Įkraunama...
Įkraunama...

Kajus

Kajus - labai gražus vardas thumbup.gif
Atsakyti
wub.gif
Papildyta:
gražus, bet populiarus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mile_ @ 2007 02 23, 16:47)
Sveikutės  mirksiukas.gif  Savo sūneliui, kuris dabar jau vyras kaip pipyras( 6mėn), po ilgų peštynių uždėjom vardą- KAJUS. Aš pati visą nėstumo laikotarpį planavau dėti - ARIELIS, bet labai greitai visi susiejo su skalbimo milteliais, o ir vyrui nepatiko  doh.gif. O dabar kartais pagalvoju ar nesuklydau  blush2.gif Tai tiesiog idomi jūsų nuomonė apie šiuos vardus? PAPLEPEKIM  gossip.gif Dekui už pasisakymus  4u.gif


o kodėl ne Kajetanas? Visada maniau kas Kajus tai trumpinis Kajetano...Bet šiaip labai gražus...Ir Arielis labai gražus ax.gif
Atsakyti
Mano sesė primygtinai prašė, kad duočiau šį vardą savo sūneliui. Bet gimė mergaitė lotuliukas.gif
Gražus man jis irgi smile.gif
Atsakyti
labai grazus vardas thumbup.gif
kai pastojau galvojau pas mane gims berniukas, tai buciau davusi irgi si varduka smile.gif
Atsakyti
Kajus man grazus vardas , kai lakiausi irgi sakiau akd jei turesiu sunu pavadinsiu Kajumi, tik pastaruoju metu tapa ganetinai daznas. o Kajetanas tai schmoll.gif . tuo labiau kad ir vardo reiksme thumbup.gif Kajus– lotynų iš Gajus, Gaja „džiaugsmingas“
Atsakyti
Man tai gražus šis vardas thumbup.gif . Vaikystėje buvo vienintelis berniukas tokiu vardu, atrodė kažkoks išskirtinis, nes niekas daugiau tokio vardo netūrėjo.
Atsakyti
Tai zinoma, kad pats graziausias vardas ax.gif wub.gif
Atsakyti
labai grazus vardas
Atsakyti
Kažkada buvo gražus.... Dabar jau nebe ax.gif
Atsakyti
Labai jau daug tų Kajų, Tajų, Majų šiais laikasi. Atrodo šaukia -ajau, tai net kartais paklaust reikia, ar Tajus, ar Kajus, Majus. Bet kaip sakaua kažkada buvo gražus 4u.gif
Atsakyti
man tai visai neblogas vardukas mirksiukas.gif
Atsakyti