Įkraunama...
Įkraunama...

Gimus kūdikiui katinas pasikeitė

Chmm Matai kaip. Nunaginimo operacija (net jei koks veterinaras ir apsiimtu ja padaryti) problemos neishspres. Nes katinelis ne tik draskesi, bet ir kandziojosi.

Galu gale jei taip gausis, kad katinuka nunaginsit o jis toliau kandziosis ir kels gresme vaikui ir jus ji atiduosit kur nors i kaima, tai katinelis be nagu tiesiog neishgyvens- nes negales pabegti nuo sunu ar atsikirsti kitiems katinams ir zinoma i joki medi neilips.
Atsakyti
Įkišiu ir aš savo trigrašį.
Kai šviežiai nukarpydavau savo Tabatai nagus, tai jai ir kandžiotis noras greičiau praeidavo. Kažkaip jai labai siedavosi abu ginklai tarpusavyje neva neturiu nagų, tai ir įkasti negaliu ax.gif

Antras dalykas, vat skaitau apie nunaginimą ir niekaip nesuprantu ar tai leidžiama, ar uždrausta? g.gif

QUOTE(Azazella @ 2007 03 04, 18:41)
Uzdrausta nuo 2006-01-01 ES direktyvomis.

aciuks.gif , žinosiu, nes mano podružkė savo persui lyg ir ketino nunaginimo operaciją daryt, idant šis odinių baldų nesugadintų mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2007 03 02, 12:12)
Chmm Matai kaip. Nunaginimo operacija (net jei koks veterinaras ir apsiimtu ja padaryti) problemos neishspres. Nes katinelis ne tik draskesi, bet ir kandziojosi.

Galu gale jei taip gausis, kad katinuka nunaginsit o jis toliau kandziosis ir kels gresme vaikui ir jus ji atiduosit kur nors i kaima, tai katinelis be nagu tiesiog neishgyvens- nes negales pabegti nuo sunu ar atsikirsti kitiems katinams ir zinoma i joki medi neilips.


drinks_cheers.gif Taigi prisiskaičiau visokių nuomonių ir už ir prieš, bet dėl priežasties kurią paminėjo Nereali katino tikrai nenunaginsim, tuo labiau, kad gyvensim nuosavam name, tai į lauką jis tikrai išeis.

QUOTE(Kakošėlio mamka @ 2007 03 02, 12:30)
Įkišiu ir aš savo trigrašį.
Kai šviežiai nukarpydavau savo Tabatai nagus, tai jai ir kandžiotis noras greičiau praeidavo. Kažkaip jai labai siedavosi abu ginklai tarpusavyje neva neturiu nagų, tai ir įkasti negaliu  ax.gif

Antras dalykas, vat skaitau apie nunaginimą ir niekaip nesuprantu ar tai leidžiama, ar uždrausta?  g.gif


Nežinau, gal ir uždrausta, bet tikrai vyras buvo pas du veterinarus, tai nei vienas nesakė, kad mes to nedarom g.gif Mes patys nusprendėm, kad to nedarysim.


Taigi, kam įdomu, katinas šiandien grįžta namo. Prieš tai važiuos pas veterinarus "apdorojimui" - nuo grybelių, blusų ir kt. ir kastravimui nors ir kaip mano vyras saugojo katino kiaušus -nepavyko). Ai, dar nagus nukarpysim unsure.gif O gal dar paliksim po operacijos atsigauti pas veterinarą. Tai tiek žinių. Nors tie, kurie neturi gyvūnų, išgirdę šitą katino gelbėjimo istoriją, sako mano vyrui, kad man stogas pavažiavo nuo bemiegių naktų sūnų auginant. Nežinau, gal ir pavažiavo g.gif, bet bandysim toliau draugiškai gyventi, kitos išeities kol kas nesuradau.

