Įkraunama...
Įkraunama...

Kajus

Superinis vardas. jei būtų pas mus dabar berniukas, būtų Kajus, bet dabar mergaitė - Gerda. Bet jei bus berniukas, bus Kajus. ir turėsim namie pasaką lotuliukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif labai grazus vardas, graziai skamba. Tik kad jau labai daznas g.gif
Atsakyti
Man tai Kajus labai gražus vardas,ir tikrai gražesnis už Arielio.
Atsakyti
Jeigu tikrai tai tokio vardo nedečiau smile.gif
Atsakyti
Kiek žmonių tiek nuomuonių rolleyes.gif Man šis vardas gražus, todėl ir daviau savo sūneliui, nervina tik vienas dalykas - klausymai, kada bus Gerda biggrin.gif
Atsakyti
Grazus vardas mirksiukas.gif Man negeda butu savo sunui toki varda duoti butu smile.gif
Atsakyti
Kajus ir gražus vardas ir gražiai skamba thumbup.gif O taip juk nebuna kad gražu varda turėtu tik vienas vaikutis mirksiukas.gif Juk mada yra mada, ne tik rūbuose 4u.gif Man gražu ax.gif
Atsakyti
Iš tikrųjų negali visiems patikti... Ir AČIŪ dievui, kad ne visiems patinka tas pats vardas, o tai vaikščiotų vien Kajai arba vien Jonai... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurala @ 2007 04 05, 10:30)
Iš tikrųjų negali visiems patikti... Ir AČIŪ dievui, kad ne visiems patinka tas pats vardas, o tai vaikščiotų vien Kajai arba vien Jonai...  lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nu patiko man šitas pasakymas lotuliukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Neringa K. @ 2007 04 04, 23:19)
Kiek žmonių tiek nuomuonių  rolleyes.gif Man šis vardas gražus, todėl ir daviau savo sūneliui, nervina tik vienas dalykas - klausymai, kada bus Gerda  biggrin.gif

mano močiutė man kažkurią dieną sako,jei bus dar mergaitė tai duokit vardą Gerda,bet jei tikrai bus,tai ir duosim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JO/NE @ 2007 04 04, 21:53)
thumbup.gif labai grazus vardas, graziai skamba. Tik kad jau labai daznas g.gif

argi dažnas? blink.gif aš kaip tik manau retas. ir labai gražus:mirksiukas:
Atsakyti
QUOTE(Lamia @ 2007 04 11, 21:39)
argi dažnas?  blink.gif  aš kaip tik manau retas. ir labai gražus:mirksiukas:



dabar i mada jis pareina, jau esu kelis Kajus vaikus macius
Atsakyti
QUOTE(wow @ 2007 04 11, 22:42)
dabar i mada jis pareina, jau esu kelis Kajus vaikus macius


Gaila unsure.gif kai bent jau as pavadinau sunu Kajum, nebuvo sis vardas toks populiarus...
Atsakyti