Įkraunama...
Įkraunama...

Kajus

Labai dažnas ir nebeįdomus vardukas schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
Pats gražiausias iš berniukiškų vardų. wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai grazus vardas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gražus vardas, kaip ir Matas, Nojus, tačiau jau labai nusibodęs, per daug dažnas smile.gif
Atsakyti
Negražus. schmoll.gif
Atsakyti
O jus pabandykit isivaizduot mazybine vardo forma ... "Kajukas"???? Jau vien del to man nepriimtinas vardas schmoll.gif
Atsakyti
O man Kajus-labai grazus vardas, pati toki savo vaikui noreciau duoti, bet kai pasakiau vyrui, tai jis iskart prilipde Kajus-gejus. doh.gif Kaip supykau, nes jis nieko pasiulyt negali, tik pakritikuot, kaip pvz.: Austeja-melzeja ir t.t. Bet as dar del Kajaus pagalvosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2010 08 24, 07:34)
O jus pabandykit isivaizduot mazybine vardo forma ... "Kajukas"???? Jau vien del to man nepriimtinas vardas  schmoll.gif

biggrin.gif
Man šitas vardas patinka tik kaip berniuko iš Sniego karalienės, realybėj - ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 13 spalio 2010 - 09:30
QUOTE(agnechat @ 2010 10 13, 11:14)
O man Kajus-labai grazus vardas, pati toki savo vaikui noreciau duoti, bet kai pasakiau vyrui, tai jis iskart prilipde Kajus-gejus.  doh.gif Kaip supykau, nes jis nieko pasiulyt negali, tik pakritikuot, kaip pvz.: Austeja-melzeja ir t.t. Bet as dar del Kajaus pagalvosiu  ax.gif


Kajus - gejus net nesirimuoja, geriau Kajus - glajus biggrin.gif O siaip beveik kiekvienam vardui galima rasti besirimuojanciu ar panasiai skambanciu zodziu, taigi maziau galvoti apie tai reikia smile.gif

O vardas Kajus man ne itin, bet tikrai geriau nei Arielis smile.gif
Atsakyti
o man sis vardas negrazus... gal del to, kad draugu suniuko vardas kajuS...
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkita @ 2010 10 13, 13:06)
o man sis vardas negrazus... gal del to, kad draugu suniuko vardas kajuS...

tokie argumentai tai pritrenkia, švelniai tariant.
Atsakyti
MAn KAjus labai grazus ir mano sunelis KAjus.
Atsakyti