Įkraunama...
Įkraunama...

del vaiko prieziuros, nėštumo ir gimdymo atostogu


Laba diena,

Mano vaikutis gims rugsejo menesi. Noreciau paklaust, ar mano vyras gali pasiimt tevystes atostogas? Jei taip, tai kuriam laikui? Kur ir kokias pazymas pristatyti? Kokia atlyginimo dali musu seima gaus is jo atlyginimo? Ar si pasalpa bus skiriama iki 1metu ar ilgiau?
Atsakyti
Libra, aciu, na as dar oficialiai neisejau is darbo, esu isleista atostogu iki vaikui sueis 3 m., gal dar per ta laika kas nors pasikeis imoneje. Sita teise butinai pasinaudosiu.


Atsakyti
QUOTE (ader @ 2004 06 25, 12:29)
Libra, aciu, na as dar oficialiai neisejau is darbo, esu isleista atostogu iki vaikui sueis 3 m., gal dar per ta laika kas nors pasikeis imoneje. Sita teise butinai pasinaudosiu.

Visada prasom smile.gif o kada tau grizti i darba? Ar zinai kad dabar norint grizti i darba, reikia perspeti darbdavi pries 2 savaites? wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Pelene @ 2004 06 25, 08:25)
Laba diena,

Mano vaikutis gims rugsejo menesi. Noreciau paklaust, ar mano vyras gali pasiimt tevystes atostogas? Jei taip, tai kuriam laikui? Kur ir kokias pazymas pristatyti? Kokia atlyginimo dali musu seima gaus is jo atlyginimo? Ar si pasalpa bus skiriama iki 1metu ar ilgiau?

Tavo vyras tures pristyti tokius pat dokumetus kaip ir tu turetum pristatyti, gaus 70 proc atlyginimo iki vaikui sueis 1 m.
Kai vaikas gims ir baigsis dekretiniu atostogos, jis tures parasyti prasyma savo darbovieteje isleisti ji vaiko prieziuros atostogu.
Atsakyti
QUOTE (Libra @ 2004 06 25, 09:34)
Visada prasom smile.gif o kada tau grizti i darba? Ar zinai kad dabar norint grizti i darba, reikia perspeti darbdavi pries 2 savaites? wink.gif

Libra, ar as teisingai supratau, kad norint gryzti is vaiko auginimo atostogu i darba, reik apie tai informuoti darbdavi likus 2 sav iki darbo pradzios ir at-gu pabaigos??? blink.gif kazkas ne taip.....
Atsakyti
QUOTE (pusk @ 2004 06 25, 12:47)
Libra, ar as teisingai supratau, kad norint gryzti is vaiko auginimo atostogu i darba, reik apie tai informuoti darbdavi likus 2 sav iki darbo pradzios ir at-gu pabaigos??? blink.gif kazkas ne taip.....

o kodel ne taip? o jeigu tu nuspresi anskscaiu grizti i darba, o ne buti su vaiku pilnus 3 metus. Cia toka nauja DK pataisa.
Atsakyti
PAS MUS DARBE ĮSPĖJO, KAD ANKSČIAU, NEI PARAŠEI PRAŠYMĄ GRĮŽT, KO GERO, NELEIS.
Atsakyti
QUOTE (Libra @ 2004 06 25, 09:53)
o kodel ne taip? o jeigu tu nuspresi anskscaiu grizti i darba, o ne buti su vaiku pilnus 3 metus. Cia toka nauja DK pataisa.

tai cia tas pranesimas 2 sav. anksciau galioja tik tuo atveju, jei is at-gu planuoju grysti anksciau numatyto termino, taip???
Atsakyti
QUOTE (pusk @ 2004 06 25, 13:03)
tai cia tas pranesimas 2 sav. anksciau galioja tik tuo atveju, jei is at-gu planuoju grysti anksciau numatyto termino, taip???

taip
Atsakyti
QUOTE (Libra @ 2004 06 25, 10:13)
taip

supratau, dasuto, labai aciu....
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 06 25, 12:55)
PAS MUS DARBE ĮSPĖJO, KAD ANKSČIAU, NEI PARAŠEI PRAŠYMĄ GRĮŽT, KO GERO, NELEIS.

butent del to, as kas 3 menesius rasiau prasyma atostogoms pratesti (nuo 1 iki 3 m.)
Atsakyti
Tai cia tas pats kaip ir iseinant is darbo turi dvi savaites atidirbti. Siaip mano darboviete ne piktybine, galeciau nors ir rytoj grizti, laukia rankas iskete, tik.... i blogesnes pareigas sad.gif
Atsakyti