Ačiū visiems, sekusiems šią temą ir ypač tiems, kurie padėjo savo konkrečiais patarimais. Manau, kad tai daugeliui bus ir pamoka (ypač besilaukiančioms), kuri man buvo labai skaudi. Tai buvo dar viena priežastis, dėl kurios aš paskelbiau šią temą, nes prieš metus (aišku labai intensyviai ir neieškojau), bet tikrai neradau tiek informacijos, kiek radau per šią savaitę. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giulčita @ 2007 03 02, 13:21)
drinks_cheers.gif Taigi prisiskaičiau  visokių nuomonių ir už ir prieš, bet dėl  priežasties kurią paminėjo Nereali katino tikrai nenunaginsim, tuo labiau, kad gyvensim nuosavam name, tai į lauką jis tikrai išeis.
Nežinau, gal ir uždrausta, bet tikrai vyras buvo pas du veterinarus, tai nei vienas nesakė, kad mes to nedarom  g.gif Mes patys nusprendėm, kad to nedarysim. 
Taigi, kam įdomu, katinas šiandien grįžta namo.  Prieš tai važiuos pas veterinarus "apdorojimui" - nuo grybelių,  blusų ir kt.  ir kastravimui  nors ir kaip mano vyras saugojo katino kiaušus -nepavyko). Ai, dar nagus nukarpysim unsure.gif  O gal dar paliksim po operacijos atsigauti pas veterinarą.  Tai tiek žinių. Nors tie, kurie neturi gyvūnų, išgirdę šitą katino gelbėjimo istoriją, sako mano vyrui, kad man stogas pavažiavo nuo bemiegių naktų sūnų auginant. Nežinau, gal ir pavažiavo  g.gif, bet bandysim toliau draugiškai gyventi, kitos išeities kol kas nesuradau.

Ačiū visiems, sekusiems šią temą ir ypač tiems, kurie padėjo savo konkrečiais patarimais. Manau, kad tai daugeliui bus ir pamoka (ypač besilaukiančioms), kuri man buvo labai skaudi. Tai buvo dar viena priežastis, dėl kurios aš paskelbiau šią temą, nes prieš metus (aišku labai intensyviai ir neieškojau), bet tikrai neradau tiek informacijos, kiek radau per šią savaitę.  4u.gif

Na neblogai, kad iš tos skaudžios istorijos gavosi ir gyvenimiškos pamokos. Taip ir turėjo būti g.gif Ir mylimas katinukas vėl bus namuose. Svarbu viskas, kas gerai baigiasi. Tik dėl to buvo verta būti ir apšauktai - pirmam dažniausiai taip būna doh.gif Tik dar...paklausyk, įsitikinsi tuo vėliau - nekastruok to katinėlio. Nors ir viso pasaulio balsai šauktų kitaip...
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2007 03 03, 00:07)
Tik dar...paklausyk, įsitikinsi tuo vėliau - nekastruok to katinėlio. Nors ir viso pasaulio balsai šauktų kitaip...


Šiuo konkrečiu atveju pasiūlymas kastruoti – būtinas. Viena tam, kad katinui sumažinti norą dominuoti. Kiek bešnekėtume, vaikas ir jo sveikata yra svarbiau.
Atsakyti
Situacija baisi, net nezinau ka patarti g.gif Temos autore pilnau suprantu, tik negaliu suprasti tokiu komentaru, kad kalta pati mama, kad katina reikejo pasilikti, juk tai seimos narys blink.gif Baisu tokius pasisakymus skaityt. Katinas narys, bet visada eina po vaiku. O jei jis kenkia ju saugumui? Mano pirma reakcija butu panasi, net nekalbu apie vyro ir vaiko seneliu doh.gif Kai kate vaikui perdreske zanduka jau tada anyta mane griauze, kad kate kelia pavoju. Atsilaikiau, auklejau tiek vaika tiek kate. Nagus kerpu pastoviai, kad keltu kuo mazesne gresme. Taciau juk tai gyvunas, jo reakcija sunku nuspeti. Viena valanda ji geriausia drauge, laksto zaidzia su vaiku thumbup.gif O kita jau pyksta.
Dziugu, kad jusu katinas parvaziuoja namo. Tikiuosi problemos issispres wub.gif To nuosirdziai linkiu.
Atsakyti
Ačiū visoms už palaikymą 4u.gif
Kol kas visi gražiai draugaujam - katinui nagai nukarpyti, kastraciją atidėjom - leisim šiek tiek atsigauti po streso. Nors vyras sako - gal nekastruojam, nagai juk nukarpyti doh.gif lotuliukas.gif Bet manau, kad kitą savaitę atliksim ir šią procedūrą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Giulčita @ 2007 03 06, 22:41)
Nors vyras sako  - gal nekastruojam, nagai juk nukarpyti doh.gif  lotuliukas.gif  Bet manau, kad kitą savaitę atliksim ir šią procedūrą  cool.gif


