Įkraunama...
Įkraunama...

Kajus

Labai gražus trumpas vardas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mile_ @ 2007 02 23, 16:47)
Sveikutės  mirksiukas.gif  Savo sūneliui, kuris dabar jau vyras kaip pipyras( 6mėn), po ilgų peštynių uždėjom vardą- KAJUS. Aš pati visą nėstumo laikotarpį planavau dėti - ARIELIS, bet labai greitai visi susiejo su skalbimo milteliais, o ir vyrui nepatiko  doh.gif. O dabar kartais pagalvoju ar nesuklydau  blush2.gif Tai tiesiog idomi jūsų nuomonė apie šiuos vardus? PAPLEPEKIM  gossip.gif Dekui už pasisakymus  4u.gif


SUPER lotuliukas.gif VARDUKAS JEGA thumbup.gif thumbup.gif
ir man labai grazus toksai vardas. tik kita vaika pavadink, o ne uzdek
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2007 02 18, 22:17)
Turesim mergyte, tad noretusi jusu nuomones, kuris vardas jum labiau patinka  4u.gif

EVA
Atsakyti
sakyciau teisingai padarei kad pakeitei ir dawei Kajus... smile.gif labai grazus wardas thumbup.gif o Arielis-butu iskraipytas wardas ir butu buwe nesmagu paciai... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sharune: 08 rugpjūčio 2007 - 13:37
man LABAI grazu, kaip is Anderseno pasakos... wub.gif
Atsakyti
pati turiu sūnėną Kajų, kuriam dabar vos keli mėnesiai, bet aš vis nepriprantu prie jo vardo, kažkaip nelimpa jis man prie vaikučio, nors šiaip vardas normalus, t.y. populiarus, trumpas, graži reikšmė..
Atsakyti
Gal kam bus įdomu: Kajus/Gajus labai senas romėnų vardas, naudotas tuoktuvių formulėje kaip bendrinis (spėjama). "Ubi tu Gaius ibi ego Gaia" - kur tu, Gajau, ten ir aš, Gaja, t.y., žmona seka paskui vyrą, kur likimas nublokš. Taigi nė joks nešgalvotas vardas.
Atsakyti
Labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Preila @ 2008 01 24, 22:21)

o man tai nelabai patinka g.gif
Atsakyti
Man Kajaus vardas labai labai grazus wub.gif Si varda isrinkau savo krikstasuniui kaip kriksto varda, kad vardo prasme susvelnintu pirmojo vardo reiksme smile.gif
Atsakyti
as taip pat galvojau apie siuos vardus smile.gif Arielis man toks svelnus, bet daugeliui iskart skalbimo milteliai galvoje blink.gif o Kajus buvo iskritikuotas MB : "na kaaa jus?!" doh.gif
na bet vienaip ar kitaip gime mums mergyte smile.gif

p.s. as uz Kaju vistiek thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zipzip: 25 sausio 2008 - 15:35
Man labai gražus vardas Kajus. Savo sūneliui buvom sugalvoję tokį vardą duoti, tačiau kaip gimė sūnus pamatėm, kad nelabai jam ta svardukas tiktų, tai pavadinom Otu.
Bet Kajus tai labai gražus vardas ir toks mielas. wub.gif
Atsakyti