Įkraunama...
Įkraunama...

del vaiko prieziuros, nėštumo ir gimdymo atostogu

o tai ar gautu tie vaikai, kuriems dabar kad ir 4 metai - ar tik tie, kuriems liepos pirma ir veliau sueis 3 metukai?
Kaip pvz mano sunus - jisai gimes 2000.09.04 ir dabar jau jokia pasalpa mums nebepriklause. Tai ar jisai gautu tuos 50 lt
Atsakyti
Kai bus patvirtinta tvarka, galesim aiskintis, nes dabar teoriskai isvedzioti galima daug, o gautis doh.gif
Atsakyti
Esu įdarbinta teminuota sutartimi iki šių metų 12.31. Jei dabar pastosiu - ar galėsiu išeiti į dekretą, ir 3 metus auginti vaiką - ar mane galės atleisti?
Atsakyti
jau yra tokia tema Darbo kodeksas - garantijos nesciai moteriai
Atsakyti
NOrejau pasiteirauti vieno dalyko, patiu siaip esu teisininke, bet istatymu painumai kartais ismusa is veziu smile.gif
DK minima, kad i staza kasmetinems atostogoms gauti iskaitomas laikas, kuri darbuotojas gavo motinystes pasalpa.
Ar cia turima mintyje tik nestumo ir gimdymo laikotarpis, ar ir atostogos vaiko prieziurai iki vieneriu metu?
Nes Vyriausybes nutarime "del ligos ir motinystes socialinio draudimo pasalpu nuostatu patvirtinimo" minimos dvi savokos - motinystes - dekretinems, motinystes (tevystes) auginimui iki 1 metu.
Atsakyti
ce turima omenyje nestumo-gimdymo atostogu laikotarpis wink.gif
Atsakyti
99.9% esu tikra kad ir atostogos vaiko prieziurai iki vieneriu metu smartass.gif wink.gif
Atsakyti
Klausimas be jokios abejones diskusinis. Kaip ir visada tokiais atvejais, kiekviena puse bandytu irodyti savo teisybe. Negaliu ir as vienareiksmiskai pasakyti. Pabandyk paskambinti i darbo inspekcija. Jie turetu tureti koki vidini isaiskinima
Papildyta @ [mergetime]1077644713[/mergetime]
man dusia labiau linksta prie vaiko iki 1 m auginimo atostogu, nes pirma dalis labiau sietina su "liga" ........
Atsakyti
taip pat visi atsakymai http://supermama.com...?showtopic=2972 (nestumo pazyma darbdaviui)
Atsakyti
Gryztant prie atostogu. Jei man prireikia pasiimti atostogas dabar (mazajai 1.5m.), bet kokiam menesiui. Tai reikia nesti vel visus dokumentus i sodra, del isejimoi atostogas, o poto po menesio apie atostogu nutraukima?

Atsiprasau bet ne i tema: noreciau pamtyt savodarbdavio veida, kai pasakysiu kad iseinu menesiui atostogu laugh.gif
Atsakyti
Auge,

esi visiskai teisi. Vel reiketu visu pazymu. Be abejo yra kita iseitis. Galima nenest pazymu, bet tada nebus ir pajamu, o tai visai butu neprotinga. Be to galima iseiti eiliniu (kasmetiniu atostogu, taip pat nemokamu)
Atsakyti
betgi sodra uz tokio amziaus vaika nieko nebemoka - jos dukrytei pusantru metu
Atsakyti