Įkraunama...
Įkraunama...

Gimus kūdikiui katinas pasikeitė

QUOTE(Sejle @ 2007 02 23, 19:44)
o siuo metu nera galimybiu katino uzdaryti ir neprileisti prie mazylio?  g.gif
nors teko girdeti, kad katinai atsiradus naujovei ne visad noriai priima...  doh.gif

sunku pasakyti.. o jis agresyvus tampa tik morciaus metu, ar visad buna?  unsure.gif


Ne šiaip jis nėra agresyvus - na bet su charakteriu - tie kurie jam nepatiko turi žymes ant kojų ir ne vienas ir ne du ... Morčiaus metu ypač vyrui kliūva - teritorija nepasidalija. O šiemet mes jam ir vaistukų prieš kelias dienas suleidom (kaip nujausdami), bet deja..

QUOTE(Fonda @ 2007 02 23, 19:48)
Žinai, pasakysiu tiesiai šviesiai - esi kalta tu, o ne katinas. Ir iš viso širdies neturi, tik begalinę baimę. Taip iš karto ėmei ir atidavei savo šeimos narį, augintą, mylėtą (?) 6 metus. Ir dėl ko? Kad vaikas skaudžiai papešė katinėlį ir tas gynėsi? Taip ir turi būti. O tu iš karto ir išdavei katinėlį.  blush2.gif  schmoll.gif  rolleyes.gif Kiek čia yra protingų patarimų, netgi temų apie tai, kaip elgtis su kate, jei ji ko nors neklauso, užpuola žmogų, vaikus, savo šeimininką. Tik jau niekas nepuola katės žudyti  blush2.gif Iš viso aš visom savo ląstelėm priešinuosi žmogaus žiaurumui, abejingumui ir nesupratimui bei dideliam pasipūtimui. Kodėl nebandoma skriausti galingesnio? Bet visada tik silpnesnį, tik tą, kuris negali pasipriešinti...


Fonda, jei būtų viskas taip lengva - nepulčiau aš čia rašinėti ir išeities ieškoti. Jei tai būtų tik drėkstelėjimas - tai sakyčiau būtų pamoka sūnui, bet žaizdas galvoje ir prie akies teko siūti, taikyta narkozė, 3 dienos ligoninėj...

Kad aš kalta - tą ir pati suvokiu - niekada nepalikdavau jų kartu, o dabar akimirkai praradau budrumą ir ...

QUOTE(iena @ 2007 02 23, 19:54)
o jus neturite pazistamu kurie galejo jums iki vasaros pasaugoti katuli  g.gif  man cia kazkas ne taip g.gif  manau tai buvo tik puikiai pasitaikiusi priezastis atsikratyti katuku, taip negalima  schmoll.gif  manau reiktu paieskoti tarp savu draugu ar tevu kas galetu laikinai pasirupinti jusu vargseliu augintiniu  unsure.gif


Iena, ar tu sutiktum priglausti tokį katiną, jei tavęs paprašytų ir papasakotų tokią istoriją?
Na nenorim mes juo atsikratyti - visi mūsų draugai iš mūsų juokėsi matydami, kaip mes jį popinam ir rūpinamės. Patikėk tikrai širdį skauda ir ieškau išeities, ir jeigu būtume norėję juo atsikratyti tai patarimo čia nebūčiau klaususi.
Atsakyti
QUOTE(Giulčita @ 2007 02 23, 20:42)
Jei tai būtų tik drėkstelėjimas - tai sakyčiau būtų pamoka sūnui, bet žaizdas galvoje ir prie akies teko siūti, taikyta narkozė, 3 dienos ligoninėj...


