuka tongue.gif nieko nelengviau ir kai berniukas,maiselis nesandariai prisiklijuoja,vaikas kojytem pasispiria ir atlimpa.tai as pasiguldziau ant palos,pridejau ta maiseli ir...laukiau biggrin.gif paiseke,neuzilgo pasysiojo ir spejau sugaudyti biggrin.gif o jei su maiseliu i pampersa deti- isbegtu viskas lauk blink.gif
Atsakyti
Na ir privargau, kol ta sisiu paimiau, viskas pro šoną ir viskas.
Atsakyti
nu zinok ten gi daug nereik, laselio gana, ir jei nori gero rezultato tikslaus tai rinkis rytini slapima
Atsakyti