Įkraunama...
Įkraunama...

Kajus

mhm, deja, sitas vardas tampa vis populiaresnis, o tai ir yra vienintele priezastis, del kurios savo sunaus taip nepavadinciau. Labai gaila, nes dazno vardo tikrai nenoreciau duoti. As ji visalaik, jau nuo labai seniai, savo galvoje turejau ir "laikiau ateiciai" . ir va tai tau... sad.gif
Atsakyti
O kuris vardas ne dažnas, jūs man pasakykit... Ir dar įdomu, tarp kokio amžiaus vaikų tas vardas jau toks dažnas? Lopšelinukų, darželinukų, mokyklinio amžiaus vaikų? Lopšelyje tokiu vardu, kur eina vaikas, nė vieno daugiau Kajaus nėra. Mokyklose, kuriose dirbau ir dirbu, nė vieno vaiko tokiu vardu nėra!!! tongue.gif Ir labai abejoju, ar būtų kurio nors miesto populiariausių vardų dešimtuke paėmus kad ir pvz. praėjusių metų statistiką mirksiukas.gif
Atsakyti
Kajus gražus vardas wub.gif ir tikrai nepasakyčiau,kad jų daug schmoll.gif .Nojų tai tikrai pilna lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laurala @ 2007 04 14, 10:59)
O kuris vardas ne dažnas, jūs man pasakykit... Ir dar įdomu, tarp kokio amžiaus vaikų tas vardas jau toks dažnas? Lopšelinukų, darželinukų, mokyklinio amžiaus vaikų? Lopšelyje tokiu vardu, kur eina vaikas, nė vieno daugiau Kajaus nėra. Mokyklose, kuriose dirbau ir dirbu, nė vieno vaiko tokiu vardu nėra!!!  tongue.gif Ir labai abejoju, ar būtų kurio nors miesto populiariausių vardų dešimtuke paėmus kad ir pvz. praėjusių metų statistiką  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
labai gražus vardas wub.gif
Atsakyti
šiandien Kajus švenčia vardines clap.gif clap.gif
Sveikinu visus Kajukus user posted image
Atsakyti
QUOTE(AgnėM @ 2007 04 22, 18:02)
šiandien Kajus švenčia vardines  clap.gif  clap.gif
Sveikinu visus Kajukus user posted image



Prisidedu prie sveikinimų 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Neringa K. @ 2007 04 22, 18:19)
Prisidedu prie sveikinimų  4u.gif
user posted image

aciuks.gif
Atsakyti
mes igi apie Kaju galvojam....bet ,kad darosi laaaaabai pop... g.gif
tai nezinau kaip cia bus... 4u.gif
Atsakyti
Labai grazus wub.gif
Atsakyti
Labai labai grazus vardas.Ir jeigu antras vaikas irgi bus berniukas,pavadinsiu ji Kajumi wub.gif
Atsakyti
Neblogas vardas.
Atsakyti
Man grazus abu: ir Kajus, ir Arielis. Na, bet svarbiausia, kad abiems teveliams patiktu.
Atsakyti