Didele uzuojauta jums, na man keista kad taip iskart puola kaltint mama- ji kalta, nu sorry kuri mama noretu kad jos vaika dreksteltu g.gif doh.gif , sioj vietoj tikrai mamos nekaltinciau,
siaip panasi situacija buvo mano draugams kai katinas pradejo kenkti vaikui ir neturejo kam atiduot, uzmigde, irgi puoseletas myletas katinas, liudejo visi is eiles, bet vaikas pirmoj vietoj
sekmes
Atsakyti
O gal žinot, gal yra kokia nors laikina prieglauda, kur 2 mėn. paglobotų katinuką? Mes sumokėtume ir maisto nupirktume. Balandį jau šilčiau ir būtų galima name jį apgyvendinti. Na padėkit surasti išeitį blink.gif
Atsakyti
Taigi yra gyvūnų viešbučiai.
Atsakyti
QUOTE(Giulčita @ 2007 02 23, 18:42)
Iena, ar tu sutiktum priglausti tokį katiną, jei tavęs paprašytų ir papasakotų tokią istoriją?
Na nenorim mes juo atsikratyti - visi mūsų draugai iš mūsų juokėsi matydami, kaip mes jį popinam ir rūpinamės. Patikėk tikrai širdį skauda ir ieškau išeities, ir jeigu būtume norėję juo atsikratyti tai patarimo čia nebūčiau klaususi.


jei jis paprastai nera agresyvus, tai manau draugai, kurie mate jusu popinama katina tikrai ji laikinai priglaustu mirksiukas.gif tik reikia paieskoti, aisku atvejis neeilinis, tik manau, kad tikrai atsirastu zmoniu kurie galetu jums padeti smile.gif Beje, kazkada ir mano seniau laikyta kate buvo apdraskiusi vaika ir tik del to kad ji nebuvo maciusi tokiu "padaru" doh.gif as kiek zinau tai kates gerai sutaria su vaikais tik jei mato juos nuo mazu dienu g.gif
nepykit jei pasirode kad puolu ir kaltinu, juk nesuziuresi visko ir visada ax.gif Sekmes surandant geriausia sprendima thumbup.gif
Atsakyti
Pirma katina reiktu iskastruoti.Tikrai taptu ramesnis.
O jeigu cia kalba eina tik apie pora menesiu, nupirkite erdvesni narva ir palaikykite jame.Isleisite pasivaikscioti tik kai tikrai patys galesite stebeti.Gyvunu viesbutyje jis lygiai tokia paciame narve sedetu.
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2007 02 23, 20:48)
Žinai, pasakysiu tiesiai šviesiai - esi kalta tu, o ne katinas. Ir iš viso širdies neturi, tik begalinę baimę. Taip iš karto ėmei ir atidavei savo šeimos narį, augintą, mylėtą (?) 6 metus. Ir dėl ko? Kad vaikas skaudžiai papešė katinėlį ir tas gynėsi? Taip ir turi būti. O tu iš karto ir išdavei katinėlį.  blush2.gif  schmoll.gif  rolleyes.gif Kiek čia yra protingų patarimų, netgi temų apie tai, kaip elgtis su kate, jei ji ko nors neklauso, užpuola žmogų, vaikus, savo šeimininką. Tik jau niekas nepuola katės žudyti  blush2.gif Iš viso aš visom savo ląstelėm priešinuosi žmogaus žiaurumui, abejingumui ir nesupratimui bei dideliam pasipūtimui. Kodėl nebandoma skriausti galingesnio? Bet visada tik silpnesnį, tik tą, kuris negali pasipriešinti...

Viešpatie ir iš kur Jumise tiek pykčio blink.gif Jūs visada tik visus peikiat.Juk žmogus prašo patarimo,o ne kaltinimų schmoll.gif Jaigu Jai būtu nusispjaut į katino likima nemanau,kad ji čia klaustu patarimu ax.gif O tiesiog nuneštu i beglobiu gyvūnų namus ir tuo baigtusi,o čia moteris ieško geresnio sprendimo gyvūno atžvilgiu.Tai tikrai pagirtina,nors aš labai myliu gyvūnus,bet neisivaizduoju savo rekcijos jai man reiktu vaika po tokių traumų į ligoninę guldyt blush2.gif
Jūs rašote,kad tai yra normali katino reakcija dryščiau paprieštarauti laikiau tikrai toli gražu ne 2-3 katinus ir mažų vaikų buvo.Iš pradžiu sesers vaikas gimė tuo metu laikiau katiną blush2.gif Ir patikekite manimi už uodegos buvo tampomas ,žinoma drausmindavome vaiką,bet pasitaikydavo ir taip,kad nenužiuredavo blush2.gif Bet ne vienas iš katinu nera rimtai įdraskes vaiko schmoll.gif nesakau ,kad nebrukštelejes nagučius rode,bet tik tam,kad pagązdinti ax.gif Dabar irgi auginu katiną ir turiu mažą vaiką taipogi buvo visko,bet ir šitas rimtai nėra sūnaus sužeidęs schmoll.gif Jis mieliau spriunka i šoną pašnipštes ir trengdamas su letenele:P

