Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo tyrimai

Papasakokit, kas nors, kaip sekasi paimti slapimo tyrimus is mazu margaiciu, kurios dar "nesioja" sauskelnes. Mums labai sunkiai.... unsure.gif
Atsakyti
Nėra jokių problemų g.gif gerai išplauni puoduką jį išsausini ir kai pasisioja supili į buteliką
Atsakyti
Ar tie prilipinami vaikiški šlapimo surinkimo maišeliai niekaip netinka?? Suprantu, kad sunku su jais mergaitei, bet gal prilipinus, uždėjus pamperį ir panešiojus ant rankų gal pavyktų? Aišku, prieš tai ką skanaus sugirdyti, kad greičiau gautusi.
Atsakyti


As irgi buvau nusipirkusi ta tyrimams maiseli, bet mano mazoji niekaip i ji nepadarydavo.O tyrimus juk reikejo kaip nors padayti. doh.gif Bet mano mazoji jau retkarciai i puodeli siusi padarydavo tai kaip tik pasodinau tai ir yra siusiuko.
Gydytoja pasake kad slapimas geras ir kraujo tyrimukas geras 124 hemoglobino. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man kiekvieną savaitę reikia mažėlės šlapimą ištirti, tai naudoju tuos maišelius - priklijuoju ir einu maitinti ją, tai visada pavalgiusi iš karto pasisioja.
Beto nebrangūs jie, gal kokius 30 ct kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(mamymamy @ 2007 02 26, 14:09)
Ar tie prilipinami vaikiški šlapimo surinkimo maišeliai niekaip netinka?? Suprantu, kad sunku su jais mergaitei, bet gal prilipinus, uždėjus pamperį ir panešiojus ant rankų gal pavyktų? Aišku, prieš tai ką skanaus sugirdyti, kad greičiau gautusi.





aš tai klijuosu maišelį ir sodinu ant puodo, tai padaro į maišelį sėdėdama ant puodo ax.gif
Atsakyti
Dabar tai be problemų padarytume - ant puodo sėdi panelė - o kai buvom dviejų savaičių, tai teko pavargt truputėlį. Su maišeliais nieko neišėjo, tai nusegiau papsį ir laikiau plasmasinį indelį prie putkios pridėjus. Po kokių 10 min. kad paleido šiltą srovelę - pusė indelio ir dar mano delne liko smile.gif .
Atsakyti
Na aš pasodinu ant puoduko ryte thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir nereikia tu maišeliu tik palauk ilgiau
Atsakyti
QUOTE(zydriuks @ 2007 02 26, 14:39)
Papasakokit, kas nors, kaip sekasi paimti slapimo tyrimus is mazu margaiciu, kurios dar "nesioja" sauskelnes. Mums labai sunkiai.... unsure.gif

Taip,slapimo surinkimo maiseliai thumbup.gif Na gal mergaitei sunkiau,bet mums tai tikrai super
Atsakyti
Mes naudojam slapimo surinkimo maiseli
Atsakyti
Labai prašau mamyčių patarimo, kaip surinkti mergytės šlapimą tyrimams. Mažylei 4mėn. Nurengiu, patiesiu celofaną ir paguldžiusi dukrytę pralaukiu 0,5val. ir daugiau. Bandžiau maitinimo metu, bet ir vėl nepasisekė. Nebežinau nei ką daryti, o tyrimai reikalingi. Bijau mažiukę ir peršaldyti. Gal kas turite patarimų?
Atsakyti
Vaistinėse yra pikti tokie spec maišiukai kūdikių šlapimui surinkti - jie prisiklijuoja ten kur reikia, ir vaikiuką nereikia nuogo laikyt - galima ir parengt - svarbiausia gerai uždėt. Aišku berniukams lengviau, bet mačiau, kad ir mergaitėms tinka (čia patirtis iš ligoninės doh.gif )
Tik sunku juos rasti pirkti, nes ne kiekviena vaistinė turi - aš tai perku Klaipėdoj Smaragdo (lyg ir g.gif BIG prekybos sentre) vaistinėj.

Sekmės 4u.gif
Atsakyti