Įkraunama...
Įkraunama...

Kajus

Toks jausmas kad vardu daugiau nera, aplink tik ir duoda berniukam Kajaus, Pijaus ir Nojau vardus doh.gif doh.gif doh.gif Galiu isivaizduot kiek ju bus blink.gif
Sutinku, man irgi labai jie nevyrishki schmoll.gif
Atsakyti
man labai grazus vardas... thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(mile_ @ 2007 02 23, 15:47)
Sveikutės  mirksiukas.gif  Savo sūneliui, kuris dabar jau vyras kaip pipyras( 6mėn), po ilgų peštynių uždėjom vardą- KAJUS. Aš pati visą nėstumo laikotarpį planavau dėti - ARIELIS, bet labai greitai visi susiejo su skalbimo milteliais, o ir vyrui nepatiko  doh.gif. O dabar kartais pagalvoju ar nesuklydau  blush2.gif Tai tiesiog idomi jūsų nuomonė apie šiuos vardus? PAPLEPEKIM  gossip.gif Dekui už pasisakymus  4u.gif


Kajus thumbup.gif thumbup.gif aš norėčiau berniukui tokio vardo, bet va norisi viką mažybiškai sutrumpinti, tai kaip vadinti? negi Kajuku? schmoll.gif man visiškai tada nebegražu pasidaro..
Atsakyti
negrazus man sis vardas, beto labai jau nuvalkiotas - kaip kazkada Kristina, Jurga ar Tadas su Tomu.
Atsakyti
kajus man gražus vardas smile.gif beje, dar nieko tokiu vardu nepažįstu
Atsakyti
Grazus vardas tik labai jau daznas.As net 4 Kajus pazistu rolleyes.gif
Atsakyti
Nieko vardas Kajus, bet ne iš tų, kuriuos rinkčiau savo vaikui. Bet jeigu jums patinka, viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
Asmeniskai man tokie vardai kaip: Kajus, Pijus, Nojus tai baisus kazkokie blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ladytron @ 2007 03 21, 00:08)
Asmeniskai man tokie vardai kaip: Kajus, Pijus, Nojus tai baisus kazkokie blink.gif



Man siaip labai grazus sie vardai, zinoma - dabar jie "einamiausi", bet as manau, kad varda vaikui reikia rinkti ne del saves, o galvojant, ar vaikui jis patiks, nelips jokios pravardes ir t.t ax.gif
Atsakyti
[Labai labai labai GRAŽUS vardas KAJUS!!!!!!!! labai!!!!!!!!!!! labai norėjau duoti tokį vardą savo sūneliui, tik va kad kol kas nei vaiko, nei kandidato į tėvus verysad.gif o jei būtum Arieliu paavdinus, tai, patikėk, būtų gavęs vaikas į kaulus mokykloj. toks žydras vardas, sakyčiau. o kad Kajus dažnas - pirmą kartą girdžiu. Nojai tai jau tikrai ant kiekveno kampo. o jei ir dažnas - na ir kas? anksčiau Lietuvoj išvis tik Antanai, Jonai, Petrai ir Kazimierai gyveno, ir nieko, išgyveno tongue.gif o jau norint originalumo kai vaiką apspjauna kokiu dirbtiniu vardu, tai nei juoktis nei verkt... Vilinorata, pvz., ir dar jos pavardė iš kokių aštuoniolikos raidžių... arba koks Fitcdžeraldas....fuj.
KAJUS - JĖGA!!!!!!!!!!
Atsakyti
labai jau daznas ax.gif
Atsakyti
Na Kajus gražu, bet jei mažiukas tai Kajukas g.gif Kažkaip keistai skamba
Atsakyti