QUOTE(zuikispuikis @ 2007 02 23, 21:57)
Didele uzuojauta jums, na man keista kad taip iskart puola kaltint mama- ji kalta, nu sorry kuri mama noretu kad jos vaika dreksteltu  g.gif  doh.gif , sioj vietoj tikrai mamos nekaltinciau,

sekmes

Visiškai su Jumis sutinku drinks_cheers.gif

Giulčita - jai visdelto ryšites laikyti katina siuličiau nukirpti nagus blush2.gif Na aš bent jau savam apkarpau,kaip sakoma atsarga gedos nedaro blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalnaja: 24 vasario 2007 - 10:43
QUOTE(Shalnaja @ 2007 02 24, 11:41)
aš labai myliu gyvūnus,bet neisivaizduoju savo rekcijos jai man reiktu vaika po tokių traumų į ligoninę guldyt blush2.gif

Tai aš irgi iš karto vyrui pasakiau, kad to katino akyse matyti nenoriu, bet dabar praėjo kažkiek laiko ir gaila pasidarė. Bet dabar vyras pamatęs sūnaus žaizdas klausia "Ar tu nori gyventi su bomba pašonėj? Gal jis dabar dar labiau keršys (kadangi išveštas buvo)? O sūnus tikrai jį vėl patampys, nors mes tikrai jam to neleidžiame.

Nežinau, ką daryti. Reikės su veterinaru pasitarti ar po kastravimo jis būtų ramesnis ir ar galimybė išeiti į lauką pagelbėtų.
Atsakyti
Prie ko čia kastravimas, nagų karpymas (ką jūs jam nagų niekada nekarpote? g.gif), laikini išvežimai kažkur ir išleidimas į lauką pasiganyt? Nieko taip nepešite. Gal kastravimo atveju katinas pasidarys šiek tiek ramesnis, bet labiau tikėtina, kad ne.
Čia tik auklėjimas ir pastatymas į vietą hierarchiniame lygyje esmė. Katinas turi žinoti, kad jis yra "žemiau" žmonių, kurie gyvena toje pačioje teritorijoje kaip jis. Tada tik jis niekada net nesumąstys nieko skriausti. tai reikėjo daryti visuomet ir nuosekliai. Gal ir dabar dar nevėlu. Tik reikia tuo užsiimt.
Aš nieko čia neteisiu ir net neketinu vertinti pačios situacijos, bet žinau, kad egzistuoja klaidinga nuomonė visuomenėje, kad katino (katės) visai nereikia auklėti. Tipo - jis(ji) vaikšto ten kur nori ir daro ką nori, nes tai KATINAS. Jei apsiėmi katiną laikyti, tai turi suvokti, kad jį reiks ne tik šerti ir suteikti jam būtinuosius fiziologinius poreikius patenkinančius dalykus, bet ir auklėti, mokyti tvarkos, laikytis namų taisyklių ir t.t. Juk katinai - gyvūnai, kurie vadovaujasi gamtos jiems įskiepytomis taisyklėmis. Kodėl mes tai pamirštame?

Linkiu jums sėkmės sprendžiant šią problemą. Jeigu visgi sumąstysite keisti kažką auklėjime ir neatiduoti niekam katino, tai visada esu pasiruošus patarti, kaip auklėti katiną. Manau, čia ir daugiau tokių bus, kurie norės jums padėti išspręsti problemą.
Atsakyti
QUOTE(Giulčita @ 2007 02 24, 12:50)
Nežinau, ką daryti. Reikės su veterinaru pasitarti ar po kastravimo jis būtų ramesnis ir ar galimybė išeiti į lauką pagelbėtų.

