Įkraunama...
Įkraunama...

del vaiko prieziuros, nėštumo ir gimdymo atostogu

QUOTE (ligitarok @ 2004 11 30, 14:39)
nes i atostogu laikotarpi ieina ir dekretines atostogos ar siaip nedarbingumo laikotarpis del ligos.

ligitarok, kaip suprasti??????norėjai pasakyti, kad kaip stažas skaičiuojasi?
Atsakyti
QUOTE (Ingrida.S @ 2004 11 30, 13:37)
Dar vienas klausimėlis. Jeigu dekretinės man turėtų prasidėti nuo kovo vidurio (gal antros pusės), tai pagal kokius mėnesius bus skaičiuojami pinigėliai už jas?

skambinau į sodrą, sakė, kad pagal užpraeitą ketvirtį, vadinasi: liepa, rugpjūtis, rugsėjis.
Atsakyti
Na as sakykim atostogas gaunu uz laikotarpi nuo 2004.03.16 iki 2005.03.16 priklausomai nuo kada pradejai dirbti sita zino imones buchaltere. Siuo atveju i atostogas galeciau iseiti nuo 2005 rugsėjo 16. Kadangi pagal istatyma galima nesciom iseiti kada nori, tai galiu pasiimti atostogas is anksto. Kadangi dekretines yra 126 dienos(70 d pries nestuma ir56 op) , tai man dekretas baigsis kazkur balandzio menesi. Tai vat to laikotarpio ir man uztenka, nors as ir negrisciau i darba ir atostogas galiu pasimti kada noriu ar pries nestuma ar po vistiek man jos priklauso.
Atsakyti
Sveiki, norėčiau sužinoti, jei išeisiu į darbą vaikui dar nesuėjus 3 metams, o sakykim pusantrų, ar galėsiu vėl grįžti į vaiko priežiūros atostogas
Atsakyti
taip galėsi.
Atsakyti
Jei man už dekretines atostogas skaičiuos iš sausio, vasario ir kovo, o aš vasarį eisiu kasmetinių darbo atostogų. Kaip man tą vidurkį paskaičiuos? Ar ims iš mano dirbtų 56 darbo dienų ir ims vienos dienos vidurkį? Ar pridės atostogas(viso 75dienų)? Gal neaiškiai čia parašiau..
Žodžiu: Jei sausį gaunu 1000lt, vasarį atostogauju (atostoginiai-800lt), kovą-1000lt, ar bus dekretinių mėnesio vidurkis 1000lt?
Atsakyti
aš buhalterinių dalykų nelabai išmanau. sorry, bet tokiems klausimams yra forumas "socialinių reikalų labirintuose". kadangi pasikeitė forumo versija ir dar nelabai susigaudau, kaip čia kas veikia, tai negaliu tavo posto perkelti, otrint nenoriu. galbūt kas nors iš kitų mamų galės atsakyti.
Atsakyti
man iškilo toks klausimas, jei moteris yra išėjusi vaiko priežiūros atostogų iki jam sukaks vieneri metai, o įmonėje yra mokama metinė premija visiems darbuotojams, įskaitant ir darbuotoją esančią tikslinėsde atostogose. Kaip tokiu atveju su motinystės/tėvystės/ pašalpos gavimu iš sodros? Ar bus pašalpa mokama už tą ketvirtį, t.y. nebus išskaičiuota? gal kas susidūrėte realiai?
Atsakyti
QUOTE(Vike @ 2004 12 18, 10:13)
man iškilo toks klausimas, jei moteris yra išėjusi vaiko priežiūros atostogų iki jam sukaks vieneri metai, o įmonėje yra mokama metinė premija visiems darbuotojams, įskaitant ir darbuotoją esančią tikslinėsde atostogose. Kaip tokiu atveju su motinystės/tėvystės/ pašalpos gavimu iš sodros? Ar bus pašalpa mokama už tą ketvirtį, t.y. nebus išskaičiuota? gal kas susidūrėte realiai?


dabar pati ir atsakysiu, kad galima mokėti premiją ir pašalpa bus mokama iš sodros smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vike: 20 gruodžio 2004 - 11:30
galbūt:) deja į finansinius klausimus aš negaliu atsakyt.
Atsakyti
Patikslinsiu, į savo užduotą klausimą gavau atsakymą iš sodros, kad premiją anksčiau minimam darbuotojui gali būti mokama ir pašalpa iš sodros bus mokama. Kažkaip buvau suabejojusi ir norėjau pasitikslinti smile.gif
Atsakyti
Noreciau paklaust, ar gali imones savininkas atsisakyt isleist vaiko prieziuros atostogu iki metu, kadangi i atostogas planuoja eit vyras ar gali atsitikt taip, kad jo neisleis, imone privati.
Atsakyti