Baikit baikit – dantys tai juk liko. O ir nagai gan greit atauga... Ot tie vyrai, kai kalba eina apie katino kastraciją, jie staiga tokie solidarūs su gyvūnais pasidaro lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o mums su leliuku gryžus namo,tai katė kurį laiką vengė.praėjus keliems mėnesiams pradėjo domėtis leliuku.jau po truputi leidžiu ir pasiglaustyti,manau kad ateityje bus neišskiriamos draugės 4u.gif
Atsakyti
Gal kas duos kokį patarimą?Parsivežėm mažąją iš ligoninės ir turim bėdą.Mūsų katė mažylės bijo doh.gif Pradžioj apšnypštė tarpdury,dabar net į tą kambarį,kur mažoji būna,nosies nekiša.O jei iš vaiko kambario nusinešu į svetainę,neina į abu kambarius.Naktį miega vyresniuko kambary ant lovos,vyresniuko nebijo,o va net manęs irgi privengia.Labai labai mylim katytę,kaip jai pasitikėjimo daugiau duoti,kaip palepinti,kad nesijaustų atstumta?Atsinešiau vaikui miegant į kambarį,leidau apuostyt,lyg ir apsiraminus buvo,bet va vaikas kniurkt ir vėl uodega pabrukta.Tikiuosi praeis su laiku,bet kaip dabar elgtis?
Valgyt valgo,reikalus atlieka irgi kur priklauso,dabar įsiropštus koridoriuj vežime miega,tai gal atsileis?
Atsakyti
Paskaiciau ir pasibaisejau zmonemis. NUNAGINTI KATINA. Save nusinaginkit, paziuresim, kas bus.

Tai pavasarinei mamai-kai vaikas prikres eibiu-irgi ieskosi jam kitu namu?

Pati turiu 2 katinus, tiesa, sterilizuota ir kastruota, nuostabius geriecius. Manau, kantrybe stebuklus daro. Mano katinu veiseja turi 4 vaikus, 2 sunis ir galybe katinu. Kazkaip negirdejau, kad kates ir vaikai keltu problemu
Atsakyti
QUOTE(Giurza online @ 2011 12 14, 15:38)
Gal kas duos kokį patarimą?Parsivežėm mažąją iš ligoninės ir turim bėdą.Mūsų katė mažylės bijo doh.gif Pradžioj apšnypštė tarpdury,dabar net į tą kambarį,kur mažoji būna,nosies nekiša.O jei iš vaiko kambario nusinešu į svetainę,neina į abu kambarius.Naktį miega vyresniuko kambary ant lovos,vyresniuko nebijo,o va net manęs irgi privengia.Labai labai mylim katytę,kaip jai pasitikėjimo daugiau duoti,kaip palepinti,kad nesijaustų atstumta?Atsinešiau vaikui miegant į kambarį,leidau apuostyt,lyg ir apsiraminus buvo,bet va vaikas kniurkt ir vėl uodega pabrukta.Tikiuosi praeis su laiku,bet kaip dabar elgtis?
  Valgyt valgo,reikalus atlieka irgi kur priklauso,dabar įsiropštus koridoriuj vežime miega,tai gal atsileis?


Manau, su laiku viskas susitvarkys ir katė po truputį bandys užmegzti ryšį su mažąja šeimos nare. Juk katėms irgi nesvetimas motinystės instinktas. Laikui bėgant turėtų atsirasti noras saugoti ir ginti mažylę, tik turėkite kantrybės.
Pradžioje visada buna stresas: katė nesupranta, iš kur tas mažas rėksnys atsirado, o jeigu dar dėmesio nebelieka, tada visai blogai... doh.gif Adaptacijos periodo ilgis priklauso nuo katės ir jos šeimininkų. Patikėkit, rašau, nes turiu asmeninės patirties šituo klausimu. bigsmile.gif
Aišku, būna ir kritinių atvejų, kai gyvūnas pasidaro agresyvus. Jei tai nesikeičia, saugumo sumetimais reikėtų surasti katinėliui naują šeimininką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raksa: 18 gegužės 2012 - 11:17