Situacija nepavydėtina. Užjaučiu labai. Pasiūlymai:
1. Kastruoti katiną, turėtų užslopinti "teritorinius mūšius" ir "žemės padalijimus";
2. Sprendžiant iš pateiktos info avarte, tai jūsų vaikučiui kaip ir turėtų katis dantukai, gal netyčia vaikutis krimstelėjo katinui, ir savaime suprantama, kad katinas galėjo pulti gintis. Tai tik prielaida, kodėl galėjo situacija pasibaigti stipriais drėskimais ir ligonine.
3. Gal ir sulauksiu arišios kritikos, bet katiną galima pasiimti iš tos prieglaudos kuo greičiau ir tiesiog išoperuoti nagus. Tokiu atveju katinas nebeturės baisiausio ginklo prieš vaiką. Tik žinoma susidurs ts katinas us problemom: į lauką tai jau nebepageidautina leisti, nes nei nuo kitų žvėrių apsigins, nei į medį įsilips. Žodžiu, jau tada laikyti katiną namie ant palangės ar pagalvės. Manau toks patarimas jums tiktų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2007 02 24, 15:35)
Gerbiamoji Shalnaja,
su jumis apskritai niekada nediskutavau... nes esate neatydi, visko neperskaitote iki galo, todėl pasidarote klaidingas išvadas - palyginkite tekstus... ax.gif

Vat aš supratau kodel Jūs pasakete ,kad skaitau neatidžiai unsure.gif Jūs turejote aumenyje ,kad pridave katiną į globos namus,bet kaip aš supratau iš likusio teksto tai yra tik šiam momentui [laikina ]g.gif Kad jie nesiruošia jo ten palikti schmoll.gif Ir ieško tam išeities.Ta prasme ieško laikino prieglobščio kol persikraustys į nuosavą namą ax.gif Sutinku tai tikrai ne geriausia vieta kur galėjo nunešti,bet sutikite tai geriau nei išmestu tiesiog į lauką unsure.gif Juo labiau jie ieško kam galetu duoti jį palaikyti blush2.gif Tai reiktu suprasti,kad tai tikrai laikina,žinoma būtu geriau jį laikinai į gyvūnų viešbutį atiduoti [žinoma tai kainuotu,bet tikrai ten geriau blush2.gif ]

O temos šeimininkei dar turiu vieną pasiulimą.Gal turite giminių ar draugų kaime g.gif Nemanau,kad atsisakytu priglausti katiną juo labiau laikinai g.gif

QUOTE(Nady @ 2007 02 24, 15:43)
3. Gal ir sulauksiu arišios kritikos, bet katiną galima pasiimti iš tos prieglaudos kuo greičiau ir tiesiog išoperuoti nagus. Tokiu atveju katinas nebeturės baisiausio ginklo prieš vaiką. Tik žinoma susidurs ts katinas us problemom: į lauką tai jau nebepageidautina leisti, nes nei nuo kitų žvėrių apsigins, nei į medį įsilips. Žodžiu, jau tada laikyti katiną namie ant palangės ar pagalvės. Manau toks patarimas jums tiktų  4u.gif

Nunaginimas yra uždraustas įstatymu,tai nemanau ,kad save gerbentis veterenaras tai atliks g.gif Na nebent ji vel legalizavo g.gif
Atsakyti
Oj, nežinojau, kad nunaginimas uždrausta unsure.gif tada PRAŠOME NEKREIPTI DĖMSIO Į MANO PRANEŠIMĄ.
P.S. Beje, žinau, kad labai sunku kam nors įsiūlyti "laikinai pasaugoti" gyvūną-tai faktas, deja liūdnas.

Sėkmės, Giulčita, tikiuosi viskas išsispręs visų naudai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nady: 24 vasario 2007 - 14:07